Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki wysokiego lotu


Piotr Ryka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HE-6 raczej dobrze wypadały w tym porównaniu dopóki recenzent nie znalazł magicznego połączenia i w tym momencie już pewnie myślał o LCD-4 i o tym jaki byłby kłopot z ich ściągnięciem, gdyby LCD-3 nie wyszły zwycięsko.

 

To, że pan Dyba poszukiwał dla siebie to fajnie, dobrze dla niego, ale nie powinien się zabierać do pisania recenzji bez przygotowania sprzętu. Bo jeśli HE-6 były tak transparentne jak on to opisywał to aż prosiło się o poszukanie magicznego połączenia również dla nich.

 

Piotrze, olać D7100, ciekawsze Fostexy TH900.

 

Możliwe, że ciekawsze, ale tych to już całkiem nie ma skąd wziąć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się domyślam Mirek faktycznie będzie miał K1000 i to z kablem StefanAudio Art, a do tego Cary 300 SEI. Ale może coś się zmieniło.

 

Wysyp HE-6 jest być może związany z ofensywą marketingową Audez'e, propagującą Ich model LCD-3 jako lepszy od topowych Hi-FiMAN'ów. Ciekaw jestem jak to wygląda w praktyce. Redaktor Dyba w najnowszym numerze High Fidelity pisze, że to święta prawda (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ), a na Head-Fi czytałem z kolei opinię gościa rozczarowanego brzemieniem LCD-3 względem starszych LCD-2. Kto inny sprzedaje tam LCD-3, bo kupił Staksa 009. I tak to się kręci.

RMS, dystrybutor na Polskę Hi-FiMAN'a, nie jest zapewne z tej recenzji na High Fidelity szczególnie zadowolony, bo dostarczył HE-6 do porównania. (Osobiście wysyłałem, bo były wcześniej u mnie.) Pozostaje jedynie żałować, że samemu nie miało się okazji do takich porównań. Żałuję też, że polski dystrybutor Denona nie chce użyczyć nowych AH-D7100. Trochę to dziwna polityka, ale cóż, każdy ma prawo do swojej.

 

Ale najlepsze jest to, że Sennheiser za swoje HD 700 dostał nagrodę EISA. Patrzcie i uczcie się. Tak się robi słuchawki.

W przyszlym tygodniu powinien byc gotowy caly tor sluchawkowy,potem odpalic i sluchac muzyki,nowe lepsze lampy w przyszlosci,bede mial mozliwosc uslyszec to co Piotr opisuje w pieknych recenzjach!Jezeli chodzi o twoja strone to trzymam kciuki,jak jeszcze nalezenie do tego forum beda mogly miec tylko osoby ktore zamieszcza swoje zdjecie,podadza nazwisko i imie,wyszczegolnia caly tor sluchawkowy jaki posiadaja(potwierdzone zdjeciem na tle swojej osoby), ta autetycznosc wyeliminuje wszystkie problemy, bo kazdy bedzie odpowiadal za swoje slowa i bedzie sie wstydzil jezeli zle sie zachowa,nie trzeba moderatorow i pilnowania strony internetowej(pozew sadowy i po wszystkim).Oczywiscie jak ktos ma cos do powiedzenia o nowo testowanym sprzecie, akurat nie musi byc jego wlasnoscia, ale mial mozliwosc odsluchow, to wtedy podaje dokladnie jaki to sprzet( konfiguracja) i zdjecie jego na tle sprzetu dla wiarygodnosci,wyeleminuje pseudo gawedziarzy!!!Mysle super pomysl na przejrzystosc forum z prawdziwego zdarzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była tylko kwestia czasu .

 

WTF?

Jakieś dziwne to forum. Cały temat z tagami został wchłonięty przez ten temat.

 

Do moderatora - Jak Pan sobie wyobraża dyskusję na dwa osobne tematy w jednym ciągu postów? Przecież to będzie kompletny bałagan!

