Skocz do zawartości
IGNORED

nc+


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Polsat podpadł mi dwa lata temu gdy ni z gruchy ni z pietruchy wyłączyli paczkę BBC tłumcząc, że likwidują nieatrakcyjne kanały, których nikt i tak nie ogląda.

Ooooo, k.urwica mnie wzięła, wypowiedzenie i się przeniosłem do eNki, z którą było mi dobrze do obecnej żenuły.

 

Ale co ja paczę? Te denne programy, których nikt nie ogląda, są znowu w ofercie Cyfrowego Polsatu :)

 

Ogólnie ich oferta nie jest zła, na dzień dobry będę 30-60zł do przodu w stosunku do oferty nc+ . Nie wiem dokładnie ile, bo jeszcze żaden mistrz z nc+ nie dzwonił z udawanym żalem i ne nakłaniał, uchylając nieba, bym zmienił decyzję co do wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Polsat podpadł mi dwa lata temu gdy ni z gruchy ni z pietruchy wyłączyli paczkę BBC tłumcząc, że likwidują nieatrakcyjne kanały, których nikt i tak nie ogląda.

Ooooo, k.urwica mnie wzięła

 

Nie tylko Ciebie wzięła, bo akurat też je oglądałem/oglądam... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobby, rodzina, muzyka, praca do tego internet gdzie tu jeszcze znalezdz czas na tv? no i po co? Nie szkoda zycia?

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Ogólnie ich oferta nie jest zła, na dzień dobry będę 30-60zł do przodu w stosunku do oferty nc+ . Nie wiem dokładnie ile, bo jeszcze żaden mistrz z nc+ nie dzwonił z udawanym żalem i ne nakłaniał, uchylając nieba, bym zmienił decyzję co do wypowiedzenia.

Tez tak uważam, powstrzymuje mnie tylko dziadowski spzrzęt cp. Poczytaj trochę w sieci na temat ich sagecom-a. No jeśli to prawda to dramat. To nie działa.

A ja 90% materiału oglądam z nagrywarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche offtop...dotyczy praktyk Polsatu cyfrowego. Ojczulek 77 lat posiada nie tak stary stary tuner polsatu z ktorego zrezygnował

4 lata temu.....ostatnio otrzymał dwa esemesy wzywające do uregulowania zaległosci za ostatni miesiąc. Pełne zdziwienie! ale jeszcze wieksze kiedy zobaczył iż oprócz kanałów bezpłatnych które sobie oglądał bezpłatnie przez te cztery lata z tunerka są również te dotąd zakodowane!!! Nie było żadnego telefonu ani oferty na którą by się ojczulek zgodził , równierz nie przychodzą żadne faktury. Kanały kodowane są właczone wbrew woli ojczulka......co robić?

czyzby metoda faktów dokonanych?

 

O co tu chodzi? .....jestem troche zaniepokojony

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem i ja podobne dylematy polsat,a może poczekać na lepsza ofertę nc+ ,przemyślałem wszystkie za i przeciw .....zero ani grosika wiecej nie zalace za płatna tv. wypowiedzenie wysłane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było żadnego telefonu ani oferty na którą by się ojczulek zgodził , równierz nie przychodzą żadne faktury. Kanały kodowane są właczone wbrew woli ojczulka......co robić?

czyzby metoda faktów dokonanych?

O co tu chodzi? .....jestem troche zaniepokojony

 

Mogą Twojego Tatę pocałować w d***.

Chroni go prawo handlowe, stanowiący, że NIE MA OBOWIĄZKU PŁACIĆ ZA TOWAR/USŁUGĘ KTÓRYCH SIĘ NIE ZAMAWIAŁO!

To podstawa prawa handlowego.

Podobnie prawo handlowe chroni WSZYSTKICH abonentów złodziejskiego nc+ - mam na byśli BEZPRAWNE przedłużenie umowy o 1,5 roku. Jak chcą przedłużyć, to niech pokażą umowę z Twoim podpisem! Nie ma podpisu - nie ma umowy! A w listach mogą sobie pisać, co im się tylko podoba... NIKOGO to nie obowiązuje!

Dziwne, że w Polsce pozwala się na takie BEZPRAWNE działania firm. Mam nadzieję że UOKiK dobierze się gnojom do d***, bo to są działania WB|REW POLSKIEMU PRAWU.

