Skocz do zawartości
IGNORED

Niedrogie kolumny do ....


pitek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jakie kolumny polecacie tak do 300zł do pokoju 12m2?

Co sądzicie o Yamaha ns-144?

Muzyka raczej spokojniejsza rock i podobne klimaty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi poradzić jakie kupić kolumny podłogowe do pokoju 35m2?

Czego słucham? Np.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

albo

albo

generalnie z uwzględnieniem muzyki klasycznej ale nie tylko.

Budżet ok 1tys, mam wzmacniacz Denon pma-100m, też do wymiany...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam wartościowych kolumn za niewielką cenę (do 500 zł). Miałyby służyć one w pokoju 35m kw., głównie przy muzyce jazzowej, klasycznej i rzadziej przy rocku. Chodzi o głośniki średnie, z lepszą górą i lekkim basem, który nie tłumiłby dźwięków, a nadał lepszej jakości muzyce. Najlepiej gdyby takie miały 6 ohm. Pod uwagę brałem głośniki Tonsil FOCUS 240 SE, Diora Polaris 200, JBL LX500, JBL LX44G i rezerwowo KODA BK3801. Jeśli macie lepsze propozycje to nie pogardzę pomocą. Z góry dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o głośniki średnie, z lepszą górą i lekkim basem, który nie tłumiłby dźwięków, a nadał lepszej jakości muzyce

 

Pod uwagę brałem głośniki Tonsil FOCUS 240 SE, Diora Polaris 200, JBL LX500, JBL LX44G i rezerwowo KODA BK3801

 

Właśnie sam stworzyłeś listę, czego nie kupować, więc to już mamy z głowy :)

 

Budżet minimalny jak na spore kolumny, ale coś można znaleźć.

 

Np. porządnie Mission

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś słyszał INFINITY REFERENCE 10?

Zainteresowały mnie ze względu na obudowę zamkniętą i dość wysoka efektywność. Miało by to grać z Musical Fidelity...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poradźcie proszę, co będzie lepszym wyborem do słuchania muzyki (stereo) pop clasic takiej jak: Phil Collins czy Dire Straits oraz od czasu do czasu wokalu czy tez pięknego brzmienia gitary Santany. Nie jestem audiofilem ani nie słucham muzyki bardzo glosno a pomieszczenie ma ok. 20-25m2. Zastanawiałem sie nad używanymi kolumnami takimi jak: Tannoy M1/2, Mission 700, Mission M71 czy też nowymi KODA CV-65T (to chyba zestaw lepszej klasy Kody)? Z tego co się orientuję ceny takich zestawów kształtują sie w zakresie 300-400 PLN a nowe KODA CV-65T mogę dostać w promocji juz po 320zl za parę i z gwarancja, tylko nie wiem co one sa warte (choć wyglądają solidnie), bo to nowszy model. Bedę wdzięczny za pomoc!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TannoyM1/M2 do 25 m2 będą za małe. W ogóle w zakresie cenowym do 400 złotych do takiego pomieszczenia nic ciekawego się nie kupi. Do tego metrażu to co najmniej M3 lub Revolution no i budżet co najmniej x2. A gdybym miał wybierać między nową Kodą a starymi Tannoyami to nie byłoby nad czym się zastanawiać. Do sklepu bym nie poszedł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Poczytałem trochę na temat kolumn, niestety na forach jest tak, że jak już coś ktoś poleca, to kto inny pisze, że dno totalne i chyba ten ktoś wcześniejszy nie słyszał nigdy porządnych kolumn :)

Tym niemniej wybrałem kilka opcji, czy może ktoś mi doradzić, które będą ok? Moje potrzeby - muzyka klasyczna, stare piosenki, trochę Turnaua itp. Pokój 35m2.

Moje typy:

Heco Metas 700

Magnam Quantum 605/607

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to mój pierwszy post tutaj, witam.

 

Nie będzie zapewne zaskoczeniem to, że planuję zakupy.

Aktualnie muzyka płynie z: laptop (zwykle flac) -> DAC -> Denon PMA-715R -> STX F-110/F-80.

Ten ostatni element chciałbym zmienić, gdyż stx'y grają... nijako, a bas jest raczej stukający.

Kolumny potrzebuję niewielkie, będą stać tak samo jak teraz, tj. na półce szerokości 110cm (zestaw typowo do komputera), w odległości ode mnie max 1,5m. Pokój ma jakieś 10m2, muzyka jakiej raczej NIE słucham, to metal i rock, pozostałe rzadziej lub częściej się pojawiają. Filmy także. Potrzebuję więc czegoś w miarę uniwersalnego.

