Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki do 500 zł


Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem na allegro po ponad 500 złotych One Momentum, ale sprzedający nie daje gwarancji, ponieważ nie jest oficjalnym dystrybutorem, czyli co niema możliwości zreklamować do producenta gdyby się coś " zepsuło"?

 

Link do aukcji:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy moje JVC HA-RX700 upadły o jeden raz za dużo i niestety ułamał się jeden z uchwytów od słuchawki. Naprawa będzie niestety dość trudna o ile w ogóle możliwa (zachowanie oryginalnej ruchliwości).

A teraz prośba do Was o propozycję zamiennika dla JVC, podobnie zbudowanego (obudowa zamknięta, wokółuszne ) i nie gorszego brzmieniowo. W kwocie powiedzmy do ok. 250zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy moje JVC HA-RX700 upadły o jeden raz za dużo i niestety ułamał się jeden z uchwytów od słuchawki. Naprawa będzie niestety dość trudna o ile w ogóle możliwa (zachowanie oryginalnej ruchliwości).

A teraz prośba do Was o propozycję zamiennika dla JVC, podobnie zbudowanego (obudowa zamknięta, wokółuszne ) i nie gorszego brzmieniowo. W kwocie powiedzmy do ok. 250zł.

 

Witam, przetestowałem Creative Aurvana Live 2 mając CAL 1 jako punkt odniesienia...............:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przetestowałem Creative Aurvana Live 2 mając CAL 1 jako punkt odniesienia...............:)

 

To ja dorzucę pomiary tychże...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba!!!, jedynki były super ale mam wrażenie, że 2 są bardzo podobne ze wskazaniem na jeszcze lepiej w zakresie wypełnienia pasma oraz dynamiki ale wciąż się jeszcze wygrzewają. Zobaczymy co pokażą po recablingu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Mam od kilku tygodni superluksy hd668b, porzuciłem dla nich stare Sony cd-480.

 

Pierwsze chwile odsłuchu... aż włosy na plecach mi się zjeżyły. Myślałem czarna magia czy co? Ale do jakości człowiek szybko się przyzwyczaja. Fajny jest odłączalny kabel. W pudełku są dwa które można połączyć do 4m w sumie.

 

Wrażliwym może przeszkadzać mocne trzymanie się na głowie, ale ja to lubię. Do bezsprzecznych zalet dodał bym że uszy nie pocą się zbyt szybko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Sennheiser RS 220 ?

Nie mam wzmacniacza słuchawkowego a słuchać będę w dwóch pomieszczeniach więc ileś tam metrów kabla raczej odpada .

Mimo wszytko jak te słuchawki wypadają jeśli ich cenę by rozłożyć na słuchawki przewodowe + wzmacniacz. Może być DIY . Z tym nie mam problemu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek słuchawkowej przygody kupiłem CAL .

Bas , bas , bas , góra i gdzieś z tyłu średnica .

Gra tak z NOKIA N8 , laptopa , i wyjść słuchawkowych dwóch decków . Wcześniej miąłem cos wkładanego do ucha kupione za 30zł w Euro RTV AGD i o ile brakowało góry to reszta była bardziej wyrównana .

Mam nadzieję że z czasem im przejdzie ta basowa maniera .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grado sr60 i zobaczysz co iriver potrafi,znam odtwarzacze iriver jestem uzytkownikiem strony Mp3store,i miałem wszystkie modele irivera,włącznie z rio karma,najładniej grały na koss porta pro i grado-sr60,jesli chcesz czegoś wiecej to HD-580 i wzmacniacz cmoy ow jego pochodne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Proponuje przesłuchać chińskiego wyrobu firmy Takstar Ts671 cena 199zł lub modelu Pro80 cena 249zł dla mnie jakość -możliwości-cena to Hit!!! Sam używałem takich modeli jak AKG 701,Sennheiser hd600, Ovation 560, Ultrasone 720 Bayerdynaic DT990., ACS Custom. Więc raczej jako takie pojęcie posiadam. Dla mnie te chińczyki to rewelacja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić sobie słuchawki do muzyki głównie Rock/Metal. Żródłem jest laptop z Prodigy CUBEm. Obecnie posiadam głośniki SOLO7c i dokanałowe aJays Two i jestem z nich bardzo zadowolony. Ale szukam czegoś więcej, dlatego zdecydowałem się na słuchawki nauszne. Cena bliżej nieokreślona, zastawiam się nad CALami, tylko powiedzcie mi czy bedzie duża róznica w jakości. Jeśli jakość dzwięku bedzie naprawde duża jestem w stanie wydać do 500zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kubasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za post pod postem, ale troche poczytalem i zawezilem swoj zakres.

