Skocz do zawartości
IGNORED

Cieplejsze CD....


andrzejeka

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory sluchalem duetu CD Arcam 23 oraz Roksana Caspiana M1 NG i bylo dla mnie fajnie.Teraz nabylem inny wzmacniacz, ktory daje dzwek o wiele bogatszy, bardziej detaliczny ale calosc brzmi trochę za jasno, wysokie tony trochę są za ostre.. .Wzmacniacz (Leema Tucana)j zostanie , natomiast szukam czegoś na miejsce CD Arcama, co da trochę cieplejszą i łagodniejszą barwę, szczegolnie w wysokich tonach.Budżet to ok. 2-4 rys. za używane CD ( żeby w razie mozna bylo je odsprzedać , gdyby coś nie pasowalo) lub trochę wyższy, jesli mowa o nowym CD, ale nowego na razie nie chce brać, bo moze też nie podpasowac.Za wszelkie rady z gory dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

zdecydowanie proponuję jeden z modelu odtwarzaczy marki Naim. Już model CD 5si powinien w pełni Cię usatysfakcjonować, pełnia szczęścia to CD 5XS. Ewentualnie proponuję zwrócić uwagę na bardzo dobry, ciepło grający odtwarzacz Goldenote Koala Solid State.

 

Kwestia wyboru nowego urządzenia - proponujemy możliwość wypożyczenia i testu urządzenia we własnym systemie. Nie ma także problemu z zorganizowaniem odsłuchu w Twoim systemie, możemy wtedy przywieźć także inne okablowanie, listwy itp. i po prostu popróbować, porozmawiać o akustyce. Tak więc przy nowym urządzeniu także masz możliwość zakupu bez ryzyka.

 

Serdecznie zapraszam także na odsłuchy.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj:)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaki masz IC,ale może wystarczy jakiś dobry,niezbyt drogi kabel+listwa dla cd-eka.starsze Arcamy nigdy nie grały ostro,raczej eksponowały średnicę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD23 raczej nie eksponuje góry,ma bardziej "pastelowe" zabarwienie niż jaskrawe.Bardzo rzetelny cd o dobrej dynamice i równowadze tonalnej.Ciężki do przebicia bez wydawania sporej gotówki.

andrzejka-jakie masz kolumny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny to infinity R4, aczkolwiek z Caspaianem grały ( grają) w sposob stonowany, łagodniejszy, (gitara, fortepian).Pomyślę o Naimie, może jakieś inne propozycje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z triode,masz dynamiczny,transparentny,neutralny wzmak,do tego równowagę tonalną z cdeka,to całkiem niezły zestaw CD23+Leema.,a masz przejaskrawioną górę.

Pomyśl co może być przyczyną.

 

Jednak upierasz aby na siłę leczyć ostrą górę cdekiem z mocno wycofaną górą lub jakimś innym ciepłym misiem.

W tych pieniądzach co szukasz odbędzie się to na pewno kosztem detali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ chłopaki, nic nie chcę robić na siłę.Pytam sie bardziej doświadczonych o jakieś rady, uwagi.Na razie uszy muszą sie zaaklimatyzować do innego rodzaju dzwieku, bardziej przejrzystego, detalicznego po aksamitnym Caspianie.Po prostu wczesniej muzyki moglem sluchac pare godzin bez zmeczenia, teraz tak dobrze już nie jest.Kable mam nieaudiofilskie, zasilajace komputerowe, IC nie pomnę nazwy, jakieś zwykle, miedziane za 100 zl, glosnikowe teraz wpięte to stereovoxy fire fly.Czyli jakby co, to ten Naim cd5x to zly kierunek?Wzmacniacz zostanie , natomiast CD i kolumny to są płynne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzejka,brzmienie systemu może być jednocześnie aksamitne i detaliczne-jedno nie wyklucza drugiego.Trzeba kombinować.

Spróbuj innych kolumn,na początek.

Weź też pod uwagę,że starsze Naim'y i Meridian'y mają napędy oparte o CDM-y Philipsa,w większości już niedostępne,w Arcamie siedzi tani i wciąż produkowany Sony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stereovox Firefly to neutralny kabel,szybki,detaliczny i ze szczupłym basem--był zalecany do toru wysokotonowego.trzeba do niego raczej IC z ciepłych:Straightwire Maetro,coś z Cardasa ze średniej półki,można spróbować Van den Hul.U mnie był z Straightwire Crescendo-ale to już dość drogi kabel.Sieciówki to ostatnia rzecz.Raczej sprawdz polaryzację-czy cd i wzmak grają na tej samej fazie. Nowego Naima nie znam,starszy nie zrobił na mnie żadnego wrażenia-wolałem Shanliga.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzejeka jak wygląda akustyka pomieszczenia (umeblowanie, wytłumienie)? Może nie warto mulic zestawu tylko pozbyć się ewentualnych problemów akustycznych w pokoju, pozostanie detaliczność a słyszalne przejaskrawienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl o odtwarzaczu ze stajni Meridiana. Model 506 16bit nieco ciemniejszy w przekazie, 506 24bit(najlepsze to 506 20bit przerobione na 24bit-chodzi głównie o dostępność lasera) szlachetne granie pozbawione cienia ostrości. Jeśli posiadasz bogatszy portfel to 508 20bit bo 508 24bit lepszy aczkolwiek znów laser do tego drugiego ciężej dostać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonic Frontiers SFCD1, transport dostępny i nie jest drogi, lampowy.