Oczywiście - swoich racji trzeba będzie dochodzić przed sądem, ale wygrana jest GWARANTOWANA. Nie mają prawa po prostu arbitralnie przedłużać umowy. MUSI BYC PODPIS I JASNO WYRAŻONA ZGODA.

Całość akcji obliczona jest na założeniu iż Polak to kretyn. Bezwolne bydło, które nie zna prawa i da się oszukać cwaniaczkom.

JUŻ TYLKO ZA TO KRRiTV POWINNA SK***SYNOM COFNĄĆ KONCESJĘ!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Oczywiście - swoich racji trzeba będzie dochodzić przed sądem, ale wygrana jest GWARANTOWANA.

Chyba nawet nie. To nc+ chcąc dostać wyrok z nakazem płatniczym, będzie przecież musiała w sądzie udowodnić zasadność takiego roszczenia. Może się im nie udac jak nie będa mieli umowy.

Na dodatek raczej wcześniej zapadnie decyzja UOKiK-u, która tę praktykę uzna za bezparwną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

il Dottore thx:) Mam zamiar wypowiedzieć też umowę NC+ , nwizerunkowo N ka strzeliła sobie w stopę....a taka fajna była:)

Czyli syfra opakowała się w Nkę....tzn że jak gówno zawiniemy w złotko to bedzie mniej smierdziało?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

niepłacącym abonament RTV przypominam, że wcześniej czy później platformy udostępnią państwu spis abonentów i będzie ściąganie zaległych kwot i nikt nie będzie mógł odwoływać się, że nie korzystał z tv ponieważ podpisał cyrograf

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są gnoje nastawione tylko i wyłącznie na bezwzględne dojenie konsumentów.

Tylko zmasowana akcja wypowiadania umów może pomóc im otworzyć oczy na rzeczywistość.

Jak kilka głów spadnie w zarządzie nc+ (a już głowy tam spadają!) to nagle okaże się, że HBO może być osobno płatnym dodatkiem, tak jak to było w początkach c+, zanim chciwi gnoje nie opanowali tej pożal się Boże firmy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

niepłacącym abonament RTV przypominam, że wcześniej czy później platformy udostępnią państwu spis abonentów i będzie ściąganie zaległych kwot i nikt nie będzie mógł odwoływać się, że nie korzystał z tv ponieważ podpisał cyrograf

 

A jeżeli mam dekoder sat w postaci karty rozszerzeń w PC? To mi mogą...

 

To są gnoje nastawione tylko i wyłącznie na bezwzględne dojenie konsumentów.

Tylko zmasowana akcja wypowiadania umów może pomóc im otworzyć oczy na rzeczywistość.

Jak kilka głów spadnie w zarządzie nc+ (a już głowy tam spadają!) to nagle okaże się, że HBO może być osobno płatnym dodatkiem, tak jak to było w początkach c+, zanim chciwi gnoje nie opanowali tej pożal się Boże firmy.

 

Korzystanie z polskich platform poza granicami Polski jest nielegalne. A może się mylę? Wiec po coż się nadwyrężasz?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

A jeżeli mam dekoder sat w postaci karty rozszerzeń w PC? To mi mogą...

 

 

 

Korzystanie z polskich platform poza granicami Polski jest nielegalne. A może się mylę? Wiec po coż się nadwyrężasz?!

 

ad 1 . jeśli nie masz podpisanej umowy .... to mogą ci skoczyć

 

ad 2 . coś słyszałem o zakazie korzystania z platform poza RP, ale chyba wynika to wyłączniez wzajemnego niedeptania sobie po odciskach z obcymi platformami , bo polskie można kupić praktycznie wszędzie i używać tam gdzie łapie się sygnał.

a swoją drogą przepis , za któego złamanie nie grożą sankcje jest g... wart i praktycznie nie funkcjonuje.

Doktorkowi jeśli nie jest zameldowany w RP i nie płaci tu podatków to mogą..... patrz ad1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad 1 . jeśli nie masz podpisanej umowy .... to mogą ci skoczyć

 

ad 2 . coś słyszałem o zakazie korzystania z platform poza RP, ale chyba wynika to wyłączniez wzajemnego niedeptania sobie po odciskach z obcymi platformami , bo polskie można kupić praktycznie wszędzie i używać tam gdzie łapie się sygnał.

a swoją drogą przepis , za któego złamanie nie grożą sankcje jest g... wart i praktycznie nie funkcjonuje.

Doktorkowi jeśli nie jest zameldowany w RP i nie płaci tu podatków to mogą..... patrz ad1

 

 

Skoro jednak cytujesz, to mogę się ustosunkować...

