Jump to content
IGNORED

Mazury - miejsce na wypoczynek

gregin

Recommended Posts

Najlepiej chyba w okolice Gizycka i Mikolajek. Pod Kętrzynem zwiedzisz Wolfschanze:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Niedaleko tez jest Św Lipka:

Hidden Content

Tu wszystko jest:

Hidden Content

?👈

Dupa tam podawane linki!!!!

Mazury tak fajne,że żadnych durnowatych /reklama/. nie potrzebujecie.

Powietrze,przestrzeń,kobitki,jedzenie,itd,itd nie potrzebują reklamy!

Jechać i nie dyskutować - minus -- wilki mogą odgryżc dupsko - taka przygoda z zeszłego roku - pokrzyczałem i poszły sobie !!

Guest GratefullDe

(Konto usunięte)

Mazury, Rosochaty Róg.... Wigry.... Bajka.... Dyskotek nie oczekiwuj ;)

Zastanawiałem się kiedyś, gdzie mieszkańcy Włoch czy Hiszpanii spędzają wakacje. Przecież ich codzienne otoczenie to dla nich żadne mecyje.

No i znalazłem Włochów i Hiszpanów podczas wakacji... na Mazurach! :)

Byłem w szoku, że większość zagranicznych rejestracji była z płd. Europy, wcale nie z Reichu, czego by można oczekiwać.

Zgadało się potem z południowcami na campingu. Opowiadali, że są tu już któryś raz i zawsze będą wracać.

Argumenty południowców za Mazurami:

- woda, dużo wody :)

- nie tak gorąco latem, jak u nich

- lasy, zieleń, u nich wszystko latem wypalone

- przyroda wciąż zachowana, wolność, przestrzeń, klimat trochę przygodowy

- tanio

Teraz pewno jest dużo więcej zagraniczniaków, gdy infrastruktura się rozwinęła... ja tam byłem z 11 lat temu.

Piękne są Mazury.

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Glodowo gdzie cztery domy i jeden pensjonat w ktorym wlasciciel robi najlepsze na swiecie zalewy z rybami w sloikach sprzedawne jako luksus w delikatesach i Almie.Jako ze warunki normalne nie uswiadczysz wlochow,niemcow i zielonych idiotow.Potem pensjonat Jachno na zadupiu prowadzony w sposob prosty ale luksusowy z calym wyposazeniem gdzie praktyczne cale jezioro twoje.Stosunkowo drogo ale nie łamie nog .Tez ludzie dziecmi malo niemcow i wlochow a zupełnie brak zielonych idiotów.....co jest najcenniejsze.

Guest rydz

(Konto usunięte)

Znacie jakieś godne polecenia noclegi na Mazurach? Najlepiej w takim miejscu, żeby się nie pozabijać z nudów i w nie zaporowej cenie ;) No i w pobliżu ciekawych miejsc ;)

Gregin,czy to muszą być Mazury? że tak zapytam,wypoczynek leżenie bykiem,czy aktywny wypoczynek :)

Glodowo gdzie cztery domy i jeden pensjonat w ktorym wlasciciel robi najlepsze na swiecie zalewy z rybami w sloikach sprzedawne jako luksus w delikatesach i Almie.Jako ze warunki normalne nie uswiadczysz wlochow,niemcow i zielonych idiotow.Potem pensjonat Jachno na zadupiu prowadzony w sposob prosty ale luksusowy z calym wyposazeniem gdzie praktyczne cale jezioro twoje.Stosunkowo drogo ale nie łamie nog .Tez ludzie dziecmi malo niemcow i wlochow a zupełnie brak zielonych idiotów.

Pod jaką marką sprzedają te zalewy?

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

nie pamietam bo pol roku temu mi sie skonczyly.Pisze Nazwa miejscowosci a nie pamietam nazwy pensjonatu.Łatwo znalezsc w internecie.

obok pensjonatu pole namiotowe i co roku koncert muzyczny.Swieze ryby w spoldzielni.Tak bylo a jak jest nie wiem od dwoch lat.

Guest rydz

(Konto usunięte)

Www.Paprotki.PL.Stanica pod Zadzierną,Dolny Śląsk nie Mazury :)

Ktoś lubi aktywny wypoczynek baza do wypadów nie więcej jak 70km.

