Skocz do zawartości
IGNORED

system stereo do 2500 zł +- 500 zł


marcelinho24

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Kw202 napisał:

Proponuję ci poszukać onkyo a 9050 miałem to pudełko prawie rok. Ma optyka i dodatkowe wyjście na sub. A i dźwięk z niego niczego sobie 

Już dogadałem tego RX-V863.

14 godzin temu, audioburak napisał:

zakładając, że chodzi Ci wyłącznie o kolumny nowe.

Dobre używane nie byłyby wykluczone, ale zamówiłem już F-200n i o ile wyślą je w tym tygodniu to na razie temat odkładam na bok.

Zdecydowałem że nie będę zaczynał od miesięcznych rozważań na temat amplitunera i kolumn bo nie mam ani wiedzy, ani doświadczenia, a co najistotniejsze nie mam nawet z czym ich porównać poza komputerowymi Z2300 i kiepskim soundbarem. Więc albo będę zadowolony albo będę szukał dalej wiedząc na co zwrócić większą uwagę i czego mi brakuje lub co brzmi nie tak jak sobie wyobrażałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotarł RX-V863 i F-200n

ilość opcji w amplitunerze lekko poraża, zajmie mi z tydzień zanim przewertuję instrukcję i ogarnę temat, na razie ustawiłem impedancję, podłączyłem źródło i słucham, myślę że będę zadowolony

zastanawiałem się po drodze jeszcze nad ewentualnym 2.1 bo wypatrzyłem na stronie stx subwoofery, ale kolumny dają radę na tyle że raczej nie ma to sensu jeżeli nie trzeba trząść szybami w rytm jakiegoś techno - w salonie 44m2 spokojnie dają radę z niskimi tonami

oczywiście wszystko 'jak na mój gust' a zaznaczam że wymagań nie mam jakoś specjalnie wybujałych 😉

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@m4rkiz

Wymagań wybujałych może i nie, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia 😉 

Ciesz się muzyką, starając się nie myśleć za bardzo o gratach, ustawieniach ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audioburak

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolumny cellestion F 38 grają bardzo dobrze, wszystko je napędzi śmiesznie niska cena. Polecam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżak wita wszystkich 😉

Jestem laikiem i dopiero zaczynam przygodę, zawsze marzyłem żeby wejść w ten świat i obecnie otworzyła się taka opcja. Przeprowadziłem się do domu gdzie jest salon z otwarta kuchnią + korytarz na inne pokoje i "klatka"-schody na górę - łączna powierzchnia otwartego dołu to 40m (sam salon to ok. 25m). Mogę układ dołączyć jeśli trzeba. Kolumny można odsunąć od ściany. Głośniki mogą być zarówno podstawkowe jak i podłogowe choć bliżej mi do podłogowych ale tu naprawdę otwarty jestem...

Szukam na początek czegoś nie drogiego do właśnie tytułowych ~2500 zł, nie upieram się że muszą to być nowe rzeczy.

Sprzęt potrzebny głównie do słuchania muzyki, bardzo różnej (Rap, Pop, DnB itp, Rock...) + rzadziej filmy. Źródła na razie to yt, spotify/laptop, tv (nc+), PS4 + na pewno będę chciał dokupić później (jeśli się nie uda od razu) odtwarzacz cd.

Nie pisałbym postu i nie truł obecnym ale od czytania głowa boli i z każdym postem większy mętlik więc będę wdzięczny za każde porady, zamierzam się przejechać do salonu w Łodzi ale właśnie obawiam się że budżet jest raczej pod używki...

Podczas czytania, przeglądania natrafiłem na Yamaha R-N602 i skradła moje serce ale nie ten budżet... choć dzisiaj rzuciło mi się w oczy ogłoszenie używane R-N602 + kolumny STX F200n za ~2400 ?

Będę bardzo wdzięczny za porady i cierpliwość 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kw202

(Konto usunięte)
Godzinę temu, pedziwiatr napisał:

Świeżak wita wszystkich 😉

Jestem laikiem i dopiero zaczynam przygodę, zawsze marzyłem żeby wejść w ten świat i obecnie otworzyła się taka opcja. Przeprowadziłem się do domu gdzie jest salon z otwarta kuchnią + korytarz na inne pokoje i "klatka"-schody na górę - łączna powierzchnia otwartego dołu to 40m (sam salon to ok. 25m). Mogę układ dołączyć jeśli trzeba. Kolumny można odsunąć od ściany. Głośniki mogą być zarówno podstawkowe jak i podłogowe choć bliżej mi do podłogowych ale tu naprawdę otwarty jestem...