Sklanialbym sie do otwartych sluchawek, ewentualnie polotwartych. Wyselekcjonowalem wstepnie dwa modele:

Audio Technica ATH-AD500X i Grado Sr60i.

Czy warto doplacac do AT przy zrodle Prodigy CUBE? Bedzie slychac wyrazna roznice na plus?

Ewentualnie cos lepszego w tych granicach cenowych, AKG, Senki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kubasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Nie słuchałem żadnych AT ani Grado, jeśli jednak zastanawiasz się nad AKG, to może warto dopłacić do modelu K612 Pro? Podobno to odświeżone K601, najtaniej w tym momencie wychodzi chyba przy jakimś zbiorowym zamówieniu z thomanna (+ 3 lata gwarancji):

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Sam niestety nie miałem, ale K601 słuchałem i mi się podobały, nawet z budżetowej miniwieży. Oczywistym jednak, że im lepszy tor, to te słuchawki zagrają lepiej, ale przy których nie zachodzi taka zależność?

 

K601 używki rok temu udało mi się zakupić za 400 zł, poza tym widziałem nieraz, jak pojawiały się w granicach 450 zł. 500 zł to już imho za dużo jak za ten model, bo za tyle, to czasem można dostać K701.

 

 

Jeśli chodzi o Sennheiser'a, to HD580 jak najbardziej, tylko jeszcze trzeba znaleźć. Świetne słuchawki, obok HD600 (gdzie zdaje się różnica jest w budzie - grillach) moje ulubione Sennki (HD800 nie słuchałem, ale też całkowicie nie ten próg cenowy)

 

 

Jak chcesz taniej, to polecam HD545, 565 (ogólnie ta stara seria jest też bdb, HD265 - choć tu poleca się welurowe pady, 525,535,545,565). 565 są szczególnie ciekawe - bo dla mnie grały jak Sennki, czyli równo i miło dla ucha (choć na nieodpowiednim torze potrafiły być lekko ostrawe), ale bez takiego jakby charakterystycznego dla Sennheisera woalu na średnicy. Warto zmienić im kabel na lepszy. Widziałem, że np. majkel je polecał kiedyś.

 

 

Używane Beyery (DT770 Pro, 990 Pro, może 880 - tych nie znam) to ciekawa opcja, średnio po 450 chodzą (770 i 990). Ale to dla wielbicieli V-ki i cofniętej średnicy raczej.

 

 

Wszelkich Superluxów nie polecam, a przynajmniej tych modeli, które miałem (czyli HD668B i 330) - wyostrzone wysokie tony dla mnie przekreślały te słuchawki, mimo tego, że poza tym były całkiem niezłe.

 

 

Takstary - do tej pory słuchałem modelu HI2050, czekam na TS-671. Za te 150 zł to ciekawy wybór, ale stockowo, bas w HI2050 jest taki trochę kartonowy (brakuje wypełnienia w dolnych rejestrach, nastawienie na wyższy bas). Scena raczej niewielkich rozmiarów, ale ja osobiście lubię, jak dźwięk skupiony jest bliżej głowy, szczególnie wokal. Dobra szczegółowość i separacja instrumentów, ogólnie słuchawki dość szybkie i dynamiczne, mają coś w sobie takiego, że mimo braków, chętnie się ich słucha. Górka na przełomie wyższej średnicy i wysokich. Można je zmodować (polecam mody użytkownika Perul z mp3store).

 

 

Będąc już przy modach Perula, warto się zainteresować innymi słuchawkami, mianowicie - Creative Fatal1ty (ta pierwsza wersja, bodajże HS800). Nie wiem, jak grają stockowe, ale po zmodowaniu i rekablingu, to są naprawdę świetne słuchawki, w szczególności, że używki można dostać w cenie Pizzy. Problemem użytkowym będą tu małych rozmiarów muszle, więc raczej nie zalecałbym osobom o dużych, odstających uszach. Słuchawki po modach grają jak takie Sennki HD600 na sterydach (z tego co pamiętam). Dźwięk dość równy, ale przyjemny, z bardzo dobrej jakości (niekoniecznie ilości, choć akurat dla mnie jest w sam raz) wysokimi tonami (wybrzmiewanie, szczegółowość), scena szeroka, brakuje nieco głębi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Sory za post pod postem, ale troche poczytalem i zawezilem swoj zakres.

