Skocz do zawartości
IGNORED

Stare wzmacniacze?


Yankes

Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas szukam wzmacniacza dla siebie,aktualnie posiadam Cairna ale było ich już całe mnóstwo Primare,Exposure,Nad,Rotel,Meridian itd.Nie mogę trafić w swój gust.Słucham głównie jazzu,Napiórkowski,Stańko,Garbarek,Możdżer itd.Poszukuję wzmacniacza dokładnego ale nie sterylnego i zimnego,zwracam uwagę na dobra stereofonię i lokalizacje wykonawców na scenie.Z racji słusznego wieku sprzęt powinien posiadać pilota oraz regulacje balansu[nienajlepsza akustyka jednej części pokoju]Pokój w którym ma to grać ma około 18 m,kolumny Acoustic Energy 209,transport Marantz i przetwornik PS Audio.Cena którą mogę wygospodarować to 2000 zł.Czasem zastanawiam się nad sprzętem z lat 90 ubiegłego wieku.Proszę o Wasze sugestię

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Struss s-2 Dokładny, żywy, dynamiczny, poukładany,naturalny z lekko ocieplonym dźwiękiem (w dobrym tego słowa znaczeniu).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Struss s-2 Dokładny, żywy, dynamiczny, poukładany,naturalny z lekko ocieplonym dźwiękiem (w dobrym tego słowa znaczeniu).

Rozumiem,że go słuchałeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym posiadaczem tego zacnego wzmacniacza. Przeżył już kilkanaście kolumn i nigdy mnie nie zawiódł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do AE potrzebujesz raczej czegoś ciepło grającego. Tymczasem część wzmacniaczy o których pisałeś są jasno grające. Ja bym próbował Musical Fidelity A1, XA1. Albo Creek 5250, 5350. Boję się też że jeżeli do tej pory nie grało tak jak chciałeś - to wina może leżeć po stronie kolumn, a nie wzmacniacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji słusznego wieku sprzęt powinien posiadać pilota oraz regulacje balansu[nienajlepsza akustyka jednej części pokoju]Pokój w którym ma to grać ma około 18 m

 

No nie wiem panie, z jednej strony akustyka leży i wkiczy na poziomie na którym jej niedostatki trzeba leczyć pokrętłem balansu, a z drugiej poszukiwanie wzmacniacza pod jakieś audiofilskie wydumane niuanse w kwocie gdzie różnice między wzmacniaczami są minimalne. Kup sobie korektor, zmień pokój, albo przestań wydziwiać :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

No nie wiem panie, z jednej strony akustyka leży i wkiczy na poziomie na którym jej niedostatki trzeba leczyć pokrętłem balansu, a z drugiej poszukiwanie wzmacniacza pod jakieś audiofilskie wydumane niuanse w kwocie gdzie różnice między wzmacniaczami są minimalne. Kup sobie korektor, zmień pokój, albo przestań wydziwiać :)

 

2000 PLN za używkę i różnice minimalne? Ok Copland CSA-8 i Marantz PM-17. Grają tak samo? Albo jeszcze lepiej Alchemist Kraken i w/w Copland. Grają tak samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creek 5250 se, - 5350 se ....jednak radziłbym popracować nad akustyką, w bardzo słabo wytłumionym pomieszczeniu, gdzie szaleje trzepoczące echo żaden sprzęt nie zagra poprawnie, nawet ten bardzo drogi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Tylko uwazaj na Creeka Evolution II. Ciekawe brytyjskie brzmienie, zwlaszcza z Epic Epos 5, ale gore ma tragiczna. Syczy, ostra, generalnie spora wada jak dla mnie. Juz moja Yamaha ladniejsza jest na gorze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rydz

(Konto usunięte)

Założycielu tematu,wymiana wzmacniacza na inny do 2000zł może okazać się błądzeniem,będzie inaczej,co nie oznacza że lepiej.

