Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki do 500 zł


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.09.2021 o 23:49, fetek napisał:

tak kolega tez używa je do pracy, dobrze izolują reszta nie ma znaczenia.

Czy kolega obsługuje młot pneumatyczny ? - żarcik

A na poważnie. Miałem wiele słuchawek i każde z posiadanych miały jedną jedyną wadę, a mianowicie łuszczące się jak skóra po opaleniźnie gąbki, lub materiał skóropodobny, który pękał w miejscu styku obudowy słuchawek z tym materiałem.

Czy producenci słuchawek naprawdę nie potrafią sobie poradzić z tym problemem ?

Syn kiedyś kupił słuchawki, jakieś chińskie, czy nieznanego producenta i tam poduszki nauszników były wykonane z materiału i wszystko inne w tych słuchawkach było do doopy, jak to w chińskich jednorazówkach, ale przyjemność na styku uszy słuchawki była rewelacyjna.

Co sądzicie o słuchawkach KOSS Porta Pro KTC ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Prędzej się podłoga w drewnianym kościele zapadnie niż cegła na głowę komukolwiek spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Aktualnie szukam czegoś do codziennego użytkowania do 700 zł max. Zależy mi oczywiście na anc i na odbieraniu połączeń.Co polecicie? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że odczucia zależą od konkretnej osoby, ale sam używam obecnie air pods i jestem zadowolony: https://ispot.pl/airpods Mają ANC, które nawet coś tłumi, także poznasz co to jest

Ich mikrofony są bardzo dobre do rozmów w tej półce cenowej, poza tym sam na co dzień używam iphone tak wiec są kompatybilne. 

Ładują się szybko i wytrzymują na długo. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Emildas napisał:

Aktualnie szukam czegoś do codziennego użytkowania do 700 zł max. Zależy mi oczywiście na anc i na odbieraniu połączeń.Co polecicie? 

AKG N60nc wireless

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“That which can be asserted without evidence can be dismissed without evidence.” (Christopher Hitchens).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie najlepsza słuchawka w tym przedziale to moim zdaniem Final UX3000. Ma ANC, dobry BT, długo trzyma na baterii, fajnie gra i jest solidnie zrobiona. Jest też bardziej audiofilski rodowód, jeżeli to dla kogoś ma znaczenie 🙂

www.Audiomagic.pl - sklep prowadzony przez pasjonatów dźwięku.

Zapraszamy na odsłuchy do salonu w Warszawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beyerdynamic DT 770 vs AKG K271 MK2 vs Audio-Technica ATH-M50X vs ?

Zacznę od tego, że moje stare słuchawki (8-10 letnie ale nie za częso używane) zaczęły się już trochę sypać, więc zacząłem rozglądać się za nowymi. Posłuchałem i poczytałem trochę dzięki czemu zawęziłem wybór do powyższych trzech słuchawek, które mieściły się w budżecie.

Mój staroświecki (dosłownie) zestaw to wzmak Nad + CD Marantz. Nie mam wzmacniacza słuchawkowego. Nie jestem audiofilem. Lubię muzykę. To info dla tych co są audiofilami i się znają. Moje wypociny to subiektywny przekaz bez grama wiedzy i mam tego świadomość, ale człowiek zawsze ma nadzieję, że komuś może pomóc. Do rzeczy.

Muzyka: Peter Gabriel „Up”, Tori Amos „The Beekeeper”, Pink Floyd „The Wall”

Pierwsze przybyły Beyerdynamic DT 770 80 ohm. Stare słuchawki (dalej: SS) stanowiły punkt wyjścia (co oczywiste) – o tym co to za słuchawki napisze na końcu (taka wisienka na torcie). Co do BD mogę napisać jedno – tragedia. BD 770 w porównaniu ze starymi słuchawkami z dźwięku zrobiły sieczkę. Na tyle nie mogłem w to uwierzyć, że odsłuch trwał dwa dni (dla dociekliwych: z przerwami na jedzenie i spanie), ale efekt był taki sam. Nijaka średnica, zduszony bas, góra niezauważalna. Poczytałem trochę więcej i wróciłem do kwestii nad którą zastanawiałem się przed zakupem a więc IMPEDENCJA. Jak pisałem nie znam się, ale uznałem, że słuchawki 80ohm dadzą radę przy moim "audiofilskim" sprzęcie – nie dały.

