Skocz do zawartości
IGNORED

Playstation PS3 i wyjścia audio po HDMI+optyk - jak ustawić razem?


konradskala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Proszę o pomoc w konfiguracji konsoli.

 

Obraz z dźwiękiem przesyłam po HDMI do TV, a dźwięk po optyku do amplitunera (amplituner nie ma wejść HDMI)

W menu PS3 jest do wyboru typ wyjścia audio i można ustawić albo przez HDMI albo po optyku.

 

Jak ustawić aby oba te wyjścia działały jednocześnie? Jest gdzieś taka opcja?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze,w ustawieniach wyj audio w PS3 wybierasz po optyku i koniec !

Ja tak mam,bo projektor "gryzie "się z ampli i podaje mu obraz po hdmi a dźwięk na ampli po optyku i wszystko gra !

Poza tym masz w PS3 ustawienia innych wyj audio niz opt i hdmi ale wtedy dźwięk jest skalowany tylko do stereo...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

W ps3 masz ustawienia automatyczne i wtedy ps3 samo dobiera skad jest dzwiek pobierany ale sprawdzalem i to nie dziala po prostu musisz ustawic na optyka i do wzmaka a hdmi do telewizora i gra muzyka a jak bedziesz chcial tylko z telewizora to przestawisz na hdmi w ustawieniach . Albo tez tak mozesz hdmi do telewizora a optykiem z tv do amitunera czy tez co tam masz. I dzwiek bedzie tu i tu.

 

Witam!!!

W ps3 masz ustawienia automatyczne i wtedy ps3 samo dobiera skad jest dzwiek pobierany ale sprawdzalem i to nie dziala po prostu musisz ustawic na optyka i do wzmaka a hdmi do telewizora i gra muzyka a jak bedziesz chcial tylko z telewizora to przestawisz na hdmi w ustawieniach . Albo tez tak mozesz hdmi do telewizora a optykiem z tv do amitunera czy tez co tam masz. I dzwiek bedzie tu i tu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki znalazłem opcje zaraz pod wyborem wyjścia jest zakładka wszystkie dostępne wyjścia włączone dałem na "on" i hula po HDMI i po optyku jednocześnie. Sprawa rozwiązana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.