Skocz do zawartości
IGNORED

Tani wzmacniacz do .... porady dla poczatkujacych


marsins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Kolega podarował mi NAD 3020e. Powiedział na początek zabawy w audio ten wzmacniacz jest w sam raz. Efekt tego prezentu jest taki, że od miesiąca siedzę i próbuje dobrać jakieś fajne niedrogie monitory.

Proszę Was o weryfikację moich typów.

1. STX F-130 N (mój faworyt)

2. Tonsil Siesta Sat

3. Monitor Audio BX2

Co myślicie o tych STX, cenowo dla mnie idealny, ponoć lepiej graja niż Siesta. Co do Monitor Audio nie jestem przekonany, czy do prawie trzydziestoletniego wzmacniacza ma sen zakup takich monitorów.

Dodam jeszcze, że mam zamiar dokupić jeszcze Cambridge Audio DacMagic 100, mam dużo muzyki FLAC na kompie.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc, dziękuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych trzech zdecydowanie MA BX2 grają najlepiej. Tonsile bym sobie darował i nie brał pod uwagę. Wprawdzie nie słuchałem nigdy NAD 3020e. Słuchałem NAD C356BEE, C355BEE, C350, C320BEE.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze RobG1974 MA BX2 będą najlepsze.

NAD 3020e gra po ciepłej stronie chociaż nie aż tak jak stary 3020

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Trochę źle postawiłem pytanie :-) Chodzi o to że MA BX2 wybrałem sobie jako pierwszy typ do mojego NAD'a. Później pomyślałem sobie: wydać prawie 1.5k zl ? Czy ten wzmacniacz ogarnie takie głośniki?

Zacząłem szukać czegoś tańszego, na początek. Na cel poszedł Tonsil Siesta Sat, przypadkiem wpadłem na STX F-130 N ( jednak okazały się za duże jak na możliwości mojego regału).

STX ma jeszcze mniejsze, bardziej odpowiadające mi gabarytowo F-110 N. Martwi mnie tylko cena 380zł za komplet, czy to już zalatuje tandetą? Co sądzicie o STX F-110 N

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , może ktoś już je odsłuchał?

PS. Co do MB BX2, w przyszłości jak bardziej ogarnę temat audio, zmienię wzmacniacz na coś lepszego, na pewno sobie zafunduje. Na obecną chwile uważam, że jeszcze nie dorosłem do takich monitorów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przygodzie z kinem domowym i Onkyo 805 plus JBL es 80 wracam do stereo. Szukam wzmacniacz do 2tys może być nawet używany który póki co zagra z tymi kolumnami. Zastanawiam się czy nie kupić coś ala media center aby jednak nie odcinać się od Spotify. Ale na słowo amplituner dostaje drgawki. Muzyki jakiej słucham to w zasadzie każdy gatunek metal, rock techno muzyka filmowa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno musiałem sprostać takiemu wyzwaniu ( oderwanie córki od słuchania muzyki wyłącznie z telefonu tudzież laptopa), miało być współcześnie ( USB,radio internetowe, odtwarzanie ze smartfona, Spotify) a jednocześnie chciałem postawić na jakość dźwięku i jakąś bazę na przyszłość.Kwestię Spotify załatwiłem kupując Yamahę CD-NT670 ( ma wszystko+ CD) natomiast jako wzmacniacz NAD 3100 ( za 700,- w idealnym stanie ), dorzuciłem gramofon Dual CS 2235Q ( pełen automat na kwarcu) i uzyskałem połączenie nowoczesności z klasyką.Mam zastrzeżenia co do dźwięku CD tej Yamahy ale z drugiej strony czego wymagać od takiego "kombajnu". Za to zawsze można przy okazji porównać dźwięk cyfrowy ( Yamaha) z analogowym vinylu ( NAD ma świetny przedwzmacniacz gramofonowy).

Co do odruchów wymiotnych na myśl o KD w pełni rozumiem.

Mogę polecić jeszcze HK 6500 , u mnie się sprawdzał nie wiem jak zagra z Twoimi kolumnami.

Odsłuch to podstawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam , Panowie zmieniłem kolumienki na PolkAudio TSX220B , zrodło PC Xonar i Arcam CD62 .