Słuchawki oddałem ale się nie poddałem. Zamówiłem jednocześnie trzy pary słuchawek, z tym że BD 32 ohm. Dla porządku dodam, że AKG mają 55 ohm a AT – 35 ohm.  Odsłuch trwał dwa dni (spałem i jadłem trochę mniej niż poprzednio). Reszta bez zmian.

 

Na pierwszy ogień poszły oczywiście Beyerdynamic DT 770 bo nie dawało mi spokoju to co usłyszałem wcześniej. Ponowny odsłuch zdecydowanie mnie uspokoił. Dźwięk był uporządkowany, nie było już chaosu jak przy 80 ohm. Średnica nieco wycofana, ale przyjemna. Bas wyraźnie zaznaczony, jednak nie schodzi zbyt nisko. Dźwięk zasadniczo określiłbym jako neutralny, selektywny ale … No właśnie jest jedno „ale”: w porównaniu z moimi SS nie było efektu WOW. Jestem wrażliwy na niskie dźwięki i lubię kiedy w tym paśmie dzieją się małe cuda, a BD ich nie zapewniały. Ostateczne wskazanie było takie, że SS nie są gorsze, a pod pewnymi względami (bas) ciut ciut lepsze.  Beyerdynamic DT 770 wylądowały w pudełku (oczywiście na drugi dzień, bo  skoro miałem 4 pary to porównywałem wszystkie ze wszystkimi). Dodam jeszcze, że  były to najwygodniejsze z testowanych słuchawek. 

Na drugą nóżkę poszły AKG K271 MK2, które okazały się trudne do oceny. W pierwszych odsłuchach wydawały się dość podobne do BD, jednak jak dla mnie bas w nich jest za słaby, zbyt neutralny. Wyraźna jest za to średnica i bardzo dobra scena, dzięki czemu można bawić się w wysłuchiwanie szczegółów. Nie zmienia to jednak ostatecznej oceny: słuchawki są za ciche, niezbyt dynamiczne a dźwięk jest liniowy i za delikatny. Jak dla mnie słuchawki te nie przenoszą emocji. Moje SS wypadły lepiej.

 I na koniec słów kilka o Audio-Technica ATH-M50X. Po pierwsze zastanawiam się jak inżynierowie AT uznali, że wykonali dobrą robotę w zakresie ergonomii. Po chwili od ich założenia miałem wrażenie, że na głowie mam jakąś obręcz. Na korepetycje do kolegów z Beyerdynamic. Na szczęście po jakimś czasie robi się znośnie, a nawet normalnie (może muszą się uleżeć) a te niedogodności w pełni rekompensuje to co słyszymy. Bas jest totalny, przy czym nie chodzi o to, że totalnie wszystko zagłusza. O nie. Bas jest mięsisty, schodzi bardzo nisko (to jak brzmi stopa od centrali w niektórych utworach to poezja) a przy tym jest bardzo szybki i szczegółowy. Nie ma tu mowy o efekcie podbijania basu. On brzmi tak jak powinien brzmieć – mrocznie, niepokojąco, smutnie – w zależności od utworu. Już na poziomie basu jest tyle emocji, że dalej można by nie pisać, ale napiszę. Pomimo, że bas jest naprawdę mocny i wyraźny nie zabił pozostałych pasm. Średnica jest bardzo wyraźna, można powiedzieć że niskie tony i średnica to dwie strony tego samego medalu – cudowanie się uzupełniają. Wysokie tony również nie dały się pogrzebać - słuchanie utworów z rozbudowanym zestawem perkusyjnym to rozkosz, wyraźnie wybrzmiewają wszelkie talerze czy przeszkadzajki. Słuchawki są głośniejsze od pozostałych i zdecydowanie najbardziej dynamiczne. Nie wiem jak to zrobili ale AT naprawdę przenoszą emocje. W porównaniu do referencyjnych słuchawek były lepsze.