Ograniczeniem są już same kolumny,a gdybyś chciał zwiększyć budżet na ponad 3000zł za używany wzmacniacz to już będzie bezsens łączenie go z AE-209.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założycielu tematu,wymiana wzmacniacza na inny do 2000zł może okazać się błądzeniem,będzie inaczej,co nie oznacza że lepiej.

Ograniczeniem są już same kolumny,a gdybyś chciał zwiększyć budżet na ponad 3000zł za używany wzmacniacz to już będzie bezsens łączenie go z AE-209.

 

Fakt kolumny grają specyficznie, warto wziać to pod uwagę, lecz według mnie w ''audio'' nie istnieje pojęcia ''za drogi''......łączenie droższych z tanszymi lub odwrotnie to nie bezsens, istnieje jednak możliwość nie dopasowania .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000 PLN za używkę i różnice minimalne? Ok Copland CSA-8 i Marantz PM-17. Grają tak samo? Albo jeszcze lepiej Alchemist Kraken i w/w Copland. Grają tak samo?

 

A może zrobisz wszystkim przysługę i zaczniesz się poruszać w świecie wzmacniaczy które mozna kupić tu i teraz, a nie legendarnych egzemplarzy które trzeba sprowadzać z japonii albo pojawiających się na allegro raz na 5 lat bo to niczego zupełnie nie wnosi w żadnym temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Accuphase E-206. Wysoka kultura brzmienia bez fajerwerków i przykrych niespodzianek. Na audiomarkt.de za 500 - 600 euro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zrobisz wszystkim przysługę i zaczniesz się poruszać w świecie wzmacniaczy które mozna kupić tu i teraz, a nie legendarnych egzemplarzy które trzeba sprowadzać z japonii albo pojawiających się na allegro raz na 5 lat bo to niczego zupełnie nie wnosi w żadnym temacie.

Zrobię przysługę przede wszystkim sobie i faktycznie popracuję nad akustyka mojego pokoju.Co do kolumn to nie widzę w nich nic złego.Według mnie graja poprawnie aczkolwiek brzmienie może być dla niektórych specyficzne.Prosilem o poradę w kwestii doboru wzmacniacza! a takie wycieczki psychologiczne sa troszeczkę nie na miejscu.Jednak dziekuję za wszelkie Twoje sugestie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas szukam wzmacniacza dla siebie,aktualnie posiadam Cairna ale było ich już całe mnóstwo Primare,Exposure,Nad,Rotel,Meridian itd.Nie mogę trafić w swój gust.Słucham głównie jazzu,Napiórkowski,Stańko,Garbarek,Możdżer itd.Poszukuję wzmacniacza dokładnego ale nie sterylnego i zimnego,zwracam uwagę na dobra stereofonię i lokalizacje wykonawców na scenie.Z racji słusznego wieku sprzęt powinien posiadać pilota oraz regulacje balansu[nienajlepsza akustyka jednej części pokoju]Pokój w którym ma to grać ma około 18 m,kolumny Acoustic Energy 209,transport Marantz i przetwornik PS Audio.Cena którą mogę wygospodarować to 2000 zł.Czasem zastanawiam się nad sprzętem z lat 90 ubiegłego wieku.Proszę o Wasze sugestię

Moze problem lezy po stronie kolumn skoro tyle piecow przerobiles i nic. Charakteru kolumn nie zmienisz zadnym piecem. Moze troche, ale nie znaczaco.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zrobisz wszystkim przysługę i zaczniesz się poruszać w świecie wzmacniaczy które mozna kupić tu i teraz, a nie legendarnych egzemplarzy które trzeba sprowadzać z japonii albo pojawiających się na allegro raz na 5 lat bo to niczego zupełnie nie wnosi w żadnym temacie.

Przeciez np PM 17 od groma i ciut na Allegro. Ciagle sie pojawiaja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez np PM 17 od groma i ciut na Allegro. Ciagle sie pojawiaja.

