Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny do 2- 2,5 tys zł


peter

Rekomendowane odpowiedzi

myślę , że warto dołożyć kasy i poszukać coś lepszego. Chyba się nie obraziłeś , bo odnoszę wrażenie , że już je maasz???Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja własnie pochwale te kolumny, kumpel miał je przez chwile i grały wysmienicie tylko jedna taka moja uwagab - były one podłaczone do sprzetu za ok 12 tys za segment:) wiec nie wiem jak one graj z tanszym sprzetem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 41 lat później...

Witam pytanie takie jak w temacie.

jedynie co moge dodac to to ze posiadam obecnie paradigm monitor 3.

Basu nie brakuje wysokich takze ale scena i wokal jest nieco wycofany na minus tych kolumn oczywiscie. Bass reflex z przodu gdyz będą stały blisko ściany .

Kolumny maja grac w pokoju ok 12mkw dobrze wytłumionym.

Chciałbym się przygotowac finansowo na przyszły rok dlatego pytam się was już teraz na co polować.

Kwota jaka bym chciał przeznaczyć to do 1500zł.

Muzyka instrumentalna jazz ballady katie melua i troche rocka.Wyrosłem trochę z łupanek typu benny benasi itp ale zalezy mi takze na dynamicznych kolumnach.

Co myslicie o dali np to tylko moja propozycja.

Na forum jeszcze nie widziałem zeby ktos sie pytał o kolumny podstawkowe do tak pozytywnego wzmaka jakim jest ten model oczywiście budżetówka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam kolumny Monitor Audio! Ja akurat mam wersję rx2 ale z moimi marantzami nad podziw ładnie się zgrały! A że MA bx to też świetne kolumienki to myślę że warto posłuchać w jakimś sklepie takie połączenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słuchawki HD800, T1, LCD2, Wzmacniacz/Dac HDVD800,Microlab 7c,Kenwood KT-7020

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy aby tylko firma monitor audio pasuje dźwiekiem pod ten wzmacniacz i pod moje preferencje podane?

Wiadomo pomieszczenie też jest wazne ale niestety moje 12mkw w prawie kwadratowym pomieszczeniu to narazie moje miejsce odsłuchowe (3.70cm dł 3,40cm szer) . Jedną sciane mam nieco krótsza na stronie okna(mieszkam w bloku)i tam postaram się w przyszłosci umiejscowić kolumny. Co polecacie jescze najlepiej uzywanego? porównując może do moich paradigm monitor 3 jesli ktos słuchał ich w bezposrednim porównaniu z innymi które moze polecic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak zgra się z tym wzmacniaczem,ale polecam posłuchać B&W685.Niektórzy piszą,że lekko wycofana średnica,ale

miałem te B&W i 3v4 Paradigm,dzieli je duża różnica na korzyść B&W.

Uzywane można czasem w idealnym stanie dostać za około 1700zł w dół.

Możesz jeszcze odsłuchać Dynaudio np DM 2/7 a nawet chwalone ostatnio na fajnym głośniku GDN-18-140-8-AWX kolumienki MX-140

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno byly na Allegro Magnaty Quantum 903 za 1300zl. Jak za ta kase to swietny strzal. Graja rowno calym pasmem. Srednica OK, na gorze Vifa DX.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby tylko firma monitor audio pasuje dźwiekiem pod ten wzmacniacz i pod moje preferencje podane?

Wiadomo pomieszczenie też jest wazne ale niestety moje 12mkw w prawie kwadratowym pomieszczeniu to narazie moje miejsce odsłuchowe (3.70cm dł 3,40cm szer) . Jedną sciane mam nieco krótsza na stronie okna(mieszkam w bloku)i tam postaram się w przyszłosci umiejscowić kolumny. Co polecacie jescze najlepiej uzywanego? porównując może do moich paradigm monitor 3 jesli ktos słuchał ich w bezposrednim porównaniu z innymi które moze polecic.

 

MA zdecydowanie dobrze zagra w połączeniu z Marantzem. Jest to konfiguracja bardzo często wybierana przez klientów, podczas odsłuchów. BX2 wkomponowałby się do Twojego pomieszczenia, z RX2 miałbyś problem z ustawieniem ponieważ mają bass-reflex z tyłu i potrzebują przestrzeni. Powinienś również zainteresować się marką Polk Audio, chociażby RTi A1.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno byly na Allegro Magnaty Quantum 903 za 1300zl. Jak za ta kase to swietny strzal. Graja rowno calym pasmem. Srednica OK, na gorze Vifa DX.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

W sklepie dla idiotów 2lata temu odsłuchiwałem magnat quantum 603 podpiete były pod jakis ampli denona ale taki odsłuch nic mi o nich nie powiedział a do tego mam problem bo maksymalna odległosc od tylnej sciany to 10cm maks takze raczej zainteresuje sie czyms z monitor audio tylko czy w bx2 nie bedzie mniej basu od moich paradigmów a jesli tak to moze na plus bo bedzie on szybszy i zwarty?

porównywał ktos z paradigmami?

kupił bym te bx2 uzywane najlepiej ale to dopiro ponowym roku narazie poszukuje marki odpowiednich kolumn do tego wzmaka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż kasy i walcz:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To dzieła sztuki od przetworników po wykonanie, a w takim stanie, ciężkie do kupienia.