Najważniejsze - cena. I tu może być różnie: jeśli jest coś, co kosztuje 300zł ale naprawdę warto to kupić bo gra jak sprzęt 2x droższy, to czemu nie. I odwrotnie. Chodzi o to, żeby na siłę nie szukać kolumn z górnej granicy budżetu. Zakładałem początkowo 500zł, ale jeśli przykładowo jest coś naprawdę godnego uwagi za 1000 to spawa jest do przemyślenia.

Pomocy! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie muzyka płynie z: laptop (zwykle flac) -> DAC -> Denon PMA-715R -> STX F-110/F-80.

Ten ostatni element chciałbym zmienić, gdyż stx'y grają... nijako, a bas jest raczej stukający.

Zaraz przyjdzie RADUL i cię skrzyczy, że pierdoły o STX wypisujesz, przecież to ekskluzywne kolumny o wybitnym brzmieniu w rewelacyjnie niskiej cenie :-)

 

Ale masz rację, zmień je jak najszybciej, choć przyznam że ten stukający bas to wychodzi raczej z tego Denona, a przez STX jest dodatkowo potęgowany. W 10 m2 jakiś Rotel z serii 9xx oraz Tannoye M2 powinny cię naprawdę zadowolić. Poczujesz przyjemność z codziennego słuchania muzyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jeszcze raz :)

Teraz mam tylko pytanie, czy kolumny stereo dedykowane do kina domowego (tzn. jako część kompletu) są z założenia słabsze, niż te do stereo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma kolumny z najniższej serii STX które kosztują po 500 zł za parę. Przepraszam ale w tej cenie żaden producent nie wyczaruje kolumny nowej grającej dobrze.

Co do kolumn to w Twojej kwocie kupowałbym kolumny używane. Szukaj Usher s520, Kef iq1 albo ze stajni STX genialne kolumny Nexton M-100. Wtedy dopiero zobaczysz jak gra STX. Powodzenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lenczus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Fronty są najczęściej normalną parą stereo.

 

Kolega ma kolumny z najniższej serii STX które kosztują po 500 zł za parę. Przepraszam ale w tej cenie żaden producent nie wyczaruje kolumny nowej grającej dobrze.

Co do kolumn to w Twojej kwocie kupowałbym kolumny używane. Szukaj Usher s520, Kef iq1 albo ze stajni STX genialne kolumny Nexton M-100. Wtedy dopiero zobaczysz jak gra STX. Powodzenia

Popieram

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolumny z najniższej serii STX które kosztują po 500 zł za parę

500? nawet nie 300 ;p

Tannoy m2 pojawia się dosyć często, jak wygląda odwzorowanie niskich tonów w tych kolumnach? Czy m2.5 są faktycznie dużo lepsze tak jak opisują sprzedawcy?

STX m-100 wyglądają na odpowiednie, cena też fajna, jakby nie dopisek "cena dotyczy 1 szt kolumny głośnikowej" ;) Używanych nie widzę...

Zapomniałem dodać, że problem związany z małym pokojem dotyczy również konieczności ustawienia kolumn niemal dosuniętych do ściany, dobrze myślę, że wtedy bass reflex z tyłu to nie najlepsze rozwiązanie?

No i na koniec niestety... cena cena cena, chciałem 500, myślę o 1000, a przydałoby się 1500 :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o sugestię co byłoby najlepszym zestawem głośników do amplitunera Yamaha RX-V1500? Aktualnie gra to z kolumnami Kenwood LS-E8. Sprzęt na razie ma służyć jako zestaw stereo. W przyszłości zakładam rozbudowę do perłego 5.1 lub 7.1.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Kolego!! to co zestawiłem ci w stereo,a olałeś,wiesz co ci napiszę,NIE ZAWRACAJ DUPY.

 

Rozumiem, że to do mnie. Serdecznie Cię przepraszam jeśli poczułeś się zlekceważony. Za tamtą sugestię bardzo Ci dziękuję. Sytuacja wygląda tak, że ten wzmacniacz mogę mieć za dobrą flaszkę, a to robi sporą różnicę. Naprawdę nie chcę zawracać dupy ani Tobie ani komukolwiek. Szukam po prostu dobrej rady u bardziej doświadczonych ode mnie. Jak to mówią - mądrego zawsze dobrze posłuchać.

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam.

 

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Polećcie proszę kolumny (najlepiej podstawkowe) do wzmacniacza HARMAN KARDON HK6600, budżet na kolumny zamyka się w 1000zl

 

W kwestii muzyki jestem bardzo otwarty, ciężko wziąć to w ramy gatunków, słucham muzyki elektronicznej, jazzu, starego rocka, w przeważającej większości jest to muzyka instrumentalna. Rzadziej z wokalem.

