Jump to content
IGNORED

Monitory 500-700 zł, 12m2, przedni bass reflex


stapur

Recommended Posts

Witam wszystkich jestem nowy ale z tematem borykam się już dość długo. Tak jak w temacie. Marzy mi się skompletować zestaw stereo do 1000 zł. Na kolumny mam zamiar przeznaczyć max 700 zł. Pomieszczenie to pokój w bloku, 3,5 na 3,5 m a wysokość 2,8m, pokój średnio zagęszczony meblami. Zestaw ma być podpięty pod Pc, obecnie z kartą muzyczną SB Audigy 2 (karta do wymiany). Kolumny do celowo mają stać od siebie w odległości ok. 2,5 m. Jeśli chodzi o muzykę to preferuję każdy rodzaj muzyki, więc jeśli można to tak określić chodzi mi o kompromis między górą a dołem . Studiując internet doszedłem do wniosku ,że najlepszym wyborem będą Tannoy m2 lecz problemem jest to iż mają one bass reflex z tyłu a ja maksymalnie mogę odsunąć głośnik od ściany na 20-30 cm. Z tego co prześledziłem to w tych pieniądzach i z moimi wymaganiami jest ciężko lecz trafiłem na dwa modele. Mission 701 i mission 700. Co myślicie o tym sprzęcie, czy dobrze celuje a może ktoś ma lepsze pomysły. Z góry dziękuje za porady. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Tanoy M2???? Zostaw na bocznicy. Tragedia dźwiękowa. Jak słuchasz muzyki z kompa kup sobie kolumny Magnat Inerior power, które maja wbudowany przetwornik cyfrowo/analogowy. Mam osobiście ten model i grają fantastycznie. Wystarczy podać im dobry materiał i masz mały High-End w domu z laptopa.

Link to comment
Share on other sites

Mission to dobry trop. Za 700 zł możesz kupić nowe M31i, jeżeli ponegocjujesz to jest szansa kupić za tą kwotę M32i, MX1 lub MX2. Tylnym bass reflexem nie przejmowałbym się. Zawsze możesz wcześniej posłuchać ich u siebie, na pewno za kaucją można je pożyczyć. No i co najważniejsze to nowy sprzęt, a nie 20 letnie strucle niewiadomego pochodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.