I teraz wisienka: moje stare słuchawki to Panasoniki RP-HT 260, kupione z 8-10 lat temu w jakim euro media markecie za jakieś 60-80 zł. Nadal je mam i czasem używam na zmianę z słuchawki AT. Ciekawe jakby wypadły w tym porównaniu jakieś słuchawki za 2k czy 5k. Strach się bać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś poszukiwał fajnych i niedrogich słuchawek to mam fajne przewodowe. Kupione tu na forum. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witajcie.temat tak stary jak tematyka audiostereo ,Szukanie słuchawek które łączą jakość odtwarzanego dzwieku z niewysoką ceną . Temat tysiąca dyskusji na licznych forach .

Opowiem wam Moją Historie poszukiwan ....

Oczywiście już po 15stej wiec już po pracy wiec ide sobie zrobić drina ....jak to ja Atmeg.

od kiedy posiadlem magnetofon kasetowy mono chcialem miec i słuchawki ,to byly wczesne lata 80te .i kupilem od kolegi takie nauszniki 4och one byly do sprzetu telekomunikacyjnego a nie do muzy .Opisuje początki.

W tamtych czasach byłem już nastolatkiem z pewnym sporym doświadczeniem w słuchaniu muzy ,Bardzo brakowało mi słuchawek .potem było wojsko ludowe i tak dalej ,Swoje pierwsze słuchawki grajace "normalnie " czyli słuchawki do muzyki kupiłem w roku 1989 na słynnym targu elektronicznym w Warszawie .Były to dynamiki ,pułuszne z bassrefleks czy jak to zwał ,to już zapodawało całe pasmo i wtedy było dla mnie czymś bardzo dobrym .

Zmieżam powoli do tego na czym obecnie słucham.,

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem miałem sporo różnych ,jedne dość dobre ,zamkniete ,Chinskie ,po raz pierwszy na nich dotarł do mnie świat tak zwanego tajemniczego mikro dZwięku .Wtedy jeszcze nie było audiostereo ....i nigdzie nie czytałem ze coś takiego istnieje w muzyce dobrze zarejestrowanej .Ale wychwyciłem To i degustowałem to moje odkrycie mnustwo godzin.

Na słuchawkach chinskich której to firmy dzis niema .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stało sie ,dostałem , kupiłem nie drogie słuchawki które są moim poszukiwaniem ,namiar na te słuchwki znalazlem na zagranicznych forach .To Japonskie Fostexy tp 50 .I to jest To czego szukałem .Oraz to co mieści sie w tym temacie .

Niemam zamiaru teraz pisać dlaczego ,te słuchawki nie mają dobrej reklamy ,nawet na YT sa idiotyczne ich testy które mówia ze to kiepskie słuchawki ,trza sie zastanowic kto to napisał .......

Te słuchawki czyli Fostexy T50RP zaspokoiły u mnie wszystko . Oryginalne niewygodne plastikowe pady wymienilem na welurowe i jest bosko ale na tych oryginalnych grają fantastycznie  tylko dla ucisku na ucho sa niewygodne .

Tajemnicze Fostexy t50 .Są to słuchwaki które mogą stanąć w szranki z bardzo drogimi słuchawkami .czesto pomijane w zestawieniach aby nie dawać miłośnikom muzy tanszej alternatywy dla bardzo drogiego sprzetu .

przedewszystkim T50 sa sluchawkami dla profesjonalistów ,muzykow i tak dalej .niema poważnego urzytkownika słuchawek który by poniżył ten model .

Ja polecam ,jako Atmeg.

PS ,to tak zwane planary .

Fantastycznie brzmią pod nowoczesnymi wzmacni8aczami cyfrowymi ,jakby byly do tego stworzone .

Generalnie potrzebują wzmacniacza o mocy minimum 3 waty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę do wątku, bo widzę, że jest przypięty a ktoś może szukać tanich słuchawek na bt z anc. Nieźle brzmią Soundcore q30. Na Amazonie są po 350zl ale okresowo są w promocjach i można ustrzelić za 250-270zl.

W tej kategorii cenowej absolutnie bez zastrzeżeń w każdej możliwej kategorii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 31.08.2022 o 19:05, 1siedem napisał:

W tej kategorii cenowej absolutnie bez zastrzeżeń w każdej możliwej kategorii.

Potwierdzam! łączą się z prawie wszystkim, oprócz nowego telewizora TCL C735. Najlepszy stosunek jakości do ceny. Zakupiłem je.

