Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki fotel do komputera ?


czester15.30

Rekomendowane odpowiedzi

Noszę się z zamiarem kupna fotela do pracy przy komputerze ( w zasadzie do siedzenia na AS ) , fotela niskobudżetowego , dajmy na to , mam w tej chwili do wydania 300 PLN , a po wypłacie nawet 600 PLN .

Jakie są wsze propozycje ?

Dodam że chodzi mi w fotelu o ułożenie poprawnie ręki , przedramienia .

Mam chyba jakieś objawy z nadwyrężeniem " nerwu nadgarstka " .

 

ustawienie.jpg

 

monitor.jpg

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

, aha podkładkę oparciem na nadgarstek kupiłem taką :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozczaruję Cię. Na oko widać iż żaden komfort, a czysty horror. Owszem rozmieszczenie klawiszy fikuśne.

Ale popatrz na prostokątne zakończenie wysokiej klawiatury od strony rąk. Bardzo szybko będą boleć ręce. Dłonie musiałbyś trzymać w powietrzu...

Zwykła klawiatura z nóżkami + profil od strony rąk - dużooooooooooo wygodniejszy i nie będzie na starość powykrzywianych stawów ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />podkładkę oparciem na nadgarstek kupiłem taką <br />
I co - sprawdza Ci się ? Miałem taką samą i po kilku dniach poszła do kosza. Dopiero z nią bolała mnie ręka !!!:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozczaruję Cię. Na oko widać iż żaden komfort, a czysty horror. Owszem rozmieszczenie klawiszy fikuśne.

Ale popatrz na prostokątne zakończenie wysokiej klawiatury od strony rąk. Bardzo szybko będą boleć ręce. Dłonie musiałbyś trzymać w powietrzu...

Zwykła klawiatura z nóżkami + profil od strony rąk - dużooooooooooo wygodniejszy i nie będzie na starość powykrzywianych stawów ;)

Nie będę dyskutował o szczegółach ale to jest klawiatura opracowana przez ortopedów. No może nie za bardzo ortopedów ale lekarzy odpowiedniej specjalności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noszę się z zamiarem kupna fotela do pracy przy komputerze ( w zasadzie do siedzenia na AS ) , fotela niskobudżetowego , dajmy na to , mam w tej chwili do wydania 300 PLN , a po wypłacie nawet 600 PLN .

Jakie są wsze propozycje ?

Dodam że chodzi mi w fotelu o ułożenie poprawnie ręki , przedramienia .

Mam chyba jakieś objawy z nadwyrężeniem " nerwu nadgarstka " .

 

ustawienie.jpg

 

monitor.jpg

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

, aha podkładkę oparciem na nadgarstek kupiłem taką :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Noszę się z zamiarem kupna fotela do pracy przy komputerze ( w zasadzie do siedzenia na AS ) , fotela niskobudżetowego , dajmy na to , mam w tej chwili do wydania 300 PLN , a po wypłacie nawet 600 PLN .

Jakie są wsze propozycje ?

Dodam że chodzi mi w fotelu o ułożenie poprawnie ręki , przedramienia .

Mam chyba jakieś objawy z nadwyrężeniem " nerwu nadgarstka " .

 

ustawienie.jpg

 

monitor.jpg

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

, aha podkładkę oparciem na nadgarstek kupiłem taką :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Spróbuj usiedzieć w takiej pozycji dłużnej niż 10 minut. Bezcenne doświadczenie. To są takie dobre rady dla etatowych wyrobników albo uczniów żeby każdy wiedział jak się umęczyć i za szybko nie iść na rentę z powodu dyskopatii.

 

Jeśli chcesz mieć długotrwały komfort to kup za te 300-600 złotych jakiegoś 8" tableta i będziesz mógł przeglądać Internet leżąc na kanapie albo rozwalając się wygodnie w fotelu z nogami na podnóżku ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co - sprawdza Ci się ? Miałem taką samą i po kilku dniach poszła do kosza. Dopiero z nią bolała mnie ręka !!!:)

 

Jakoś nie za bardzo .

 

Sam już nie wiem , może spróbować z taką myszą ? Dłoń ma być tak ułożona jak wisi swobodnie gdy stoimy , wtedy nie ma tych naprężeń " nerwu " .

 

1_long_11991.jpg

 

Przeczytałem na jakimś forum : " żeby sprawdzić czy człowiek nie ma zwyrodnienia nadgarstków , to trzeba położyć rękę na płaskim blacie , jeśli nie położy dłoni na płask to jest w porządku "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej też jest poruszonych kilka ciekawych kwestii :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe z tym ułożeniem kąta pleców , to odwrotnie niż opowiadają w programach motoryzacyjnych .

 

Opracowałem wstępnie metodę zmniejszającą urazy przedramienia .

