Skocz do zawartości
IGNORED

Niedrogie kolumny do ....


pitek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja jakos nie mam przekonania do tego co malutkie, ostanio mialem okazje posluchac w salonie audio "Dynaudio Audience 42" sprzedawca zachwalal na maxxa bo jest co zachwalac:D ale do mojego typu muzyki to sie nie nadaje:/ ach ta wielkosc. Mam jakies glupie podejscie ze do odsluchu muzyki techno musi byc glosnik o duzej srednicy moje Cantony canotny mialy 25cm basu i boje sie ze zrobilem blad sprzedajac je i ze juz nie osiagne w pokoju tego co mialem. A nie chce zalowac nowego zakupu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 12m2 moze raczej monitory z mocniejszym basem? Ja mam BMN M1 w pokoju prawie 20m2 i base zdecydowanie nie brakuje. Wiem ze BMN byly wrecz wysmiewane na tym forum ale ja zaryzykowalem ich zakup (kupilem za 700 pln) i jestem naprawde zadowolony.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 12 m2 nie ma sensu wstawiac podlogowek, nie dlatego że nie zagrają - niewykluczone że dałoby się wszystko poustawiac i wytlumic jak należy - ale dlatego że nie wykorzysta się ich potencjału, a za tę samą kasę można kupić monitory o klasę lepsze. za ok 700 zł (a nawet mniej, 500-600zł sie trafiają) można ustrzelić np. paradigm monitor 3 w jakiejs starszej wersji 1 lub 2, które sa do techno w sam raz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> norwidos

Nie słuchałeś, a sugerujesz się wagą. Zgadza się, 10kg ważą dobre monitory, ale na pewno nie za 700zł.

Tym bardziej, że ważyłem Mistrale - 12,5kg/szt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak - jeśli chcesz mieć ilość basu odpowiednią to głośniki niskotonowe co najmniej o średnicy 16cm. Evo one więc odpadają. Z podłogówek możesz kupić Kody - mają nawet sporo basu. Ja mam w takim samym pokoju Tannoy F2 - monitorki ze sporym basem i jestem zachwycony. Wstawiłem kiedyś M5 i basior był potężny wręcz ogromny a przy tym nie najgorszej jakości - wzbudzała się częstotliwość około 50Hz - myślę że Tobie to by się akurat spodobało. Jednak ciężko kupić M5 poniżej 1000zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mission? 701 podstawkowe można wyrwać za połowe kwoty którą chcesz przeznaczyć, a podłogowe 702e też kupisz tylko trzeba trafić bo ostatnio żadko sie pojawiaja. Uważam że potrzebny koniecznie im tunning ale i bez niego na brak basu nie będziesz narzekał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania wharfedale diamond 9.1 na gwarancji za 450zł. Nie wiem jak będą grały docelową muzykę - ale może ktoś inny wie? (sorry za reklame ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pachu

 

witam

 

Mam cos co by cie moglo zainteresowac:) Duze czarne podłoglowe kolumny JAMO E470 (dawne STUDIO 190) . Stan "sklepowy" bez najmniejszych rys , a za mniejsza cene niz posiadasz do wydania:)(kosztowaly swego czasu w sklepie 1600zl). Graja naprawde DOBRZE, u mnie w 20m pkoju sokojnie "wyrabiaja" to w twoim 12m ....:) Sa to3 drozne kolumny, niskotonowiec ma 20cm wiec potrafi ladnie zagrac:) Mys;le ze takie w zupelnosci rozniosa twoj maly pokoj:)

 

jak bys byl zainteresoany to pisz na PW lub gg: 2876619

 

 

pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za oferty i podpowiedzi ja jednak poslucham Simonello i chyba zdecyduje sie na tonsil mistral.... Zakladajac ten temat mialem nadzieje ze wasze porady co do zakupu kolum beda jednakowe np wiekszosc polecac bedzie jeden typ kolum a tu sa strasznie zroznicowane odpowiedzi ... :)JBL, Paradigm, Wharfedale, Tannoy, Jamo, Mission, Tonsil Mistral, AE Evo One, BMN M1, AA Dione i w ostatecznosci zrobil mi sie zamet w glowie:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Pachu - każdy lubi co innego, więc każdy ma inne zdanie na temat tych samych kolumn. Jedni polecają to drudzy tamto. Jak by nie było każde z wymienionych przez Ciebie kolumn to kolumny firmowe i brzmienie jest już na jakimś poziomie - tylko różni się charakterem. Musisz sam dokonać wyboru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest to jak podłogówka jest skostruowana. Nikt nie napisał, że wiele modeli to właściwie monitor tylko z dużą skrzynią, która dodaje im masy. I bardzo dobrze. W środku jest sztywna odgroda. Oszczędność na podstawkach to też kilka groszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam!