Trudno o lepsze CD w rozsądnej kasie, chyba, że 24 bity to must have.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo 508 24bit lepszy aczkolwiek znów laser do tego drugiego ciężej dostać.

 

Do 24-bitowców Meridiana laserów już nie ma.CDM12.5 (VAM1205) od lat nie jest produkowany.To bardzo żwotne napędy ale zakup takiego odtwarzacza coraz bardziej wiąże się ze sporym ryzykiem.

Miałem 506.20,506.24,508.20 i 506.16,teraz najbardziej żałuję że 24-bitową 506-kę oddałem z oryginalnym,zapasowym VAM1205,którego zakup w tej chwili graniczy z cudem.

 

Odnośnie natomiast polecania odtwarzaczy Meridiana jako brzmiących ciepło,jeśli miałbym któryś model wytypować to postawiłbym na pewno na 506.24,może 506.20.

W 508-kach ciężko doszukać się ciepłego brzmienia-tu trzeba uważać bo te odtwarzacze potrafią pokazać już wiele nic nie maskując,to spory krok w stronę neutralności względem niższych modeli.

 

Na jakiś czas zagościł u mnie także CD23,najpierw jako odtwarzacz,potem pracował jako transport do przetwornika w pre Abraxasa i w obu tych rolach spisywał się wyśmienicie.Jeśli założyciel tematu upatruje w nim przyczyn ostro brzmiącego systemu-to ja bym tu był bardzo ostrożny.Arcam to dynamiczny,otwarty dźwięk-tak,jednak ciężko mu przypisać taką cechę jak faworyzowanie górnego pasma czy jakąkolwiek ostrość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie uszy muszą sie zaaklimatyzować do innego rodzaju dzwieku, bardziej przejrzystego, detalicznego po aksamitnym Caspianie.(...)glosnikowe teraz wpięte to stereovoxy fire fly.

 

Stereovoxy znakomicie sprawdzają się z "misiowatym" Caspianem - u kolegi też takie zestawienie podciągnęło system.

Z mojego doświadczenia doradzę Ci niedrogi zakup, który może okazać się doskonałym lekiem:

-przejdź się do Castoramy lub innego budowlanego marketu i tam zakup kabel YdYp 2x 1,5mm^2. Wydatek rzędu 20 zł za 5m (sic!). Wepnij w system zgodnie z kierunkiem napisów na kablu. Nie tracąc rozdzielczości na górze zyskujesz wypełnienie na średnicy, dźwięk staje się masywniejszy, "dojrzalszy"- przybywa sporo tekstury, bas pod kontrolą.

Wielokrotnie przetestowałem - polecam.

 

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzaj sluchanej muzyki to glownie jazz, damskie wokale, muzyka klasyczna (barok), filmowa.

 

A dlaczego nie mozesz dokupic uzywanego firmowego cd Leemy? poszukaj w UK.

 

Ze wzgledu na repertuar sprobuj uzywek:

1 używka CD Audio Note

2. Dubiel Nirvana (polski!)

3. Ayon 7

4. ten Koala z Q21 tez niezly wybor.

5. Primare CD 31

 

Naima generalnie odpusc - rzadko kiedy gra dobrze poza "firmowym" zestawieniem i odpowiednio dobrego modelu nie kupisz w tych pieniadzach, a te ktore Ci proponuja to pazdzierz jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,ten wątek to nie ankieta,wymieniliśmy już chyba wszystkie CDP grające po cieplejszej stronie.

Ja widzę neutralny wzmak,gładkie CD i....ostrą górę,trzeba zmienić kolumny.

Żeby zdecydowanie wykluczyć CD23 z gry należałoby nieco głębiej zajrzeć do kieszeni.

Można jedynie dyskutować z nasyceniem barw w Arcamie,no ale za 2-3k z drugiej ręki jeszcze wszystkiego nie dostaniemy;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż octavarium,

"A sluszal Ty " głośnikowe YdYp 2x 1,5mm^2.?