 

Z czasem kup jeszcze np. Marantza PM 17 i powinienes byc zadowolony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie dla idiotów 2lata temu odsłuchiwałem magnat quantum 603 podpiete były pod jakis ampli denona ale taki odsłuch nic mi o nich nie powiedział a do tego mam problem bo maksymalna odległosc od tylnej sciany to 10cm maks takze raczej zainteresuje sie czyms z monitor audio tylko czy w bx2 nie bedzie mniej basu od moich paradigmów a jesli tak to moze na plus bo bedzie on szybszy i zwarty?

porównywał ktos z paradigmami?

kupił bym te bx2 uzywane najlepiej ale to dopiro ponowym roku narazie poszukuje marki odpowiednich kolumn do tego wzmaka.

603 to 2 polki nizej, a dwa ze ten tylny BR w Magntach nie jest taki zly. Ja w duzych podlogowkach mam kolumny blisko tylnych scian i nie ma zadnego podbitego basu. Czy kolumny stoja 50 czy 20cm przy scianie. Chyba bardziej jest wazne miejsce na boki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż kasy i walcz:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To dzieła sztuki od przetworników po wykonanie, a w takim stanie, ciężkie do kupienia.

 

Z czasem kup jeszcze np. Marantza PM 17 i powinienes byc zadowolony.

 

Tu mamy zreszta przykład co one potrafia.

JAk dla mnie finezja ale niestety zakup bedzie dopiero po nowym roku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam,

Ostatnio stałem się szczęśliwym posiadaczem wzmacniacza Cambridge Audio 640a V.2. Chciałbym teraz wymienić moje stare Dali 505 na coś lepszego. Rozglądałem się za Monitor Audio lub KEF jako że wyczytałem tutaj, że te właśnie dobrze "zgrywaja się" z tym wzmacniaczem. Mój budżet to 2-3 tysiaki, a pokój w którym mają grać 28 m2. Szukam używek Monitor Audio RX6 ale to niestety wydatek ok. 3,5tys. Z KEFa myślałem o Q700 ale tutaj nie znalazłem sprzętu z drugiej ręki, za to łatwo dostać np. IQ7 i to poniżej 2 tys.:) Coś z serii Q9 też trudno znaleźć. Co o tym sądzicie?

Ostatnio także zastanawiam się nad Dali Ikon 6. Są w sprzedaży zestawy tych kolumn z wzmacniaczami CA więc może pasują do siebie te elementy? No i mieszczą się używane w granicach mojego budżetu :)

Macie jakiś sugestie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Dali Ikon w połączeniu z CA będzie grało jasno, trochę ostro. Bardziej zwróciłbym Twoją uwagę na kolumny KEF serii Q (w Twojej sytuacji idealnie sprawdziłyby się Q700). Ciekawie współgrają z CA 640 kolumny Rega RS5.

Niestety nowe kolumny są powyżej założonego budżetu. Są zawsze możliwości zakupu ratalnego na np. 20 rat bez kosztów.

 

Serdecznie zapraszam jednak na odsłuchy, nawet jeśli wybierzesz kolumny używane nie w salonie, to po odsłuchach będziesz miał znacznie lepszy przegląd możliwości jakościowych, brzmieniowych poszczególnych modeli.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość partick

(Konto usunięte)

powiedz jakiej muzyki słuchasz i jakie masz preferencje co do brzmienia.

wszak kupę lat łączyłem 640A v1 z Tannoy Mercury M3/F3 - może to połączenie i u Ciebie się sprawdzi.

 

wiem też jak te kolumny brzmią z 650A.

 

BTW ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym na twoim miejscu posłuchał Dali ikon 6MkII.

Jakbym miał możliwość to bym posłuchał ;)

A tak serio to używek raczej nie dostanę a nowe za drogie :( No chyba że miało by to mi dać jakiś pogląd na to jak te Ikony pasują do CA. Podobno mają poprawiony bas w stosunku do poprzedniego modelu, ale nie wiem czy jest go tylko więcej, czy raczej jest bardziej dynamiczny albo bardziej szczegółowy?

 

powiedz jakiej muzyki słuchasz i jakie masz preferencje co do brzmienia.

Preferowana muza to głównie rock, folk, alternatywna, również klasyka, jazz, soul.

Raczej wolę ciepłe brzmienie, ale nie rozlazłe i nie pozbawione szczegółów oraz dynamiki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszam jednak na odsłuchy

Dzięki za zaproszenie ale do Pabianic mam jakieś 200 km więc nie skorzystam :(

 

posłuchaj Tannoy Mercury F4 i Mission M34i.

