Jump to content
IGNORED

Chris de Burgh - Moonfleet & Other Stories - "promocja" empik.com

Pablo1964

Recommended Posts

Kupiłem w promocji w empik.com za 9,99 zł. Tłoczenie takt.pl. To bardzo istotne bo płyty nie da się słuchać i jest to chyba wina tłoczni. Dlaczego? Utwór to suita, gdzie przejście pomiędzy utworami odbywa się w sposób płynny. Tymczasem ktoś wprowadził 2-sekundowe przerwy między utworami. Zupełnie jak nieudany "pirat". Efekt jest taki, że muzyka nagle się urywa by po 2 sekundach powrócić. Cóż... trzeba skopiować płytę i zlikwidować te przerwy. Wtedy dopiero można będzie posłuchać jej z przyjemnością.

Zabawne , co piszesz...:) Nie chce mi się sprawdzać , co tam "fyrmy" aktualnie wydały , aby wzbogacić się na twórczości Pana Chrisa de Burgha. Faktem jest , że nigdy nie było płyty pod tytułem , jaki wymieniłeś. Owszem , jest : "Spanish Train And Other Stories"... :) I - jest to zacna rzecz , której da się słuchać. Z winyla - zwłaszcza. Pozdrawiam - Jacek PS - właśnie sobie zapodałem , a co ? :)

Faktycznie - jest ! Ale - to jakieś guano , Panowie... Na pierwszej stronie płyty , której tytuł wymieniłem - jest niejaka "Patrycja" I to jest dobre ! A teraz - A Spaceman Came Travelling - miodzio... A&M Records , USA - 1975 rok i prawie ni trzasku !!! :) Zapomniałem , że ją też mam. Dziękuję Ci , Pablo , za przypomnienie !!!Pozdrawiam - Jacek.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.