Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki do 500 zł


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Potrzebuję pomocy w doborze słuchawek. Do tej pory słuchałem na CAL! i gdyby nie uszkodzenie mechaniczne w ogóle bym nie myślał nad ich zmianą. Bardzo mocno zastanawiam się nad zakupem drugiej pary tych słuchawek i chyba tak uczynię, ale zanim to zrobię to szukam opinii o ich następcach czyli Creative aurvana live 2! Miał może ktoś możliwość bezpośredniego porównania? Jak wypadają 2 w porównaniu do poprzedniczek? Różnica w cenie dwukrotna, opłaca się dopłacić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Potrzebuję pomocy w doborze słuchawek. Do tej pory słuchałem na CAL! i gdyby nie uszkodzenie mechaniczne w ogóle bym nie myślał nad ich zmianą. Bardzo mocno zastanawiam się nad zakupem drugiej pary tych słuchawek i chyba tak uczynię, ale zanim to zrobię to szukam opinii o ich następcach czyli Creative aurvana live 2! Miał może ktoś możliwość bezpośredniego porównania? Jak wypadają 2 w porównaniu do poprzedniczek? Różnica w cenie dwukrotna, opłaca się dopłacić?

Nie opłaca się, niektórzy piszą że są nawet gorsze od jedynek , cieplejsze i większy bas .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się, niektórzy piszą że są nawet gorsze od jedynek , cieplejsze i większy bas .

 

Dzięki za odpowiedź. Czytałem o nich dużo pozytywnych opinii więc zacząłem się nad nimi zastanawiać, ale jeśli faktycznie są cieplejsze i mają więcej basu to raczej opcja nie dla mnie. Z resztą chwilowo prowizorycznie naprawiłem stare słuchawki i do póki będą działały to będę odkładał kasę na coś lepszego, żeby faktycznie był przeskok jakościowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W przedziale 500zł mogę śmiało polecić Beyerdynamic Custom One Pro. Mam podpięte do ps3, aktualnie gram w COD Ghost, jest lepiej niż w wysłużonych podobnie konstrukcyjnych Takstarach Pro80.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Świetny designe, również mam ochotę je zakupić ale może więcej opinii na temat najważniejszy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć. W nawiązaniu do wcześniejszych pytań, mam też małe zapytanie. Szukam słuchawek do HiFiman hm-700. Muszą być nauszne, grać gęstym, czystym dźwiękiem. Bas wyraźny, choć nie dominujący. Muzyka rockowa i alternatywa. Wybieram obecnie pomiędzy Audio technica m50x oraz m40x, a także Focal Spirit One. Bardzo proszę o znawców tematu o podpowiedzi. Pozdrawia!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kiedys mialem Sennheiser HD 598 teraz chce kupic ponownie jakies sluchawki (otwarte) . Slucham w cichym pomieszczeniu roznej muzyki na sluchawkach to w sumie okazjonalnie.

Znajdzie sie cos w tej kategori cenowej rownie dobrego ? moze byc ciut wiecej basu lub po prostu... znowu kupic hd598 za 650zl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć!

Planuję zrobić sobie na święta drobny prezent i chciałbym kupić jakieś porządne słuchawki. Wiem, że temat rzeka, ale po przebrnięciu przez 20 ostatnich stron w tym temacie dalej nie jestem w stanie dokonać wyboru. Czego szukam?

- słuchawki wokółuszne zamknięte, dobrze tłumiące

- używane będą głównie "na mieście", w środkach komunikacji miejskiej

- do odtwarzania służyć będzie telefon ASUS Zenfone 2 + Spotify Premium

- muzyka: dosyć szeroki przekrój - od jazzu przez electro i hip-hop na muzyce klasycznej kończąc

- cena: do 500-600zł

Do tej pory zainteresowałem się następujący modelami:

- Beyerdynamic DT 990 Pro 250 Ohm + wcześniejsze modele

- AKG K550

- Takstar Pro80 (podobno klasyka)

- Creative Labs Aurvana Live2

Czy któreś z powyższych spełnią moje oczekiwania? Coś innego?

