Jump to content
IGNORED

Sony DAV-DZ 740, czyli czy kino domowe może odtwarzać dobrze mp3?

luk4

Recommended Posts

Cześć.

Chciałbym się zapytać eksperta czym różni się kino domowe jak w tytule od amplitunera + kolumny? Skoro kino domowe to też wzmacniacz + kolumny? Szukam czegoś pomiędzy kinem domowym, a wieżą. Lubię dobrą muzykę (różne tony, bo od rocka po klasykę) i chciałbym też sobie włączyć radio z klubową muzyką, fajnie jakby to miało budzik ;). No i oczywiście obejrzeć film czy serial w dobrym dźwięku z kompa, czy jest coś co może spełniać moje oczekiwania? Budżet tak do 1k zł, ale nie musi to być full 7, na początek 2 kolumny mi wystarczą.

Z góry dzięki za odpowiedź!

Chciałbym się zapytać eksperta czym różni się kino domowe jak w tytule od amplitunera + kolumny?

Nie jestem długo na forum , ale podejmę się odpowiedzi .

Kino domowe to to samo co amplituner + kolumny , tylko do zestawu takiego potrzebne jest jeszcze źródło AV np . odtwarzacz DVD ,lub Blu Raj .

Jest i kino domowe wszystko w jednym tzn . wbudowany odtwarzacz w amplituner i zestaw dedykowanych głośników z subem .

27804_3.jpg

kino-domowe-sony-dav-dz-740-51848.jpg

, a amplituner kina domowego z oddzielnym źródłem i " dowolnymi głośnikami " to to :

( w tym zestawie KD nie ma w ofercie suba )

41342.jpg

Zestaw odzielny KD jest lepszy .

Budżet tak do 1k zł, ale nie musi to być full 7, na początek 2 kolumny mi wystarczą.

Docelowo wystarczy 5.1

Ok, dzięki wielkie! A czy jest sens kupić najtańszy amplituner AV np. Denon AVR-1312 (Wyjścia 5x110 W, Łączna moc 550 W) i do tego jakieś fajne kolumny na początku frontowe czy lepiej kupić ampli stereo Denon RCD-M39 + SC-M39 (moc: 60 W) ?

Pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.