Jump to content
IGNORED

Denon DCD510-AE jak to gra?

coral71

Recommended Posts

Witaj,

w jakiej konfiguracji nowy odtwarzaczbędzie grał, jakie brzmienie lubisz, jaki chcesz przeznaczyć budżet ?

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Miałem jakiś rok czasu i..

Ogólnie jeżeli nie stać Cię dołożyć minimum 500-1000 PLN do innego, polecam

Jeżeli słuchasz jakiś mieszanek jazzu, świetnie zabrzmi na nim puzon.. trąbka i inne blaszane.

Przekaz nie będzie w pełni neutralny, ale za to rozmach i potęga tych instrumentów gwarantowane :-)

Do "małych składów" wyborny ( zważając na cenę ) dopiero przy naprawdę dużych kapelach zaczyna się tracić, "trząść" i może "wyciągnać nogi" :-)

Od siebie polecam.

Jest to "prawie" uniwersalny transport w dobrej cenie.

Nie grymasi a w bonusie odtwarza nawet ( zupełnie strawnie ) "empetruchę" ;-)

Wbudowany przetwornik DAC wymagałby dopracowania, ale na tym pułapie cenowym.. jest dobrze, "broni się" :-)

W moim odczuciu jeden z najlepszych stosunków JAKOŚĆ - CENA jeżeli mowa o nowym sprzęcie.

a na przyszłość polecałbym "Danonka" DCD-1510 AE..

to już naprawdę znakomita szkoła grania, napęd "pancerniak" a i przetwornik "miód" :-)

( nawet trochę żałuję, że nie zakupiłem w zamian za mojego obecnego Naim 5 )

Guest dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Na pewno nie jest to zły odtwarzacz za te pieniądze. Są gorsze. Dobrze wykonany i niezawodny. Nie licz na wielkie uniesienia, ale i wielkiego zawodu nie będzie. Brzmienie na pewno nie męczy. Dla mnie w rocku miał zbyt mało ekspresji.U mnie źle nagrane płyty odtwarzał lepiej niż inne odtwarzacze.

Powtórzym się ;-)

Jeżeli nie władasz więcej niż "tysiaczkiem" a zależy Ci posiąść nowy produkt, DCD-510AE to dobry wybór!

Rafal735r

Pisałeś "za cene 1510AE mozna lepiej"

Owszem, ale nabywając "z drugiej ręki" już o to sam przyznaj znacznie ciężej ;-)

Nowy kosztuje prawie 5kzł a używka już od 1,5-2,5kzł...

Coral71

Tak jak pisał Dziadekwłodek

"Na pewno nie jest to zły odtwarzacz za te pieniądze. Są gorsze. Dobrze wykonany i niezawodny. Nie licz na wielkie uniesienia, ale i wielkiego zawodu nie będzie. Brzmienie na pewno nie męczy. Dla mnie w rocku miał zbyt mało ekspresji.U mnie źle nagrane płyty odtwarzał lepiej niż inne odtwarzacze"

Dokładnie te same odczucia mogłem przenieść z własnego odsłuchu :-)

Niedrogi, "już schludnie" grający, nienaganny w swoim segmencie produkt :-)

Obudowa stylistycznie nawiązująca do "wysokich" prestiżowych serii :-)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.