Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki wzmacniacz do Denona DCD 3000


darus75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Proszę o pomoc. Ostatnio udało mi się kupić Denona DCD 3000. Przesiadłem się na niego z DCD 735. Wzmacnioacz z jakim gra to Yamaha AX 1090. Zastanawiam się czy nie mógłbym wyciągnąć ze wzmaka czegoś więcej - zależy mi na dużej przestrzeni i szczegółach na górze. Może ktoś z Was zaproponowałby mi dobry wzmacniacz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ci sie udalo wyrwac DCD-3000 i za ile? Ja mam go do 2lat i juz 3 osoby mi d... zawracaly zeby sprzedac. Te CD ma potencjal i warto dac mu dobry piec. Moze warto zainteresowac sie Sony TA-F707ES, 770ES. Bron Boze zadnego Denona do niego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś przezroczystego, grającego z natury przestrzennie.

Miałem kiedyś DCD2700 i bardzo udane zestawienie było właśnie z Epocą 1.v3, później jeszcze lepszym partnerem okazał się amplfikator który grał u mnie ponad 5lat (gra do dzisiaj - jeszcze) z przeróżnymi źródłami za każdym razem wyciągając z brzmienia to czego mało gdzie na odsłuchach szło się doszukać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ci sie udalo wyrwac DCD-3000 i za ile? Ja mam go do 2lat i juz 3 osoby mi d... zawracaly zeby sprzedac. Te CD ma potencjal i warto dac mu dobry piec. Moze warto zainteresowac sie Sony TA-F707ES, 770ES. Bron Boze zadnego Denona do niego.

 

Kupiłem go na na niemieckim ebayu za 399 euro. Wiem że "popłynąłem" troszkę ale chciałem go mieć i już :-) a tam gdzie podaż mała a raczej znikoma to i cena wyższa. Na szczęście jest w idealnym stanie - wręcz sklepowym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez Imacman, 8 Kwietnia 2013 - n.n.t
Ukryte przez Imacman, 8 Kwietnia 2013 - n.n.t

Panowie, moje posty się nie pojawiają - oczekują na potwierdzenie. Pewnie dlatego że "świerzak" tutaj jestem :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza

Gdzie ci sie udalo wyrwac DCD-3000 i za ile? Ja mam go do 2lat i juz 3 osoby mi d... zawracaly zeby sprzedac. Te CD ma potencjal i warto dac mu dobry piec. Moze warto zainteresowac sie Sony TA-F707ES, 770ES. Bron Boze zadnego Denona do niego.

 

Pamiętam Rafał że i ja chciałem kupić go od Ciebie jak zauważyłem Twoją aukcję na Allegro razem z Marantzem chyba PM 80 ale nie jestem pewien...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a jak z tym PM75 grał nasz kompakt?

 

Oglądałem Wasze propozycje i Sony mi się podoba jak (na razie wizualnie) tylko chyba te wzmaki nie posiadają pilota. Pilot jest dla mnie ważny. Do sprzętu mam podłączoną n-kę, radio itp

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prawdopodobnie już w niedzielę pojawi się kupiec na moją Yamaszkę więc muszę "zagęszczać ruchy" z zakupem innego wzmaka. Czy Marantz PM 78 to byłby dobry wybór z moim kompaktem? Wiem że Rafał miał PM 75 ale jest on nie do dostania a na ebayu widziałem PM 78 w bdb stanie. Lub może ktoś by coś podpowiedział - nie jestem specjalnie rozeznany. Inny wzmak kupię "w ciemno" sprzedając yamahę i martwię się czy czasem nie będę za nią tęsknił.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.