Potwierdza to test:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez piramidon

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 6.02.2022 o 22:48, matt28 napisał:

Beyerdynamic DT 770 vs AKG K271 MK2 vs Audio-Technica ATH-M50X vs ?

Zacznę od tego, że moje stare słuchawki (8-10 letnie ale nie za częso używane) zaczęły się już trochę sypać, więc zacząłem rozglądać się za nowymi. Posłuchałem i poczytałem trochę dzięki czemu zawęziłem wybór do powyższych trzech słuchawek, które mieściły się w budżecie.

Mój staroświecki (dosłownie) zestaw to wzmak Nad + CD Marantz. Nie mam wzmacniacza słuchawkowego. Nie jestem audiofilem. Lubię muzykę. To info dla tych co są audiofilami i się znają. Moje wypociny to subiektywny przekaz bez grama wiedzy i mam tego świadomość, ale człowiek zawsze ma nadzieję, że komuś może pomóc. Do rzeczy.

Muzyka: Peter Gabriel „Up”, Tori Amos „The Beekeeper”, Pink Floyd „The Wall”

Pierwsze przybyły Beyerdynamic DT 770 80 ohm. Stare słuchawki (dalej: SS) stanowiły punkt wyjścia (co oczywiste) – o tym co to za słuchawki napisze na końcu (taka wisienka na torcie). Co do BD mogę napisać jedno – tragedia. BD 770 w porównaniu ze starymi słuchawkami z dźwięku zrobiły sieczkę. Na tyle nie mogłem w to uwierzyć, że odsłuch trwał dwa dni (dla dociekliwych: z przerwami na jedzenie i spanie), ale efekt był taki sam. Nijaka średnica, zduszony bas, góra niezauważalna. Poczytałem trochę więcej i wróciłem do kwestii nad którą zastanawiałem się przed zakupem a więc IMPEDENCJA. Jak pisałem nie znam się, ale uznałem, że słuchawki 80ohm dadzą radę przy moim "audiofilskim" sprzęcie – nie dały.

Słuchawki oddałem ale się nie poddałem. Zamówiłem jednocześnie trzy pary słuchawek, z tym że BD 32 ohm. Dla porządku dodam, że AKG mają 55 ohm a AT – 35 ohm.  Odsłuch trwał dwa dni (spałem i jadłem trochę mniej niż poprzednio). Reszta bez zmian.

 

Na pierwszy ogień poszły oczywiście Beyerdynamic DT 770 bo nie dawało mi spokoju to co usłyszałem wcześniej. Ponowny odsłuch zdecydowanie mnie uspokoił. Dźwięk był uporządkowany, nie było już chaosu jak przy 80 ohm. Średnica nieco wycofana, ale przyjemna. Bas wyraźnie zaznaczony, jednak nie schodzi zbyt nisko. Dźwięk zasadniczo określiłbym jako neutralny, selektywny ale … No właśnie jest jedno „ale”: w porównaniu z moimi SS nie było efektu WOW. Jestem wrażliwy na niskie dźwięki i lubię kiedy w tym paśmie dzieją się małe cuda, a BD ich nie zapewniały. Ostateczne wskazanie było takie, że SS nie są gorsze, a pod pewnymi względami (bas) ciut ciut lepsze.  Beyerdynamic DT 770 wylądowały w pudełku (oczywiście na drugi dzień, bo  skoro miałem 4 pary to porównywałem wszystkie ze wszystkimi). Dodam jeszcze, że  były to najwygodniejsze z testowanych słuchawek. 

Na drugą nóżkę poszły AKG K271 MK2, które okazały się trudne do oceny. W pierwszych odsłuchach wydawały się dość podobne do BD, jednak jak dla mnie bas w nich jest za słaby, zbyt neutralny. Wyraźna jest za to średnica i bardzo dobra scena, dzięki czemu można bawić się w wysłuchiwanie szczegółów. Nie zmienia to jednak ostatecznej oceny: słuchawki są za ciche, niezbyt dynamiczne a dźwięk jest liniowy i za delikatny. Jak dla mnie słuchawki te nie przenoszą emocji. Moje SS wypadły lepiej.

