Skocz do zawartości
IGNORED

nc+


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

I już nie jestem w nc+ !!!! adieu badziew !!!

 

gratuluję , byłem blisko rozwiązania ale złapali na pakiet za 10 zł . Mecze zatrzymały

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba alternatywa jak dla mnie.

To taki żarcik, aczkolwiek po otrzymaniu oferty przejścia (przymusowego) z n do nc+ zrezygnowałem z ich usług. Szukałem alternatywy w CP, ale po krótkim kontakcie z cudem techniki w postaci ich topowego dekodera i kilkutygodniowym wskazaniu na naziemną stwierdził że odpuszczam 120 kanałów - przy kilku mam mniej zappingu żeby ominąć reklamy.

Jest net więc z wiadomościami na bieżąco, jest Youtube napakowany programami BBC które lubię i starczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co lepszego znalazłeś?

Wino (Ty wiesz!),kobiety ( bez nich te karkówki z piekarnika nie takie) i śpiew (noo audiopokój )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To łączę się w bólu. W pokoju audio mam też projektor, amplituner i system 5.1(na 7.1 pokój za mały).Zięć mi podrzuca dvd. Zapracowałeś na zięcia? Nie? To marsz za karę do nc+ !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bierze mnie nieprzeparta chęć na 7.1- to idę do upatrzonego kina, siadam na upatrzonym miejscu i oglądam w 3d. Ostatnio kongres , grawitacja.Oczywiście jadę z mojej wsi do "województwa".

 

To też atrakcja.

A tyle lat pracowałem na Nowym Świecie i w Alejach koło Forum i męczyło mnie to.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Powoli wraca temat nowych pakietów na tej platformie.

Te podpisane umowy po fuzji ubiegłorocznej, powoli się kończą i znowu nas czeka renegocjowanie umów.

Widzę, że zaczyna się przepychanka jak w ubiegłym roku. Macie już jakieś nowe propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z forum dvhk&laki

 

 

"Witam. Udało mi się przedłużyć umowę z nc+ na dobrych warunkach, więc się pochwalę. A więc tak, wiedząc, że pomalutku zbliża się koniec umowy od dwóch miesięcy śledziłem forum, żeby być przygotowanym do negocjacji. Umowa była z nc+ do końca kwietnia. 14 Stycznia poszło wypowiedzenie. Pakiet jaki miałem to Comfort, Multi+, mr 2x kameleon, 1x Pace wszystko za 29 zł. Moje wypowiedzenie dotarło 20 stycznia, tak mam na zwrotce. Za radą jednego z kolegów tutejszego forum nigdzie nie dzwoniłem, ani nie pisałem, choć korciło mnie napisać i zapytać czy wypowiedzenie doszło i czy zarejestrowali je w systemie. Dziś pierwszy telefon w sprawie, numer zastrzeżony i miła Pani pyta co jest powodem rezygnacji. Ja na to, że słaba oferta programowa. Pani na to, że zaproponuje mi to co mam tylko pakiet universe za 39zł. Ja na to że chciałbym coś z filmów np. 6 canal + i HBO, czekałem, aż Pani wyskoczy z kosmiczną ceną 99 zł czy coś takiego, a tu od razu 64zł. Zdziwiłem się ogromnie, na szczęście nie dałem tego po sobie poznać i mówię do Pani czy jak oddam tego Pace co mam teraz to dogadamy się w kwocie 59zł. Pani stwierdziła, że takich ofert nie ma i że może dać mi silver z wszystkimi canalami+ i HBO za 64zł. Ja na to, że w CP jest full pakiet z 3 miesiącami gratis i to wychodzi średnio 67zł i wolę dołożyć te 3 zł i mieć full w CP. Pani na to, że musi sprawdzić w systemie i zobaczy co da się zrobić. Chwila ciszy i oczywiście znalazła się oferta Universe, 6x C+, HBO, MR 2xCameleon i 1 x Pace za 59zł ale tylko i wyłącznie na 18 miesięcy. (Teraz jak się zastanowiłem mogłem to łyknąć byłoby nawet lepiej), ale mówię Pani no to szkoda, bo mnie interesowałoby tylko i wyłącznie 12 miesięcy. Pani na to, że musi porozmawiać z ,,wirtualnym’’ przełożonym i co? Za regularne wpłaty abonamentowe, i za to że nigdy z niczym nie zalegałem jest umowa na 12 miesięcy. Pytam dalej co z tym Pace, kiedy i gdzie mam go oddać, a Pani na to żebym sobie zostawił, bo już mi go zrabatowała do 0zł. Udało się znowu za pierwszym telefonem. W zeszłym roku miałem tak samo. Ani wtedy, ani teraz nie musiałem 100 razy się targować. Wszystko po jednym telefonie. W chwili gdy Pani zaproponowała 64 zł wiedziałem, że będzie dobrze. Chyba na koniec miesiąca brakuje im parę umów do premii i są łaskawi. Na początku ustaliłem sobie, że jestem w stanie zapłacić za to max 79zł, jest 20zł mniej. Jestem naprawdę zadowolony. Dziękuję wszystkim z forum, życzę owocnych negocjacji i do zobaczenia za niecały rok."__________________

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 10 miesięcy temu...

"Witam. Udało mi się przedłużyć umowę z nc+ na dobrych warunkach, więc się pochwalę. A więc tak, wiedząc,

 

O rzesz kuźwa! To tak można? Ja jestem klientem NC cóśtam od nawet nie pamiętam - ośmiu lat? Płacę 167zł/mc za najwyższy pakiet a i tak nie mam w nim wszystkich kanałów odkodowanych. Logując się na stronę klienta NC nie ma możliwości wysłania do nich mile'a, wyłącznie podają nr linii tel.

Podpowiedzcie kochani jak najprościej i najskuteczniej wypowiedzieć z nimi umowę, najlepiej w moim przypadku natychmiast?

 

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Mam wprawę bo robię to rokrocznie:-)

Ja mam obecnie komplet C+ i wszystkie HBO plus to co wszyscy. Płacę obecnie 69zł ale myślę, że właśnie znowu coś wywalczę, bo i się umowa kończy za dwa miesiące.

vlado

Jak rozumiem już masz umowę na czas nieoznaczony?

Jeśli tak, to napisz najlepiej list polecony do nich z wypowiedzeniem, tylko niestety będziesz miał trzymiesięczny okres wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszystko co dostępne w NC oprócz erotyki, płacę 99zł , ale mam też w tym 2 dekodery i opcję multiroom.

Tylko żeby zaczęli gadać ludzkim głosem trzeba bezwzględnie wypowiedzenie poleconym puścić i czekać cierpliwie -potrafią oferować jakieś gówno do końca prawie, a ostatni dzień wyskoczyć z super ofertą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.