Jump to content
IGNORED

Konserwacja i "na start"

ricon

Recommended Posts

Składajac forumowego słuchawkowca , coś mnie tknęło że gra nieźle , ale chyba nie szczytem możliwości. Szukając od strony źródła powodu stanu rzeczy , doszedlem do NOWO MONTOWANYCH i kupionych gniazd RCA kilka krotnie poruszenie w koło dało znak -tu jest zonk!

Gniazda a jakże piękne :) złocone , z teflonowymi przekładkami dystansowymi , (w cenie ponad 10PLN . Wydawać by się mogło że pewny towar. Nic bardziej złudnego. Zleżałe w kontenerach na morzem (Via Hamburg? Antwerpia ? -choć to nie diamenty) prawie że do kosza.

I tu puenta. .Niezawodny kontakt S otworzył kolejny raz uszy. Zaplikowany w "gorące " miejsce , zeby nie rzec "dziurę " przywrócił oczekiwania . ZAGRAŁO. Także rada - nowo nabyte nie znaczy nowe.

Obawiam się że to "złoto" złotem nie jest . Miałem takie cuś na sklepie . Pierwotnie były piękne błyszczące ale z czasem dziwnie matowiały . Później zostały zalane wodą przez panią sprzątającą w firmie i zonk . Wszystkie pokryły się patyną podobną do tej na miedzi tyle ze białą a nie zieloną -całość wylądowała w śmietniku .

Podkładem pod złoto w galwanizacji jest ponoć nikiel a ten źle przewodzi sygnały wcz .

Wolę kupować firmowe gniazda nawet dużo droższe ale bez niepodzianek .

Zjawisko które opisałeś spotkałem w przełącznikach źródła sygnału -niby nowe sprowadzone z usa pięknie się błyszczały ale przerywały albo brakowało części pasma .

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.