Posiadam obecnie kolumny Altus 110. Co moglibyście polecić oczywiście lepszego od tych altusów?? Cena to ok 400 zł(używane mogą być) Bardzo proszę o jakieś propozycje, jeżeli wogóle coś lepszego dostanę w tej cenie. A jeżeli nie to podajcie również przykłady kolumn droższych--lepszych od tych(tak dla mojej wiadomości)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Nie da się ukryć, że w kwocie >1.000PLN za parę używanych kolumn wybór jest powalający, ale nie oszukujmy się, bo każda z propozcji to będzie wypadkowa kompromisów "coś za coś" i za pierwszym razem trafić w punkt jest raczej mało prawdopodobne. Ile modeli, tyle różnych "szkół" brzmienia. Markowy podłogowiec z tej kategorii cenowej, to zazwyczaj efektownie wyglądający mebel, który bardziej się nadaje do oglądania niż słuchania. Z kolei monitor może dysponować przetwornikami lepszej klasy, ale nic za darmo na tym świecie nie dają, więc musiz się liczyć z tym, że jakość i ilość dolnych zakresów pasma będą zależeć w głównej mierze od Twojej wyobraźni. O charakterze brzmienia w ogóle nie ma sensu się rozpisywać, bo w tej lidze bardziej liczy się ilość a nie jakość i mało kto zawraca sobie głowę takimi duperelami jak klasa dźwięku. To ma wyglądać i robić hałas, a cała reszta jest mało istotna. Do czego zmierza mój nudnawy wywód? Ano do tego, że zadając tego typu pytanie musisz się liczyć z tym, że otrzymasz całą masę przeróżnych propozycji z których tak naprawdę niewiele wynika jeśli Ty sam nie miałeś styczności z grającymi kolumnami opisywanymi w tym wątku. Sensowność wciskania na siłę podłogowców do 16 metrów kwadratowych, to mniej więcej tak samo udany pomysł jak słuchanie techno na budżetowych monitorach. I nie ma w tym ani odrobiny złośliwości z moje strony, tylko sam kiedyś przechodziłem przez to samo co Ty dzisiaj. Kupowanie kota w worku dysponując ograniczonymi funduszami przeważnie kończy się mniej lub bardziej dotkliwym rozczarowaniem i po tygodniu czy miesiącu cała przeprawa zaczyna się od początku. Przewalisz przez pokój dwadzieścia różnych modeli, popłyniesz na każdej odsprzedaży i w sumie zostaniesz w punkcie wyjścia. Na Twoim miejscu zacząłbym od poszukiwań w sektorze według mnie najbardziej bezpiecznym, jeśli chodzi o ten przedział cenowy, czyli od starszych modeli Tonsila. W szesnastu metrach kwadratowych na początek postawiłbym bardzo przyjemne i w miarę uniwersalne Scherzo 110 na solidnych standach oczywiście. Metallica, Rammstein, Dream Theater... Ministry, Prodigy, Kraftwerk... Vollenweider, Oldfield, Gabriel, czy nawet Vivaldi... w takim metrażu żaden problem. Sam miałem to wiem, a moje egzemplarze mają już chyba z dwanaście lat i grają do dzisiaj u szwagra ze wzmakiem Pioneera A-50... nie pamiętam dokładnie, ale w tym samym wieku i też żadna tam rewelka i powiem Ci tak, że czasami będąc u niego łapię się na tym, że te kolumny naprawdę grają zajebiście, a trochę już w swoim życiu tego miałem. W tej kwocie zmieścisz się spokojnie ze standami i jeszcze Ci zostanie na parę płyt. Prawdopodobnie dasz sobie luz na dłuższy czas ze zmianami. I możesz być spokojny, bo Altusy akurat mają tyle wspólnego ze Scherzo 110 co... no nie wiem, powiedzmy Dacia Logan z Renault Megane.

To tyle, pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parantulla - akurat kumpel ma Sherzo 110 i zawsze go proszę, żeby nie demonstrował mi ich możliwości, bo grają nadzwyczaj kiepsko, podobnie jak Altusy.

dayus - polecam jakieś Dali 104/505. Sam mam TDL RTL3 i też polecam jakbyś je gdzieś znalazł. Miniaturki wszelkiej maści sobie daruj do rocka/techno...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli szukasz srednicy, to PARADIGM MONITOR jest ostatnia serią na która powinienes zwracac uwage. te kolumny, to niezła scena, natrętna góra, i bass ,bass, noch mal bass. zwłaszcza przy tym pionku, miałem 445, 501, jedno z drugim jak ogień i woda. jeden wielki muł ci z tego wyjdzie, wokal biedny ze az płakac sie chce. serie monitor ODRADZAM.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzylo, 27 Sty 2007, 23:24

 

>parantulla - akurat kumpel ma Sherzo 110 i zawsze go proszę, żeby nie demonstrował mi ich

>możliwości, bo grają nadzwyczaj kiepsko, podobnie jak Altusy.