Szukam na początek czegoś nie drogiego do właśnie tytułowych ~2500 zł, nie upieram się że muszą to być nowe rzeczy.

Sprzęt potrzebny głównie do słuchania muzyki, bardzo różnej (Rap, Pop, DnB itp, Rock...) + rzadziej filmy. Źródła na razie to yt, spotify/laptop, tv (nc+), PS4 + na pewno będę chciał dokupić później (jeśli się nie uda od razu) odtwarzacz cd.

Nie pisałbym postu i nie truł obecnym ale od czytania głowa boli i z każdym postem większy mętlik więc będę wdzięczny za każde porady, zamierzam się przejechać do salonu w Łodzi ale właśnie obawiam się że budżet jest raczej pod używki...

Podczas czytania, przeglądania natrafiłem na Yamaha R-N602 i skradła moje serce ale nie ten budżet... choć dzisiaj rzuciło mi się w oczy ogłoszenie używane R-N602 + kolumny STX F200n za ~2400 ?

Będę bardzo wdzięczny za porady i cierpliwość 🙂

W tym budżecie ciężko ci będzie znaleźć coś lepszego. 

Musisz pojechać i posłuchać czy ci odpowiada. Cena trochę zastanawiająca. Przyjrzyj się dokładnie . A w międzyczasie zacznij już śledzić dział akustyka 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kw202 napisał:

W tym budżecie ciężko ci będzie znaleźć coś lepszego. 

Musisz pojechać i posłuchać czy ci odpowiada. Cena trochę zastanawiająca. Przyjrzyj się dokładnie . A w międzyczasie zacznij już śledzić dział akustyka 😉

Ten wspomniany przeze mnie zestaw niestety będę musiał odpuścić bo mam 3h jazdy w jedną stronę... Ale jak ktoś zainteresowany to mogę podesłać link ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kw202

(Konto usunięte)
13 godzin temu, pedziwiatr napisał:

Ten wspomniany przeze mnie zestaw niestety będę musiał odpuścić bo mam 3h jazdy w jedną stronę... Ale jak ktoś zainteresowany to mogę podesłać link 😉

Poszukaj może onkyo a 9050 przyzwoity sprzęt za małe pieniążki. (jeśli chodzi o dźwięk, bo jakość obudowy... Tu przyoszczędzili) 

Edytowane przez Kw202
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzień dobry wszystkim.

Jako straszny amator i początkujący no i laik. Proszę o Waszą opinię o takim zestawie.

 

Ampiltuner:  Onkyo TX 8150

Kulmny: Wharfedale Diamond 10.6

Do pomieszczenia ok 25m metrów kwadratowych (salono, kuchnia;)

I nie oczekuję że w jakimś klasycznym dziele, usłyszę trójkąt tak że będę wstanie powiedzieć z jakiego wykonany stopu i z czego była tasiemka na którym był zawieszony.

Bardziej zależy mi na uniwersalnym dźwięku, pełnym w każdym zakresie. I wrażaniem choć jakiejś sceny. 

Wiem że to nie najnowsze sprzęty, i moje ucho jest nie na moją kieszeń. To choć w ten sposób chciał bym od czasu do czasu cieszyć się przyjemnością słuchania muzyki.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczny wybór i do dłuższego słuchania, a nie na efekty dla gości.

Krzesła pod II skrzypkiem też raczej nie usłyszysz, ale szmer kalafonii

opadającej ze smyczka .... kto wie 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, audioburak napisał:

Bezpieczny wybór i do dłuższego słuchania, a nie na efekty dla gości.

Krzesła pod II skrzypkiem też raczej nie usłyszysz, ale szmer kalafonii

opadającej ze smyczka .... kto wie 😉 

Bardzo dziękuję za odpowiedź. 

Bo obawiałem się że o takich starociach to już nikt nic nie napisze. 

Ale skoro jest szansa usłyszenia kalafonii, a nie kakofoni. To chyba będę kombinował w tę stronę.

