Skocz do zawartości
IGNORED

Zjawiska paranormalne.


palton

Rekomendowane odpowiedzi

Te balony stwarzają zagrożenie , jeden od razu wylądował w pobliskim śmietniku , a raz drugi u sąsiada na drzewie .

 

Gorzej będzie jak zaczną się bawić w takie zdalnie naprowadzane lampiony ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam takiego energetycznego wąpierza, i każdy z Was zna... :)

Jest to osoba wiecznie nieszczęśliwa, wiecznie poszkodowana (w jej mniemaniu), wiecznie narzekająca.

W mniemaniu tej osoby wszyscy są źli, wszyscy są głupi, wszyscy na ową osobę dybią.

I uwielbia owa osoba przyłazić i nawijać godzinami o swoich problemach, wciągać w nie kogo się da, prześladować SMS-ami, wpisami na Mordoksiążce itp.

Nie! Nie czuliśmy typowych symptomów kontaktu z wampirem energetycznym ale po prostu mieliśmy tej osoby dosyć. :)

Nastąpiła zdecydowana izolacja - i mamy spokój.

Nikt nie lubi narzekaczy!

Każdy z nas lubi ponarzekać, ale bez przesady... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkal sie ktos z was z wampirami energetycznymi, odczul to i w jaki sposob?

 

 

 

nieraz, potrafią wykończyć psychicznie

po pół godzinie rozmowy człowiek wyssany z energii plus ból głowy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre i to, bo nastawienie było jednoznaczne, lepsze jednak, było by spalić.

 

Żeby ktoś inny nie znalazł i nie używał? Czy z jakiegoś innego powodu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz mi się przytrafiło coś takiego - miałem kilka lat, totalna gównarzeria, wchodziłem z babcią po schodach, nagle na którymś piętrze uchyliły się drzwi zza których wyglądnęła normalnie biała zjawa, z dużymi niebieskimi oczami (!). Babcia się wyraźnie przestraszyła i powiedziała do mnie abym szedł szybko. Drzwi się zamknięły. Byłem tak przestraszony że nie miałem odwagi zapytać babci kogo tam widziała i nigdy z nią tego tematu nie poruszyłęm a szkoda. Nie mam pojęcia co to było, zapewne przewidzenie, wyobraźnia dziecka ale pamiętam tą postać po dzień dzisiejszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz mi się przytrafiło coś takiego - miałem kilka lat, totalna gównarzeria, wchodziłem z babcią po schodach, nagle na którymś piętrze uchyliły się drzwi zza których wyglądnęła normalnie biała zjawa, z dużymi niebieskimi oczami (!). Babcia się wyraźnie przestraszyła i powiedziała do mnie abym szedł szybko. Drzwi się zamknięły. Byłem tak przestraszony że nie miałem odwagi zapytać babci kogo tam widziała i nigdy z nią tego tematu nie poruszyłęm a szkoda. Nie mam pojęcia co to było, zapewne przewidzenie, wyobraźnia dziecka ale pamiętam tą postać po dzień dzisiejszy.

 

O ile pan oraz ja mogliśmy ulec złudzeniu , to zastanawiające i chyba nie budzące żadnych wątpliwości są doniesienia o zbiorowych objawieniach , np. w Lourdes .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

" A co powiecie na doświadczenia w czasie śmierci klinicznej, doświadczenia pacjentów, których

przywrócono do życia, mimo braku oddechu, tętna, i z płaskim wykresem EEG!

 

Płaski EEG oznacza tylko jedno:

Mózg nie funkcjonuje - a więc zgodnie z ustaleniami naukowymi, zmysły nie mogą być aktywne,

a człowiek nie może niczego widzieć, słyszeć, czuć, ani tym bardziej zapamiętać.

 

Tymczasem w rzeczywistości jest inaczej.