Celem była poprawa niskich rejestrów i tu uzyskałem 110% efektu , potęga tych budżetowych pierdziawek jest ogromna , piękne niskie zejście…..jedno zyskałem drugie straciłem :) , mianowicie kotara na średnicy, brak rozdzielczości, analityczności w średnich i wysokich…..jest miło i przyjemnie ale jakoś tak za łagodnie w połączeniu z Sony F570ES ;/

 

Budżet 1000 zł, da się poprawić te cechy nie degradując niskich rejestrów w tej kwocie ?

 

Myślałem o Marantz PM-68 ,PM-80 , Onkyo A-8850(70) , może jakiś rotel 04 05 , niższy model Arcama , wpadły mi w okno też Nady

Pomożecie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Sony F570ES to dobry wzmacniacz i obawiam się że jego zmiana nie wiele da, problem leży raczej w kolumnach. Najprościej jest pożyczyć inne kolumny podstawkowe, podłączyć i przekonać się gdzie leży problem. Ja polecałbym Ushery S-502 II , grały u mnie z kilkoma wzmacniaczami ( NAD 3100, HK 6500, Marantz 2226B) i z każdym się sprawdzały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Króciutkie pytanie, czy wymiana Yamahy A-720 na Pioneera A-676/ A-616 to krok w tył czy to podobnej klasy urządzenia? Mam dylemat. Pomijam już sygnaturę dźwiękową, ale sama budowa wzmacniacza (Yamaha chyba solidniej zbudowana jednak, sama ilość tranzystorów mnie przeraża).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak pytać: "który kolor jest ładniejszy ?: niebieski czy może zielony ?" Miałem oba te modele. Kwestia podstawowa: zależy na jaki egzemplarz trafisz; od tego zależy moim zdaniem najwięcej... O "sygnaturze dźwiękowej" nie piszę, bo to pomijasz w pytaniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez runik2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak pytać: "który kolor jest ładniejszy ?: niebieski czy może zielony ?" Miałem oba te modele. Kwestia podstawowa: zależy na jaki egzemplarz trafisz; od tego zależy moim zdaniem najwięcej... O "sygnaturze dźwiękowej" nie piszę, bo to pomijasz w pytaniu.

 

Wiem, źle sformułowałem pytanie kompletnie.

Chodzi mi o to, że są pewne klasy wzmacniaczy np Marantz PM-50 jest na poziomie Yamahy A-520, a Yamaha AX-700/900 na poziomie PM-80. Bardziej o to mi chodziło.

 

W kwestii dźwięku, skoro miałeś oba, doradzisz/opiszesz kwestie brzmienia? Podpiąłem ostatnio a676 i zagrał całkiem przyzwoicie i łagodnie, ale przestrzennie. Może wysokich nie było tyle co w Yamaha, ale zagrał przyjemniej z obecnymi kolumnami. Wcześniej z Tannoy M2 też odbierałem nieco szorstko tą Yamahę.

Pioneer ma fatalne opinie na forum, dlatego zdziwiłem się po podłączeniu. Jakie były Twoje wrażenia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez maniek21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba modele są podobnej klasy (to moje prywatne zdanie). Powiem ci coś: nie sugeruj się za mocno tymi klasami, czy jak to ująłeś. Z mojej strony, w praktyce wygląda to tak: kup np. 5 szt wzmacniacza Pioneer model A-676. Kolejno podłącz i odsłuchaj każdy egzemplarz, przy zachowanej identycznej reszcie toru audio. Szybko wybierzesz ten który gra "najlepiej"; i możesz mi wierzyć na słowo że ja takie testy 'porównawcze" u siebie robiłem; (może nie 5 szt. na raz, ale trzy kolejno już tak). Różnice w brzmieniu poszczególnych egzemplarzy tego samego modelu wzmacniacza bywają porażające. I wracam do tego co napisałem w uprzednim poście:

zależy na jaki egzemplarz trafisz; od tego zależy moim zdaniem najwięcej...

 

Pioneer A-676 ma fatalne opinie na tym forum ? Jak więc wytłumaczysz te wpisy ?:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Na temat brzmienia: na MOICH kolumnach lepiej wypadł Pioneer A-676. Jednak ta opinia nic ci nie pomoże, bo masz całkowicie inne kolumny, i po prostu sam musisz ocenić jakie połączenie (kolumny + wzmacniacz) ci się bardziej podoba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba modele są podobnej klasy (to moje prywatne zdanie). Powiem ci coś: nie sugeruj się za mocno tymi klasami, czy jak to ująłeś. Z mojej strony, w praktyce wygląda to tak: kup np. 5 szt wzmacniacza Pioneer model A-676. Kolejno podłącz i odsłuchaj każdy egzemplarz, przy zachowanej identycznej reszcie toru audio. Szybko wybierzesz ten który gra "najlepiej"; i możesz mi wierzyć na słowo że ja takie testy 'porównawcze" u siebie robiłem; (może nie 5 szt. na raz, ale trzy kolejno już tak). Różnice w brzmieniu poszczególnych egzemplarzy tego samego modelu wzmacniacza bywają porażające. I wracam do tego co napisałem w uprzednim poście:

 

 

Pioneer A-676 ma fatalne opinie na tym forum ? Jak więc wytłumaczysz te wpisy ?:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Na temat brzmienia: na MOICH kolumnach lepiej wypadł Pioneer A-676. Jednak ta opinia nic ci nie pomoże, bo masz całkowicie inne kolumny, i po prostu sam musisz ocenić jakie połączenie (kolumny + wzmacniacz) ci się bardziej podoba.

 

Dzięki wielkie za odpowiedź. Masz rację co do egzemplarzy, moja Yamaha wygląda idealnie, ale jak to jest z elektrolitami to już nie wiadomo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam rozwiązania dla odtwarzania muzyki że Spotify. Chcę kupić używany wzmacniacz do jbl es 80. Póki co muszą starczyć do stereo. No i czasami gdy mam ochotę na inny rodzaj muzyki potrzebuje pogrzebać w Spotify i szybko odtworzyć muzykę. Jakie rozwiązanie proponujecie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez manfred1

Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Prosiłbym o poradę w sprawie zakupu wzmacniacza do kolumn Canton Fonum 401 .

Chciałbym wydać około 400zł i nie wiem co by pasowało do tych kolumn żeby to brzmienie miało ręce i nogi.

Słucham właściwie wszystkiego od rapu przez jazz do różnego typu elektronicznej muzyki, pokój około 16m2 , ale w przyszłości może będzie coś większego.

Zależy mi na możliwości sterowania pilotem chociaż głośności i włączania /wyłączania.

 

Z góry dzięki za jakieś sugestie ,ewentualnie linki do aukcji .

Pozdrawiam

Karol

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolc1 kwotę masz skromną i jak najbardziej rozumiem obecne możliwości, ale zachęcam Cię, abyś troszkę dozbierał, bo akurat w tym segmencie każda złotówka się liczy i od siebie polecam Tobie dwie oferty:

 

1)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ten Sansui to była konkurencja dla bardzo udanej serii Luxman'a L-210/230

 

2)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kupując tego Denon'a mocy na pewno Ci nie zbraknie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak to długo pogra?

Mam rozumieć, że Twoja uwaga skierowana jest do mojej podpowiedzi, a zwłaszcza do pieca Sansui, więc mam radę dla szanownego kolegi, aby nie zamartwiał się na zapas, bo zapewne piec gra i będzie grał kolejne lata, jeśli się zadba o właściwe użytkowanie. Wspomnę, że nadmieniony L-230 w stanie dziewiczym cieszy ucho u znajomego do dziś, którego mu podarowałem. Zgodzi się chyba kolega, że dawniej księgowi nie mieli tyle do powiedzenia w projektowaniu jak dziś i starsze konstrukcje pomimo wieku potrafią nadal zawstydzić dużo młodszych braci. Dodatkowo polecam przyswoić -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dziś słucham na prawie 40 letniej końcówce, która ma się wyśmienicie i prawdopodobnie pogra kolejne dekady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytam ale proszę mnie tu od gimbazy nie wyzywać. Jak do zwykłego wzmacniacza bez żadnego wifi i innych wynalazków podłączyć bezprzewodowo muzykę z Spotify? Wracam do stereo ale jednak ciągle lubię sobie poszukać utwory na Spotify.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzi się chyba kolega, że dawniej księgowi nie mieli tyle do powiedzenia w projektowaniu jak dziś i starsze konstrukcje pomimo wieku potrafią nadal zawstydzić dużo młodszych braci. Dodatkowo polecam przyswoić -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dziś słucham na prawie 40 letniej końcówce, która ma się wyśmienicie i prawdopodobnie pogra kolejne dekady.

Oczywiście, że się zgodzę, jednak choćby się bardzo chciało, nic nie będzie wieczne. Nawet jeśli będziesz sobie tego życzył.

