Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  516 członków

Marantz Klub
IGNORED

KLUB MIŁOŚNIKÓW MARANTZA


Nikonman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, MG napisał:

Oficjalnie w sprzedaży będą dostępne po 20.09.2020, ale w "moim" salonie 30dziestka już jest. Brzmieniowo chyba blisko PM10 i Ruby.

Dzięki za odpowiedź. Mógłbyś jeszcze jeśli to nie problem opisać dosłownie w dwóch zdaniach jaki charakter brzmienia prezentuje 30-tka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kasz76 napisał:

Dzięki za odpowiedź. Mógłbyś jeszcze jeśli to nie problem opisać dosłownie w dwóch zdaniach jaki charakter brzmienia prezentuje 30-tka?

Byłem trochę nieprecyzyjny, nie słuchałem jeszcze tych 30dziestek, przyszły kilka dni temu ale spodziewam się brzmienia zbliżonego do poprzednich wzmacniaczy impulsowych czyli PM10 i Ruby. Będę niebawem u mojego dealera by zagnieść widełki na nowych kablach to przy okazji poproszę o możliwość odsłuchu, wtedy coś napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, MG napisał:

Welcome to the Club!

Jak już wszystko zepniesz to podziel się uwagami na temat różnicy brzmienia w porównaniu do 8006, btw jakie masz kolumny?

Kolumny Fyne Audio  F501 po spięciu z 14....wszystko co napisał dlmtb jest prawdą. Zauważalnie wyższa rozdzielczość, czytelność i wyrazistość,  rozkład dźwięku we wszystkich tonach, bez przejaskrawień...o to chodziło

Tyle po krótkim  odsłuchu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
23 minuty temu, param napisał:

Kolumny Fyne Audio  F501 po spięciu z 14....wszystko co napisał dlmtb jest prawdą. Zauważalnie wyższa rozdzielczość, czytelność i wyrazistość,  rozkład dźwięku we wszystkich tonach, bez przejaskrawień...o to chodziło

Tyle po krótkim  odsłuchu

 

Na pewno będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, MG napisał:

To napisz jeszcze jakie masz kable, u mnie grają na Kimberach ale mam zamiar zmienić, pytanie na co?

Ja swoje Kimbery KCAG wymieniłem na Sound-Sphere. Polecam tak samo warto jak warto kupić PM14s1 SE.

Edytowane przez dlmtb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, param napisał:

15001526000699

AAAZZYYMMXXXXX TO JEST SCHEMATNUMERU.

AAA kod produktu 

ZZ kod fabryki

YY ostatnie dwie cyfry roku

MM miesiąc 

XXXXX numer produktu

Czyli 2016, ale numer fabryczny jest chyba "azjatycki".

Zwróć uwagę na napięcie.

IMG_0648.JPG

Edytowane przez MG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, MG napisał:

AAAZZYYMMXXXXX TO JEST SCHEMATNUMERU.

AAA kod produktu 

ZZ kod fabryki

YY ostatnie dwie cyfry roku

MM miesiąc 

XXXXX numer produktu

Czyli 2016, ale numer fabryczny jest chyba "azjatycki".

Zwróć uwagę na napięcie.

IMG_0648.JPG

numer z produkcji na rynek japoński.

MM = tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
W dniu 15.09.2020 o 16:42, MG napisał:

No to znowu czeka mnie pożyczanie. Srebrne interconekty Van den Hula zostają, sprawdziły się, ale z głośnikowymi trzeba coś zrobić.

Wpiąłem Cygnusa od CARDASa, no i jest dosyć spektakularna poprawa w każdym aspekcie dźwięku, nawet przestrzeń sporo zyskała. To najlepszy kabel który zagościł w moim systemie ( jak dotąd ), być może inny kosztujący 2x więcej jeszcze coś poprawi, ale raczej wątpię, chyba zostanę z tym cygnusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.