Jump to content
IGNORED

problem z onkyo i hdmi POMOC

anxion

Recommended Posts

witam

Dzisiaj chcialem podlaczyc pc do onkyo , ktory mam w drugim pokoju przez hdmi i cos dziwnego zauwazylem , otoz to ze nie dzialaja mi hdmi przez inne kable tylko musi byc dokladnie ten ktory uzywam go od kilku lat , sprawdzalem 3 inne rozne kable hdmi i nic, wlaczam bluray player przez inny kabel niz ten co uzywam go od dawna i tez nic no signal wtf?

Smieszna sprawa jest taka, ze musze wlozyc ten stary hdmi do ktoregos wejscia , wlaczyc pc czy bluray , odlaczyc ten stary kabelek i wtedy moge wlozyc nowy hdmi kabelek i zaczyna normalnie smigac onkyo.

Czy ktos moze pomoc o co tutaj chodzi

W ustawieniach wszystko mam dobrze ustawione , jak to mozliwe ze nie widzi mi innyhc hdmi ?

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

witam

Dzisiaj chcialem podlaczyc pc do onkyo , ktory mam w drugim pokoju przez hdmi i cos dziwnego zauwazylem , otoz to ze nie dzialaja mi hdmi przez inne kable tylko musi byc dokladnie ten ktory uzywam go od kilku lat , sprawdzalem 3 inne rozne kable hdmi i nic, wlaczam bluray player przez inny kabel niz ten co uzywam go od dawna i tez nic no signal wtf?

Smieszna sprawa jest taka, ze musze wlozyc ten stary hdmi do ktoregos wejscia , wlaczyc pc czy bluray , odlaczyc ten stary kabelek i wtedy moge wlozyc nowy hdmi kabelek i zaczyna normalnie smigac onkyo.

Czy ktos moze pomoc o co tutaj chodzi

W ustawieniach wszystko mam dobrze ustawione , jak to mozliwe ze nie widzi mi innyhc hdmi ?

Jaki model masz onkyo - jaki kabel masz hdmi ktory ci działa

Tanie kable hdmi mozesz wyzucic do kosza sa tylko problemy w onkyo

dzieki za odpowiedz

ten co dziala mam Monstera mserie , i mam monstera 1000 serie i on kiedys tez dzialal a teraz podpinam go i przestal dzialac , i zakupilem 10m firmy abc kabel za 30 euro . Nie mam pojecia o co tutaj chodzi , a moj model onkyo to 876 i mam go juz 4 lata

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.