Z góry dzięki za sugestie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś miał okazję porównać i może powiedzieć jakie są różnice między Takstar PRO 80,a Ultrasone HFI 580 oraz idąc dalej tym tropem HFI 780.Nie mam niestety gdzie ich posłuchać przed ewentualnym zakupem. Co prawda ma je chyba Albatros, ale mają idiotyczne ceny, a ja nie lubię łazić do sklepu wiedząc, że i tak u nich nie kupię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Misio38

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Info dla szukających słuchawek do 500zeta o ciekawym brzmieniu bez " bajeru wielkich znawców " tematu słuchawek .

Takstar . dokładniej od kilku tygodni jestem posiadaczem modelu TS 671 , kupiłem to coś po przeczytaniu wielu wypowiedzi na forach .

Kilka lat używam słuchawek HD-555 na ich temat napisano tomy całe ,generalnie

okresla sie jako pewne minimum w słuchaniu muzyki . Nie są hiendowe ale dają pewien przedsmak dobrego brzmienia .Słuchawki te mają obecnie lepsze wersje ,poprawione .Ale nie mialem okazji z nimi sie zapoznać .Oczywiście rozgladałem sie za czymś co bedzie lepsze od stardardu HD -555 . Kupiłem kilka słychawek w cenie od 100 do 500 zeta ale okazywały sie gorsze ...tu bez wnikania i opisywania .W końcu trafiło na Takstar TS -671 .Zamówiem i przyszły . Ludzie pisali ze takie wielkie , poza samym pąłąkiem nie sa jakieś olbrzymy . :) .

Brzmienie w oryginalnym kablu z średniej jakości wzmacniaczem .

- I ty nie mam zbyt wiele do pisania :) poza dwoma sprawami .

1- zdradzają olbrzymi potencjał

2- mają podbite średnie tony (w okolicach wyższych średnich) ale jest to do wytrzymania , tak to okresle .

////

Tu niestety zawodu dostarcze włascicielom dobrych klasycznych wzmacniaczy ponieważ po dwóch dniach rekablowalem sluchawki na połączenie czteroprzewodowe , generalnie słucham na słuchawkach z wzmacniacza zbalansowanego wymagającego 4 przewodów z słuchawek .Po kilku tygodniach moge napisać że w porównaniu z HD-555 pozostawiają je w tyle i to daleko .

Kilka cech TS -671 rekablowanych bez innych modyfikacji zasilanych z wzmacniacza zbalansowanego:ale tu dodam że z pewnymi niewielkimi korekcjami

ekualizacji w odtwarzaczu Foobar 2000 .

1 bas -o ile HD 555 potrafia zgubic w 40% nagrań około nawet do 70% basów takie zjawisko w Takstarach nie występuje , różnice pomiedzy poziomem basów między różnymi gatunkami muzyki oraz realizacjami pochodzącymi z różnych lat np. 1960-2010 sa znacznie mniejsze i określe je na około w 20% nagrań jest zagubina treść basowa w 30% . Te słuchawki pomimo konstrukcji otwartej ,typu bess refleks zadziwiają swoją zdolnością do odtwarzania basów w szeroki zakresie tonalnym jak i szybkościa narastania i wybrzmiewania .

To za około 170złotych .

////

Sorki na dziś to wszystko .:).

PS wyjaśnienie , zgubienie basu , tu określam tym nie poziom basu a utrate treści muzycznej partii basowej .Bowiem sam poziom basu jak dla mnie jest mniej ważny niż treść emitowana przez instrumenty basowe .

 

troszke muzyki :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez atmeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Szkoda że Takstary o których piszesz są otwarte, bo muszę odizolować się od jazgotliwej niewiasty. Z nowych tanich wynalazków zauważyłem słuchawki Audio-Technica ATH-AVC200. Czy ktoś z forumowiczów miał z nimi przyjemność lub nieprzyjemność obcować?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szkoda że Takstary o których piszesz są otwarte, bo muszę odizolować się od jazgotliwej niewiasty

 

Jak odkręcisz kurek (bez przesady) to:

1- nie będziesz słyszał niewiasty - autopsja

2-niewiasta będzie słyszeć, że słuchasz muzyki (5 razy lepiej niż w zamkniętych) i nie będzie truć dupy a jak zechce to wejdzie w zakres wzroku z uśmiechem na twarzy

Słuchawki pomimo brak "mocnego uderzenia basem" mają świetną przestrzeń (jak na słuchawki w tej cenie) - zamknięte się nie umywają

