Jump to content
IGNORED

sprzęty YAQIN


borowa

Recommended Posts

MC-10L miałem ponad 3 lata jak dla mnie super wzmacniacz kupiłem wtedy nowy za 1550 pln porównywałem z kilkoma wzmacniaczami za ok 4000 pln Yaqin nie miał się czego wstydzić tyle powiem żeby nie powiedzieć że był najlepszy ale jak wiadomo wszystko zależy od tego kto jaki dźwięk lubi itd.

Link to comment
Share on other sites

miałem przyjemność posłuchać. bardzo mi się podobał, ale niestety nie pamiętam jaki model .Mogę jedynie napisać że kosztował 2000zł i miał ruskie lampy za około 800zł był cały czarny i był bez pilota. ponoć modeli bez pilota jest niewiele. wiem że śmiesznie to brzmi ale tylko tak mogę pomóc. dla porównania dodam że osoba u której tego słuchałem sprzedała dwu częściowego Audiolaba by mieć aYaqina .

Link to comment
Share on other sites

  • Moderatorzy

interesuje mnie szczególnie ten ich nowy dacK9 niezbyt wiele o nim jest w sieci

 

Yaqin Yaqinowi nie równy. O ile chodzi o amplifikację, to rzeczywiście stosunek jakość/cena niezwykle korzystny, a po niewielkich modyfikacjach i wymianie lamp, zwykle wzmacniacz gra znacznie lepiej. Ale pamiętaj, że nie wszytkie Yaqiny są udane, na pewno warte polecenia są dwa modele: wszystkie wariacje na temat z push-pull na EL34, czyli mc10l, ms34d itp. oraz push pull na kt88 - MC100B. Znaczna większość osób, która kupiła Yaqiny wybrała jeden z tych wzmacniaczy i stąd tak wiele pozytywnych opinii. Druga sprawa, jeszcze dwa lata temu chińskie lampy kupowało się w cenach 1500zl-2500 i wtedy rzeczywiście, żadna konkurencja nie miała startu. Teraz te wzmacniacza kosztują 2400 - 4500zł dodając, ze na starcie musisz wymienić ChRL lampki na coś lepszego za min 500zł, to może się okazać, że w tej cenie da się już wyrwać jakiś sprzęt "uznanej" marki.

To wszystko dotyczy wzmacniaczy i nijak ma siędo inncyh wytworów yaqina jak jakieś bufory lampowe, przedwzmacniacze, DACi, czy odtwarzacze CD, które wg. mnie nie są atrakcyjnymi produktami.

simple-events.pl

Link to comment
Share on other sites

Borowa, widzę, że bardzo interesuje cię opinia o tym daku, ale rzeczywiście w sieci jest poruta a i na forum chyba nikt nie słuchał. Może popytaj w sklepach o porównanie z innymi dakami, które mają. Tu lista sklepów współpracujących z Yaqinem -

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Elementarna empatia: nie mów drugiemu, że urządzenie, które ma dopiero tydzień, jest kiepskie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.