 

No ale to jest zapewne akurat model służacy za przykład pospolicie dostępnego zła w tamtej wypowiedzi i przeciwieństwo superfigofago wzmacniaczy które warto kupić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Ujemny ma po prostu problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Napisał że w tej kwocie różnice między wzmacniaczami są minimalne więc podałem przykład skrajnie różnie grających klocków dostępnych do 2 tyś za używkę. Jednak jeśli ma na myśli że wszystkie nowe wzmacniacze w tej cenie grają podobnie to ja się z nim zgodzę a nawet pójdę dalej. Grają TAK SAMO. Tak samo CH...WO.

Gdyby był mniej nadęty może z tego co piszę wykorzystałby coś dla siebie. W zasadzie każdy z tych klocków jest lepszy od posiadanego przez niego Marantza PM-72. O karcie do kompa nie wspomnę. No ale lepiej żyć w niewiedzy i brylować na forum. Teraz jest specyficzny czas. Czas idiotów. W każdej dziedzinie życia idioci mają najwięcej do powiedzenia i na wszystkim znają się wybornie. W sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał że w tej kwocie różnice między wzmacniaczami są minimalne więc podałem przykład skrajnie różnie grających klocków dostępnych do 2 tyś za używkę

 

Dla kogo skrajne dla tego skrajnie to po pierwsze, a po drugie, to jak skrajnie różnie grają, to jeden jest lepszy a drugi gorszy i to skrajnie, innej możliwości za bardzo nie ma.

 

W zasadzie każdy z tych klocków jest lepszy od posiadanego przez niego Marantza PM-72. O karcie do kompa nie wspomnę. No ale lepiej żyć w niewiedzy i brylować na forum. Teraz jest specyficzny czas. Czas idiotów. W każdej dziedzinie życia idioci mają najwięcej do powiedzenia i na wszystkim znają się wybornie. W sieci.

 

O wzmacniaczy to możesz sobie pogadać, może ci ktoś uwierzy, ale tej karty dźwiekowej to ty chłopaczku na oczy nie widziałeś a tym bardziej z niczym jej nie porównywałeś. No ale cóż, czas idiotów którzy na wszystkim się znają :)

 

Poza tym nie uważasz, że to na prawdę nudne i męczące przy absolutnie każdej dyskusji absolutnie niazależnie od tematu krytykowanie mojego sprzętu? Doprawdy, 4 letnie dzieci mają większ poczucie obciachu od ciebie.

Przy poprzedniej okazji doradzałeś mi zamianę marantza PM-72 na kilka lepszych wzmacniaczy, z czego kilka było przynajmniej dwa-trzy razy droższych, jeden ostatnio pojawił sie na allegro dwa lata wczesniej, a po reszcie nawet w archiwach allegro nie było śladu, takie to mądre i urzyteczne rady po 50 latach osłuchania i doświadczenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASAKRA!!!!! W każdym wątku wojna. jak zaczynam czytać od początku to po kilkunastu postach nawet mi się nie chce nic pisać, i za każdym razem jest tak samo. Ludzie!!!!! Szkoda się rozpisywać bo i tak zaraz gromy polecą :).

 

W kwestii wzmacniacza mogę zaproponować sugdena a 28 na przykład.

 

PA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Cały czas szukam wzmacniacza dla siebie,aktualnie posiadam Cairna ale było ich już całe mnóstwo Primare,Exposure,Nad,Rotel,Meridian itd.Nie mogę trafić w swój gust.Słucham głównie jazzu,Napiórkowski,Stańko,Garbarek,Możdżer itd.Poszukuję wzmacniacza dokładnego ale nie sterylnego i zimnego,zwracam uwagę na dobra stereofonię i lokalizacje wykonawców na scenie.Z racji słusznego wieku sprzęt powinien posiadać pilota oraz regulacje balansu[nienajlepsza akustyka jednej części pokoju]Pokój w którym ma to grać ma około 18 m,kolumny Acoustic Energy 209,transport Marantz i przetwornik PS Audio.Cena którą mogę wygospodarować to 2000 zł.Czasem zastanawiam się nad sprzętem z lat 90 ubiegłego wieku.Proszę o Wasze sugestię

 

szkoda, że nie dałeś sobie możliwości wymiany kolumn w ilości wymienionych wzmacniaczy :)

Jeśli masz nadzieję na znalezienie kompletu, który zaspokoi twoje wymagania w kwestii dżezu :) możesz ( !!! ), zrobić tak: Popytać gdzie, kto, ma sprzęt, na którym słucha tego gatunku, a jeśli zachwala i opowiada to, o czym piszesz, że zaspokoi twoje wymagania, wprosić się i samemu to sprawdzić.

