Jump to content
IGNORED

Problem z działaniem odtwarzacza CD Thorens TCD 2000

THORENS

Recommended Posts

Witam,

Posiadam transport CD firmy Thorens model TCD 2000, w którym po 15 latach użytkowania mam następujący problem. Po położeniu płyty na talerzu i przyciśnięciu ciężarkiem napęd się załącza i obraca płytką CD, po czy albo się zatrzymuje, albo się obraca dalej do póki go nie zatrzymań ręcznie i nie chce przejść do odtwarzania pierwszego utworu z płyty.

Wcześniej po takim próbowaniu załączał się i automatycznie przechodził do odtwarzania utworu nr. Na danej płycie CD. Na wyświetlaczu odtwarzacza pojawia się 5 kresek, albo napis "NO DISC" czasami pojawia się komunikat "ERROR"...

Tak czy inaczej coś jest uszkodzone, a zakład naprawczy do którego oddałem swojego Thorensa do zdiagnozowania uszkodzenia i naprawy, nie jest w stanie konkretnie mi powiedzieć co jest uszkodzone, czy laser? czy silnik?czy coś innego ?...

Proszę o pomoc i podpowiedż fachowego serwisu w Warszawie lub okolicach, w którym za rozsądne pieniądze i w logicznym czasie będę mógł naprawić swój odtwarzacz CD.

Dodam jeszcze, że Pan Kałuża z Milanówka i Pan Sielczak z firmy "Audio Art" z Warszawy nie dali sobie rady z naprawą...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.