Posiadałem wiele wiekowych modeli, zazwyczaj Rotela, które kosztowały wówczas sporo gotówki, bo ceny ich są nadal wysokie, pomimo kilkudziesięcioletniej metryki. Jednakże niepokój zawsze pozostawał, że przyjdzie taki dzień, że i one odmówią posłuszeństwa. Dlatego ostatecznie je sprzedałem zachowując sporo gotówki.

 

Czy sprzęt pogra następne dekady? Gratuluję optymizmu, jednakże czy jesteś pewien, że po 30-40 latach gra identycznie na tym samym poziomie, gdy był nowy? Szczerze w to wątpię, gdyż miałem parę identycznych modeli Rotela, które po kilkudziesięciu latach ( pomimo swej legendarnej niezawodności) grały inaczej.

 

Planowane postarzanie produktu?

Są to tylko domysły, choć wierzę w to, że dla zysków producenci zrobią wszystko.

Najmniej jednak obawiam się Japończyków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku po kilku tygodniach od zakupu wysypał mi się kultowy Rotel RA-980BX. Prawie 2000 zł poszło w buty. Pomimo tego że Rotele są bezawaryjne ten jednak się zepsuł. W starym sprzęcie nie ma reguły. Dlatego jest to już loteria.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem parę identycznych modeli Rotela, które po kilkudziesięciu latach ( pomimo swej legendarnej niezawodności) grały inaczej

Dokładnie tak miałem z modelami Pioneer A-676, i Kenwood KA-990V. Różnice dźwięku pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami konkretnego modelu bywają porażające. (I choćbyś Panie wysypał kupę kasy na remont, takiego wzmacniacza, aby odzyskał dźwięk taki jak to fabryka zaplanowała, to szanse są na to mizerne.)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego za zakupem kilkudziesięcioletnich sprzętów audio-video trzeba bardzo uważać, bo można się zdziwić.

Ceny trzymają wysoko, trochę strach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolc1 kwotę masz skromną i jak najbardziej rozumiem obecne możliwości, ale zachęcam Cię, abyś troszkę dozbierał, bo akurat w tym segmencie każda złotówka się liczy i od siebie polecam Tobie dwie oferty:

 

1)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ten Sansui to była konkurencja dla bardzo udanej serii Luxman'a L-210/230

 

2)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kupując tego Denon'a mocy na pewno Ci nie zbraknie.

 

Dzięki za poradę , a np. denon pma-715r , pma-880 byłyby dobrym wyborem ? .Jeden z forumowiczów poradził mi też Kenwooda ,ale w sumie nie wiem ,który byłby ok w tej cenie .

Już miałem kupić karman kardon hk670 w dobrej cenie,ale koleś się rozmyślił jakiś dziwny typ niezdecydowany.

Mam mętlik chciałem szybko coś zakupić ,a im dłużej myślę co wybrać tym bardziej mnie szlag trafia szczególnie ,że kilka okazji przeszło mi koło nosa np. kenwood ka-7020 w licytacji przebił mnie ktoś o kilka zł .

Sansui z linku chyba nie ma sterowania pilotem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ka-7020 tez nie ma pilota, z tych denonow pma-880r mialem milo wspominam

Faktycznie nawet nie zauważyłem bo na szybko licytowałem . Prawdopodobnie kupię któregoś z tych denonów albo jakiegoś kenwooda, popatrzę jeszcze może coś w oko wpadnie .

 

A nie jest to zbyt duże ryzyk, żeby kupować na aukcjach? Co myślicie?

Dużo rzeczy kupuję na aukcjach i zazwyczaj jestem zadowolony ,trzeba patrzeć na opinie sprzedawców , wiadomo, że zawsze jest ryzyko kupując na odległość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..Mam mętlik chciałem szybko coś zakupić ,a im dłużej myślę co wybrać tym bardziej mnie szlag trafia szczególnie ,że kilka okazji przeszło mi koło nosa..

Zupełnie niepotrzebnie się irytujesz sytuacją, bo pośpiech to zły doradca i według mnie żeby zacząć od czegoś sensownego akurat w tym przypadku wzmacniacza absolutne minimum to kwota 600zł podobnie i kolumny, dlatego zachęcam Cię, abyś uzbroił się w cierpliwość i uzbierał odpowiednią kwotę. Inwestując w jeden z poniższych typów zakup jest bardziej przyszłościowy i można już cieszyć ucho z pewnych walorów sonicznych ;)

 

1)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

2)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

3)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

4)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

5)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.