Jump to content
IGNORED

Jaki subwoofer max do 1000 zł

Marek Miklewicz

Recommended Posts

Witam

Obecnie posiadam następujący zestaw kina domowego 5.0:

Yamaha RX-V473

Prism Audio Odyssey M200 5.0

TV Samsung LE32C650

Teraz chciałbym dokupić jakiś subwoofer do tego kina, pomieszczenie to jakieś 17 m2 i chciałbym na tego suba przeznaczyć max 1000 zł, lecz jeśli będzie jakoś taniej to nie będę rozpaczał ;). Subwoofer ma być głównie pod filmy rzadziej PS3 i muzyka

Zwróć uwagę na KEF C4, powinien sprawdzić się w Twoim systemie.

Jeśli masz taką możliwość, serdecznie zapraszam na odsłuchy.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Niestety nie mam opcji na odsłuch jestem z Zamościa więc trochę daleko ;)

Ten KEF C4 troszkę drogo, ten 1000 zł to naprawdę wyżyłowany max a do tego dochodzi jeszcze kabel i wysyłka, więc może dałoby radę coś tańszego?

P.S dodam, że nie jestem audiofilem, chcę po prostu komfortowo pooglądać filmy.

Z upustem klubowym myślę że zmieścimy się w założonej kwocie. Jeśli JBL, to zdecydowanie wolałbym serię ES, jednak to jest drożej.

Ewentualnie bardzo fajny, mocny i szybi subwoofer TAGA Harmony TSW-120 - http://www.q21.pl/taga-harmony-tsw-120-kredyt-20-x-0.html. Spokojnie z dobrym kabelkiem zmieścimy się w kwocie.

Zobacz proszę moje propozycje, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

P.S dodam, że nie jestem audiofilem, chcę po prostu komfortowo pooglądać filmy.

Audiofile nie używają subwooferów. :)

Audiofile słuchają muzyki.

Filmy na 32", trochę mało.

Sprawdź:

YAMAHA SW-800

JBL E-250

DALI SWA 12

YAMAHA SW-515

Witam:)

Teraz ja proszę o pomoc w wyborze subwoofera do zestawu zlożonego z

pioneer vsx-322

odtwarzacz BDP-150

głośniki TAGA 506S v2.

Proszę tez o doradzenie jaki przewód wybrac do podłączenia suba z amplitunerem. Liczę na parę ciekawych niedrogich propozycji.

Pozdrawiam

"P.S dodam, że nie jestem audiofilem, chcę po prostu komfortowo pooglądać filmy " a ja Ci mówię , że żeby komfortowo oglądac filmy niestety trzeba trochę wydac na sprzęt , każdy element jest ważny .

odpowiem tak, zdaję sobie sprawę, że zwłaszcza kolumny to sprzęt low-end ale po pierwsze zakupione prism audio są jeszcze na gwarancji i sprawne, więc ich wymiana dziś to trochę wyrzucanie pieniędzy, co więcej jak na moje ucho słonia to jestem zadowolony z ich jakości. Jeśli zaś chodzi o 32'' TV to po prostu na większy nie mam miejsca ale siedząc dość blisko TV nie narzekam na jego wielkość.

Witam:)

Teraz ja proszę o pomoc w wyborze subwoofera do zestawu zlożonego z

pioneer vsx-322

odtwarzacz BDP-150

głośniki TAGA 506S v2.

Proszę tez o doradzenie jaki przewód wybrac do podłączenia suba z amplitunerem. Liczę na parę ciekawych niedrogich propozycji.

Pozdrawiam

Weź jakąś Kodę taką jak Cię maksymalnie stać , a najlepiej posłuchaj kilka subów . Tylko jak to w sensowny sposób wykonać ?

W założonym budżecie polecam suba Koda SW1000v2 i spokojnie na kabel wystarczy. Do 1000 pln ten sub nie ma zbyt wielu konkurentów.

Kino: TV Sony, BR Panasonic, Ampli Yamaha, kolumny Definitive Technology, sub Velodyne, projektor Epson Stereo: gramofon Technics, wzmacniacz Yamaha, głośniki Roth, wzmacniacz słuchawkowy Vincent,  słuchawki Sennheiser i Audio-Technica

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.