Jump to content
IGNORED

Wybór CD zamiast pionka PD9700 do 3K pln

Rakim

Recommended Posts

Więc tak - "remont" domowego audio powoli dobiega końca i przychodzi powoli czas na wymianę CD.

Obecnie od 6-7 lat dzielnie służy mi pioneer PD9700. Gra to obecnie z integrą MF A308 i VA Beethoven.

Ogólnie nie jest źle ale zawsze może być lepiej i tak padło na CD - kabelkologia zastaje na deser.

Tak jak w opisie tematu zastanawiam się nad nastepującymi modelami :

Musical Fidelity A308 CD - idealnie pasowałby do integry no i jeden pilot do obydwu urządzeń.

Primare D30.2 (ewentualnie CD31) - sentyment do marki, wadę ma taką że jest czarny :)

Lyngdorf CD1 - w środku trochę pusto ale ponoć gra zacnie

Coś innego - budżet 3k pln - najlepiej srebrne i koniecznie z pilotem.

Muza to ogólnie gitarowe granie od lżejszych rzeczy po porządną sieczkę więc sporo słabo zrealizowanych płyt.

Jeżeli są lepsze propzycje od powyższych to można a nawet trzeba je tutaj przytoczyć.

Jeśli chodzi o przetworniki to tutaj mam mieszane uczucia - z jakim Dac'iem zestawić PD9700 aby było dobrze więc póki co to sobie odpuszczam.

Ja bym poszedł w stronę Audiolab M-DAC lub Hegel HD-11.

Audiolaba można taniej kupić w GB.

Pure Power PC (PPA USB V2, LPS) + DAPHILE + WIMP HI-FI -> PCM -> DSD -> DAC Oppo BD-105D -> Musical Fidelity kW500 -> MAGNEPAN MG 1.7 + VELODYNE EQ-MAX10

Guest discomaniac71

(Konto usunięte)

Wybór jest całkiem spory. Meridian, Krell, Copland. Do SM 6 podszedłbym jednak z dużą rezerwą bo nie dla wszystkich jest to urządzenie wybitne. Dla mnie SM-6 jest fajny w swoim przedziale cenowym. Niestety z używanym CD w tej cenie przegrywa z kretesem.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.