Skocz do zawartości
IGNORED

wiek emerytalny


piter z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat
Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat
<br />Muls jak widać dalej w Formie! Już sam sobie klony tworzy :-) :-) :-)<br />
zastanawiajace ta zmiana kubrica na qubrica.chiba ze przypadek..

 

ale tak lagodnie...Widocznie quric ..musi..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat
Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat

PS. Muls mnie tez tak lubisz czy to Twój klon mnie atakuje bluzgami na pw? Jeśli przypadkiem go znasz zamelduj, niech się wysili bo leci z jego wpisów nastoletnim przygłupem po zawodówce dla niedorozwiniętych rumunów :-) Reputacje Ci psuje :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat
Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat

a co mnie to obchodzi ??/nie bede biegal za kazdym idiotom.Byl tu taki inteligent z wielbicielem xinwaxem.moze razem szalejom po szaleju.

 

generalnie rozumiem faceta..intelektualny orgazm.niebaweem bedzie dwadziescia stron z yyyyyyyyyyyyyz podpisem atopos.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat
Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat

muls a was jest dwóch?

muls i wielbiciel mulsa...też muls.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez cir, 7 Kwietnia 2013 - klon?
Ukryte przez cir, 7 Kwietnia 2013 - klon?

Chciałbym wszystkich zapewnić że ja , muis , nie mam nic wspólnego z mulsem prawdziwym i nie działam z jego inspiracji i moderacja może mu skoczyć. Muls jest dla wa za delikatny , małe fiutki, ja wam pokażę jak się jedzie z frajerami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat
Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat

Zastanawia ta zmiana mulsa na mulsa... widocznie 55 letni inż elektronik tak czasami sobie musi bluznąć jak brak argumentów w dyskusji.

 

O Tobie muls ktoś nie ma dobrego zdania, podstawiając pod twój nick takie słownictwo ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat
Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat

Ja bym muls jednak pobiegał za takim idiotom który ciebie udaje. Nie wiem jak to zrobił. Czas jednak sugeruje że jest to wynik tego wątku :-)

Aż dziwne bo jakiś taki spokojny dzisiaj jesteś. Do siebie niepodobny. Może to ty jesteś klonem tamtego?

 

muls i wielbiciel mulsa...też muls.

No w końcu, komu lepiej ufać jak sobie samemu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat
Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat

jutro zrobiem badania genetyczne i sie przekonam.

 

<br />Ja bym muls jednak pobiegał za takim idiotom który ciebie udaje.<br />
wystarczysz ty za trzech.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat
Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat

jakis taki dziwny bo tylko ..poczciarz.Tak przynajmniej mozna by idiocie wyprostowac..ryjek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat
Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat

Taką wiadomość dostałem od niejakiego mulsa na PW:

 

"muIs rozpoczął z Tobą nową prywatną rozmowę

bambusie pier**lony Przez muIs - dziś, 18:21

Wyświetl

wstrzymaj te biegunkę legislacyjna bo hemoroidow dostaniesz"

Nie omieszkam zgłosić tego do administracji. Chociaż tykanie takiego gówna może pobrudzić.

 

Czemu po prostu trolla nie zablokujesz?

Ja go mam w ignorowanych i w ... głębokim poważaniu. :)

Żaden ślad aktywności trolla muls do mnie nie dochodzi. Posty się nie wyświetlają, komunikator zablokowany, nawet jego sygnatury (o ile troll muls ją ma) nie widzę.

I spokój mam od wieeeeeeeeelu lat. :) Pamiętam, że troll muls strasznie nieskładnie coś bełkotał. Nie byłem w stanie z tego bełkotu wychwycić żadnego sensu więc zablokowałem.

Co i Tobie serdecznie polecam.

Dziwne, że wiele trolli tutaj jest i ani nikt nie wycina ich postów, ani nikt ich nie blokuje. Gdzie moderacja? Dziwne, prawda?

Prawdę pojąłem dopiero po czyimś wpisie: tych trolli NIGDY na Audiostereo nie zbanują bo trolle nabijają licznik postów a to jest ważne dla reklamodawców.

Natomiast z normalnymi użytkownikami sprawa ma się nieco inaczej... spróbuj wyrazić pogląd inny od lewackiego - będziesz miał kłopoty!

Gdy wczoraj dyskutowałem słuszne i konieczne środki do walki z trucicielami żywności w Polsce, moderator, niejaki cir, natychmiast usunął moje posty i zagroził banem. Za MERYTORYCZNY wpis na bocznicy!!!

Także trolle trzeba sobie blokować we własnym zakresie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat
Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat

Ale ja wiem? On cie teraz broni. Może po prostu powinieneś uważać z kim pijesz. Poczytałem inny wątek i widzę że on się włączył wtedy kiedy się uspokoiłeś we wpisach :-) Może to ma jakiś związek? Siedzi obok Ciebie? Jakby Cie znał :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat
Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat

A ja poprosze o usunicie tego smiecia mulsa. najlepiej raz a dobrze.

 

Trolle trza sobie blokować we własnym zakresie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat
Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat

wiele trolli tutaj jest i ani nikt nie wycina ich postów, ani nikt ich nie blokuje. Gdzie moderacja? Dziwne, prawda?

