Skocz do zawartości
IGNORED

nc+


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam swiat hd od nki i dzis zauwazylem ze mam kilka odblokowanych kanalow z c+ ...

Planete, kuchnia i kilka jeszcze innych... Tez tak macie ?:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługi typu Anonymizer lub też zwykłe proxy mogą pomóc, możesz też wejść na to forum przez Tor o ile Tor nie jest tam zablokowany, jak to robi np. nk.

.

Możesz mi to wytłum,aczyc po chłopsku . Komputer dla mnie to czarodziejska skrzynka ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miła Pani w nc+ obniżyla mi opłaty do tych dzisiejszych, czyli ukreciłem 20zł :)

W sumie będzie więcej niz teraz bo dojdą 4 canal+ , wezmą jakieś npremium, których i tak nie oglądałem i ze trzy , których nazw nawet nie pamiętam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam swiat hd od nki i dzis zauwazylem ze mam kilka odblokowanych kanalow z c+ ...

Planete, kuchnia i kilka jeszcze innych... Tez tak macie ?:-)

 

To w ramach zamieszania:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem dziś pisma do Uooik. Krajowej rady z prośba o zajęcie sie tematem i ewentualne Oficjalne stanowisko w sprawie - czy wszystko odbywa sie prawnie -W temacie połączenia platform i regulaminów.. Ciekawe czy cokolwiek odpowiedza .

Na forum Dawnej N-ki jestem dożywotnio zbanowany ...

A swoją drogą wie ktos JAK mogę sie zarejestrowac ponownie na to forum??

.Z tego co wiem zablokowali mój numer IP .

 

 

Dobry sposób to program "Tor"-polecam na zbanowanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Ja dawno juz nie oglądam zenujacej telewizji, mam tv do filmów wyłącznie.

 

Za trzy dni nowy sezon Gry o Tron na HBO. HD, oryginal audio, napisy polskie.

 

Przebieramy się w wilcze skóry, każdy jakas broń trzyma i siadamy...

To tak pół żartem, pół serio.

 

Tymczasem dymu ciąg dalszy:

http://www.satkurier.pl/news/84238/beata-monka-odchodzi-z-nc-powodem-roznica-zdan.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za trzy dni i jedną godzinę to samo na pebie też w HD... :)

Ale ja poczekam aż będą wszystkie odcinki - nie lubie oglądac seriali po odcinku jak są dobre bo muszę czekać na kolejny...

To następna zaleta odcięcia się od TV :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa tylko dla idiotów...którzy nie czytają umów...gdzie pisze w jaki sposób(pisemny wysłany listem poleconym) i gdzie (podany adres)

należy składać wypowiedzenia usług (liczy siedata stempla pocztowego). Zamówić usługę można telefonicznie bez internet, ale wypowiedzieś tylko i wyłącznie pisemnie!

Cała magia.

 

Aaa, i jeszcze jedna sprawa.

Wszyscy, którzy w nowo podpisanej umowie maja coś gratis na np. dwa miesiace muszą złożyc śpisemna rezygnację z owego gratisu bo po terminie gratisowym zostanie im to wliczone w pakiet oczywiście za dodatkowa oplatą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Dla mnie była ciekawa więc bardzo dziękuję za komplement. Fajna postawa jak ktoś ma inne zdanie niż Ty i co innego go interesuje to musi być idiotą?

Widzę że masz pierwsze posty na tym forum i od razu takie wyważone z dużym szacunkiem i kulturą wypowiedzi. BRAWO!

 

A tak na wesoło to warto przeczytać wypowiedzi na forum HDTVpolska na temat nc+. No nie mogłem wręcz uwierzyć jak czytałem wpisy niejakiego krzysiojaworzno.

