Jump to content
IGNORED

Jaki wzmacniacz do Denona DCD 3000

darus75

Recommended Posts

Witam!

Proszę o pomoc. Ostatnio udało mi się kupić Denona DCD 3000. Przesiadłem się na niego z DCD 735. Wzmacnioacz z jakim gra to Yamaha AX 1090. Zastanawiam się czy nie mógłbym wyciągnąć ze wzmaka czegoś więcej - zależy mi na dużej przestrzeni i szczegółach na górze. Może ktoś z Was zaproponowałby mi dobry wzmacniacz?

Coś przezroczystego, grającego z natury przestrzennie.

Miałem kiedyś DCD2700 i bardzo udane zestawienie było właśnie z Epocą 1.v3, później jeszcze lepszym partnerem okazał się amplfikator który grał u mnie ponad 5lat (gra do dzisiaj - jeszcze) z przeróżnymi źródłami za każdym razem wyciągając z brzmienia to czego mało gdzie na odsłuchach szło się doszukać.

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Gdzie ci sie udalo wyrwac DCD-3000 i za ile? Ja mam go do 2lat i juz 3 osoby mi d... zawracaly zeby sprzedac. Te CD ma potencjal i warto dac mu dobry piec. Moze warto zainteresowac sie Sony TA-F707ES, 770ES. Bron Boze zadnego Denona do niego.

Kupiłem go na na niemieckim ebayu za 399 euro. Wiem że "popłynąłem" troszkę ale chciałem go mieć i już :-) a tam gdzie podaż mała a raczej znikoma to i cena wyższa. Na szczęście jest w idealnym stanie - wręcz sklepowym.

Gdzie ci sie udalo wyrwac DCD-3000 i za ile? Ja mam go do 2lat i juz 3 osoby mi d... zawracaly zeby sprzedac. Te CD ma potencjal i warto dac mu dobry piec. Moze warto zainteresowac sie Sony TA-F707ES, 770ES. Bron Boze zadnego Denona do niego.

Pamiętam Rafał że i ja chciałem kupić go od Ciebie jak zauważyłem Twoją aukcję na Allegro razem z Marantzem chyba PM 80 ale nie jestem pewien...

Witam, prawdopodobnie już w niedzielę pojawi się kupiec na moją Yamaszkę więc muszę "zagęszczać ruchy" z zakupem innego wzmaka. Czy Marantz PM 78 to byłby dobry wybór z moim kompaktem? Wiem że Rafał miał PM 75 ale jest on nie do dostania a na ebayu widziałem PM 78 w bdb stanie. Lub może ktoś by coś podpowiedział - nie jestem specjalnie rozeznany. Inny wzmak kupię "w ciemno" sprzedając yamahę i martwię się czy czasem nie będę za nią tęsknił.....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.