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...dźwięk oceniać dostępnym osobniczo aparatem do tego stworzonym a nie logiczna połówką mózgu." Ś.P. Mamel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam, może nie do końca pasuję zadać tutaj takie pytanie ale zaryzykuję :)

Chciałbym kupić słuchawki do 300zł

zastosowanie dość ogólne:

-przeważnie będą używanie raczej do słuchania muzyki z PC i gier. Podłączone bezpośrednio lub za pomocą DAC przetwornik BREEZE CM 6631

- rzadko do podłączenia do TOPAZ SR10

-ok 2,5m kabla (chyba że jest możliwość przedłużenia go to niema problemu)

- fajnie by było gdyby posiadały mikrofon

- jeśli było by sterowanie głośnościa na kablu było by fajnie

- gdyby były wygodne do bym był zadowolony chociaż wiadomo to już zależy od każdego inaczej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam, może nie do końca pasuję zadać tutaj takie pytanie ale zaryzykuję :)

Chciałbym kupić słuchawki do 300zł

zastosowanie dość ogólne:

-przeważnie będą używanie raczej do słuchania muzyki z PC i gier. Podłączone bezpośrednio lub za pomocą DAC przetwornik BREEZE CM 6631

- rzadko do podłączenia do TOPAZ SR10

-ok 2,5m kabla (chyba że jest możliwość przedłużenia go to niema problemu)

- fajnie by było gdyby posiadały mikrofon

- jeśli było by sterowanie głośnościa na kablu było by fajnie

- gdyby były wygodne do bym był zadowolony chociaż wiadomo to już zależy od każdego inaczej.

Wiec proponuję ci model pc 150,151,160,165 oczywiscie senka mają neodymy i mikrofon osobiscie używam modelu 150 już 5 rok jestem zadowolony a jezeli interesuja cie bassy które bedą wibrować twój mózg to polecam scullcandy crascher zakładam do gier,takie bez mikrofonu to model hd515 to samo praktycznie co legendarne hd555 (patrz wyżej opis atmeg opis dal) tylko bardziej podbity bass.

Takie na poziomie do muzyki to hd 555 łatwo zrobic upgrade do modelu 595 i masz 595 za małe pieniadze daja wtedy dobra przestrzeń i lepszy bas kontrolowany mam zrobiłem upgrade i sie ciesze. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez koba

Wysłane z mojego commodore 64 przy użyciu Joysticka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dla Was taki figiel :) Jeżeli ktoś chce porządne, fabrycznie nowe słuchawki, które kosztują poniżej 100zł a dźwiękiem poddają się dopiero HD600, to proszę pisać na prv. Sprzedam je za 80 zł już z przesyłką, ale co to jest, będzie niespodzianką. Renomowana firma, żaden wynalazek. Po prostu nie chce mi się bawić w przekonywanie nikogo, dlaczego te a nie inne. Pojedziemy po zaufaniu :) Jestem na forum od kilkunastu lat, kopara mi opadła gdy je wczoraj usłyszałem. Mam dwie pary, jedną sobie zostawiam, drugą mogę sprzedać. Gwarantuję satysfakcję. Mają 32ohm a zatem brzmią dobrze nawet na smartfonie. Słuchawki z kablem (długim) kolor śnieżno biały. Bardzo lekkie i wygodne.

 

Jestem ciekawy czy ktoś zaryzykuje 80pln :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Therion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś mała podpowiedz co to za cuda... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wysłane z mojego commodore 64 przy użyciu Joysticka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

creative?

 

:):P

 

Sorry, dla mnie Creative, beats audio czy inne wynalazki jeszcze nie zasługują na miano renomowanych firm. CAL! uważam za jedne z najgorszych słuchawek jakich słuchałem w życiu. Na nieszczęście jestem w posiadaniu jednej pary, ale nie sprzedam ich nawet wrogowi, bo bym się później wstydził.