 

Ludzie ci, po udanej reanimacji, byli w stanie zapamiętać i podać szczegóły operacji,

ktorych w żaden sposób nie mogli wymyślić, zgadnąć - jak również to co się z nimi działo wówczas,

gdy przyrządy nie rejestrowały żadnej aktywności mózgu!

 

I takich przypadków na świecie było i jest wiele! "

 

Zainteresowanym polecam film "The Day I Died" - Dzień w którym umarłem.

Jest na YouTube z lektorem PL.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - Opis doswiadczenia śmierci klinicznej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - Wyjaśnienie naukowe Stuarta Hameroffa.

 

Ponadto w filmie występują:

Dr Peter Fenwick - neuropsychiatra

Dr Robert Spetzler - neurochirurg

 

I jeszcze jeden fragment :

 

 

Znana jest powszechnie substancja psychodeliczna o nazwie dimetylotryptamina, czyli DMT.

Jest ona wytwarzana w minimalnych ilościach w mózgu przez szyszynkę, ale też znajduje się w wielu roślinach

Znanym przez indian i inne plemiona już od starożytności rytualnym napojem psychodelicznym zawierającym m.in. DMT jest ayahuasca (czyt. ajałaska).

Wiele osób twierdzi, że ta substancja umożliwia opuszczenie ciała,

zobaczenie przyszłości czy innych niedostępnych zmysłom zjawisk, np odnalezienie zaginionych osób czy rzeczy.

Morgan Robertson w swojej powieści "Futility" opisał tragedię, będącą zaskakującym podobieństwem do katastrofy Titanica.

Nie było by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że powieść została wydana w roku 1898, a więc 14 lat przez słynną katastrofą.

Jak wiadomo, Robertson zmarł na skutek przedawkowania narkotyków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Zjawisko paranormalne? Odpowiedni ludzie, odpowiednie miejsce, odpowiednie instrumenty i dzieją się czary. Czasem rąk nie czułem, a one same przesuwały się po gryfie instrumentu. Pamiętam to doznanie, ten dziwny stan. Grasz i inni grają. Nagle

Bęc! Słyszysz ciekawą muzykę, usiłujesz określić co i kto właściwie To gra. Po dłuższej chwili z dźwięków wyławiasz gitarę, patrzysz na swoje dłonie i poraża Cię fakt, że to ty grasz. Czysta metafizyka. Ktoś to zna?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...

Wielka zagadka zwierciadeł Kozyriewa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Świat jest zwierciadłem bogactwa umysłu.

39005735_1233474533_div26.gif

Mikołaj Aleksandrowicz Kozyriew (1908-1983) wybitny rosyjski astrofizyk, specjalista od fizyki gwiazd, planet, księżyca oraz twórca teorii o wpływie czasu na nasz świat jako dodatkowym źródle energii. Powszechnie najbardziej znany z projektów zwierciadeł zwanych na jego cześć zwierciadłami Kozyriewa, wykonanych do badań procesów czasowych, dowodzących, że czas – nie jest abstrakcyjną wartością, ale ma kierunek i energię. Teoria ta stworzona została na podstawie prac Alberta Einsteina i Hermanna Minkowskiego. Z ich prac wynika, że grawitacja jest zakłóceniem przestrzeni a czas jest jedną z cech zakłócających tą przestrzeń.

 

Kozyriew poszedł dalej w swojej idei w której zastanawiał się, nad efektami koncentracji czasu w swoich lustrach. Idea budowy zwierciadła, ma wiele wspólnego z ideami innego genialnego naukowca Wilhelma Reicha, ucznia Zygmunta Freuda. Odkrył on, że energia psychiczna dodatkowo wpływa na niektóre siły w przestrzeni, które można zwiększać za pomocą rozbudowanych konstrukcji. Badaną energię życiową nazwał orgonem, a konstrukcję wytwarzającą tą energię – generatorem orgonu. Generatory te, podobnie jak lustra Kozyrieva, mają wpływ nie tylko na energię psychiczną ludzi ale oddziaływują na świat roślin i zwierząt Przewidywane przez prof. Kozyriewa możliwości zwierciadeł skupiających różne rodzaje promieniowania zostały potwierdzone w eksperymentach naukowych w Nowosybirsku.