Prawdę pojąłem dopiero po czyimś wpisie: tych trolli NIGDY na Audiostereo nie zbanują bo trolle nabijają licznik postów a to jest ważne dla reklamodawców.

Czyżby ktoś z administracji portalu postanowił w ten sposób podgrzać dyskusję?

 

Gdy wczoraj dyskutowałem słuszne i konieczne środki do walki z trucicielami żywności w Polsce, moderator, niejaki cir, natychmiast usunął moje posty i zagroził banem. Za MERYTORYCZNY wpis na bocznicy!!!

Przecież właśnie muls był stronnikiem poglądu ze sól wypadowa w jedzeniu jest bardzo zdrowa. Może ma już udziały w tym portalu?

 

Proszę o jeszcze takich pw. jakby nie takie smaczki, już dawno bym zlał ciepłym site, to żałosne forum :-)

 

no dzięki. O to chodziło. Ale z tonu spuścił fajans, to już nie to samo :-)

Próbuje pisać jak muls - widocznie mu imponujesz. jak niewiele potrzeba dać takim prostym umysłom :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

No dobrze wszystkie klony mulsa oraz jego goście od kieliszka. Starajcie się dalej. Musze się zająć czymś ważniejszym.

I tak przy okazji ostatni wpis zdradził autora. Wystarczy przeczytać ten wątek - jacku Jak wrócę, chce mieć pełną skrzynkę twojej twórczości. Bo gdzie takiego idiotę spotkam na żywo? :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat
Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat
<br />Czemu po prostu trolla nie zablokujesz?<br />Ja go mam w ignorowanych i w ... głębokim poważaniu. :)<br />Żaden ślad aktywności trolla muls do mnie nie dochodzi. Posty się nie wyświetlają, komunikator zablokowany, nawet jego sygnatury (o ile troll muls ją ma) nie widzę.<br />
nie ze mily gosc tylko lekko szurniety.

 

<br />Może to ma jakiś związek? Siedzi obok Ciebie?<br />
zaiste ciekawe no i chiba mnie lubi.

 

<br />Przecież właśnie muls był stronnikiem poglądu ze sól wypadowa w jedzeniu<br />
jezdem akcjonariuszem autostrad polskich i tez jezdem za tym zeby posypywac zdrowa sola jezdnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat
Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat

Odnoszę wrażenie że już kiedyś podobny klon ci się włączył. Może to alter-ego które się uaktywnia jak to coś co normalni ludzie nazywają rozumem, usypia? Czyli kiedy przestajesz bełkotać, a zaczynasz pisać normalnie.

 

Taki rozpad osobowości może być wynikiem jakichs traumatycznych przeżyć. Tak czytałem. Choć moim zdaniem to zwykła delirka :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat
Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat
<br />Taki rozpad osobowości może być wynikiem jakichs traumatycznych przeżyć. Tak czytałem. Choć moim zdaniem to zwykła delirka :-) <br />
tez czytalem ale ty mi bardziej podchodzisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat
Ukryte przez misiomor, 7 Kwietnia 2013 - nie na temat

Ja cie tak nie lubię jak wszyscy idioci na tym forum :-)

W każdym przypadku taki fan-club to już powód do niepokoju :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza

Nowoczesne i bogate społeczeństwa, po prostu, nie stać na urzymywanie emerytów i innych ludzi zbędnych. Poza tym, ich zaoszczędzone pieniądze potrzebne są do kontynuajcji dynamicznego wzrostu i dobrobotu.

Konieczna wydaje się legalizacja eutanazji ludzi nieprzydatnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konieczna wydaje się legalizacja eutanazji ludzi nieprzydatnych.

To niemożliwe.

Bo kto niby i jakim prawem miałby ustalać kryteria takich "działań"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Skandynawii przez kilkadziesiąt lat trwały programy eugeniczne. Sterylizowano alkoholików, Romów, niesolidnych dłużników, leniwych etc. W Szwecji ponad 70000 osób. Teraz to bardzo poprawne kraje które przyjmują ludzi propagujących dobrodziejstwa szarijatu :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie popadajmy w skrajności z jakąś chorą eutanazją - ale z ogólnego punktu widzenia wydaje mi się poprostu że ten system nie działa bo działać nie ma prawa - jak wspomniane wcześniej - około 50% społeczeństwa już teraz nie dożywa wieku emerytalnego a masa z tych osób już wcześniej nie daje rady pracować, z kolei jest część która wykonuje zawody dość lekkie i długo cieszy się dobrym zdrowiem, część osób ( służby mundurowe ) dostaje emerytury bardzo szybko - a więc pytanie - gdzie tu sprawiedliwość społeczna w ustalaniu sztywnego wieku emerytalnego dla wszystkich i po co całe to kłamstwo z odkładaniem na emerytury ? - najsprawiedliwiej by było aby ci którzy mogą pracować pracowali a ci którzy nie mogą dostawali zasiłek pozwalający im godnie przeżyć i tyle ( nie mówie o żadnym hojnym socjalu bo to moim zdaniem pomyłka ), żadnego okłamywania z odkładaniem na emeryture - bardzo skromny socjal ( taki który opłacał by mieszkanie + rachunki + food stamps w stylu amerykańskim ) dopinguje do podejmowania pracy gdy ta zapewnia ludziom życie na wyższym poziomie ( w europie ( skandynawia wywołana też tutaj podchodzi ) często socjal jest tak hojny że jest na poziomie nisko płatnej pracy - a to zwyczajna głupota )