Efekt tonalny większy, niż byś wpiął Audio Note 3.1x,

A jaka oszczędność:)

-polecam porównania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak postawić CD na wzmacniaczu pracującym w klasie A to każde CD będzie cieplejsze ;-))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli szukasz ciepłego cd to troszke przekrocze budżet ale bezwzględnie wart pln-ów - electrocompaniet emc1.używki są w cenach 4,5-5kzł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż octavarium,

"A sluszal Ty " głośnikowe YdYp 2x 1,5mm^2.?

Efekt tonalny większy, niż byś wpiął Audio Note 3.1x,

A jaka oszczędność:)

-polecam porównania.

Czas eksperymentów z okablowaniem mam już dawno za sobą:Furukawa ma u mnie dożywocie;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn jaki kabel?

przeciez to oznaczenie...dokladnie niczego nie oznacza, poza tym, ze plaski, i ze ma 1.5 mm2 przekroju - jak wiele innych kabli.

kabel od lampki nocnej tez dobrze ociepla dzwięk i od zelazka tez - byle taki od dobrze rozgrzanego ;) ehhh...

posluchaj lepiej tego AN 3.1x, tylko we wlasciwym systemie.

 

No cóż octavarium,

"A sluszal Ty " głośnikowe YdYp 2x 1,5mm^2.?

Efekt tonalny większy, niż byś wpiął Audio Note 3.1x,

A jaka oszczędność:)

-polecam porównania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posluchaj lepiej tego AN 3.1x, tylko we wlasciwym systemie.

No widzisz p0is0n,

ja tego 3.1x porównywałem "łeb w łeb" ze Starszym Bratem - Audio Note CD3.

Nie bez kozery napisałem z dużych liter.

Miałeś taką okazję?

:)

Czas eksperymentów z okablowaniem mam już dawno za sobą:Furukawa ma u mnie dożywocie;)

Furukawa to nic wielkiego porównywałem - zdecydowanie lepsze są właśnie te z marketu, tylko z nazwy po japońsku nie furczą i przed znajomymi nie ma się czym pochwalić...;)

Zachęcam do porównań, bo można nieźle się zdziwić!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furukawa to nic wielkiego porównywałem - zdecydowanie lepsze są właśnie te z marketu, tylko z nazwy po japońsku nie furczą i przed znajomymi nie ma się czym pochwalić...;)

Zachęcam do porównań, bo można się nieźle zdziwić!

 

Ależ tu nie ma się czym chwalić-ani to drogie,ani specjalnie ładne i w dodatku od lat firma na rynek audio nie produkuje,dokładnie tak jak napisałeś-nic wielkiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie?

Przecie to ładnie brzmi - Furukawa.

Jak Ci dźwięk w domu bliższy niź posiadane metki, to spróbuj solid cora z Castoramy.

Najwyżej będę Ci dłużny 20 zł...:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za rady, każda wniosla cos cennego.Zrobilem to, co powinienem zrobic od razu.Wypiąłem stereovoxa , ktorego sluchalem dopiero ze wzmacniaczem Leemą i wpiąłem stare kable glośnikowe, nie pomnę jakie, miedziane, ktorych używalem wczesniej z Caspianem.( za rada kolegi , ktory zasugerował kupić jakieś zwykle.1,5 mm///a moje sa wlasnie podobne...itp.Przyznam się, że odnośnie wplywu kabli na dzwięk to bylem raczej sceptykiem.Panowie, sypię popiołem głowę, teraz znow moge sluchac w sposob zrelaksowany, zniknęły ostrosci, dzwiek sie zaokraglił, stracil trochę akcentacji w detalach.., ale mozna teraz sluchac ...sluchac ..i sluchacNie czuję tego ucisku w uszach.Ale coś za coś, lekka utrata detali, albo raczej slabsza ich wyrazistosc, i slabsza separacja dzwiekow......ale znowu przyjemnosc i brak zmeczenia przy sluchaniu muzyki..Czapka z glowy z mojej strony, dla was panowie,))))Rzeczywiscie, wydaje sie, że wymiana CD teraz nie jest konieczna.Moge sie mylić, ale wydaje mi się, że mimo wszystko CD Arcama ( jesli zalożymy neutralnosc i przezroczystosc wzmacniacza Leemy) gra po tej jasniejszej stronie .Bo przecież kabel sam nie tworzy sygnalu, jest tylko przewodnikiem, lepszym lub gorszym, czyli daje mniej lub wiecej znieksztalcen, W kazdym badz razie, czy ja czy ktoś inny dowie sie przy okazji czytania wątku o cieplych CD, co moze sie kiedyś przydac.A teraz, żeby nie owierac nowego wątku, powiedzcie, jakie kable glosnikowe graja po cieplejsze stronie, tej aksamitnej nie gubiąc detali i szczególowosci?))))Trochę zartem, a bardziej serio.)?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.