Sugestie warte przemyślenia, ale przesłuchanie i to jeszcze w domu niestety niemożliwe.

Rozumiem, że najprościej by było wybrać cały sprzęt stawiając po kolei przed sobą różne klocki i puszczając ulubione gatunki muzyki. I każdy kto miałby taką możliwość nie musiałby prosić tutaj na forum o porady. Dlatego dziwią mnie odpowiedzi "posłuchaj tego, czy tamtego". Raczej spodziewam się poznać waszą opinie na dany temat. Dzięki!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dziwią mnie odpowiedzi "posłuchaj tego, czy tamtego". Raczej spodziewam się poznać waszą opinie na dany temat. Dzięki!

 

Tyle, ze kazdy ma inny gust. Gdybys posiedzial tu dluzej na forum, zobaczylbys, ze tyle ile komentujacych, tyle tez opinii, plusow i minusow. Jeden kolumny A uwaza za wybitne, drugi sie z nich smieje, trzeci uwaza iz sa przecietne etc. Coz, najogolniej mowiac, dobrze by bylo gdybys kupil nieco ciemniejsze glosniki. Tak jak zauwazyl kolega Q21, zestawienie jasno brzmiacego Cambridge i jasno brzmiacych Dali Ikon 6 mogloby byc nieprzyjemne w odsluchu. Z drugiej strony, Ty akurat, mozesz byc zwolennikiem takiego brzmienia i cale nasze gadanie, moze byc warte zero. Wez piec pod pache i jedz czegos posluchac. Tylko Twoja opinia jest wazna, a nam moze smakowac zupelnie co innego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze kazdy ma inny gust.

Ależ Mario to oczywiste, że każdy ma inne preferencje i wcale nie twierdzę że jest inaczej. Tylko jeśli ktoś pisze, że mu się coś podoba albo nie to niech też napisze dlaczego, wtedy będzie można wyciągnąć z tego jakieś wnioski dla siebie.

 

Gdybys posiedzial tu dluzej na forum,

Może nie mam tylu postów co Ty, ale z daty rejestracji wynika że trochę dłużej tu siedzę niż Ty :) I uwierz mi spędzam tu nie mało czasu. Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Mario to oczywiste, że każdy ma inne preferencje i wcale nie twierdzę że jest inaczej. Tylko jeśli ktoś pisze, że mu się coś podoba albo nie to niech też napisze dlaczego, wtedy będzie można wyciągnąć z tego jakieś wnioski dla siebie.

Pamietam, jak szukalem porady dla swoich kolumn. Jedni pisali, ze jasne, drudzy, ze ciemne. Zglupiec mozna. Pokoj masz dosc duzy, wiec podstawkowce odpadaja, najsensowniej byloby wiec kupic podlogowce. Uzywanych pewnie nie chcesz. Dali Ikon 6 mialem przez 3 lata. Graly z Denonem PMA 1500 AE, a to jest wzmacniacz, ktory basu nie zaluje. Uwielbialem te glosniki, piekna gora i srednica, nieco niedociazony dol pasma, nie bylo zbyt duzo mieska. W 28 metrach lekko im nie bedzie, to juz dosc spora kubatura. Moze Monitor Audio BX6 bylyby rozwiazaniem.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lekko wystaja ponad Twoj budzet, ale to solidne brzmienie i dobra stolarka w tej cenie.

 

Obawiam sie, ze trudno bedzie w cenie tych 2-3 tysiecy napedzic te 28 metrow. Chyba, ze dol wzbogacisz subem, ale to tez kosztuje....

 

Sorka, jednak uzywki wchodza w gre, teraz doczytalem. Jesli nie jestes wielkim esteta i uda Ci sie znalezc uzywane, to wzialbym Vandersteen 1C lub 1Ci. Wygladaja dziwnie, nie sa piekne, ale dzwiek jak najbardziej. To granie z taka maniera live, to swietna przestrzen, fajny, miesisty bas, lekko rozjasniona gorna srednica. Jak dla mnie rewelacja. To dzwiek, ktorego nie analizujesz, po prostu chce sie spiewac, tanczyc i tupac nozka. Jesli ktos zniesie ich wyglad i da im szanse, to mysle, ze to dzwiek na lata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie o osobistych preferencjach potencjalnego słuchacza, nie każdemu podoba się to co innym. Dlatego każdy zakup dokonany na podstawie opinii jest kupowaniem kota w worku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wielu lat używam elektroniki CA.Wg mnie najlepszy wybór to Dynaudio lub Monitor Audio.Potwierdzam opinię Q21-z Dali brzmi fatalnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem sonate ar30 oraz azura 651a oba graly na kolumnach dali zensor 5, wedlug mnie to zestawienie gra badzo dobrze, w ciagu ostatnich dwoch lat graly u mnie, ale tylko z sonata monitory chario i jest to najlepsze polaczenie z cambridgem, lepsze niz z dynkami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.