Jump to content
IGNORED

Pomóżcie mi proszę.

bajka02

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Próbuje podłączyć Fergusona Ariva310 do amplitunera Denon AVR-2312 poprzez HDMI i mam poważny problem. Włączam arive i po kilku minutach zanika mi obraz, dźwięk jest tylko obrazu brak. Po odłączeniu od amplitunera i podłączeniu bezpośrednio pod telewizor przez hdmi wszystko jest ok.

Ręce mi już opadają, chyba wszystkiego próbowałem, przeróżnych ustawień w amplitunerze ale na darmo.

Czasami idą się obejrzeć film z dziesięć minut aby po chwili znowu znikł obraz.

W czym jest problem? Co robię nie tak?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Sprawdzałem już trzy w tym dwa nowe, tak się denerwuje że niemogę sobie poradzić, wymiana kabli nie pomaga, ten sam kabel po podłączeniu bezpośrednim do telewizora działa

Podłącz Fergusona pod inny telewizor i sprawdź.

Tzn cały komplet, Ferguson - amplituner - inny tv. Inne urządzenia (np blue ray) działają w takim połączeniu (przez amplituner) poprawnie jak rozumiem ?

Witam serdecznie,

Próbuje podłączyć Fergusona Ariva310 do amplitunera Denon AVR-2312 poprzez HDMI i mam poważny problem. Włączam arive i po kilku minutach zanika mi obraz

Tak aktualizuje amplituner na bieżąco, inne urządzenia działają poprawnie.

Jedną rzecz zauważyłem dość ciekawą. Sytuacja z zanikaniem obrazu nie występuje gdy podłączam Arive 310 do przedniego wejścia HDMI. Tak to chyba zostawię. Zamówiłem łamany przewód aby nie odstawał z przodu

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

Powiem wam szczerze tak poza tematem , że bajecznie ogląda się z tego urządzenia filmy w pełnym DtsHDMaster, TrueHd to już bajka. Ariva choć taka niepozorna i nie droga a potrafi dosłownie wszystko Bluerey o wadze 48Gb. w obrazie .iso wszystko śmiga jak marzenie, dlatego zależało mi na poprawnym i bezawaryjnym podłączeniu.

Temat będę oczywiście drążył dalej, taki mam charakter, choć nie wiem czy ktoś mi pomoże.

su2y9emu.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.