Dłoń na plask trzymasz tylko w momencie używania myszy , gdy jest przerwa w używaniu to automatycznie odkręcasz dłoń o 70 - 80 stopni w prawo tak jak jest ułożona naturalnie w pozycji stojącej , można nawet przedramię skierować w kierunku torsu , odpocznie trochę , ( odkręcasz w prawo dla tych którzy są praworęczni ) .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noszę się z zamiarem kupna fotela do pracy przy komputerze ( w zasadzie do siedzenia na AS ) , fotela niskobudżetowego , dajmy na to , mam w tej chwili do wydania 300 PLN , a po wypłacie nawet 600 PLN .

Jakie są wsze propozycje ?

Dodam że chodzi mi w fotelu o ułożenie poprawnie ręki , przedramienia .

Mam chyba jakieś objawy z nadwyrężeniem " nerwu nadgarstka " .

 

Bardziej jest tu wazna wysokosc podlokietnikia wzgledem klawiatury i myszki. Teraz mam juz trzeci z rzedu fotel i kazdy byl inny. Za 300zl mozna juz kupic w miare fajny fotelik:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Za 600zl mozna juz kupic ze skory licowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno , czester : każdy organ, używany zbyt długo i intensywnie (w identycznej pozycji) - zaczyna po pewnym czasie boleć i sprawiać ogólny dyskomfort. Każdy - powiadam ! :) Zmiany są zalecane. Miałem i podkładkę , o której wspomniałeś , miałem wynalazki pod laptopa , fotele najprzeróżniejszej maści... Wszystko ch.. , jak śpiewały Elektryczne Gitary bodajże. Obrzydło Ci AS ? - zrób , to co robię w tej chwili - połóż sobie kafelki w kuchni ! Pozdrawiam - Jacek PS - na potwierdzenie mych słów (o używaniu intensywnym) - jestem leworęczny i po przeprowadzce ledwie tą lewą ręką władam... :( Przenoszenie dziesiątek pudeł z winylami , klamotami i meblami - dramat... Wczoraj nie mogłem unieść czajnika. Ale to minie :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej jest tu wazna wysokosc podlokietnikia wzgledem klawiatury i myszki. Teraz mam juz trzeci z rzedu fotel i kazdy byl inny.

 

Faktycznie.

Te fotele nie mają regulowanych oddzielnych podłokietników , ale można regulować wysokością fotela .

Ten z pierwszego linku ma tak : " Wysokość siedziska wraz z podłokietnikami: 70 - 80cm "

Te moje " biurko " ma wysokość 78 cm . , a siedzisko fotela : " Wysokość siedziska: 45 - 55cm " . Wystarczy że podniosę fotel na wysokość 53 cm . i podłokietnik będzie w jednej płaszczyźnie , tylko nogi chyba będą zwisać , ale sprawdzę eksperymentalnie to na swoim krześle podkładając jakie dystanse pod tyłek .

Dobrze że naprowadziłeś mnie na problem zrównania podłokietnika z płaszczyzną stołu .

Dzięki za linki , te fotele za taką cenę wyglądają przyzwoicie , w poniedziaek polatam po mieście z metrówką za fotelami i podejmę decyzję z zakupem , czy w internecie , lub tradycyjnym sklepie .

 

Jeszcze jedno , czester : każdy organ, używany zbyt długo i intensywnie (w identycznej pozycji) - zaczyna po pewnym czasie boleć i sprawiać ogólny dyskomfort. Każdy - powiadam ! :) Zmiany są zalecane. Miałem i podkładkę , o której wspomniałeś , miałem wynalazki pod laptopa , fotele najprzeróżniejszej maści... Wszystko ch.. , jak śpiewały Elektryczne Gitary bodajże. Obrzydło Ci AS ? - zrób , to co robię w tej chwili - połóż sobie kafelki w kuchni ! Pozdrawiam - Jacek PS - na potwierdzenie mych słów (o używaniu intensywnym) - jestem leworęczny i po przeprowadzce ledwie tą lewą ręką władam... :( Przenoszenie dziesiątek pudeł z winylami , klamotami i meblami - dramat... Wczoraj nie mogłem unieść czajnika. Ale to minie :))

 

Masz rację . Te objawy nastąpiły gdy byłem długo na zwolnieniu lekarskim , a więc dużo było czasu na siedzenie przed kompem .

Zawsze chodziłem na pływalnie w trakcie zwolnienia , no i łokieć przestawał boleć znacząco .

 

O ten ma regulację podłokietnika :

 

fotel_Pol_1.jpg

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko jedyno ! :) Taką regulację "podłokietnika" - biorę w ciemno ! :) A propos pływalni - gdy takowąż miałem sto metrów ode mnie - nie chodziłem. Teraz - mam dwie ulice dalej i - latam co wieczór ! Prawdopodobnie chodzi o to , że te "regulacje podłokietników" - różnią się znacząco :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie.

Te fotele nie mają regulowanych oddzielnych podłokietników , ale można regulować wysokością fotela .