 

Przecież ja nie twierdzę, że to wzorcowe kolumny i nic lepszego nie ma na świecie. Mają swoje wady jak i zalety. Wady to przede wszystkim ograniczenia wynikające z wielkości skrzynek i klasy zastosowanych przetworników. Zalety to w miarę równe pasmo i niemęczący charakter brzmienia, czego niestety nie da się powiedzieć o Altusach i porównywanie tych obu konstrukcji w jakimkolwiek aspekcie jest nieporozumieniem. A co najważniejsze w przypadku kolegi dayus, to śmieszna cena Scherzo na rynku wtórnym oscylująca wokół takich "hajendowców" jak Tannoy M-1 czy tego typu komputerowych pierdziawek wykreowanych na ósmy cud świata przez kolorowe pisemka. A jeśli już koniecznie mają to być podłogówki, to w tej kategorii cenowej, przy odrobinie szczęścia i cierpliwości, można czasami wyhaczyć Radmory LS-30, które już w przedbiegach biją na łeb porównywalne cenowo "firmówki" z Media Markt do których można zaliczyć większość wymienionych w tym wątku hitów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Poszukuje kolumn, raczej podłogowych i nie za drogich. Na dzień dzisiejszy ile mógłbym przeznaczyć na nie to nie więcej niż 500 zł dlatego chyba wolałbym poczekać troche to miałbym z deczka więcej kasy (może 1000 zł) wiem że to i tak nie wiele, no ale co zrobić. Dokładnie jakiej muzyki słucham możecie przeczytać w "O mnie" poza tym czasami słucham radia. Aktualnie mam Scherzo 350 i do muzyki jakiej słucham kompletnie się nie nadają a już w ogóle do pomieszczenia w jakim je trzymam. Głównie rozchodzi się tu o bas a szczególnie o bas przy twardszych bitach (muzyka TRANCE). A mianowicie w moim pokoju (zaledwie 12m kw.) sam bit jest praktycznie bez basu, tylko takie pyknięcie jak z mini wieży, a po każdym uderzeniu (Kick-u) jest takie dudnienie w okolicach 63Hz. Albo przy niektórych kawałkach jeszcze dudni "bass" (Ale mówiąc bas w tym wypadku mam na myśli jeden z elementów piosenki). Czyli duniący "bas" + dudnienie po każdym kicku = DUDNIENIE PRZEZ CAŁY CZAS! Nieda się tego słuchać, poprostu przez całą piosenke słychac takie coś: BUUUUU UUUU UUUUUUU UUUuUUUUuuUUUUUubUUuuBBUUuuUU! Przy miękkim bicie jest troche lepiej ale i tak średnio. Poza tym w moim pokoju te kolumny z basem nie schodzą niżej niż powiedzmy 50Hz (tą właśnie częstotliwość już słabo słychać). W sylwestra miałem je w o wiele większym pomieszczeniu i tam bas schodził bardzo nisko, chyba do 35Hz, to było dla mnie cudowne uczucie :) tak jakby uszy zatykało! Ale niestety taki efekt uzyskałem tylko w myzyce typu Hip-Hop, Reggae, Pop.... no i w niektórych House-owych utworach :). W Trance jak i w innych gatunkach już nie było tego dudniącego basu w granicach 63Hz po każdym kick-u, ale sam kick w Trance praktycznie się nie zmienił, no może troszeczke mu basu przybyło.

 

Czyli tak! Szukam kolumn za max tysiaka, z ogromnym basem, zaznaczam że nigdy mi go nie brakuje, ale to musi być takie szybkie, dynamiczne BU! i koniec, a nie że się rozlewa na cały utwór i żeby on był taki równy z kickem a nie buczał z opuźnieniem jakoś. No i fajnie jakby taki pozostał przy większej głośności. Fajnie też jakby schodził tak nisko jak w moich Scherzo 350 grających w dużym pomieszczeniu, ja za to chce taki w moim małym pokoju. Dobra starczy o tych basach. Średnie tony? Hmm... nie umiem zbytnio opisać jakie mają być, poprostu dobre w miare :D:P. Góra? ...wysokich tonów fajnie jakby dosyć dużo było i były przyjemne i nie takie ostre przy większej głośności (efekt wbijania noża w głowe). Ogólnie nie zależy mi na jakiejś naturalności i neutralności bo muzyka elektroniczna sama z siebie nie jest naturalna.

 

Ahaa....jakie tam sobie klocki skompletowałem możecie w "o mnie" przeczytać (bez korektora niestety żyć nie mogę)

 

Z góry dzięki za jakieś rady co do wyboru kolumn.

