Jump to content
IGNORED

PANTERA na winylu czy z cd ?

mack10

Recommended Posts

Poszukuję dobrze grających płyt Pantery. Które wydawnictwa możecie polecić?

Do tej pory jedynie przesłuchałem wydawnictwo PANTERA Original album series BOX 5CD Cowboys. Grało delikatnie mówiąc źle.

Podpowiedzcie w co warto zainwestować?

Witam,

moim zdaniem Vulgar Display Of Power to jedna z lepiej grających płyt w mojej kolekcji metalu. Far Beyond... gra też nieźle. (mówimy o orginalnych wydaniach)The Great Southern trendkill już ma znaczne wpływy loudness war.. W każdym razie pierwsze 3 płytki zaczynając od Cowboys From Hell to arcydzieła metalowe wolne od "wojny głośności",

Nie mam pojęcia jak brzmią te nowe remastery... ma ktoś jakieś doświadczenia z nimi?

Vulgar jak na metal jest dobrze zrealizowana, może za bardzo sterylna, ale generalnie ok, ale żeby tak grać trzeba nagrać wcześniej 5 płyt:)

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Ja bym tylko dodał, że Dimebag jako jeden z niewielu gitarzystów heavymetalowych (w sumie od rock&rolla w górę) używał wzmacniaczy tranzystorowych (nie lampy). I jak brzmiał? :)

Chętnie posłuchałbym Pantery z winyla. Ostatnio w MediaMarkcie widziałem. Może się skuszę.

"Life is too short for boring HiFi..."

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.