Dowiedziałem się z nich że za nagonką w sieci na nc+ stoi tajemniczy ktoś( dosłownie) kto ma dużo do stracenia i to on, ( a nie buta i arogancja nc+) jest winien tej niczym nie zawinionej przez nc+ sytuacji. Naprawdę. W dalszej części dyskusji dowiadujemy się że w tle to jeszcze jest sytuacja na Cyprze, sprawa rozwodowa Zygmunta S:-)

Nie żartuję. Poważnie to można tam przeczytać:

http://hdtvpolska.com/topic/30156-test-platforma-cyfrowa-nc-mediabox/page-37

Cały temat jest cool ale od postu 723 jest hardcore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

zadzwonią sami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie była ciekawa więc bardzo dziękuję za komplement.

 

sorry, tak jakoś mi sie napisało, nie chodziło mi zupełnie o ciebie, tylko gosci, którzy mają problem z wypowiedzeniem umowy.

 

Widzę że masz pierwsze posty na tym forum

 

tak, jakieś pięć lat temu napisane, dzieki ze się zainteresowałeś.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

zadzwonią sami

 

Tego możesz byc pewien. A poza tym nie ma to jak w ręku kopia pisma i dowód nadania listu poleconego jeszcze najlepiej z potwierdzeniem odbioru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie pozwole napisać,że nowa platforma cyfrowa nc+ robi sobie sondaż rynku!Na ile są skłonni klienci do przyjęcia nowej ceny i pal diabli formułe.Im o nią nie chodzi,chodzi o kase i o to jak głęboko mogą sięgnąć do naszych kieszeni.Myślą,że Polska to kraj głąbów i wszystko przejdzie.A okaże się czy tak jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak : po przeprowadzce jeszcze się nie ogarnąłem z całym tym burdelem. Twierdzę , że kuchnia i łazienka - są ważniejsze , niż "gwiazdy robią sobie dobrze " i inne pierdoły telewizyjne. W sobotę mam deko czasu - podłączę i zobaczę. Gdy sprawdzi się to , o czym czytam i co Wy (pozdrawiam poświątecznie) - piszecie - mam całą tę cyfratą bandę w... Wiecie gdzie. Jestem abonentem Syfry od prawie sześciu lat ; płacę (płaciłem ?) - zawsze za rok z góry . I powiem Wam - jeśli pożyczam na przykład auto , to nie godzę się , aby jakiś ciul w pewnej chwili proponował mi szóste i siódme koło zamiast kierownicy. Na takie przekręty nie godzę się i kropka. PS - zresztą... cóż tak NAPRAWDĘ stracę , nie mając syfry+ z "przyległościami" ? Prawdopodobnie - nic , a i czasu przybędzie na (jeszcze nieczytane) książki. Pozdrawiam - Jacek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za pan mecenas radzi - wymówienie listem poleconym

w Umowie Abonenta Art7 par.1 stoi wyraźnie "w formie pisemnej", nie ma określonego sposobu doręczenia

wysłałem mail, odpowiedzieli po swojemu - ma być listem, przywołałem regulamin i że droga elektroniczna musi im wystarczyć, zobaczymy co wymyślą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej zaglądam w stronę polsatu cyfrowego.

Tylko brak BBC Knowledge HD mnie denerwuje.

Ciekawe czy zaproponuja jakiś bonus dla banitów z N-ki.

nie idź w tę stronę :) potrafią na pasku na dole ekranu puszczać zapowiedzi filmów i taki pasek będziesz miał na KAŻDYM kanale, nie da się wyłączyć. Są w stanie powoływać się na zmiany warunków umowy i regulaminu który podobno kiedyś tam wysłali Tobie listem zwykłym.

 

Obecnie mam N-kę ale raczej się rozstaniemy i wtedy lokalny dostawca pozostanie a jak nie to w ogóle zrezygnuję, nie będę przepłacał za shit w TV. Jak się dobrze zastanowić to właściwie nie wiem po co to mam....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

U mnie nie ma kablówki.

Nie oglądam w zasadzie innych kanałów jak HD. Coś muszę wybrać.

