Skocz do zawartości
IGNORED

Sony DAV-DZ 740, czyli czy kino domowe może odtwarzać dobrze mp3?


luk4

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Chciałbym się zapytać eksperta czym różni się kino domowe jak w tytule od amplitunera + kolumny? Skoro kino domowe to też wzmacniacz + kolumny? Szukam czegoś pomiędzy kinem domowym, a wieżą. Lubię dobrą muzykę (różne tony, bo od rocka po klasykę) i chciałbym też sobie włączyć radio z klubową muzyką, fajnie jakby to miało budzik ;). No i oczywiście obejrzeć film czy serial w dobrym dźwięku z kompa, czy jest coś co może spełniać moje oczekiwania? Budżet tak do 1k zł, ale nie musi to być full 7, na początek 2 kolumny mi wystarczą.

 

Z góry dzięki za odpowiedź!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać eksperta czym różni się kino domowe jak w tytule od amplitunera + kolumny?

 

Nie jestem długo na forum , ale podejmę się odpowiedzi .

Kino domowe to to samo co amplituner + kolumny , tylko do zestawu takiego potrzebne jest jeszcze źródło AV np . odtwarzacz DVD ,lub Blu Raj .

 

Jest i kino domowe wszystko w jednym tzn . wbudowany odtwarzacz w amplituner i zestaw dedykowanych głośników z subem .

27804_3.jpg

kino-domowe-sony-dav-dz-740-51848.jpg

 

, a amplituner kina domowego z oddzielnym źródłem i " dowolnymi głośnikami " to to :

( w tym zestawie KD nie ma w ofercie suba )

41342.jpg

 

Zestaw odzielny KD jest lepszy .

 

Budżet tak do 1k zł, ale nie musi to być full 7, na początek 2 kolumny mi wystarczą.

 

Docelowo wystarczy 5.1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie! A czy jest sens kupić najtańszy amplituner AV np. Denon AVR-1312 (Wyjścia 5x110 W, Łączna moc 550 W) i do tego jakieś fajne kolumny na początku frontowe czy lepiej kupić ampli stereo Denon RCD-M39 + SC-M39 (moc: 60 W) ?

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.