Jump to content
IGNORED

Dali Royal Menuet


vcore

Recommended Posts

Słuchałem ... w połowie lat 90-tych. Bardzo fajne kolumienki. Szybkie i muzykalne, z dobrą sceną i stereofonią. Nie przetwarzają prawie w ogóle basu ale mimo to brzmienie jest OK. Wymagają dobrego wzmacniacza, z tanim byle czym nie pokażą co potrafią. Lubiłem je ...

Link to comment
Share on other sites

Dzięki justas32 i elduce, kolumny będę miał w domu za kilkanaście minut :)

 

Co do wzmacniacza to jeszcze nie mam typu, na razie będą grać na zmianę w głównym systemie.

Docelowo jakaś mocna lampa - być może MC-10L.

 

Markus77 posiadałem != posiadam, taki prosty rachunek

Link to comment
Share on other sites

Proszę Cię. Robisz z siebie lebiodę. Nigdy nie maiłeś tych kolumn i nie będziesz miał. Po co chwalisz się, że coś masz jak nigdy tego nie widziałeś na oczy szczeniaku!!!. Żałosny jesteś. Wypowiadasz się na tematy, których nie znasz. Chwalisz się czymś czegoś nie masz. Masz 22 lata i w D byłeś i G widziałeś Cały PAN VCORE> SZCZENIAK ZA MIEDZY KOŁO Mielna.

Link to comment
Share on other sites

Obudził się z amoku niespełniony obrońca Dragon Audio. Jeśli ktoś ma tutaj ze sobą problemy to z pewnością nie ja :) Szczerze współczuję, bo nie sądziłem, że w tak zaawansowanym wieku można reprezentować sobą poziom specjalnego gimnazjum. Krótki rozumek masz, amoże w szkolnej ławce zostawiłeś? AP sprzedałem w zeszłym, trzeba było śledzić giełdę hifi.pl - choć nie sądzę, abyś był tymi paczkami zainteresowany bo zatrzymałeś się na poziomie świecących paździerzy symbolu Dragon Audio

 

Kolumny grają już od kilku godzin i faktycznie na basie to strasznie chudziutko - ale nie odczuwa się braków tylko po prostu dźwięk wydaje się lżejszy. Wokale z kolei są w mojej opinii doskonałe, ale kolumny najlepiej radzą sobie z lekkim Jazzem i do tej muzyki są stworzone. Gabarytowo są o kilka cm mniejsze od Usherów S-520 ale w porównaniu bezpośrednim wypadają lepiej - nie licząc basu, bo S-520 mają go jednak więcej z uwagi na większy głośnik. Minusem też jest tylny BR - nie lubię takiego rozwiązania w małych kolumnach. Ciekawe jak wygląda porównanie do nowych Mentor Menuetów.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.