Otóż dokładnie tak, jak piszesz - złodzieje z nc+ mogą mi naskoczyć na pędzel. :) To moja sprawa gdzie trzymam i użytkuję dekoder, za który zapłaciłem: czy w Pcimiu czy w Teheranie.

Pieprzenie o tym, że używanie dekodera Polszmatu czy Syfry poza Polską jest NIELEGALNE to tylko pieprzenie.

NIE MA W POLSKIM PRAWIE TAKIEGO PARAGRAFU!

Więc słowo "nielegalne" użytkownik dziadekwłodek może sobie w d*** wsadzić. Bo to KŁAMSTWO.

Użytkowanie dekodera poza granicą Polski jest natomiast NIEZGODNE Z UMOWĄ ale to już nie jest problem trolla o nicku dziadekwłodek (chyba że troll dziadekwlodek pracuje dla syfry+).

Umowa jest aktem CYWILNYM i swoich praw za złamanie owej syfra musi dochodzić przed sądem cywilnym.

Tylko, że nigdy tak się nie stanie. Dlaczego? Bo w biednej Polsce mało kogo stać na wypasione pakiety TV sat więc cała nadzieja syfry w takich jak ja, co użytkują anteny za granicą, nie mają alternatywy poza talerzem, zarabiają przyzwoicie i stać ich na najbardziej wypasiony abonament.

Syfra o tym dobrze wie, więc palcem nie kiwnie w sprawie miliona anten i dekoderów za granicą. BO MA Z TEGO KASĘ! :)

Powinni mnie lizać po nogach, że użytkuję ich syfiastą telewizję, choć wcale jej nie oglądam. :)

A w Dublinie znam kilka sklepów z dekoderami, talerzami i umowami Syfry... zapewne są to "filie" polskich przedstawicielstw syfry czy polszmatu. Dlaczego? Bo tu jest KLIENT, więc frontem do klienta! :)

I co? I nic - kaska przechodzi z rąk do rąk a troll dziadekwłodek może się dalej zapluwać w bezsilnej złości. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

ad 1 . jeśli nie masz podpisanej umowy .... to mogą ci skoczyć

 

ad 2 . coś słyszałem o zakazie korzystania z platform poza RP, ale chyba wynika to wyłączniez wzajemnego niedeptania sobie po odciskach z obcymi platformami , bo polskie można kupić praktycznie wszędzie i używać tam gdzie łapie się sygnał.

a swoją drogą przepis , za któego złamanie nie grożą sankcje jest g... wart i praktycznie nie funkcjonuje.

Doktorkowi jeśli nie jest zameldowany w RP i nie płaci tu podatków to mogą..... patrz ad1

 

ad. 1 Umowę ma legal, ale mam monitor, a nie telewizor.

 

ad. 2. Doktorek - dobrze prosperujący w obcych landach, jak się sam chwali - w paru starszych wpisach był zainteresowany sharingem, czyli krótko mówiąc kradzieżą sygnału nadawcy.

Zdaje się, ze to tam ścigają lepiej niż tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak uważam, powstrzymuje mnie tylko dziadowski spzrzęt cp. Poczytaj trochę w sieci na temat ich sagecom-a. No jeśli to prawda to dramat. To nie działa.

A ja 90% materiału oglądam z nagrywarki.

 

Też z powodu BBC przeszedłem do n-ki. Na chwilę obecną cenowo z tematyką, która mi odpowiada zdecydowałem się na powrót do cp. Mam też od 2 lat cp zainstalowany u rodziców i w ciągu tego okresu to się z dwa razy zawiesił przy nagrywaniu - wypięcie dysku i ponowne jego włożenie usunęło problem więc ja poważniejszych usterek z tym sprzętem nie miałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

 

 

 

ad. 1 Umowę ma legal, ale mam monitor, a nie telewizor.