Po dwóch a może i jednym takim odsłuchu, będziesz wiedział sporo i z pewnością przestaniesz tak kurczowo trzymać się głośników, które jak widać z tego co piszesz, uznałeś za jakieś dobre.

Pewnie dojrzejesz do tego, że stwierdzisz, niestety, iż do dżezu :) to tylko lampa, i, chociaż dobra, lecz nie na każdej lampie, bo lampa lampie nierówna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASAKRA!!!!! W każdym wątku wojna.

bo to niestety

Czas idiotów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Świetna poglądowa galeria (nie moja) dot. TDA1541(A):

www.maxdat.eu/_galeria/Foto%20TDA1541.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja wszędzie wojna! aż strach zadać pytanie bo od razu lecą gromy.Chyba nie o to chodzi aby mieszać sie z błotem,zachwalać własny sprzęt a ganić drugich.Są takie dni,że wstydzę się tutaj zaglądać,tylko Nasz Sejm czasami jest gorszy.Bez odpowiedzi!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

ale tej karty dźwiekowej to ty chłopaczku na oczy nie widziałeś

 

Mam ją w kompie stacjonarnym. Jest przyzwoita i tyle. Do dobrego audio jej daleko. Zresztą robiliśmy w Krakowie eksperymenty z PC Audio z wysokiej półki. A chłopaczku to do kolegów z piaskownicy pod blokiem a nie do mnie.

 

Przy poprzedniej okazji doradzałeś mi zamianę marantza PM-72 na kilka lepszych wzmacniaczy, z czego kilka było przynajmniej dwa-trzy razy droższych

 

Konkurencję dla niego można śmiało znaleźć wśród używek za 400-500 PLN. I to znacznie lepszą konkurencję.

 

Racja wszędzie wojna! aż strach zadać pytanie bo od razu lecą gromy.Chyba nie o to chodzi aby mieszać sie z błotem,zachwalać własny sprzęt a ganić drugich.Są takie dni,że wstydzę się tutaj zaglądać,tylko Nasz Sejm czasami jest gorszy.Bez odpowiedzi!!!

 

Nie przypominam sobie żebym w ciągu ostatnich kilku lat zachwalał własny sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie żebym w ciągu ostatnich kilku lat zachwalał własny sprzęt.

No i po co zaczepiasz? Czy Yankes to odnosił do Ciebie? Wg mnie napisał ogólnie, podzielił się swoją ogólną refleksją. A ty to odbierasz do siebie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Świetna poglądowa galeria (nie moja) dot. TDA1541(A):

www.maxdat.eu/_galeria/Foto%20TDA1541.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja wszędzie wojna! aż strach zadać pytanie bo od razu lecą gromy.Chyba nie o to chodzi aby mieszać sie z błotem,zachwalać własny sprzęt a ganić drugich.Są takie dni,że wstydzę się tutaj zaglądać,tylko Nasz Sejm czasami jest gorszy.Bez odpowiedzi!!!

Przeciez to normalna wymiana zdan :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujemny, lepiej od PM72 zagra chociazby PM68 jak lubisz Marantza. Mozna kupic nawet za 500zl. A za 400zl mozesz tez kupic Sony 444ES MKII. Ostatnio byly 2 sztuki. Za 500zl swego czasu mozna bylo tez kupic Denona PMA-925R, dual mono. Ja akurat go nie lubie, nie moje granie, ale ma uznanie w duzej czesci osob.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.