Nie znając się tak na sprzęcie nie chciałem spowodować spalenia głośników lub w drugą stronę niedostatecznego ich zasilenia sygnałem. 

Jescze raz dziękuję. A jeśli ktoś kiedyś takich kolumn lub amplitunera używał. To z chęcią usłyszał bym opinie, lub wspomnienia o Tych sprzętach.

Pozdrawiam 

Paweł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pawel48
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Wam!

postanowiłem reanimować swojego starego Onkyo Integra A-8250 i potrzebuję pomocy w doborze niedrogich podłogówek do niego. 

Wcześniej grał w Monitor Audio BR2 i to było niezłe połączenie, tym bardziej że Onkyo gra raczej ciepło.

To będzie drugorzędny zestaw, postawiony w domku letniskowym w salonie - pomieszczenie około 30m, z pustką nad połową pomieszczenia, więc spora kubatura. 

Zestaw będzie służył głównie do filmów i muzyki w tle.

 

Jakie podłogówki polecicie do 1500, max 2000 zł? Cantony, strasze MA czy coś innego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zakładałem budżet ~2500 a skończyłem na ~4700 łącznie z przewodami 😉

Onkyo TX-8250
CD Onkyo DX-700 (będę wymieniał na inny z optycznym)
Dali Zensor 7 
RealCable BM 250 T

Jestem zadowolony ale czuje potencjał do rozbudowy i wymiany/zakupów w przyszłości, mam duże otwarte pomieszczenie także jest w co inwestować 😉 Póki co radocha i odkrywanie muzyki na nowo, na początek jest git! 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kw202

(Konto usunięte)
Godzinę temu, pedziwiatr napisał:

Zakładałem budżet ~2500 a skończyłem na ~4700 łącznie z przewodami 😉

Onkyo TX-8250
CD Onkyo DX-700 (będę wymieniał na inny z optycznym)
Dali Zensor 7 
RealCable BM 250 T

Jestem zadowolony ale czuje potencjał do rozbudowy i wymiany/zakupów w przyszłości, mam duże otwarte pomieszczenie także jest w co inwestować 😉 Póki co radocha i odkrywanie muzyki na nowo, na początek jest git! 😄

Daj kolumny na krótszą ścianę, nie mówię na stałe tak dla próby 😉 Myślę że nie pożałujesz 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Polecam w tym budzecie monitory aktywne JBL 308p

Wiem ze to monitory studyjne ale szczerze przerobiłem wiele zestawow HI Fi w ciagu ostatnich 10 lat i nic w podobnym budzecie za wzmak i kolumny nie grało lepiej

Swietne czyste brzmienie z dobrym obrazem stereo. Niskie zejscie i potrafi naglosnic duze pomieszczenie. Mysle ze odnajda sie w typowym pokoju 15-25m2.

Mozna dostosowac dodatkowo brzmienie do wlasnych preferencji przycinajac dol/gore

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez biniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, podłączam się do tematu. Po dłuuugiej przerwie naszło mnie by wrócić do słuchania i zbierania płyt CD, problem w tym że zupełnie wypadłem z obiegu i niezbyt orientuję się we współczesnym sprzęcie. Przez ostatnie kilka dni przejrzałem sporo stron, jednak im dłużej oglądam, tym mam większy mętlik w głowie.

Poszukuje raczej niewielkiego zestawu do niezbyt dużego salonu. Czy przykładowo, Denon DM-41 który przypadł mi wizualnie do gustu  będzie dobrym wyborem czy raczej szukać czegoś innego, z nieco większymi głośnikami i możliwościami? Zależy mi głównie na CD i radiu,  sporadycznie Apple Music lub Spotify z telefonu. Muzyka to głównie rock, rock progresywny, alternatywa i cięższe brzmienia.

Pozdrawiam i z góry wielkie dzięki za wszelkie sugestie 🙂 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 20.02.2022 o 12:13, KrzychooS napisał:

Hej, podłączam się do tematu. Po dłuuugiej przerwie naszło mnie by wrócić do słuchania i zbierania płyt CD, problem w tym że zupełnie wypadłem z obiegu i niezbyt orientuję się we współczesnym sprzęcie. Przez ostatnie kilka dni przejrzałem sporo stron, jednak im dłużej oglądam, tym mam większy mętlik w głowie.