A jak nie nc+ to pozostaje tylko Polsat. N-ka też nie była swięta jesli chodzi o zaśmiecanie ekranu.

Po włączeniu np. miałeś jakąś planszę z reklamą.

W Polsacie odstrasza mnie sporo opinii o dzidowskim recorderze. Podobno lubi sie zwieszać i np. nie nagrywa.

A ja raczej 90% oglądam z nagrywarki.

 

A tam ciągle gorąco i kolejne głowy lecą:

 

http://pieniadze.gazeta.pl/Kupujemy/1,124630,13670238,Kolejna_osoba_z_wladz_odchodzi_z_NC___Dyrektor_HR.html#BoxSlotII3img

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

nie idź w tę stronę :) potrafią na pasku na dole ekranu puszczać zapowiedzi filmów i taki pasek będziesz miał na KAŻDYM kanale, nie da się wyłączyć. Są w stanie powoływać się na zmiany warunków umowy i regulaminu który podobno kiedyś tam wysłali Tobie listem zwykłym.

 

 

Bez przesady... ;)

Każdy operator ma coś na sumieniu i żaden nie jest idealny, jednakże jestem abonentem CP od chyba 7 lat i dość dobrze było mi dane poznać tę firmę.

1. Informacja "na pasku" jeśli już się pojawia, to bardzo sporadycznie - może zdarzyć się 2 razy w miesiącu, jeśli jest coś szczególnego, a potem przez np. pół roku może nie pojawić się w ogóle. Z tego, co pamiętam, to ostatnia taka pojawiła się przed walką Gołoty z Saletą. I wyświetlanie tych informacji nie trwa w nieskończoność i nie pojawiają się co chwila.

2. Bywają różne jednostkowe przypadki, jednakże sam składałem kilka reklamacji przez cały okres korzystania z ich usług.

Reklamacja zawsze rozpatrzona na moją korzyść. Można korzystać zarówno z tradycyjnej formy drogą listową, jak i z drogi elektronicznej, telefonicznej.

W zeszłym miesiącu bez problemu uzyskałem zwrot abonamentu za to, że zmienili soft i dekoder nagminnie się wieszał (obecnie usterka została już usunięta).

Nie zaprzeczam więc, kogoś mogło spotkać powoływanie się na jakieś dawno temu wysłane regulaminy, ale jeśli były one wysyłane listem zwykłym, to taka sprawa jest do wygrania przez poszkodowanego.

Na marginesie można tylko dodać, że przecież teraz praktycznie u wszystkich operatorów (nie tylko tv) jest jeszcze gorzej. Umowy, nowe warunki, aneksy zatwierdza się przez telefon, więc już w ogóle nikt nie czyta tego, na co wyraża zgodę.

W większości przypadków w regulaminach zawarta jest informacja, że np. wszelkie zmiany danego regulaminu będą ogłaszane na stronie internetowej. Kto to tak naprawdę czyta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze czyta a może nie,jednak ważne sprawy i zmiana warunków umowy(choćby najmniejszych)musi być dokonana na piśmie i parafowana przez obie strony.W innm przypadku jest nieważna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Moze czyta a może nie,jednak ważne sprawy i zmiana warunków umowy(choćby najmniejszych)musi być dokonana na piśmie i parafowana przez obie strony.W innm przypadku jest nieważna.

 

Nieprawda! Przeczytaj sobie wszelkie regulaminy nie tylko operatorów, ale np. serwisów aukcyjnych, PayPal, banków.

Wręcz przeciwnie! Wysyłają do ciebie np. maila z informacją o zmianie warunków umowy plus pouczenie, że brak działania z twojej strony oznacza akceptację. I tyle.