 

skandynawia to osobny i raczej chory temat pod wieloma względami - czasami całkowite odejście od człowieczeństwa i traktowanie ludzi jak numerki w statystykach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niestety" coraz więcej ludzi dożywa emerytury. Kiedyś mało kto dożywał drugiego i trzeciego zawału, udary były ciężkie do leczenia o ile wogóle, wątroba, trzuska, choroba alkoholowa etc. Za PRLu kupa ludzi umierała na różne choroby po pięćdziesiątce (z wielu powodów nie potrafiono sobie np. poradzić z powikłaniami pogrypowymi prowadzącymi np. do zawału co dzisiaj nie stanowi problemu). Lata dziewięćdziesiąte to zalew kupy niedostępnych wcześniej leków i terapii, ustanie masowego działania alkoholizmu. Średnia wieku kobiet wydłużyła się znacznie, mniej mężczyzn. Dochodzi przeżywalność noworodków z gorszym wyposażeniem genetycznym co przez niższy poziom życia w PRLu likwidowało się samo (ba... wystarczyła parudniowa przerwa ogrzewania na osiedlu w zimie i już parę słabszych niemowlaków mogło się przekręcić).

Ale to se ne vrati...

Za mało ludzi umiera w "normalnym" ewolucyjnie wieku a przez to za dużo utrzymuje się chorych. Niewygodne? Ale prawdziwe. Biologicznie jesteśmy takimi samymi hominidami jak 5000 lat temu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rostowski - osobiście

 

Tak jest, choć on byłby jedynie "twarzą" ;)

On należy do zespołu funkcjonariuszy w Wielkiej Korpracji prowadzącej nasz świat do niewyobrażalnego wprost rozwoju i szczęśliwości.

 

"Niestety" coraz więcej ludzi dożywa emerytury. Kiedyś mało kto dożywał drugiego i trzeciego zawału, udary były ciężkie do leczenia o ile wogóle, wątroba, trzuska, choroba alkoholowa etc. Za PRLu kupa ludzi umierała na różne choroby po pięćdziesiątce (z wielu powodów nie potrafiono sobie np. poradzić z powikłaniami pogrypowymi prowadzącymi np. do zawału co dzisiaj nie stanowi problemu). Lata dziewięćdziesiąte to zalew kupy niedostępnych wcześniej leków i terapii, ustanie masowego działania alkoholizmu. Średnia wieku kobiet wydłużyła się znacznie, mniej mężczyzn. Dochodzi przeżywalność noworodków z gorszym wyposażeniem genetycznym co przez niższy poziom życia w PRLu likwidowało się samo (ba... wystarczyła parudniowa przerwa ogrzewania na osiedlu w zimie i już parę słabszych niemowlaków mogło się przekręcić).

Ale to se ne vrati...

Za mało ludzi umiera w "normalnym" ewolucyjnie wieku a przez to za dużo utrzymuje się chorych. Niewygodne? Ale prawdziwe. Biologicznie jesteśmy takimi samymi hominidami jak 5000 lat temu.

 

Widzę, że rozumiesz problem doskonale. Tak więc chcesz pomóc, zacznij umierać ... od siebie. Kasę zostaw Wielkiej Korporacji, ona wie jak ją najlepiej spożytkować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr - ależ ja właśnie o tym piszę - dużo ludzi cieszy się dobrym zdrowiem i przechodzi na emerytury a dużo ich nie dożywa - więc gdzie tu usprawiedliwienie wieku emerytalnego i składek emerytalnych? - w jaki sposób jest to sprawiedliwe?

 

niestety utrzymanie państwa kosztuje i tutaj cudów niema - trzeba na to płacić czy ktoś chce czy nie - każdy z nas chce ( a raczej poprostu musi ) korzystać z rozbudowanej infrastruktury i "świetnej" służby zdrowia a to kosztuje - tak samo jak kosztuje rozbudowany aparat państwowy który jest obecnie zdecydowanie przerośnięty w porównaniu do możliwości kraju i jest najzwyczajniej w świecie kulą u nogi gospodarki - a według mnie gospodarka państwowa szuka pieniędzy nie tam gdzie trzeba sciągając podatki pod postacią składek emerytalnych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docinki osobiste sytuacji nie zmieniają.

To żadne docinki. Po prostu trzeba się zgodzić z tym, co uważa się za podstwę problemu i pomóc osobiście w jego rozwiązaniu.

Na Twoje miejsce czeka kilkunastu młodszych, zdrowszych i sprawniejszych, z których będzie większy pożytek. Odejdź więc sam w spokoju...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.