 I na koniec słów kilka o Audio-Technica ATH-M50X. Po pierwsze zastanawiam się jak inżynierowie AT uznali, że wykonali dobrą robotę w zakresie ergonomii. Po chwili od ich założenia miałem wrażenie, że na głowie mam jakąś obręcz. Na korepetycje do kolegów z Beyerdynamic. Na szczęście po jakimś czasie robi się znośnie, a nawet normalnie (może muszą się uleżeć) a te niedogodności w pełni rekompensuje to co słyszymy. Bas jest totalny, przy czym nie chodzi o to, że totalnie wszystko zagłusza. O nie. Bas jest mięsisty, schodzi bardzo nisko (to jak brzmi stopa od centrali w niektórych utworach to poezja) a przy tym jest bardzo szybki i szczegółowy. Nie ma tu mowy o efekcie podbijania basu. On brzmi tak jak powinien brzmieć – mrocznie, niepokojąco, smutnie – w zależności od utworu. Już na poziomie basu jest tyle emocji, że dalej można by nie pisać, ale napiszę. Pomimo, że bas jest naprawdę mocny i wyraźny nie zabił pozostałych pasm. Średnica jest bardzo wyraźna, można powiedzieć że niskie tony i średnica to dwie strony tego samego medalu – cudowanie się uzupełniają. Wysokie tony również nie dały się pogrzebać - słuchanie utworów z rozbudowanym zestawem perkusyjnym to rozkosz, wyraźnie wybrzmiewają wszelkie talerze czy przeszkadzajki. Słuchawki są głośniejsze od pozostałych i zdecydowanie najbardziej dynamiczne. Nie wiem jak to zrobili ale AT naprawdę przenoszą emocje. W porównaniu do referencyjnych słuchawek były lepsze.

I teraz wisienka: moje stare słuchawki to Panasoniki RP-HT 260, kupione z 8-10 lat temu w jakim euro media markecie za jakieś 60-80 zł. Nadal je mam i czasem używam na zmianę z słuchawki AT. Ciekawe jakby wypadły w tym porównaniu jakieś słuchawki za 2k czy 5k. Strach się bać.

weż sie odblokuj i posłuchaj jak grają planary ,możesz być ciężko zaskoczony .Przestaniesz błądzić i kupować wiele słuchawek . Może sie okazać ze wystarczy ci jedna para planarnych .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez atmeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podzielam zdanie Atmega. 90% czasu słuchania na słuchawkach przypada u mnie planarom Fostex 50mk2 lub 20 mk3(zmodowane by przypominały 50mk3). Oryginalne pady do mk3 faktycznie są płytkie i twarde ale dobrze stuningowane i gwarantują świetne brzmienie.

Słuchawki lepiej brzmią gdy korzysta się z wydajniejszych prądowo wzmacniaczy, ale nawet wtedy nie męczą,  kilka godzin na głowie nie powoduje chęci ich zdjęcia - po prostu dobrze grają średnicą i nie przeginają w żadną stronę.  Takie mam subiektywne odczucia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

kupilem tez chinskie planary sporo droższe  Takstary planarne  ,sporo drozsze chinskie niz japonskie bo ponad 1k zlotowek . Sa zupelnie inne te takstary od fostexow  .maja wyzsza skutecznosc ,mniesza moc i valke w charce ,czyli podbijaja  basy i wysokie tony .ale 

nie sa złe  ,inna szkoła grania  z tym że niżej niż Fostexy

Moje wpisy tu są abyście unikneli naciągactwa  i nie musieli kupowac 10 sztuk słuchawek zanim zoriętujecie sie ze ktoś was robi w.....

w wacka 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez atmeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dawna w tak zwanej sredniej klasie najlepsze są Fostexy .Tak zwana tajna wiedza .jedni o tym wiedza od lat a inni kupują różne wynalazki reklamowane .

Postanowiłem wam ujawnić te tajną wiedze /ma nazwe Fostex .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przesluchalem kilka Fostexow, lacznie z topowymi „bombkami choinkowymi“ za 2.500€

Wszystkie byly do du..szy. Nie wzial bym nawet za darmo.

!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

IMG_0070.thumb.jpg.82bafb2ac17ade37c7157aafb5b19458.jpg

Klasa dla siebie pozostaja Beyery DT 770/880/990 (w zaleznosci od smaku). Nie na darmo produkkuja je od dziesiatek lat

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, xajas napisał:

Ostatnio przesluchalem kilka Fostexow, lacznie z topowymi „bombkami choinkowymi“ za 2.500€

Wszystkie byly do du..szy. Nie wzial bym nawet za darmo.