Sklanialbym sie do otwartych sluchawek, ewentualnie polotwartych. Wyselekcjonowalem wstepnie dwa modele:

Audio Technica ATH-AD500X i Grado Sr60i.

Czy warto doplacac do AT przy zrodle Prodigy CUBE? Bedzie slychac wyrazna roznice na plus?

Ewentualnie cos lepszego w tych granicach cenowych, AKG, Senki?

 

Ja zawsze, gdy ktoś rozważa Grado polecam posłuchać je przed kupnem - dla mnie grają one b. specyficznym dźwiękiem (dla mnie nieakceptowalnym, a słuchałem kilka razy na dedykowanym wzmacniaczu).

Jestem w tej chwili na wakacjach w Japonii i dwa dni spędziłem po 3h w sklepie audio, gdzie posłuchać można 90% słuchawek dostępnych na świecie. Do podanej kwoty doskonałe wrażenie zrobiły na mnie CAL 2 (Creative Auruvana). Dobrze grają też DT 990Pro oraz Sony MDR 610 i 910. To tyle, by skomplikować wybór ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Chcę kupić sobie słuchawki do muzyki głównie Rock/Metal. Żródłem jest laptop z Prodigy CUBEm. Obecnie posiadam głośniki SOLO7c i dokanałowe aJays Two i jestem z nich bardzo zadowolony. Ale szukam czegoś więcej, dlatego zdecydowałem się na słuchawki nauszne. Cena bliżej nieokreślona, zastawiam się nad CALami, tylko powiedzcie mi czy bedzie duża róznica w jakości. Jeśli jakość dzwięku bedzie naprawde duża jestem w stanie wydać do 500zł.

 

Akurat slucham duzo rock metal i mialem troche sluchawek przez dluzszy czas z zakresu budzetowego.

 

W pierwszej kolejnosci zapomnij o rodzinie AKG przy tym gatunku, a szczegolnie o zachwalanych K530.

Chyba ze jestes milosnikiem powolnego bassu, a jak jest w muzyce rock metal wiadomo, stopa czesto szaleje, co powoduje ze w budzetowych AKG robi sie jedno wielkie wuuu na bassie.

Tak jest niestety w wielu modelach tej firmy.

Osoby ktore sluchaja muzyki pop lub techno, gdzie wystepuje prosty jednostajny rytm zapewne tego nie potwierdza.

Ogolnie rodzina budzetowych sennheiser-ow radzi sobie duzo lepiej, nie mniej jednak ja duzo sluchalem glownie modeli ktore od niedawna nie sa juz produkowane.

Jesli chodzi o Creative Aurvana Live, to jest calkiem dobrze.

Za te 200 pln to bardzo dobre sluchawki.

Ktos tu napisal, bass, bass, bass, wysokie, malo srednicy.

Czesciowo sie zgadzam z ta opinia, jednak bass nie wystepuje w az takim nadmiarze jak w wiekszosci sluchawek w tej cenie.

Wysokie tony sa na takim poziomie ze je slychac, nie znieksztalcone (czytaj nie szeleszcza), nie kluja nawet w najjasniejszych nagraniach, jednak jak dla mnie jest ich ciut za malo (uwielbiam talerze od perkusji).

Srednicy jest niestety najmniej, i glownie wystepuje ich nizsza partia.

Efekt jest taki ze nagrania ze zle zrealizowana gitara ktora szybko meczy ucho, brzmia lagodniej.

To wszystko moze brzmi na niekorzysc CAL-i, nie mniej jednak w cenie 200 pln, u wiekszosci konkurencyjnych sluchawek wyglada to jeszcze gorzej.

Sluchawki za 300-400 pln, niekoniecznie graja lepiej.

Pamietaj tez ze rock metal jest jednym z najtrudniejszych gatunkow, zatem sluchawki zachwalane przez milosnikow muzyki klasycznej, pop badz techno moga okazac sie zupelna klapa.