 

Pozdrawiam ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj moze uda Ci sie znalzc Kody NT306f, ktore zmiota szybkoscia basu i sila Scherzo (przynajamniej scherzo200). Dwa razy mniejsze glosniki w kodach i 2 razy lepsze zejscie w basie. Do lojenia kody sa nie do zajechania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Cantonów to fajne są "409" z serii GLE i "611 DC" i "609 DC" z serii ERGO :D Tylko ta cena.... i jeszcze pytanie czy w takim małym pokoju zejdą z basem mniej więcej tak nisko jak jest napisane?

 

Jeśli chodzi o kody to słyszałem jakieś kolumny tej firmy ale nie wiem jaki model, może jakaś lipa bo basu zero, ale to napewno były jakieś gorsze od tych NT306f

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz_GTI, 31 Sty 2007, 17:00

 

Wrażenia, które opisujesz powyżej (buuuuuczący niby bas) według mnie wynikają głównie z fatalnej akustyki pomieszczenia (pomieszczeń) i prawdopodobnie ustawienia w nim (w nich) samych kolumn, ewentualnie z nieszczęśliwego wybrania miejsca odsłuchu. Mały pokój Ci nie zaduuuudni tak jak duży, bo to wynika chociażby z samych praw fizyki, ale fakt jest faktem, że przynajmniej z tego co przeczytałem, nie upatrywałbym tu całej winy tylko i wyłącznie w samych kolumnach. Oczywiście wstawienie ich do 12 metrów to nieporozumienie i nie ma prawa zagrać, ale przed przysłowiową zamianą siekierki na kijek, najpierw spróbuj zatkać tunele bass reflex i pokombinuj z ustawieniem kolumn w pokoju, a na samym końcu postaraj się dobrać optymalne dogięcie osi głośników względem miejsca odsłuchu. To nic nie kosztuje, a efekt może być duzo lepszy niż znoszenie do domu kolejnych "wynalazków" i kasę możesz przeznaczyć na lepszą elektronikę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz_GTI, 30 Sty 2007, 22:17

 

"...sam bit jest praktycznie bez basu, tylko takie pyknięcie

>jak z mini wieży, a po każdym uderzeniu (Kick-u) jest takie dudnienie w okolicach 63Hz. Albo przy

>niektórych kawałkach jeszcze dudni "bass" (Ale mówiąc bas w tym wypadku mam na myśli jeden z

>elementów piosenki). Czyli duniący "bas" + dudnienie po każdym kicku = DUDNIENIE PRZEZ CAŁY CZAS!

>Nieda się tego słuchać, poprostu przez całą piosenke słychac takie coś: BUUUUU UUUU UUUUUUU

>UUUuUUUUuuUUUUUubUUuuBBUUuuUU! Przy miękkim bicie jest troche lepiej ale i tak średnio..."

 

Sam bit jest taki jak ma być, a po każdym uderzeniu stopy odzywa się pomieszczenie i nie ma to nic wspólnego z samymi kolumnami, bo każde inne duże podłogowce z bass reflexem, właśnie tak Ci zagrają. Nie chcę się zakładać, ale przypuszczam, że kolumny stoją plecami przy samej ścianie albo jeszcze lepiej w okolicach narożników pomieszczenia. Zgadłem? A Ty sam siedzisz pod przeciwległą ścianą lub w pobliżu którejkolwiek innej. Zgadłem? Jeśli tak, to niestety spełniasz wszystkie wymogi, aby uzyskać dłuuuugie i przeeeeeeciągłe duuuuudnienia ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny mam ustawione w narożnikach ale jakieś 50cm od tylnej ściany po środku (między kolumnami) stoi duuże biurko przez co kolumny jednym bokiem prawie dotykają ściany a drugim biurka i podejżewam że ten bas się właśnie odbija od tego wszystkiego naokoło i dudni ale niemam zabardzo jak ich inaczej ustawić.

W sumie to raz próbowałem je jakoś przestawiać chociażby z ciekawości, co prawda nie dudniło tak ale basu wtedy nie było prawie wcale, a tego niskiego basu jaki uzyskałem w większym pomieszczeniu, za cholere nie mogłem uzyskać w tym moim pokoju, nie wiadomo gdzie bym je upchnął to basu brak. Jedynie jak mam je w tych narożnikach to jest bas ale dudniący, to wole już taki niż wcale. Z zatykaniem bass reflexu nie próbowałem, a poza tym na br są jakieś siatki na zewnątrz, ale muszę zobaczyć czy da się to ściągnąć.

No i myślę że kolumny z br z przodu lepiej grały by w takim pokoju, co? A poza tym mówisz że takie duże kolumny dobrze nie zagrają w takim małym pokoju, no a jak ja chce dużo basu to co mam kupić jakieś tannoy mercury m2?? yhym... już słysze te basy, aż mi nogawgi drżą na sam widok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.