 

Przeciez Lovely Cube mozna zamowic sobie tutaj w konfiguracji na zyczenie:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tak, ale to "tylko" BLC, a nie Linear. W dodatku kosztuje 700,-.

 

Kolega Frost pisał o Linearze, a jak na razie nie ma ani jednego producenta tego wzmaka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF?

Jakieś dziwne to forum. Cały temat z tagami został wchłonięty przez ten temat.

 

Do moderatora - Jak Pan sobie wyobraża dyskusję na dwa osobne tematy w jednym ciągu postów? Przecież to będzie kompletny bałagan!

 

 

 

Tak, ale to "tylko" BLC, a nie Linear. W dodatku kosztuje 700,-.

 

Kolega Frost pisał o Linearze, a jak na razie nie ma ani jednego producenta tego wzmaka.

We wcześniejszym wpisie #4758 ,#4759 jest podany numer do kogoś kto robi clony Lehmana. Ale czy to Linear czy Lovely, to nie podano.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BCL to skrót od Black Cube Linear. Produkuje go Lehmann Audio. Chińskie podróbki bazują na tym samym schemacie, ale miewają różne części dające różnorakie efekty brzmieniowe. Lovely Cube jest z tych słodko-muzykalnych. Sama jakość części niezła. Tanie Langshi to loteria w sensie podzespołów, gość wkłada co akurat ma w szufladach. Lutowanie bywa niechlujne, co w skrajnym przypadku może uszkodzić słuchawki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BCL to skrót od Black Cube Linear. Produkuje go Lehmann Audio. Chińskie podróbki bazują na tym samym schemacie, ale miewają różne części dające różnorakie efekty brzmieniowe. Lovely Cube jest z tych słodko-muzykalnych. Sama jakość części niezła. Tanie Langshi to loteria w sensie podzespołów, gość wkłada co akurat ma w szufladach. Lutowanie bywa niechlujne, co w skrajnym przypadku może uszkodzić słuchawki.

 

OK. Dzięki za wyjaśnienie. Rzeczywiście w porównaniu do BC te klony są zdecydowanie większe.

Jedyny "zarzut" jaki mogę mieć do BCL - większość ludzi pisze BLC, stąd też interpretacja BLackCube - to to że ma 5R na wyjściu słuchawkowym, więc tak naprawdę dobrze napędzi słuchawki o impedancji 60R lub wyższej.

W takim wypadku Grado odpada. :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Dzięki za wyjaśnienie. Rzeczywiście w porównaniu do BC te klony są zdecydowanie większe.

Jedyny "zarzut" jaki mogę mieć do BCL - większość ludzi pisze BLC, stąd też interpretacja BLackCube - to to że ma 5R na wyjściu słuchawkowym, więc tak naprawdę dobrze napędzi słuchawki o impedancji 60R lub wyższej.

W takim wypadku Grado odpada. :(

Że co? To są delikatnie mówiąc farmazony z tymi zależnościami impedancji. Kto takie prawo sformułował?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkurencja?

 

A może by tak wszystkie wątki przenieść na bocznicę?

 

Sądzę że to świetny pomysł ale pewnie się Piotrze przejęzyczyłeś i chodzi Ci o spotkanie w realu ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co? To są delikatnie mówiąc farmazony z tymi zależnościami impedancji. Kto takie prawo sformułował?

Gosc z blogu NWAVguy promuje- nie wazne jak gra wzmacniacz sluchawkowy, jak DF jest wiekszy niz 8, to dzwiek bedzie swietny!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc z blogu NWAVguy promuje- nie wazne jak gra wzmacniacz sluchawkowy, jak DF jest wiekszy niz 8, to dzwiek bedzie swietny!

 

Tak, no między innymi on.

Nawet na stronie Lehmann'a jest informacja, że to jest wzmak dla słuchawek od 60R wzwyż.

