Jump to content
IGNORED

12AX7 jaki rozmiar oringu ? czy tez jak kto woli dampera :)

sebolx

Recommended Posts

Polecam EAT Cool damper można go dostosować do różnych średnic lamp poprzez przestawienie wewnętrznych listków

A ktoś to testował bo widziałem to ale 200 pln wywalic w błoto ? Nie widzę żadnych aukcji na allegro z oringami do tych lamp a zwykły oring to koszt kilku pln więc chciałem sprawdzić na początek zwykły oring czy coś da .

Nie wiem jak z jest z EAT ale jeśli chodzi o oringi to ja żadnej różnicy nie słyszałem. Jeśli lampa bardzo mikrofonuje to zazwyczaj nadaje się do wymiany. A jeśli już chcesz próbować weź lampę do kieszeni udaj się do motoryzacyjnego i przymierz weź te które ciężko wchodzą, ja kupowałem takie zielone.

Pozdrawiam,

Paweł

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Nie wiem jak z jest z EAT ale jeśli chodzi o oringi to ja żadnej różnicy nie słyszałem. Jeśli lampa bardzo mikrofonuje to zazwyczaj nadaje się do wymiany. A jeśli już chcesz próbować weź lampę do kieszeni udaj się do motoryzacyjnego i przymierz weź te które ciężko wchodzą, ja kupowałem takie zielone.

Pozdrawiam,

Paweł

I właśnie tak zrobię :) Jak oring nic nie zmieni to odpuszczam temat bo ryzykować 200 pln nie chcę ;)

Dzięki Pozdrawiam

Sebastian

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.