Skocz do zawartości
IGNORED

Amplituner pod mission m35i


necrophiliac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje jak najtanszego amplitunera ktory pociagnie moje missiony m35i. Zalezy mi aby mial wejscie usb z ktorego bedzie czytal w najgorszym przypadku mp3 320 i wav (flac mile widziany). Musi to byc nowe urzadzenie posiadajace hdmi. Prosze o propozycje. Pozdrawiam. Cena max 1200 zl. Im mmniej tym lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przedziale cenowym proponowałbym skupić się na dwóch produktach, mianowicie Harman Kardon AVR-70 oraz Onkyo TX-SR313, raczej najciekawsze propozycje w okolicach 1200 zł.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych propozycji one sa 6ohm a moje kolumny 8ohm czy to ma jakies znaczenie ? pociagna je bez problemu ? bo sie nie znam na tym ani troche

 

Aha i wybierajac miedzy nimi ktory lepiej ? zalezy mi na dobrym dzwieku stereo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Onkyo to na pewno Mp3 ponieważ to miałem okazję testować. Niestety karta katalogowa nic nie mówi o pozostałych formatach, a nie chciałbym wprowadzić Ciebie w błąd.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczalem sam szperac i znalazlem cos takiego Pioneer VSX-527 i podobno on odtwarza flac z usb

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

podobno tez Yamaha RX-V473 odtwarza flac z usb

 

Jezeli to prawda to zastanawialbym sie nad tymi modelami. Ktory z nich wybrac do stereo ? pionek podobno wiecej "FLAKÓW" odtwarza ale nie wiem czy ktokolwiek moze mi potwierdzic ze te ampki rzeczywiscie je odtwarzaja z usb bo to dla mnie najwazniejsze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych modeli nie brałem pod uwagę ze względu na założony przez Ciebie budżet. Z obydwu modeli decydowałbym się bezapelacyjnie na Pioneera.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko jestem raczej zdecydowany na tego vsx-527 zwlaszcza ze znalazlem za 1150 zl wiec za ta cene chyba nic lepszego nie wynajde

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Yamaha HTR-4065 dobrze sprawdziłaby się w Twoim systemie. Jest to dokładnie RX-V473 tylko o 100 zł. tańszy, urządzenie jest wystarczająco mocne, żeby dobrze zasilić Twoje kolumny i spełnia Twoje wymagania związane z funkcjonalnością.

 

Jeśli masz taką możliwość, serdecznie zapraszam na odsłuch, w przypadku pytań służę pomocą

 

Jeśli podepniesz pod Pioneera jeszcze pozostałe kolumny do systemu 5.0, w przypadku m35i może to być za dużo, urządzenie wyłączy się przy głośniejszych odsłuchach. Dopiero model VSX-922 spokojnie pociągnie taki zestaw kolumn.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam mozliwosci podjechania poniewaz jestem z dolnoslaskiego. Co do kolumn to zostanie stereo poniewaz amp ma sluzyc glownie do muzy a reszta tylko od czasu do czasu

 

co do Yamaha HTR-4065 to ona na bank odtwarza flac przez usb ? poza tym cena jest jednak troche wyzsza niz 1150 zl za tego pionka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specyfikacja HTR-4065 jest identyczna jak RX-V467 który odczytuje pliki flac przez USB. U nas w ofercie bez słuchawek cena nie powinna przekroczyć założonego przez Ciebie budżetu, a urządzenie moim zdaniem jest znacznie lepsze brzmieniowo od VSX-527.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd i ręce opadają, napisał wyraźnie o co chodzi - STEREO. Jak już się dowiedziałeś, to zamiast odwieść go od tego zamiaru pójścia w amplituner do kina, to dalej wciskasz to swoje gówno. Żeby było śmieszniej to drugi kolega z branży ma przeciwne zdanie co do Pioneer vs Yamaha.