Poszukuje raczej niewielkiego zestawu do niezbyt dużego salonu. Czy przykładowo, Denon DM-41 który przypadł mi wizualnie do gustu  będzie dobrym wyborem czy raczej szukać czegoś innego, z nieco większymi głośnikami i możliwościami? Zależy mi głównie na CD i radiu,  sporadycznie Apple Music lub Spotify z telefonu. Muzyka to głównie rock, rock progresywny, alternatywa i cięższe brzmienia.

Pozdrawiam i z góry wielkie dzięki za wszelkie sugestie 🙂 

Cześć, może taki zestawik Cayina? 

https://www.audiomagic.pl/stereo/mini-wieze/cayin-mm-3?from=listing

 

Cenka jeszcze zjedzie w dół 🙂

www.Audiomagic.pl - sklep prowadzony przez pasjonatów dźwięku.

Zapraszamy na odsłuchy do salonu w Warszawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
W dniu 5.11.2021 o 12:24, m4rkiz napisał:

dotarł RX-V863 i F-200n

ilość opcji w amplitunerze lekko poraża, zajmie mi z tydzień zanim przewertuję instrukcję i ogarnę temat, na razie ustawiłem impedancję, podłączyłem źródło i słucham, myślę że będę zadowolony

zastanawiałem się po drodze jeszcze nad ewentualnym 2.1 bo wypatrzyłem na stronie stx subwoofery, ale kolumny dają radę na tyle że raczej nie ma to sensu jeżeli nie trzeba trząść szybami w rytm jakiegoś techno - w salonie 44m2 spokojnie dają radę z niskimi tonami

oczywiście wszystko 'jak na mój gust' a zaznaczam że wymagań nie mam jakoś specjalnie wybujałych 😉

 

Update po roku.

Basu jednak zaczęło trochę brakować, nie żebym lubił jak mi trzęsie szybami, ale jednak czułem niedosyt w dynamicznych scenach filmowych czy przy mocniejszej muzyce po pierwszych miesiącach.

STX F-360 n okazało się rozwiązaniem. Przeczytałem sporo opinii że tak duży głośnik sprawi że kolumna nie będzie dobrze oddawała średnich i wysokich tonów... itd. itp.

Moim zdaniem jest świetnie.

Amplituner yamahy w międzyczasie też odświeżony - RX-V2065 - akurat miałem sprzedającego pod nosem, pierwszy właściciel, czarny kolor który znacznie lepiej pasuje mi wizualnie do reszty sprzętów i wbudowana obsługa radia internetowego więc mogłem odpalić radio357 bez dodatkowych gratów.

Jak dorobię się troszkę większej ilości miejsca na audio to rozważam rozbudowanie do jakiegoś 5.0, ale to raczej nie nastąpi zbyt szybko.

Dopisuję zmiany bo STX F-360 n w cenie 1467 (po kodzie -10%) i RX-V2065 znaleziony za 1400 dalej mieszczą się spokojnie w założeniach z tematu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez m4rkiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, szukam zestawu stereo (same głośniki podstawkowe albo w połączeniu ze wzmacniaczem/amplitunerem) do salonu 25m2 w cenie do 2 tysięcy, celuję raczej w nowy sprzęt.

Funkcje jakie potrzebuję:
- AirPlay
- Spotify
- HDMI arc

Przeznaczenie - 60% muzyka (różne gatunki, głównie wokalne), 40% filmy (Netflix)

Myślałem nad tym żeby trochę dołożyć i kupić Audio Pro A28, ale w wielu miejscach czytałem że nie są warte swojej ceny.
Prośba o jakieś propozycje.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mrpablo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mrpablo napisał:

Witam, szukam zestawu stereo (same głośniki podstawkowe albo w połączeniu ze wzmacniaczem/amplitunerem) do salonu 25m2 w cenie do 2 tysięcy, celuję raczej w nowy sprzęt.

Funkcje jakie potrzebuję:
- AirPlay
- Spotify
- HDMI arc

Przeznaczenie - 60% muzyka (różne gatunki, głównie wokalne), 40% filmy (Netflix)

Myślałem nad tym żeby trochę dołożyć i kupić Audio Pro A28, ale w wielu miejscach czytałem że nie są warte swojej ceny.
Prośba o jakieś propozycje.