Zamek Książ,zamek Czocha,miasteczko miniatur,sztolnie w Kowarach,Czechy skalne miasto w Teplicach i wiele wiele więcej atrakcji.

Na miejscu można połazić po górkach,wejść na Zadzierną,pozbierać grzybów,rybska w zalewie że hej,domki super,cisza-spokój,żyć nie umierać:))

Zjechałem Mazury,ostatnie lata to tragedia,tłumy ludzi,okolice Brodnicy zapewniły tylko trochę spokoju :)

Guest frywolny trucht

(Konto usunięte)

Wyczarterować okręcik i popłynąć wszędzie.

To jest myśl. Obowiązkowa salwa w Hotel Gołębiewski w Mikołajkach.

Guest masza1968

(Konto usunięte)

Sandacze, karpie, liny, okonie etc

muls, a gdzieś ty w mazurskich jeziorach karpia widziałeś?

Coś mi się widzi, że od tych słoików to gospodarz jeszcze lepszego mózgotrzepa pędził :)

Guest masza1968

(Konto usunięte)

Tak na marginesie do sloika nie musi wkladac tylko to co w jeziorze.

plywa.

A to OK.

Już za 2 lata będzie można na Mazury dotrzeć bezpośrednio z Londynu czy Dublina! :)

Szykuje się najpiękniejsze polskie lotnisko, do tego Szymany to lokalizacja sławna na całym świecie - tam przecież Miller z Kwaśniewskim torturowali talibów.

Bardzo się cieszę że to lotnisko powstanie, z drugiej strony - będzie tam chyba więcej ochrony niż pasażerów, bo to łakomy kąsek dla terrorystów - symboliczna lokalizacja.

Www.Paprotki.PL.Stanica pod Zadzierną,Dolny Śląsk nie Mazury :)

Ktoś lubi aktywny wypoczynek baza do wypadów nie więcej jak 70km.

Zamek Książ,zamek Czocha,miasteczko miniatur,sztolnie w Kowarach,Czechy skalne miasto w Teplicach i wiele wiele więcej atrakcji.

Na miejscu można połazić po górkach,wejść na Zadzierną,pozbierać grzybów,rybska w zalewie że hej,domki super,cisza-spokój,żyć nie umierać:))

Zjechałem Mazury,ostatnie lata to tragedia,tłumy ludzi,okolice Brodnicy zapewniły tylko trochę spokoju :)

Nie martw sie, za 3 lata napiszesz to samo o Slasku.

Już za 2 lata będzie można na Mazury dotrzeć bezpośrednio z Londynu czy Dublina! :)

Szykuje się najpiękniejsze polskie lotnisko, do tego Szymany to lokalizacja sławna na całym świecie - tam przecież Miller z Kwaśniewskim torturowali talibów.

Bardzo się cieszę że to lotnisko powstanie, z drugiej strony - będzie tam chyba więcej ochrony niż pasażerów, bo to łakomy kąsek dla terrorystów - symboliczna lokalizacja.

Tez sie ciesze, nie bede musial po tesciowa na lotnisko az do Gdanska ciskac.

Tylko troche wierzyc mi sie nie chce w te lotnisko, tym bardziej w 2 lata. Kto tam byl to wie.

?👈

Tylko troche wierzyc mi sie nie chce w te lotnisko, tym bardziej w 2 lata. Kto tam byl to wie.

No, biorąc pod uwagę przykład Modlina to faktycznie mogą być tylko pobożne życzenia.

W państwie Tuska za cokolwiek się władza zabierze to sp***li.

No to już mam zaklepany wypoczynek w miejscowości Zełwągi. Niedaleko Mikołajek i Mrągowa, ciekawe jak będzie;) Jedno z głowy,a teraz trzeba szukać kolejnego noclegu, ale tym razem już nad morzem na dalszy ciąg wczasów.

A właśnie, był już ktoś z was na pilniku country w Mrągowie? Co to właściwie? Bo załapie się na termin gdy to będzie. Jakiś szał tam panuje w tym okresie, wszędzie pokoje pełne.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.