Szybka stopa od perkusji czy liczne przesterowane gitary w tle stawiaja zupelnie inne wymagania od charakterystyki czestotliwosci.

Dodatkowy plus CAL-i jest taki ze sa bardzo wygodne (choc moze to zalezec od glowy) i nie maja wygorowanych wymagan co do mocnego zrodla.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

K530 i ciagnacy bas - w zyciu sie tak nie usmialem. Nigdy nie slyszalem sluchawek z tak punktowym i zwartym basem, a CAL! moga tylko pomarzyc o takiej przestrzeni. Jezeli juz to duzo basu jes w wielu senkach, ale napewno nie w tych AKG.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę poza pułapem cenowym wątku, ale co tam ;)

Szukam słuchawek do 2000. Byłem już na jednych odsłuchach, słuchałem Ultrasone PRO2900(chciałem PRO900, ale nie było, kiedyś mi się podobały), HiFi-Man 400 i 400i, Beyerdynamic T90. Do tego Lyr 2 i Bitfrost Schiit Audio. Najlepiej wypadły He-400i, choć mimo wszystko nie jest to 100% tego co bym chciał. Słuchałem z własnych ripów. Przykładowo, w piosence: I Am Hell-Machine Head, gdzie w intrze jest duża skala, mroczne pełne brzmienie gitar i lekki chórek w tle, barwa była ok(choć brakowało ciut mięcha), całość była dosyć mocno rozjaśniona(brakowało zwłaszcza dociążenia całości. T90 brzmiały jak domofon, PRO2900 zalały całe pasmo basem, a He-400 miał zbyt suchą średnicę i górę.

Pytanie jest następujące: czy pod innym wzmacniaczem(ten ponoć jest jasny) można wyciągnąć bardziej tłuste, mocne brzmienie, czy to raczej nie są słuchawki do takiego grania(głównie metal i rock).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ciekaw jestem miny żony z tymi słuchawkami ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Sennheiser hd555 już parę latek u mnie są do niewymagających nie wiadomo czego polecam jak najbardziej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wysłane z mojego commodore 64 przy użyciu Joysticka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich :)

 

 

Tak jak w temacie poszukuje słuchawek dousznych do 300zł do autobusu jak i na miasto. .

Jako player będzie służył mi mój poczciwy telefon HTC One z wykupioną usługą Spotify Premium.

 

Jakiej muzyki słucham głównie to pop, hip hop (ale to bardziej w drodze powrotnej z pracy), jazz, disco i nawet zdarza mi się posłuchać klasycznej. W skrócie można napisać, że słucham każdego gatunku muzyki oprócz metalu i techna. Poprostu nie przekonam się do tego gatunku muzyki ale nie o tym chciałem pisać.

 

Jakie brzmienie najbardziej mi odpowiada? Umiarkowane. Wszystkie tony zrównoważone. Nie lubię dużej ilości bassu.

 

Kwota? Myślę, że do 350zł ew. jak będzie coś lepszego to zastanowię się i dołożę powiedźmy te 50zł czy 100zł.

 

Czego oczekuję? Szukam słuchawek bezprzewodowych, denerwuje mnie zwijający kabel a w transporcie miejskim nie ciężko aby ktoś Cie szturchnął i telefon ląduje wtedy na ziemi dlatego zdecydowałem na łączność bezprzewodową.

Zastanawiam się nad J46BT JBL, jakieś inne propozycje?

 

Czekam na Wasze sugestie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Cześć!

Z racji padających moich starych słuchawek sennheiser hd 202( lewy kanał zaczął niedomagać) chciałbym kupić jakieś nowe słuchawki nauszne w cenie do 500 zł. Budżet ten jest nieprzekraczalny(oczywiście im mniej będą kosztować tym lepiej).

Słucham wszelkiej maści muzyki ale głównie rocka i muzyki klubowej. Słuchawki najczęściej będą grały w domu ale będą też podpinane pod telefon xperia neo v. Nie wymagam jakiś bajerów w stylu odbierania połączeń. Dzisiejsze odsłuchy nauczyły mnie że nie każde słuchawki z takim udogodnieniem dogadywały się z moim telefonem. Źródło jakie mam to karta muzyczna sound blaster audigy 2 i wzmacniacz unitra ( wzmacniacz będę wymieniał na jakiś w miarę grający, jestem w trakcie wybierania).