!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

IMG_0070.thumb.jpg.82bafb2ac17ade37c7157aafb5b19458.jpg

Klasa dla siebie pozostaja Beyery DT 770/880/990 (w zaleznosci od smaku). Nie na darmo produkkuja je od dziesiatek lat

witaj pro niemiecki bajerancie +

a zmam ciebie z trudem uczyles sie lepszej muzy 🙂 

sluchu nagle dostales  jakiegos ?

te spiewki o Beyarach to sa znane od lat ,no to niech ludzie je kupuja  🙂 

kupia i kicha jest ,prawda ?

wywala kase i sa niezadowoleni 🙂 i nic tu nie zmienisz .

setki ludzi kupili wyroby Beyera i wiekszosc z nich szuka czegoś innego .Bo zawiedli sie .

a maja  na tacy niedrogiego Fostexa , bardzo dobrego .

No nie tykajcie Fostexa bo to jest szlam  .......ale jak juz tykniecie to zrozumiecie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak juz posluchacie Fostexa  to zrozumiecie co jest grane i juz niedacie sie nabrac .

juz nie kupicie drogiego dynamika Niemieckiego .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No nie tykajcie Fostexa bo to jest szlam  .......ale jak juz tykniecie to zrozumiecie .

Zgadza sie. Ale tyknac nie wystarczy, trzeba jeszcze posluchac, to wtedy zrozumia dlaczego to szlam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, xajas napisał:


Zgadza sie. Ale tyknac nie wystarczy, trzeba jeszcze posluchac, to wtedy zrozumia dlaczego to szlam

no dobra ,czesc kolego . zjawiles sie jak wróżka jakas i obiecujesz że ktoś dostanie cudennko . za ile kasy  ,jaki model dokladnie ? bedzie  brudzić ? zniekształcać barwy instrumentów ? Jeśli już zaczołeś to zapodawaj modelami w przedziale cenowym .

dokończ co zaczołeś . 

xajas na poczatku pomylilem ciebie z innym userem ale teraz wiem ze gadam z starym wyjadaczem .Nie bedzie to zła  rozmowa .ja bede bronił Fostexa  a ty dynamikow niemieckich .  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, atmeg napisał:

no dobra ,czesc kolego . zjawiles sie jak wróżka jakas i obiecujesz że ktoś dostanie cudennko . za ile kasy  ,jaki model dokladnie ? bedzie  brudzić ? zniekształcać barwy instrumentów ? Jeśli już zaczołeś to zapodawaj modelami w przedziale cenowym .

dokończ co zaczołeś . 

xajas na poczatku pomylilem ciebie z innym userem ale teraz wiem ze gadam z starym wyjadaczem .Nie bedzie to zła  rozmowa .ja bede bronił Fostexa  a ty dynamikow niemieckich .  

Nie nie, cudenka wygladaja inaczej i kosztuja troche wiecej niz 500zl 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ale poniewaz sensowny sklepik z GIGANTYCZNYM wyborem (kilkaset sluchawek) jest u mnie "za rogiem"....

IMG_0071.thumb.jpg.e15afab696ee6fe6ad9a3481e97b5808.jpgIMG_0069.thumb.jpg.a6a23dfc3e099047f87de2a72348395f.jpgIMG_0074.thumb.jpg.af030786c090a31770476a028a704d25.jpg

... korzystam z okazji, i przesluchuje wszystkie klasy/typy/marki

 

Moje "zapodane typy"

do 150€ to absolutnie jednoznacznie Beyery 770 / 880 / 990. Ja lubie zamkniete wiec wybralbym 770, innym polecal bym 990

do 500€ to Beyery 1770 (dla zwolennikow zamknietych) albo 1990. Te ostanie nawet mnie kusily (mimo ze otwarte).

Wspomniane Fostexy (610) byly jak sam to nazwales zaszlamione

 

do okolo 1000€ to w dalszym ciagu Beyery 1770 / 1990 i do tego Dan Clark Audio AEON 2 Closed i Focale Radian albo Focal Clear Professional MG

powyzej 1000€ to pokazane powyzej Dan Clark Audio Ether 2. Absolutnie top, mimo ze otwarte 🙂

 

PS.