 

 

Co do kolumn to zostanie stereo poniewaz amp ma sluzyc glownie do muzy a reszta tylko od czasu do czasu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbij sobie do głowy i nie będzie w tym ani deka przesady - tani amplituner do kina w porównaniu do wzmacniacza za podobne pieniądze nie gra nawet w połowie tak dobrze. Pomijam już aspekt mocy (prawdziwej, nie na papierze), bo żaden z tutaj wymienionych amplitunerów nie jest w stanie uciągnąć tak dużych podłogówek jak M35i. Więc cóż z tego że będziesz miał odtwarzanie plików z USB, jak nie będzie się tego dało (niemal) słuchać ? Potem powiesz, że M35i mają słaby bas, brakuje dynamiki i grają anemicznie, bez polotu. Za tą samą kwotę kupisz nowy, albo nawet i za 150zł-200zł kupisz używany wzmacniacz, który zdeklasuje tego typu szmelc wielokanałowy, który tylko ładnie wygląda i ma parę bajerów. Odtwarzacz plików zewnętrzny kosztuje grosze i podłączysz do każdego sprzętu grającego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko dobrze ale ja prosze o propozycje takiego sprzetu poniewaz nie mam mozliwosci odsluchu a budzet nie pozawala poszalec przy wzmacniaczach ktore sa sporo drozsze od ampli

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbij sobie do głowy i nie będzie w tym ani deka przesady - tani amplituner do kina w porównaniu do wzmacniacza za podobne pieniądze nie gra nawet w połowie tak dobrze. Pomijam już aspekt mocy (prawdziwej, nie na papierze), bo żaden z tutaj wymienionych amplitunerów nie jest w stanie uciągnąć tak dużych podłogówek jak M35i. Więc cóż z tego że będziesz miał odtwarzanie plików z USB, jak nie będzie się tego dało (niemal) słuchać ? Potem powiesz, że M35i mają słaby bas, brakuje dynamiki i grają anemicznie, bez polotu. Za tą samą kwotę kupisz nowy, albo nawet i za 150zł-200zł kupisz używany wzmacniacz, który zdeklasuje tego typu szmelc wielokanałowy, który tylko ładnie wygląda i ma parę bajerów. Odtwarzacz plików zewnętrzny kosztuje grosze i podłączysz do każdego sprzętu grającego.

Kolega jeszcze się nie wyleczył, z tych bredni jakie od dłuższego czasu są tu wypisywane,ja już dawno doszedłem do wniosku,że nie ma się co udzielać i doradzać.Czasami zajrzę poczytam,pośmieje się,i na tym koniec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega jeszcze się nie wyleczył, z tych bredni jakie od dłuższego czasu są tu wypisywane,ja już dawno doszedłem do wniosku,że nie ma się co udzielać i doradzać.Czasami zajrzę poczytam,pośmieje się,i na tym koniec.

 

Ok. pojechałeś po przedmówcy.

Ale bądź mężczyzną i podaj przykłady iż w tej samej cenie amp. KD i wzmacniacz są trak samo dobre w stereo

Inaczej nam zostanie się śmiać z Ciebie....

 

Jak będzie ????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko dobrze ale ja prosze o propozycje takiego sprzetu poniewaz nie mam mozliwosci odsluchu a budzet nie pozawala poszalec przy wzmacniaczach ktore sa sporo drozsze od ampli

Wcale nie są droższe.

Może być i amplituner stereo i wzmacniacz stereo.

Harman Kardon HK 3390 lub trochę droższy HK 980.

A jak to gra w porównaniu do HK 70 lub Yamahy 473 ?

Dla porównania z Harman Kardon musiałbyś kupić chyba dopiero model amplitunera do kina AVR 760 żeby to zagrało podobnie (i wcale nie byłbym tego taki pewien), możesz sprawdzić ile kosztuje. Masz też Pioneer A-30, z trochę droższych ampli stereo Yamahę RS 500, Cambridge SR 10.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie,

oczywiście wzmacniacz stereofoniczny w podobnym przedziale cenowym zagra znacznie lepiej niż amplituner wielokanałowy, jest mnóstwo dobrych i niedrogich wzmacniaczy, które zmieściłyby się w założonym budżecie. Problem jednak w tym, że szukamy urządzenia, które będzie miało złącze USB oraz HDMI - tak wyraźnie życzy sobie zainteresowany. Tak więc chyba nie ma innej możliwości, jak amplituner wielokanałowy, jedynie trzeba kupić model który najlepiej poradzi sobie z kolumnami Mission.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co mam sobie kupic cos takiego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) plus wzmacniacz ? sam nie wiem co juz wybrac :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie nawet kupić MP4 za 20zł. Pod taki stacjonarny odtwarzacz będziesz musiał pewnie włączać TV aby coś odsłuchać.

Tak czy siak pomyśl i pogłówkuj jak sobie rozwiązać sprawę odtwarzania plików. Wybór amplitunera do kina zamiast sprzętu stereo, tylko z powodu obecności USB byłby czystym kretynizmem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.