 

Chcecie podpowiedzi, proszę bardzo, ale nie zawężę aż tak, byście zgadli. Są raczej duże, nauszne, bardzo lekkie, ZAMKNIĘTE ale co ciekawe, nie posiadają cech słuchawek zamkniętych, czyli są bardzo przestrzenne. Szukałem ich słabych stron i nie za bardzo mogę znaleźć. Pasmo mają przesunięte w górę, dlatego bas nie dominuje, ale z kolei nadrabiają właśnie piękną średnicą i górą. Wrzuciłem im muzykę filmową - odgrywają wszystkie niskie tony, ale nie robią z tego pierwszego planu, stąd wrażenie lekkości dźwięku. Dzięki nim ma się niezwykły wgląd w nagrania, ale nie "kłują" tym w uszy co zwykle jest domeną słuchawek analitycznych. Ja, po tylu latach słuchania różnych sprzętów, nie mogę wyjść z podziwu. Jestem też trochę na nie wq..y bo rozjechały ZIKi które mnie kosztowały 1300zł.

 

Z wad.. - nie wiem po kiego grzyba mają aż tak długi kabel. Zwykle takie kable dodaje się do sprzętów domowych. I tu zgoda - zasługują na to, by być pełnoprawnym członkiem domowego audio, ale ludzie, nie za cenę 80zł. Gdyby kosztowały 599 lub 999zł, to by na tym forum audiofile cmokali z zadowolenia, opisując ich brzmienie i porównując je z innymi. Producent ustalając cenę na 80zł spowodował, że nikt z poważnie interesujących się audio nawet się nad nimi nie pochylił. Ja to zrobiłem przez zwykły przypadek.

 

W zanadrzu mam jeszcze jedną niespodziankę, ale tę będę mógł ujawnić. Zresztą juz kiedyś ujawniłem i kto kupił był zachwycony. Tyle, że w tamtym przypadku słuchawki jakością sięgały do Koss Porta Pro, czyli dźwięku trochę ciemnego, relaksującego. Kosztowały 50 zł a grały tak kossy za 180zł. Wyprodukowała je (chyba przez przypadek) bardzo nierenomowana firma.

 

W przypadku słuchawek, które są tematem figla, skala jest znacznie większa, bo one skaczą do oczu słuchawkom kosztującym 10-15 razy więcej. A to już przestaje być śmieszne.

 

Ps . Właśnie ich słucham i pomyślałem, że zastrzegam sobie możliwość wycofania oferty. Być może zostawię sobie obie pary. Mają w sobie jakiś niezwykły fun słuchania, bardzo do mnie trafiły. Najwyżej będę miał prezent na następną gwiazdkę. Ale bez obawy, wówczas ujawnię je. Tylko głupio wyjdzie, bo narobię temu producentowi niezamierzonej reklamy. Ale z 2giej strony po to to forum jest, by wyławiać takie smaczki z rynku. Choć, sam przyznam, że do tej pory, wszystkie inne "forumowe smaczki" dla mnie okazały się wtopą. Czy to Lampucery, czy procab'y, CAL! czy Gainclone. Cieszę się, że gdzieś tam po drodze mojej audiofilskiej się przewinęły, bo dzięki nim zdobyłem kolejne doświadczenie, ale jeszcze bardziej cieszę się, że równie szybko zmieniły właściciela.

 

Cierpliwości. Ja w tym czasie upewnię się, że nie uległem "pierwszemu wrażeniu".

 

Jutro zdecyduję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Therion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesktar? O ten tasktar Ci chodziło

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

It doesn't matter what we're losing,

It only matters what we're going to find.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tekstar ?

 

Renomowana firma Tekstar? Ja jej nawet nie znam :)

 

 

 

------------------------------------------------------------

 

OK Panowie, czas na rozwiązanie FIGLA.

 

Muszę się Wam do czegoś przyznać. W domu mam tylko duże dziurki słuchawkowe. Jedyną małą, mam w telefonie (Note4) i dlatego na tej dziurce zrobiłem porównanie słuchawek. A były to wszystkie, które miałem akurat pod ręką, czyli np. Parrot Zik 2 (bezprzewodowo), Koss Porta Pro, moja tajna broń na literę P (to te tanie, które grają zaskakująco przyjemnie na poziomie Kossów - również bezprzewodowo) i jeszcze kilka innych, w tym Sennheiser HD600. Nie sięgnąłem tylko po CAL! bo ich nienawidzę.

 

Werdykt który Wam podałem, dotyczył dziurki smartfonowej.