 

Nie ma szans żebyś znalazł coś sensownego w tym pułapie cenowym nowego i z twoimi oczekiwaniami.

Audio pro brzmi słabo przeczytaj jakiekolwiek opinie użytkowników czy to na tym forum czy na forum audio którzy mieli te kolumny no gra to nijako. Sub to tam jest potrzebny już przy zakupie samych kolumn.

Twoje pomieszczenie też nie jest jakoś specjalnie małe więc nie wiem czy monitory i to raczej niskiej klasy ze względu na budżet będą dobrym pomysłem.

Ja bym tutaj zdecydowanie doradzał coś używanego.

Przeanalizuj sobie jeszcze raz twoje oczekiwania i budżet i możesz do mnie wrócić to chętnie ci pomogę.

Piotrek 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotr Sonido cześć, dzięki za odpowiedź. A jeśli budżet podniósłbym do 3 000zł? Nie wiem też czy koniecznie potrzebuję Hdmi Arc, na pewno potrzebuję podłączyć zestaw do TV, ale może wystarczy przez złącze optyczne? Polecisz coś przy takich warunkach? Jednak raczej nowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej mniej czytaj, a kup i jak Ci się nie będzie podobać - zwrócisz.

Sieć to miejsce, gdzie znajdziesz złe i dobre opinie o rzeczach i ludziach,

których byś się nigdy nie spodziewał 😉   

A mają też i czarne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, mrpablo napisał:

@Piotr Sonido cześć, dzięki za odpowiedź. A jeśli budżet podniósłbym do 3 000zł? Nie wiem też czy koniecznie potrzebuję Hdmi Arc, na pewno potrzebuję podłączyć zestaw do TV, ale może wystarczy przez złącze optyczne? Polecisz coś przy takich warunkach? Jednak raczej nowe.

Tak możesz podłączyć przez złącze optyczne nie potrzebujesz do takiego użytku HDMI. 

No to jeśli musi to być system nowy to zostają tanie mikro chińskie wzmacniacze jak smslq5pro, loxije a30 , toppingi itp. do tego sweitna cenę mają obecnie elac b6.2. całość zamkniesz w wymaganej kwocie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mrpablo napisał:

@Piotr Sonido cześć, dzięki za odpowiedź. A jeśli budżet podniósłbym do 3 000zł? Nie wiem też czy koniecznie potrzebuję Hdmi Arc, na pewno potrzebuję podłączyć zestaw do TV, ale może wystarczy przez złącze optyczne? Polecisz coś przy takich warunkach? Jednak raczej nowe.

kierunek podpowiedziany przez kolegę "Piotr Sonido" może być dobry. Pytanie tylko, czy musisz koniecznie podłączyć TV kablem HDMI lub innym cyfrowym? 

do 1000 zł można kupić dobry nowy wzmacniacz w klasie D - SMSL A300, sam kupiłem 2 miesiące temu i zastąpił mi dotychczasowy kilkukrotnie droższy wzmacniacz. 

Do np. wspomniane Plac Debut B6.2 - widzę, że są aktualnie w bardzo dobrej cenie w TopHIFI. Za 2k masz stereo. Wzmacniacz możesz podłączyć kablem jack>rac z TV. Lub dokupić DAC dodatkowo, na przykład po czasie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Jack RCA z tv to nie. To szkoda budować system. Bo jakoś jest tragiczna. 

Ale przez złącze optyczne będzie ok. Tylko ciszej. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Piotr Sonido napisał:

Nie no Jack RCA z tv to nie. To szkoda budować system. Bo jakoś jest tragiczna. 

Ale przez złącze optyczne będzie ok. Tylko ciszej. 

 

W tym budżecie kompromisy mogą być konieczne. Ale tak jak napisałem, kupując takiego smsla i elacki, w budżecie zmieści się jeszcze dac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kw202

(Konto usunięte)
11 minut temu, Arkadiusz_50002 napisał:

W tym budżecie kompromisy mogą być konieczne. Ale tak jak napisałem, kupując takiego smsla i elacki, w budżecie zmieści się jeszcze dac

Te Chińczyki mają wejścia optyczne. 

Po co kombinować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.