Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumna pasywna, niskotonowa do szkoly (na dyskoteki i imprezy tego typu), pomoc przy wyborze.


donKEY.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadamy w szkole mikser Allen Heath PA 20 oraz Behringer Xenyx 1002B, wzmacniacz crest cpx 3800 oraz ADS lx 800, i 4x wharfedale lx 15. Allen Heatha i cresta używamy tylko do wiekszych imprez, z powodu wystarczalności ADSa i Behringera.

Teraz rozglądam sie nad zakupem czegoś niskotonowego, chodzi o kolumne pasywną. Na razie chciałbym zakupić tylko jedną z powodu braku funduszu oraz warunków pracy, jest to aula, ok. 500m2, dach z blachy, jarzeniówki potrafia spadać, więc nie chce przesadzać jak na początek. Wszystko ma chodzić razem, czyli wharfedale zasilone ADSem a ten niskotonowy głośnik Crestem(chociaż nie wiem czy to nie bedzie za dużo na ta niskotonówke).

 

Maksymalny budżet to 1000zł

 

Posiadamy również crossover, nie wiem czy to potrzebne do niskotonówek.

Crossover : Behringer Super-X Pro CX 2310

 

Rozglądałem się co nieco, patrząc na firme wharfedale(ze wzgledu na to, ze slyszlaem bardzo dobre opinie na ta firme oraz, ze mamy juz 4 kolumny tej firmy i sprawuja sie rewelacyjnie, ale nie koniecznie musi to być ta firma) i znalazłem takie propozycje:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) (tę strone znalazłem niedawno, nigdy z niej nie zamawiałem)

 

 

Najbardziej przykuł moja uwage Wharfedale Pro EVP-R15 B i Wharfedale Pro EVP-R18 B.

 

Teraz rodzi sie pytanie, czy lepiej kupić tańszy i słabszy ale wiekszy, jezeli chodzi o cale, czy ten mniejszy i mocniejszy?

 

Zależy mi też, żeby ten głośnik dawał jakiś efekt, w sensie, że jak odejde od niego załóżmy 10 m to bede czuć ten bass.

 

Mam sprawdzone dwie strony, z których zawsze zamawiam sprzet, muzyczny.pl i muzyczny.net, wiec jezeli bedziecie dawać jakieś propozycje to z tych dwóch stron, chyba, ze polecacie jakies strony, ktore maja mozliwosc zamawiania sprzetu z dowozem.

 

Z góry dzieki,

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 20 Marca 2013 - trolling
Ukryte przez misiomor, 20 Marca 2013 - trolling

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Na studniówki to tylko altus albo eltron 100!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.