 

Jako, że moimi wpisami narobiłem zamieszania a niektórym smaku, żeby być uczciwym, za punkt honoru postawiłem sobie odnalezienie w domu przejściówki z małego na dużego Jacka i przetestowanie Figli na dużym sprzęcie (Audiolab 8200CDQ), bo dopiero wówczas mógłbym ręczyć honorem za ich "zajebistość". Rano wreszcie znalazłem tę przejściówkę.

 

I ...?!

 

 

Na początek, pytanie: co decyduje o tym, że któreś słuchawki uznajemy za dobre, inne za bardzo dobre a jeszcze inne za referencyjne? Pasmo przenoszenia? Te, które są tematem figla mają pasmo od 12Hz do 22KHz a zatem ciut ponad wymagania zdrowego człowieka. Cena? :) Rzecz umowna. Wierność odtwarzania? Owszem. Ale co, gdy mamy dwie pary referencyjnych słuchawek? Jak ocenić które są lepsze? Tu pojawia się dodatkowy czynnik - KLIMAT. Radość ze słuchania. Wciąganie w muzykę.

 

Powróćmy na chwilę do wyników testu smartfonowego. Figiel mnie oczarował właśnie tym ostatnim czynnikiem - fun'em jakie dawało ich słuchanie. Mają coś w sobie takiego, że morda się uśmiecha, czego nie dały w tamtym momencie, aż w takim stopniu inne słuchawki. ZIKi zaprezentowały większą potęgę dźwięku, potężne basicho, ale fun słuchania był znacznie mniejszy. W ogóle ZIKi to taki wzmak z podkręconymi gałkami bas i sopran. Fajne gdy się chce popracować w słuchawkach, fajne na spacer, ale w kategorii audiofilskiej nie powinno się ich rozpatrywać. Typowy produkt marketingowy XXIw. Sennheisery HD600 są świetnymi słuchawkami, ale ze swoimi 300 ohmami, nie nadają się do dziurek smartfonowych, dlatego wypadły cienko, choć i tak, grzebiąc z nudów paluchem w nosie, pobiły wszystkie inne.

 

Dziś, po podłączeniu przejściówki do dużej dziury słuchawkowej Audiolaba, mój werdykt jest inny. Porównałem tylko Sennki z Figlem. Nie będę pisał o tym kto wygrał, bo to oczywiste. Sennki z dużej dziury walą po mordzie całym swoim potencjałem a jest ogromny. A Figiel? Zagrał tak samo jak ze smartfona. Fajnie, lekko, wciągająco, ale... Niestety, np. akordeonu nie odegrał poprawnie. Później potknął się na kilku jeszcze innych instrumentach, nadając im swój charakter brzmienia, dlatego przerwałem test uznając go za bezcelowy. Domeną figla jest po prostu smartfon. I tylko on. W sprzęcie audio, kariery nie zrobią. Ujawniła się jeszcze jedna ich cecha... "pudełkowatość"brzmienia. Coś, jakbyśmy słuchali kolumn w nie do końca umeblowanym pomieszczeniu. Ostateczną wadą jest brak poweru, masy dźwięku. Ta cecha zwykle ujawnia cenę każdych nauszników i tak było w tym przypadku. To jest powód, dla którego figiel jest tani.

 

Ale żeby zrozumieć swoje wczorajsze oczarowanie, przepiąłem się ponownie na smartfon i... znowu zagrało świetnie! Znowu wciągnęło i oczarowało. Nosz ... MAĆ !

 

 

Reasumując: Słuchawki będące tematem figla mnie trochę "oszukały". Są świetne do smartfonów. Dają niezwykłą radość słuchania, ale z w miarę porządnym audio domowym wypadają cienko (no, chyba, że ktoś je dopnie do jakiejś małej wieży).

 

A zatem żeby być uczciwym, muszę wycofać się ze złożonej oferty sprzedaży i mogę je ujawnić (ale bez symbolu), bo już nie rzucicie się na nie jak głodni na chleb ze smalcem a tym samym spadnie ze mnie podejrzenie o kryptoreklamę.

 

Jeżeli szukacie słuchawek do słuchania muzyki z telefonu, weźcie je pod uwagę. Tylko jak spotkacie kogoś z Sony, urwijcie mu jaja, za dołożenie do nich dwumetrowego kabla.

 

No cóż, po raz kolejny możemy się przekonać, że nie da się kupić hajendu za 80zł do domowego audio.

 

 

Oto figiel:

 

0276031_6.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.