Ważna jest tez dla mnie wygoda użytkowania. W moich obecnych słuchawkach bardzo szybko zaczynały grzać mi się uszy.

Udało mi się dzisiaj wyskoczyć na odsłuchy do Saturna w Galerii Krakowskiej. Przekopałem słuchawki w od 200 do 500 zł. Podobało mi się granie senków hd 449/439( ładny bas średnica też mogła by być ale brakowało mi więcej szczegółów na górze pasma. Słuchawki jbl/sony odrzuciłem z miejsca ze względu na dużą ilość basu. Wszystkie dostępne panasy grały dla mnie tak sobie. Najbardziej spodobało mi się brzmienie AKG y55( bas taki jak lubię czyli bez przesady i ładna szczegółowa góra bez syczenia) ale niestety te słuchawki nie były w stanie dogadać się z moim telefonem( ze względu na panel sterujący na kablu) i musiałem z nich zrezygnować. Słuchałem ich na grajku dostępnym na stoisku ze słuchawkami. Czy macie jakieś propozycje słuchawek podobnie brzmiących do wspomnianych akg? Nie ograniczam się tylko do jednej firmy;)

Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Jak jestes przyzwyczajony do lomotu hd202 ciezko bedzie ci sie przyzwyczaic do sluchawet otwartych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak nie masz racji ;-). Już od tygodnia mam w domu słuchawki audio technica ad 500x i jestem nimi zachwycony. Scena szeroka, i grają takim dźwiękiem jak lubię. Muszę pomyśleć nad jakimś lepszym źródłem do nich bo czuję że są zdolne zagrać lepiej. Dobrze też sprawdzają się w grach, nie mam problemu z pozycjonowaniem. Ogólnie stwierdzam że to jeden z lepszych zakupów w moim życiu. A z dźwiękiem jednak można ewoluować a nie pozostać przy jednym brzmieniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

witaj posiadam hd598 od dwoch lat,,,lecz potrzebowalem sluchawek zamknietych,...po zaciagnieciu opini wypadlo na beyerdynamic dt770 pro 250ohm i kupilem i po miesiacu ponad ,nadal nie moge sie nimi nacieszyc...spiete mam z xonar essence st...bas ,przestrzen.gora itd super,,,,senki spakowane...sa wersje z mniejsza impedancja np pod telefon..hd202 to jak dwie pokrywki..kup beyerdynamic dt770 pro np 80ohm(jesli nie masz wzmacniacza sluchawkowego) i potem mi podziekujesz...kolega ma hd202 i ich granie to zart(nie obrazajac ciebie)i zerowy komfort...beyery sa made in Germany nie Chiny i solidna konstrukcja..pozdrawiam

 

A jednak nie masz racji ;-). Już od tygodnia mam w domu słuchawki audio technica ad 500x i jestem nimi zachwycony. Scena szeroka, i grają takim dźwiękiem jak lubię. Muszę pomyśleć nad jakimś lepszym źródłem do nich bo czuję że są zdolne zagrać lepiej. Dobrze też sprawdzają się w grach, nie mam problemu z pozycjonowaniem. Ogólnie stwierdzam że to jeden z lepszych zakupów w moim życiu. A z dźwiękiem jednak można ewoluować a nie pozostać przy jednym brzmieniu.

witaj posiadam hd598 od dwoch lat,,,lecz potrzebowalem sluchawek zamknietych,...po zaciagnieciu opini wypadlo na beyerdynamic dt770 pro 250ohm i kupilem i po miesiacu ponad ,nadal nie moge sie nimi nacieszyc...spiete mam z xonar essence st...bas ,przestrzen.gora itd super,,,,senki spakowane...sa wersje z mniejsza impedancja np pod telefon..hd202 to jak dwie pokrywki..kup beyerdynamic dt770 pro np 80ohm(jesli nie masz wzmacniacza sluchawkowego) i potem mi podziekujesz...kolega ma hd202 i ich granie to zart(nie obrazajac ciebie)i zerowy komfort...beyery sa made in Germany nie Chiny i solidna konstrukcja..pozdrawiam ups chyba juz kupiles

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez darulok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sennheiser hd555 już parę latek u mnie są do niewymagających nie wiadomo czego polecam jak najbardziej.

Ale jednak dla niewymagających?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.