Skocz do zawartości
IGNORED

deezer czy spotify?


piroman

Rekomendowane odpowiedzi

Spotify na tablecie z androidem i pierszy problem.

Jak tym zdalnie sterować?

Nie znalazłem żadnej aplikacji na telefon android <---> android

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie powiązanie z ww. Chciałbym odpalać muzę na tablecie i przez bluetooth przesyłać do wtx-500. Czy tablet (android) musi mieć obsługę apt-x ? apt-x jest sprzętowe czy programowe ? Wystarczy doinstalowanie kodeka ?

Mam na celowniku tablet z bluetooth 4.0 ale czy to wystarczy... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie powiązanie z ww. Chciałbym odpalać muzę na tablecie i przez bluetooth przesyłać do wtx-500. Czy tablet (android) musi mieć obsługę apt-x ? apt-x jest sprzętowe czy programowe ? Wystarczy doinstalowanie kodeka ?

Mam na celowniku tablet z bluetooth 4.0 ale czy to wystarczy... ?

 

Witaj

aptx do kodek.

czy jest możliwość jego zainstalowania z zewnątrz? Tego nie wiem. Pytanie czy sprzęt, który masz na oku przyjął by ten kodek.

poniżej link do strony, z listą sprzętu "powered by aptx":

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Dzięki, bardzo użyteczna strona. Niestety mojego kandydata - tabletu Modecom Freetab 1002 X2 niestety nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym przetestować sobie to Spotify Premium, bo podstawowe mi się spodobało. Jest niby 30-to dniowy okres próbny, ale jak chcę go zastosować, to i tak kieruje mnie na strony z płatnościami online. Czy jeśli przed końcem okresu próbnego zrezygnuję z Premium, to kasa zostanie zwrócona, czy jak?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrozumiałem jeśli zrezygnujesz przed upływem 30 dni to opłata nie zostanie Ci naliczona, póki co mi nic z konta nie sciagnelo a jestem zarejestrowany od tygodnia.

Tez sobie chwale.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

strumieniowiec, lampy i tuby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwnie im to działa. Za którymś razem, po przejściu do płatności, miałem 0,00 pln do zapłaty. Wcześniej normalnie dwie dyszki, jak za normalną wersję (nie trial). Grunt, że się udało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Jeżeli chodzi o podpięcie androida (telefonu, tabletu) do wzmacniacza to raczej nie znajdziesz kontrolera do zdalnego sterowania, ale mając postawiony komputer (laptop,netbook) na Windows (lub Linux) to wtedy ze smartfona na androidzie można fajnie sterować aplikacją.

 

(...)

 

Może to ktoś rozwinąć?

Czy wygląda to m/w tak że to co leci w telefonie w aplikacji spotify, pojawia się równolegle na komputerze? Było by super.

Używam wimpa i czegoś takiego nie ma, nie mogę być równolegle zalogowany na kompie(win7) i telefonie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do znawców tematu. Jakie są możliwości słuchania spotify czy deezer na sprzęcie audio. Raczkuję w temacie sam używam spotify na kompie i telefonie. Chciałbym puścić sygnał na system audio jestem w stanie zaakceptować skompresowany sygnał mając do dyspozycji tak bogatą bibliotekę z tego serwisu. Zestaw mam tradycyjny czyli cd + wzmacniacz + kolumny. Mam dość bogatą kolekcję cd lecz chcę dorzucić możliwość przesłuchiwania spotify na sprzęcie. Rozważam zakup dac i cd wykorzystać jako transport + do dac podpiąć komputer. Ale ideałem był by telefon z aplikacją spotify jako pilot do sterowania. Czy telefon da się podpiąć pod dac kablem bądź najlepiej przez sieć sygnał puścić do dac czy jestem skazany na komputer? Czy ktoś ćwiczył podobne zestawienia i jakie rozwiązania najlepiej się sprawdzają.

Mam pytanie do znawców tematu. Jakie są możliwości słuchania spotify czy deezer na sprzęcie audio. Raczkuję w temacie sam używam spotify na kompie i telefonie. Chciałbym puścić sygnał na system audio jestem w stanie zaakceptować skompresowany sygnał mając do dyspozycji tak bogatą bibliotekę z tego serwisu. Zestaw mam tradycyjny czyli cd + wzmacniacz + kolumny. Mam dość bogatą kolekcję cd lecz chcę dorzucić możliwość przesłuchiwania spotify na sprzęcie. Rozważam zakup dac i cd wykorzystać jako transport + do dac podpiąć komputer. Ale ideałem był by telefon z aplikacją spotify jako pilot do sterowania. Czy telefon da się podpiąć pod dac kablem bądź najlepiej przez sieć sygnał puścić do dac czy jestem skazany na komputer? Czy ktoś ćwiczył podobne zestawienia i jakie rozwiązania najlepiej się sprawdzają.

Jest mozliwosc

Cambridge audio dac magic plus kompa podlaczasz przez usb pozniej do wzmaka, a telefon przez Bluetooth pozniej do wzmaka, ten dac ma receiver Bluetooth I po klopocie, dokladnie takiego sposobu urzywam osobiscie, ewentualnie Arcam rBlink,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do użytkowników Spotify premium.

Czy można na jednym koncie za 20zł słuchać niezależnie w tym samym czasie na komputerze i tablecie albo telefonie z androidem. Np ja słucham na kompie a żona na tablecie oczywiście różną muzykę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się.

