Jump to content
IGNORED

Dyskusja o wynagrodzeniach w Polsce. Kulturalnie.

jacekSzbr

Recommended Posts

Posted · Hidden by palton, April 6, 2013 - Wpis niezgodny z tematem wątku, oraz nieetyczny.
Hidden by palton, April 6, 2013 - Wpis niezgodny z tematem wątku, oraz nieetyczny.

Ja ci k**wa dam kulture, klonie

19842_1_image_Ja-Wam-Kurwa-Dam-Test-Z-Psychologii.jpg

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Posted · Hidden by palton, April 6, 2013 - wpis odnoszący się, do innego usuniętego.
Hidden by palton, April 6, 2013 - wpis odnoszący się, do innego usuniętego.

Ja ci k**wa dam kulture, klonie

19842_1_image_Ja-Wam-Kurwa-Dam-Test-Z-Psychologii.jpg

+

I za to Cię lubię !

Mam nadzieję , że zmieściłem się w średniej kulturalnej ?

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-19955-0-07879700-1365270152_thumb.jpg

post-19955-0-81695400-1365270196_thumb.jpg

post-19955-0-58330700-1365270215_thumb.jpg

post-19955-0-20937100-1365270235_thumb.jpg

Hidden Content

Hidden Content

Hidden Content

Hidden Content

Hidden Content

Piotr

Średnia krajowa przypomina mi pewien dowcip.

Szef firmy wcina mięso a jego pracownicy kapustę z ryżem.

Średnia to gołąbki.

Ile trzeba zjeść mięsa żeby na 100 pracowników jedzących kapustę z ryżem wyszły gołabki?

Ale średnia to średnia, z nią się nie dyskutuje.

Nie musimy. Osobiście mam dobrą pracę. Coś na zasadach komuny. Należą się wszelkie dodatki, w miarę dobrze płatna. Nie, nie jestem managerem, ot zwykłym pracownikiem. Tylko że firmie zależy na tym żeby wszystko było zgodne z obowiązującymi przepisami. Uczciwie. Urlop, latem obowiązkowo 2 tygodnie, wypłata w terminie, nadgodziny, posiłki renegeracyjne, wolne weekendy, nadgodziny płatne 50 lub 100% ponad normalną stawkę.

Dobra praca to wiara w wartości wynawane przez Firmę. Niestanne doskonalenie dorównywanie do najlepszych. Intergacja z młodym dynamicznymi zespołem. Podejmowanie wyzwań.

Prezes PKO-BP zarobki roczne około 4,5 mln.to jakieś 370 tyś miesięcznie.pracownik mający pensję pracowniczą 2000 tyś zł musiałby pracować przez około 15 LAT na jedną miesięczną pensję prezesa .

2000 tyś daje 2mln niezła pensja , chyba że to sprzed denominacji

Niskie zarobki są powszechnym zjawiskiem w małych i średnich miasteczkach,wpływa to często na b.niską samoocenę (o bezrobotnych nie wspomnę)frustrację i strach przed jutrem.W zakładach pracy wręcz szczuje się ludzi .Politycy generalnie palą głupa i stroją dobre miny z życzeniami świątecznymi .Demokracja odrodzonej Polski to czysty slogan.

Politycy generalnie palą głupa i stroją dobre miny z życzeniami świątecznymi .Demokracja odrodzonej Polski to czysty slogan.

A co to ma wspólnego z demokracją? Że demokracja, to wszyscy mają mieć równo? To nie jest demokracja tylko komunizm.

Niskie zarobki są powszechnym zjawiskiem w małych i średnich miasteczkach,wpływa to często na b.niską samoocenę (o bezrobotnych nie wspomnę)frustrację i strach przed jutrem.W zakładach pracy wręcz szczuje się ludzi .

A w innych krajach tak nie ma? Dokładnie jest tak samo. Zawsze w mniejszych miastach będzie się zarabiało mniej. Dlatego ludzie przenoszą się z małych miast do większych. By więcej zarabiać.

<br />.W zakładach pracy wręcz szczuje się ludzi .Politycy generalnie palą głupa i stroją dobre miny z życzeniami świątecznymi .Demokracja odrodzonej Polski to czysty slogan. <br />
to takie cós od lasa do sasa.Wszystko i nic czyli kasza gryczana z peczakiem.rece opadaja jak widac to obywtaelstwo obywateli.Maaassssy......

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.