I jest to jak najbardziej zgodne z obecnie panującym prawem - w dobie komunikacji elektronicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja ci polece Kodeks Cywilny a dodam,ze wszystko co jest z nim niezgodne z mocy prawa jest nieważne.Nie ma czegoś takiego jak"obecnie panujące prawo"dopiero by było.Jeśli w umowie nie jest zaznaczone w jakiej formie może ona ulegać zmianom,to może ulegać tylko w formie pisemnej,jeśli jest jednak,to świadomie podpisałeś na to zgode.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

I jest to jak najbardziej zgodne z obecnie panującym prawem

 

I jest zgodne!I w dobie komunikacji elektronicznej praktycznie we wszystkich umowach jest to zaznaczone!

Dlaczego starasz się wprowadzać w błąd potencjalnych czytających?

Jestem użytkownikiem m.in. Allegro, PayPal, Amazon, eBay, Orange, Cyfrowego Polsatu, telefon i internet z Dialogu, banki ING, AliorSync i tak jak tysiące innych Użytkowników tych firm nie dostajemy żadnych zmian umowy ani aneksów na piśmie!

"I jest to jak najbardziej zgodne z obecnie panującym prawem"!

Kolego, dla przykładu zakładasz konto w banku nie ruszając się z domu, zawierasz z nimi umowę i możesz to zrobić bez żadnych papierków ani podpisów!

A w podpisywanych np. w punkcie sprzedaży telewizji cyfrowych umowach masz informację, że zmiany mogą być dokonywane w taki sposób i nie wymagają żadnych podpisów - akceptacja jest "domyślna", o ile nie wyrazisz sprzeciwu.

 

Moze czyta a może nie,jednak ważne sprawy i zmiana warunków umowy(choćby najmniejszych)musi być dokonana na piśmie i parafowana przez obie strony.W innm przypadku jest nieważna.

 

To jest właśnie wprowadzanie ludzi w błąd i jeśli już, to należałoby napisać np.:

"Jeśli umowa nie stanowi inaczej, to wszelkie jej zmiany wymagają formy pisemnej."

 

I tyle w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopczyku,nic a nic nie zrozumiałeś.Czytaj wolniej i uważniej.To co napisałem dotyczy umów pisemnie zawartych.O umowach elektronicznych nie wspomniałem.Jeżeli zawarto umowe pisemnie to zmiany do niej powinny być zawarte w taki sam sposób,chyba,że strony(obie)zgadzają się na inne rozwiązanie.Potem jedna z nich płacze.

 

Oczywiście ty możesz zawierać umowy jak chcesz,nawet do góry nogami.Twoja sprawa i twój ewentualny płacz...po.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Chłopczyku,nic a nic nie zrozumiałeś.Czytaj wolniej i uważniej.To co napisałem dotyczy umów pisemnie zawartych.O umowach elektronicznych nie wspomniałem.Jeżeli zawarto umowe pisemnie to zmiany do niej powinny być zawarte w taki sam sposób,chyba,że strony(obie)zgadzają się na inne rozwiązanie.Potem jedna z nich płacze.

 

Oczywiście ty możesz zawierać umowy jak chcesz,nawet do góry nogami.Twoja sprawa i twój ewentualny płacz...po.

 

1. W którym miejscu napisałeś, że dotyczy umów zawartych na piśmie? Natomiast napisałeś, że każda zmiana umowy musi być na piśmie, a to jest kolosalna różnica!

 

(...) jednak ważne sprawy i zmiana warunków umowy(choćby najmniejszych)musi być dokonana na piśmie i parafowana przez obie strony.W innm przypadku jest nieważna.

 

I tego jakoś wcześniej też nie było:

 

(...) chyba,że strony(obie)zgadzają się na inne rozwiązanie.

 

Może sam jednak przeczytaj wolniej i uważniej to, co sam napisałeś.

 

2. "Chłopczyku" zachowaj sobie do określania członków rodziny, kumpli i mówienia co rano do lustra. Zresztą świadczy to tylko o Twoim poziomie i dlatego dalszą dyskusję z Tobą uważam za nonsensowną.

 

I prośba, byś za następnym razem zastanowił się, co piszesz, bo czytają to inni i mogą przez Ciebie nabyć błędnej wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.