Skocz do zawartości
IGNORED

retransmisja koncertu kaczmarskiego


Jendrek

Rekomendowane odpowiedzi

To nie byla retransmisja - jako, ze byly to fragmenty dwoch roznych koncertow, ktore niestety do tej pory nie zostaly opublikowane - jak rozumiem nie zawiera ich nawet nowe 22 plytowe wydawnictwo z piosenkami Jacka.

PS

Sluchalem w samochodzie wiec o nagrywaniu nie bylo mowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,wiem, ze to skladak, ale glownie chyba z koncertu w studiu Osieckiej, no i nie wydano tego na niczym chyba. w "gitara i siekiera" tez bylo troche, ale juz bez hitow, za to z obcymi wykonaniami. tak poprzeplatane

pozdro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wojne postu z karnawałem" polecam w "zwyklej" wersji, a pozostale prezentowane piosenki mozna znalesc na roznych plytach Jacka.

PS z tego co mowili przed audycja byc moze kiedys jednak doczekamy wydania tych koncertow na plytach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pal55, ja wiem, chcialem po prostu miec te audycje, a poniewaz dotychczas nie nagrywalem z tunera na komputer (fuj, wiem, wiem) to sprawe skopalem. niestety.

poza tem jednak koncerty maja jakas wyjatkowa magie. a w tym rodzaju muzyki szczegolnie. mam wrazenie ze koncert ze studia Osieckiej byl golusienki, nieobrobiony, a takie sa najlepsze. nie wiem, bo nie mam, czy nie ma tych wersji dokladnie na kompiklacji ktora teraz sie ukazala.

ps. w nocy w Gitara i Siekiera mowili ze w piatek jest koncert (festiwal piosenki poetyckiej "nadzieja" imienia Jacka Kaczmarskiego) w Kolobrzegu, scena na plazy. udzial: Poniedzielski i Czyzykiewicz.

dla mnie to niefajnie 700km :(.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E.... dlaczego? Wczesniej byly koncerty Czyzola, tez w wakacje nad morzem, nawet jeden taki z programem w którym traktowal z Banaszakowa o tematyce smierci i przemijania. Ze znajomych ust wiem, ze wszystko to z duzym powodzeniem

pozdro :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.