 

W dniu 18 grudnia 1991 roku zostały przesłane za pomocą zwierciadła Kozyriewa pakiety danych do wielu krajów Europy i Azji i odebrane przy pomocy podobnych zwierciadeł w tych krajach. Wyniki badań były w 95% zgodne z przewidywanymi założeniami. Udowodniono w ten sposób fakt istnienia inteligentnego pola wokół ziemi, w którym, jak w hinduskiej Kronice Akaszy, przechowywana jest wszelka informacja, poczynając od indywidualnej myśli i dokonań każdego z nas w prywatnym życiu, po wszystkie zaistniałe zjawiska w świecie przyrody ożywionej i nieożywionej. Fenomenem ludzkiego umysłu jest zdolność do przechwycenia tych informacji w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca na Ziemi, niezależnie od szerokości geograficznej.

thumb_zwierciadlokozyriwa1.jpg

Zwierciadła Kozyriewa to aluminiowe płaszczyzny w kształcie spiralno-cylindrycznych konstrukcji uformowane w prawo lub lewoskrętnym zwoju z laserem w ich wnętrzu. Tak modelowane kompozycje, zdaniem prof. Kozyriewa są zdolne do ekranowania i kondensowania strumienia czasoprzestrzeni, który odziaływuje na ludzką świadomość. Ludzie w zwierciadłach Kozyriewa doznawali różnych przeżyć psychofizycznych takich jak: wychodzenie z ciała (OOBE), podróże w czasie, telekineza, wzmożona intuicja, doskonałe samopoczucie, doznawanie uzdrowień, przewidywanie bliższej lub dalszej przyszłości itp.

Pogłębione eksperymenty z lustrami przy innej ich konfiguracji dały zupełnie inne zjawiska np. paraliżujący strach uczestników eksperymentu, pojawienie się dziwnych talerzowych obiektów o dużej intensywnej jasności, powstanie zórz polarnych, zmiany biegunowości magnetycznej i wielu innych. Jak widać w potencjale Przyrody, podobnie jak u człowieka, jest wpisana możliwość dobrych i złych wyborów takich, które pomagają człowiekowi lub służą jego zagładzie. Wybór zależy od naszego rozwoju moralnego, duchowego czy intelektualnego.

thumb_zwierciadlokozyriwa.jpgObecnie zwierciadła Kozyriewa wykorzystywane są w leczeniu ludzi z zaburzeniami psychosomatycznymi. W trakcie „zabiegu” ludzie po prostu przeobrażają się (transformują) poprzez możliwość poszukiwań subiektywnego (indywidualnego, osobistego) czasu dla każdego pacjenta. Każdy człowiek jest źródłem czasu, ale stale go traci, rozpraszając jego przepływ w skutek niewłaściwego postępowania, natomiast lekarze za pomocą specjalnych ekranów na krótki czas go „zbierają”. Aby to zrobić, pacjenci są umieszczani w specjalnej komorze wyposażonej w system luster Kozyriewa, które ekranują wewnętrzne stany człowieka, nie dopuszczając do ich rozproszenia.

Zdaniem prof. Kaznaczejewa powyższe zjawisko – to reakcja informacyjnego ziemskiego pola magnetycznego po wprowadzeniu do niego za pomocą zwierciadła Kozyriewa ludzkich form myślowych. Jeśli tak jest to powstaje pytanie: jaką siłę posiada informacja jeśli jest w stanie spowodować takie zjawiska fizyczne oraz co dzieje się w centrum wklęsłego lustra jeśli na myśli człowieka umieszczone w lustrze, zaczyna odpowiadać planeta, a może i Inny Umysł?

Józef Łącki

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

oraz :

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.