Ten z pierwszego linku ma tak : " Wysokość siedziska wraz z podłokietnikami: 70 - 80cm "

Te moje " biurko " ma wysokość 78 cm . , a siedzisko fotela : " Wysokość siedziska: 45 - 55cm " . Wystarczy że podniosę fotel na wysokość 53 cm . i podłokietnik będzie w jednej płaszczyźnie , tylko nogi chyba będą zwisać , ale sprawdzę eksperymentalnie to na swoim krześle podkładając jakie dystanse pod tyłek .

Dobrze że naprowadziłeś mnie na problem zrównania podłokietnika z płaszczyzną stołu .

Dzięki za linki , te fotele za taką cenę wyglądają przyzwoicie , w poniedziaek polatam po mieście z metrówką za fotelami i podejmę decyzję z zakupem , czy w internecie , lub tradycyjnym sklepie .

 

Nie wiem jak tam u was w miescie, ale u mnie ceny takich foteli sa razy dwa. Czyli fotel z takiej dwoiny skorzanej (jak nie wiesz co to jest odsylam do google) kosztuje okolo 500zl, i jest wykonany na plastiku tj. podlokietnki, stelarz. Na Allegro za 260zl mozna miec fotel zrobiony na drewnie.

Ja juz mam trzeci z kolei fotel z dwoiny. teraz kupilem ten:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tani, ale wygodny, podlokietniki na plastiku, ale bardzo dobrze sie siedzi. Plus tego fotela taki ze dosc nisko mozna nim zjechac, wczesniejszy jaki mialem byl za wysoki. Ogolnie nie polecam foteli na stelarzu metalowym jak na foto powyzej. Po czasie zaczyna skrzypiec osadzenie silownika w tej nodze i wszystko strzela jak cholera i wogole zimno na nim nogi trzymac :)

Ogolnie to jaki fotel bys nie kupil, to po kilku miesiacach intensywnego siedzenia siedzisko sie wysiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mieście polatam w celach poznawczych , wypróbuję siadając , a gdy cena będzie wyższa niż na allegro z przesyłką , to nie kupię , chyba żeby różnica byłaby z 20 PLN .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdrościć , czy współczuć ? :)

2 lata u mnie dla fotela to maks. Zurzywaja sie i tyle. Potem idzie drugi, drogie nie sa wiec mozna wymieniac. Zawsze to jakas odmiana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znajdę taki podobny fotel z ostatniego linku , to podniosę go na taką wysokość podłokietnika jaka jest wysokość mego " biurka " i sprawdzę czy nogi nie za wysoko . Te moje biurko ma niestandardową wysokość ( jest za wysokie ) .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podlokietniki ponizej klawiatury i jest elegancko:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy te fotele mają regulowane pochylenie oparcia ? Pewnie nie mają, może ktoś może wskazać sprawdzony fotelik z taką regulacją ?

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie maja TILT, czyli bujanie. Oparcie odchyla sie razem z siedziskiem. Moim zdaniem lepsze rozwiazanie niz regulacja samego oparcia, poniewaz masz tez podparte nogi. Regulacja bliznacza jak w fotelach samochodowych. Ustawiasz sobie ja do swojej wagi pokretlem pod siedziskiem. Dociskasz lub odpuszczesz sprezyne poprostu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten męczę w pracy; ogólnie jest także bujanie, zagłówek regulowane w szerz i w zwyż podłokietniki oraz podparcie lędźwi. Jeszcze jedno także siatkowe wygodne siedzisko na którym latem się pupa nie przykleja. Jeśli miał bym się czepiać to wolę jak podparcie środkowej części kręgosłupa idzie do przodu za sylwetką no ale jak się pamięta i siądzie się głębiej obniży ciut podłokietniki i wjedzie pod blat to można siedzieć bardzo blisko klawiatury a tak lubię. Krzesło Unique Vip mogę polecić.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie maja TILT, czyli bujanie. Oparcie odchyla sie razem z siedziskiem. Moim zdaniem lepsze rozwiazanie niz regulacja samego oparcia, poniewaz masz tez podparte nogi. Regulacja bliznacza jak w fotelach samochodowych. Ustawiasz sobie ja do swojej wagi pokretlem pod siedziskiem. Dociskasz lub odpuszczesz sprezyne poprostu.

Czyli kąt między siedziskiem i oparciem w zasadzie stały. Nie da się w takim fotelu leżeć albo wpółleżeć. Szukam czegoś bardziej uniwersalnego - przed komputer i do słuchania muzyki w pozycji zrelaksowanej. W małym pokoju dwa osobne meble już się nie zmieszczą.

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Unique Vip (wyrób krajowy) można zablokować oparcie z siedziskiem mocno odchylone do tyłu, ja mam ustawiona siłę w ten sposób że jak się rozeprę to oparcie leci do tyłu ale wraca za plecami. Można to zarówno rozluźnić i będzie leciało ciągle do tyłu albo po prostu będzie stanowiło twardy opór -co kto lubi.

W sumie to podobno krzesło ale po działaniu wynika ze ful wypas fotel. No może przydał by się w domu podnóżek ale ja go używam tylko do pracy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.