Te czerwone Fostexy (900 to byla katastrofa - totalny jazgot

 

Nie faworyzuje Beyerow bo Niemieckie

Takie rozpopularyzowane Senheisery 600 i 660 (tez Niemieckie) to nudy na pudy,

AKG tez totalnie suche

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xajas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW.

Te Beyery 990 slyszalem po raz pierwszy w 1989 roku i wywarly na mnie takie wrazenie, ze do dzis pamietam w ktorym sklepie 🙂 

I do dzis mi sie niezmiennie podobaja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xajas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 1.02.2023 o 21:49, xajas napisał:

Takie rozpopularyzowane Senheisery 600 i 660 (tez Niemieckie) to nudy na pudy,

AKG tez totalnie suche

Xajas

Ciekawi mnie, jak byś opisał własnymi słowy wrażenia z odsłuchu czegoś od Ultrasone.

Miałeś może któryś model na uszach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dodam coś od siebie w temacie słuchawki do 500 zł. Używane Denon AH-MM400. Kupiłem je za 520 zł używane i nawet ostatnio je wystawiłem na OLX za tyle samo ale jak tylko zrobiłem upgrade mojego systemu o Bluesound Node z PD Creative i wymieniłem okablowanie zdałem sobie sprawę jaką głupotę bym zrobił gdybym ich się pozbył. Skalują się wraz ze sprzętem niesamowicie. Gradacja planów, szczegółowość, klimat ciepłej średnicy. Czarują! Dużo by pisać. Z dobrym towarzystwem są niesamowite. Gdy je kupiłem i grały z Samsunga przez UAPP do Samsung Minijack Dongle już byłem zachwycony i myślałem że to szczyt ich możliwościm. Bardzo się myliłem. Duży plus to też świetna izolacja, kompaktowe rozmiary mimo że są wygodne dla małych i średnich rozmiarów ucha. Polecam. Tylko zadbajcie o przyzwoite wzmocnienie (nie komputer!!! U mnie wzmacniacz zintegrowany) I bardzo dobry DAC.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Ten kto doświatczył wybitnego zestawu w paskudnym pomieszczeniu i budżeciaka pod akustyką idealną odnajdzie spokój ducha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.04.2023 o 12:16, mikel napisał:

Dodam coś od siebie w temacie słuchawki do 500 zł. Używane Denon AH-MM400. Kupiłem je za 520 zł używane i nawet ostatnio je wystawiłem na OLX za tyle samo ale jak tylko zrobiłem upgrade mojego systemu o Bluesound Node z PD Creative i wymieniłem okablowanie zdałem sobie sprawę jaką głupotę bym zrobił gdybym ich się pozbył. Skalują się wraz ze sprzętem niesamowicie. Gradacja planów, szczegółowość, klimat ciepłej średnicy. Czarują! Dużo by pisać. Z dobrym towarzystwem są niesamowite. Gdy je kupiłem i grały z Samsunga przez UAPP do Samsung Minijack Dongle już byłem zachwycony i myślałem że to szczyt ich możliwościm. Bardzo się myliłem. Duży plus to też świetna izolacja, kompaktowe rozmiary mimo że są wygodne dla małych i średnich rozmiarów ucha. Polecam. Tylko zadbajcie o przyzwoite wzmocnienie (nie komputer!!! U mnie wzmacniacz zintegrowany) I bardzo dobry DAC.

Polecam przetestować

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , to solidny upgrade względem Samsungowego dongla, a wygoda pozostaje na swoim miejscu! 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Gdyby kogoś interesowało to podaję link do ograniczonej czasowo promocji.

Preorder na Ultrasone Signature Pure, czyli tegoroczna nowość za jedyne 599 złociszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Plus koszty wysyłki (lub odbiór osobisty w salonie).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 4.08.2023 o 19:44, xetras napisał:

Gdyby kogoś interesowało to podaję link do ograniczonej czasowo promocji.

Preorder na Ultrasone Signature Pure, czyli tegoroczna nowość za jedyne 599 złociszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Plus koszty wysyłki (lub odbiór osobisty w salonie).

Przedstaw je troche bo Ja nie znam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 24

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.