Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  516 członków

Marantz Klub
IGNORED

KLUB MIŁOŚNIKÓW MARANTZA


Nikonman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,pozwolicie że przyłączę się do klubu z pytaniem,czy warto wymienić Marantz SA 7001 na SA 8400?,jak duża różnica jest między nimi?

Trudno znalezdz jakieś opinie użytkowników tego cd playera,na dziś słucham muzyki na Marantz SA 7001+Marantz PM 7001 z kolumnami Wharfedale Evo 30 Pacific,interkonekt Van Den Hul The Bay C5 Hybrid.

Nie mam możliwości posluchania tego cd-ka więc zakup bylby trochę w ciemno oparty na waszych opiniach,cena Marantza SA 8400 to 1650 zł,czy warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Elektrospiro... w takiej piwnicy to ja bym spędzał cały swój wolny czas i wogóle z tamtąd nie wychodził.Ściany obić na miękko i klamki powyciągać....Śmiało mozesz pochwalić się resztą twojej skromnej kolekcji.Szacunek za włożoną pracę w reanimacje tych staroci.Tam doczekają spokojnej emeryturki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Nikonman. tyś pżynajmniej uczony a ja jestem elektronik jak z koziej dupy trąba (dobże że hoć bżmi to muzycznie), czyli jestem zvykły ham elektroniczny. moje nażędzia to kilof i młot dziesięciokilovy. do vymiany scalakuv użyvam subtelniejszego pieciokilovego. hoć dziesięciokilovy jest bardziej vydajny, za jednym zamahem można vymienić ih kilka i pży okazji napravić to co stało odpoviednio blisko.

horoba moja jest rozvojova o czym śviadczą puste miejsca na pułkah i pełna poczekalnia. to co teraz zmajstrovałem v mojej noże to kolejny objav ale pżynajmniej viadomo o co hodzi. o postępah horoby będę informovał możlivie na bieżąco by vas vszystkih ostżec. będę dokumentovał kolejne vykvity i ih metamorfozę, może dzięki temu coś zaradzicie. PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chcialem sie doradzic w kwestii marantza poniewaz chcialem zakupic Wzmacniacz stereo PM 8003 + cd 6003

 

Beda podlaczone do Monitor audio rx6 co myslicie o takim zestawie czy zagra to przestrzennie detalicznie??

 

pozdrawiam

 

i dziekuje za pomoc

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie jestem na kupnie jakiegoś dobrego sidika Marantza, no i mam mały problem z wyborem...

Na dzień dzisiejszy w grę wchodzą trzy modele:

 

SA-17S1 (używany) za ok. 4.000PLN

SA-15S1 (nowy) za ok. 5.000PLN

SA-11S2 (używany) za ok. 9.000PLN

 

No i to jest ten problem właśnie. Sama kasa nie gra większej roli, tylko który z nich jest wart swojej ceny, bo różnica pomiędzy pierwszym a ostatnim jest dość znaczna, a z tego co w necie wyszperałem nie wynika jakoś nic szczególnego, co mogłoby mnie przekonać do zakupu tego ostatniego. Poza tym oba są używane, a z tym też różnie bywa, nigdy nic nie wiadomo. SA-15S1 kusi ceną, zapachem nowości, gwarancją i linią wzorniczą pasującą idealnie do mojego wzmaka (PM-11S1) no ale ten z kolei jest wyraźnie tańszy od pozostałych z tej grupy (patrząc na ceny nowych) w dodatku zanim do mnie przyjedzie, to już straci sporo na wartości, a jak mi nie przypasuje... Poradźcie coś :)

Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.