 

 

o ile wiem abonament jest za użytkowanie urządzenia zdolnego do odtwarzania sygnału rtv czyli:

 

monitor+elementy tor umożliwiające odbiór+ antena lub kabel odbierające sygnał - PŁACISZ

TV bez anteny czy gniazdka kablówki a jadynie z odtwarzaczem lub kompem bez możliwości odbierania sygnału - NIE PŁACISZ

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

o ile wiem abonament jest za użytkowanie urządzenia zdolnego do odtwarzania sygnału rtv czyli:

 

monitor+elementy tor umożliwiające odbiór+ antena lub kabel odbierające sygnał - PŁACISZ

TV bez anteny czy gniazdka kablówki a jadynie z odtwarzaczem lub kompem bez możliwości odbierania sygnału - NIE PŁACISZ

 

Antena sat. Only. Płace za pakiet komercyjnego nadawcy, z którym mam podpisaną umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

a ja piszę o obowiązkowym abonamencie RTV , który powinniśmy płacić ku chwale TVP

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

W żadnej ustaw dotyczących płatności za abonament RTV nie ma zdaje się ścisłej definicji co jest odbiornikiem radiowym i telewizyjnym. W powszechnym rozumieniu jest to radio i telewizor. I za nie państwo ściąga haracz - prawdopodobnie nie do końca legalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Też z powodu BBC przeszedłem do n-ki. Na chwilę obecną cenowo z tematyką, która mi odpowiada zdecydowałem się na powrót do cp. Mam też od 2 lat cp zainstalowany u rodziców i w ciągu tego okresu to się z dwa razy zawiesił przy nagrywaniu - wypięcie dysku i ponowne jego włożenie usunęło problem więc ja poważniejszych usterek z tym sprzętem nie miałem.

Znajomy ma tego sagecoma i ma dramat. Już go wymienił i nic. Non stop go resetuje a ponowne pełne uruchomienie możliwości to dzień-dwa i cały czas lipa. jak chce reklamować to mu mówią że wina leży po jego stronie.

Z N-ką nie było takich problemów. A reklamacje załatwiali od ręki.

Muszę w takim razie jeszcze popytać, bo nie chciałbym wtopić jak on. Ale jak widać na Twoim przykładzie to nie jest zasada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

 

ad. 2. Doktorek - dobrze prosperujący w obcych landach, jak się sam chwali - w paru starszych wpisach był zainteresowany sharingem, czyli krótko mówiąc kradzieżą sygnału nadawcy.

Zdaje się, ze to tam ścigają lepiej niż tu.

 

Jak na dobrze prosperującego to coś jest mocno sfrustrowany. Wszędzie gnoje, złodzieje...

 

A propos, którymś wątku chwalił się, że ściąga filmy przed oficjalną premierą.

 

CP wprowadził taki wynalazek: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/dekoder-hd-6000.cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

a ja piszę o obowiązkowym abonamencie RTV , który powinniśmy płacić ku chwale TVP

 

dziadekwłodek ma rację: jeśli korzystasz z telewizji cyfrowej i tylko monitora, to nie obowiązuję cię żaden abonament RTV.

Opłaty muszą być wnoszone "za gotowość" do odbioru naziemnego sygnału radiowo-telewizyjnego (czytaj: posiadanie odbiornika radiowego lub telewizyjnego). Sam monitor takim odbiornikiem nie jest!

Art. 2.

1. Za używanie odbiorników radiofonicznych oraz telewizyjnych pobiera się opłaty abonamentowe.

2. Domniemywa się, że osoba, która posiada odbiornik radiofoniczny lub telewizyjny w stanie umożliwiającym natychmiastowy odbiór programu, używa tego odbiornika.

 

( http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20050850728 )

 

Przynajmniej tak jest na razie, ale już niedługo może u nas być wprowadzona opłata taka, jak wprowadzono np. w Niemczech, właśnie w związku z coraz powszechniejszą możliwością oglądania tv na monitorach, poprzez komputery - płaci z założenia każde gospodarstwo domowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos, którymś wątku chwalił się, że ściąga filmy przed oficjalną premierą.

 

A nocami odbieram krowom mleko zaś tobie obniżam poziom testosteronu, o ile w ogóle jest co obniżać, heheheheheheheheh

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, teraz rozumiem twoje rozgoryczenie. Miała być kariera, pieniądze, a ty w gospodarstwie za parobka robisz.

 

Hehehe, kompleksiki wyłażą, kompleksiki z żałosnego trolla... poziom dna czyli onetu.

Napisz jeszcze że stoję na zmywaku. No napisz - co ci zależy? :)

Napisz coś jeszcze, będę miał brecha, bo naprawdę - miło mi tak sobie poużywać z rana na przaśnym trollu polskim. :)

 

Przypominam, że temat jest o nc+.

Jak będziecie śmiecić to się pożegnamy.

 

To powiedz trollowi niech ryja zamknie. Ja się nie odzywam off topic, póki jakiś troll nie wylezie z jamy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.