 

Cenię dźwięk przestrzenny, wyraźny i dynamiczny, z głębokimi zdecydowanymi basami i czystą górą.

 

Z tego co czytałem o tym wzmacniaczu - ma on dosyć neutralny i wyważony charakter - nie za dużo i nie za mało basu, nie chciałbym żeby same kolumny miały go za mało. Nie chciałbym też żeby ten bas mulił.

 

Najchętniej kupiłbym jakieś starsze używane kolumny za ok 1000zł, z jednej strony kiedyś produkowano rzeczy bardziej długowieczne i bardziej dopracowane, z drugiej strony używany sprzęt w takim pułapie cenowym zwykle będzie o klasę lepszy niż nowy.

 

Wygląd czy jakość wykonania nie ma dla mnie większego znaczenia. Interesuje mnie dźwięk.

 

Mieszkam w kamienicy, mam dwa (18m i 22m) pokoje z wysokim sufitem, ale nie muszą to być potężnie głośne kolumny. Cichy dźwięk też powinien w nich brzmieć.

 

Co polecicie? Może coś Magnata, T+A, a może QUADRAL TRIBUN ?

Kompletnie nie mam doświadczenia, a w salonach są zwykle tylko nowe kolumny. Nie ma jak odsłuchać starszych używanych modeli.

 

Czekam na wzkazówki :) dzięki,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuję kolumny do sypialni ok 20m chwilowo będą podpięte pod Yamahe rv-x 373 ale docelowo Yamaha R-S300 albo R-S500. Budżet niestety max 1000zł za 2szt. myślę nad Magnat monitor supreme 200 albo Monitor Audio Mr2. Czy będzie duża różnica przy "jakości" muzyki między tymi dwoma kolumnami?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Szukam kolumn podstawkowych do 1500zł do amplitunera HK 3490.

- Manitor Audio BX2

- Taga Harmony Platinum v.2 B40

- Klipsch RB61

- JBL ES 30

- Klipsch Synergy B2

- PARADIGM ATOM MONITOR V7

 

Słuchałem na razie MonitorAudio i JBL. Te drugie kaszana straszna, MA świetne :)

Pytanie czy coś z reszty listy lub coś czego nie wypisałem będzie grać lepiej od MA BX2?

 

Słucham raczej mocniejszej muzyki, rock,metal, ale też filmowa, pop...Kolumny będą stały na komodzie/szafce max 30cm od ściany. Pokój 19m2.

Poradźcie coś :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję małych monitorów do wzmacniacza hybrydowego Roth Audio Music Cocoon MC 4.

Zastanawiam się nad firmowymi monitorami Roth Oli 10 lub Koda K5200S z głośnikami wstęgowymi firmy Swans.

Pokój odsłuchowy ma 10 m2. Cena za parę max. 1000zł.

Co sądzicie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co kolego, ja już nie sądzę. Czytałem opisy, testy i sądziłem wiele. Jak zacząłem słuchać, to sądzenie zostawiłem innym. Przy okazji dowiedziałem, się że nie ma żadnego wiarygodnego testu głośników w polskiej prasie. Nawet jak będzie coś perfekcyjne, super hiper wyjebane w kosmos, to: jakaś piszczałka z orkiestry... pod batutą... winyl z 1956... zarejestrowane w... na kablach xxxx i zasilaniu tauron energia zabrzmiała jakoś sucho, metalicznie i niesmak pozostał.... Niestety tylko 4 gwiazdki ale jak za tę cenę.... I to kolejna rzecz - "JAK ZA TE CENĘ", czyli kupiłem shit ale jak za te cenę to gorszego shitu nie było. Albo jeszcze lepszy - "tysiące godzin odsłuchów i porównań z konkurencją", czyli: zerżnęliśmy z konkurencji to co się dało ale zrobiliśmy trochę inaczej, tak aby nikt się nie przyp....ł i wpakowaliśmy tanie głośniki, zrobione w garażu aby więcej zarobić. Całość gra rewelacyjnie, zwrotnice robią wszystko aby się to nie rozjechało.

 

Idź do salonu i posłuchaj. Będziesz miał własną opinię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hadwaoo

Pozdr, Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Szukam kolumn podstawkowych do 1500zł do amplitunera HK 3490.