Jak mi coś na kompie leci i włączę jakiś utwór w telefonie z androidem to na kompie pauzuje muzykę.

Mam oczywiście konto premium.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się.

Jak mi coś na kompie leci i włączę jakiś utwór w telefonie z androidem to na kompie pauzuje muzykę.

Mam oczywiście konto premium.

Szkoda trudno będziemy słuchali na zmianę, chyba że może pójdzie z ściągniętej do telefonu biblioteki w trybie offline? Tak wydaje mi się że powinno dać radę trzeba by tylko przygotować sobie listę i pobrać wcześniej na telefon lub tablet.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale gdy chcę na telefonie odtworzyć coś z biblioteki pobranej wcześniej to muzyka na komputerze jest również pauzowana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś używałem last.fm i dzięki niemu poznałem wielu nowych wykonawców.

obecnie na telefonie i laptopie mam

 

TUBA.FM - polski serwis

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram z Deezer HD na tablecie iPad 3 Apple. Z niego "wyciągam" sygnał cyfrowy przystawką-nadajnikiem bezprzewodowym w standardzie SKAA firmy NuForce. Sygnał radiowy (cyfrowy) odbiera odbiornik-przetwornik c/a NuForce Air DAC, który następnie przyłączony jest kablami analogowymi do klasycznego wzmacniacza.

 

Opis tu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Co do pytania Spotify czy Deezer, to trudno powiedzieć, bo oba mają swoje mocne i słabsze strony. Najlepiej zarejestrować się w obu, ponieważ nietypowe albumy, które ma Deezer nie ma Spotify. I odwrotnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Słucham Spotify poprzez zestaw: laptop - interfejs audio Behringer UCA 202 - wzmacniacz Xindak mt-3 - kolumny KEF300. Całkiem nieźle odbiera. Koszt Behringera to ok. 114 zł. Myślę, że na początek eksperymentowania może być. Ciekawi mnie jaka różnica byłaby z dac-em za ok. 1500 zł. Może ktoś porównywał kartę dźwiękową z dac-em?

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze wimp:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

używam i jestem szczęśliwy:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tym zdalnie sterować?

Nie znalazłem żadnej aplikacji na telefon android <---> android

 

jest coś takiego jak spotimote.

sterowałem tym z androida; pod wzmacniacz miałem podpiety laptop a z tabletu z końca pokoju sterowałem przez spotimote właśnie, w obrebie wifi, i hulało jak trzeba bez lagów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

korzystal ktos z tego odbiornika bluetooth yamahy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

tutaj mala recka, i autor zachwala:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chyba sobie kupie te pudeleczko i bede wysylac audio z HTC One.

wkoncu przy zakupach audio 250pln za te urzadzenie to nie jest majatek..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jesli ktos mieszka poza granicami PL to jest jeszcze QUOBUZ, ktory podaje mzyke w jakosci CD, abonament miesieczny 19.90 Euro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o abonamencie, to korzystniejszy jest Deezer (9,90 zł na miesiąc). Na walentynki była promocja. Za 0,99 zł otrzymywało się abonament na 3 miesiące. Jako odtwarzacz wykorzystuję telewizor smart LG. Ma wgrany odtwarzacz deezera. Wyjście cyfrowe audio podłączyłem kablem optycznym do Stream Magic 6, który pracuje jako DAC. Dalej wzmacniacz stereo i głośniki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deezer jak i Spotify sa ogarniczone do jakosci 320 kbps. To jest nadal skompresowane mp3. QUOBUZ podaje natomiast format CD. Niemniej jesli jako telewizor pracuje jako transport to chyba wystarczyloby bezplatne spotify bez abonamentu (z przerwami na reklame)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój telewizor nie ma w opcjach premium odtwarzacza Spotify. Mogę go uruchomić tylko poprzez przeglądarkę internetową, ale nie mam wtedy na wyjściu cyfrowym sygnału audio. A słuchanie na głośnikach telewizyjnych mnie nie zadowala.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i stało się Wimp udostępnił w Polsce usługę streamingu bezstratnego FLAC. Kosztuje 40 zl miesięcznie. Ciekawe kiedy spotify i deezer zrobią to samo. Na razie jeszcze jadę na dezerze ale chyba się przerzucę testował może ktoś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się Wimp udostępnił w Polsce usługę streamingu bezstratnego FLAC. Kosztuje 40 zl miesięcznie. Ciekawe kiedy spotify i deezer zrobią to samo. Na razie jeszcze jadę na dezerze ale chyba się przerzucę testował może ktoś?

 

Właśnie testuję od dzisiaj. To, czego brakowało mi w Spotify, czyli gapless playback nadal istnieje, natomiast czuć dłuższe ściąganie utworu FLAC. W porównaniu do Spotify, dźwięk w WiMP jest bardziej naturalny, niepodkolorowany skrajnymi pasmami. To tyle na dzisiaj bo już wieczór i nie mogę hałasować. :P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście albumy bezstratne w WIMP-ie brzmią świetnie, ale niestety dopatrzyłem się jedynie kilkudziesięciu pozycji. Abonament za to 4 razy droższy od Deezera. Na razie poczekam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkudziesięciu? Ja całą swoją kolekcję ze Spotify znalazłem na WiMP. Mam ok. 50 różnych playlist i wszystkie w Hi-Fi. Trafiłem dotąd tylko z 3 wykonawców w niższej jakości. Jak na razie jestem zadowolony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 29

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.