- Manitor Audio BX2

- Taga Harmony Platinum v.2 B40

- Klipsch RB61

- JBL ES 30

- Klipsch Synergy B2

- PARADIGM ATOM MONITOR V7

 

Słuchałem na razie MonitorAudio i JBL. Te drugie kaszana straszna, MA świetne :)

Pytanie czy coś z reszty listy lub coś czego nie wypisałem będzie grać lepiej od MA BX2?

 

Słucham raczej mocniejszej muzyki, rock,metal, ale też filmowa, pop...Kolumny będą stały na komodzie/szafce max 30cm od ściany. Pokój 19m2.

Poradźcie coś :)

 

Polecam tutaj zdecydowanego faworyta w tym segmencie cenowym, mianowicie testowane aktualnie przez forumowiczów, Indiana Line Tesi 260. Polecam lekturę poniżej:

 

http://www.klub.audiostereo.pl/artykuly/niezwykle-indiana-line-tesi-2-art362.html

 

Poszukuję małych monitorów do wzmacniacza hybrydowego Roth Audio Music Cocoon MC 4.

Zastanawiam się nad firmowymi monitorami Roth Oli 10 lub Koda K5200S z głośnikami wstęgowymi firmy Swans.

Pokój odsłuchowy ma 10 m2. Cena za parę max. 1000zł.

Co sądzicie?

 

Może określ jeszcze wielkość pomieszczenia? Oli 20 byłby znacznie ciekawsze niż 10-tki, chyba że mówimy o naprawdę niewielkim pomieszczeniu. Jakbyś mógł dołożyć to optimum zapewniłyby Ci kolumny polecone przeze mnie post wyżej.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Polecam tutaj zdecydowanego faworyta w tym segmencie cenowym, mianowicie testowane aktualnie przez forumowiczów, Indiana Line Tesi 260. Polecam lekturę poniżej:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słuchałem BW684. Zapytałem panów w jednym salonie audio, czy wg nich Tesi są lepsze od BW. Powiedzieli, że zdecydowanie. Dla mnie BW684 są przeciętne, za drogie i nie grają tak dobrze jak piszą. Dudnią kiedy głośno, wymagają dobrych nowych nagrań. Stare płyty rockowe zamieniają się w pulpeta. W związku z tym, co reprezentują sobą gorsze od BW684 - Tesi? Ładny opis? Czy fakt, że firma nie dopuszcza firm trzecich do współpracy, aby nikt nie widział co ładują do środka... ? ;-)

 

Słuchać, słuchać i jeszcze raz słuchać. Im większy chłam, tym więcej kolorowych recenzji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdr, Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtam i wlaczam sie do tematu.

 

Posiadam wzmak Audiolab 8000a i kolumny B&W 601 s2, marantz 63se, pokoj ok 4x5m ,kolumny posadzone na dluzszej scianie w rozstawieniu od siebie ok 2.2m i ok 15 cm od sciany.

 

Probuje godnie je zastapic "bardziej muzykalnnym dzwiekiem o wiekszym cieple i mocniejszej scenie". Probowalem Rogers GS3 - lecz w odniesieniu do 601s2 mniejsza stereofonia i scena ,srodek lepszy do akustyki i lekkich wokali, za to gora mniej wyeksponowana. LS2a2 - wora ponad calosc, BX2 szttucznie podbita gora i bas nienaturalne. Gdyby 601 mialy cos z srodka rogersow GS3 + wieksza rozdzeilczosc detali , bas bez zmian to bylby ideal.

 

Budzet 1500zl ,jakies sugestie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Audiolaba :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Audiolaba :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Dzieki za odpowiedz, powiem szczerze ze bardzie sklonny bylbym do monitorow, niz podlogowek i ze wzgledu na bliskosc do scian wyloty z tylu odpadaja - za mocno by dudnilo. DALI SUITE 2.8 ladnie sie prezentuja i slyszalem o nich duzo dobrego tylko ten rozmiar...:/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avance Dana , następca wersji Omega to też bardzo miło brzmiące kolumny, szczególnie do energicznych wzmacniaczy. Kiedyś przez sponsorów i audiofilską prasę bardzo promowane , obecnie zapomniane i niedoceniane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avance Dana , następca wersji Omega to też bardzo miło brzmiące kolumny, szczególnie do energicznych wzmacniaczy. Kiedyś przez sponsorów i audiofilską prasę bardzo promowane , obecnie zapomniane i niedoceniane.

 

Rozomiem ze sugestia tyczy sie 7 mek? one wszystkie maja basreflex na tyl i tego sie obawiam... cos mnie kusi by sprobowac raz jeszcze BW 685. Osobiscie wciaz czaje sie na jakies Rogersy LS7. Eh ciezko tak bez mozliwosci odsluchu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.