Także nie jestem pewien czy to tylko farmazony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bierz LC i 325 na poczatek - zawiedziony nie bedziesz. Tak sie sklada, ze slyszalem tego klona i wiem jak to gra dokladnie z tymi sluchawkami. Czytac receznje i opowiesci z krypty nalezy z przymruzeniem oka, a najlepiej znalezc ludzi, ktorzy maja podobne upodobania sluchawkowe. Kolega Johnys mial tego klona i 325, byl u mnie sluchalismy razem, sluchalismy z Majkelem, ktory Grado ma przerobione jak malo kto. Chcesz wyzej, uderz do Niego po BP. Wzmacniacz ma wzmacniac, anie ksztaltowac brzmienie. A BP to jest referencja w tym wzgledzie - chyba, ze wydasz duzo wiecej kasy (gdybajac, bo sam nie jestem taki pewien) . Taki WooAudio dzielony sluchalem i co z tego, ze pieknie wyglada jak po powrocie na BP mialem banana na twarzy.

LC ma b ladna przestrzen i taki aksamitny gladki dzwiek - na poczatek bedzie naprawde dobry. Ale i tak skup sie na sluchawkach w pierwszej kolejnosci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

The Protagonist DAC by McGyver, Dynaco ST35, Hifiman HE5LE:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bierz LC i 325 na poczatek - zawiedziony nie bedziesz. Tak sie sklada, ze slyszalem tego klona i wiem jak to gra dokladnie z tymi sluchawkami. Czytac receznje i opowiesci z krypty nalezy z przymruzeniem oka, a najlepiej znalezc ludzi, ktorzy maja podobne upodobania sluchawkowe. Kolega Johnys mial tego klona i 325, byl u mnie sluchalismy razem, sluchalismy z Majkelem, ktory Grado ma przerobione jak malo kto. Chcesz wyzej, uderz do Niego po BP. Wzmacniacz ma wzmacniac, anie ksztaltowac brzmienie. A BP to jest referencja w tym wzgledzie - chyba, ze wydasz duzo wiecej kasy (gdybajac, bo sam nie jestem taki pewien) . Taki WooAudio dzielony sluchalem i co z tego, ze pieknie wyglada jak po powrocie na BP mialem banana na twarzy.

LC ma b ladna przestrzen i taki aksamitny gladki dzwiek - na poczatek bedzie naprawde dobry. Ale i tak skup sie na sluchawkach w pierwszej kolejnosci.

 

A jak się zapatrujesz na wzmaki Darka Kuleszy?

Napisałem do niego, ale w cenie 600,-, to mógł mi tylko zaproponować jakąś bardzo elementarną konstrukcję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Widze, ze wpisy na tym forum traktowane sa przez zarzad jak mieso. Napisalem swoje spostrzezenia na temat sluchawek do jazzu za 1500PLN w jednym watku, za chwile patrze, nie ma juz watku, a wszystko magicznie zostalo przeniesione, inny temat i inna zakladka, ale co tam. Czyste jaja.

 

az sie odechciewa cokolwiek tu pisac...

 

Aż odechciewa się wciąż przypominać netykietę i regulamin ... czyste jaja.

 

Netykieta forum AudioStereo

 

1. Przed zadaniem nowego pytania skorzystaj z wyszukiwarki. Forum Audiostereo.pl istnieje kilka lat i najprawdopodobniej problem z którym się zgłaszasz został już szeroko omówiony. Jeżeli uważasz, że masz coś nowego do dodania lub uważasz, że ktoś mógłby mieć do dodania coś więcej niż już zostało napisane - zapraszamy do odświeżenia starego wątku lub w dalszej kolejności utworzenia nowego.

 

3. Unikaj powielania istniejących już wątków. Przed założeniem wątku dotyczącego jakiegoś aktualnego zagadnienia sprawdź na kilku ostatnich stronach w danym dziale, czy topik na ten temat nie został już założony.

 

Źródło:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Copyright © Audiostereo.pl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż odechciewa się wciąż przypominać netykietę i regulamin ... czyste jaja.

 

Netykieta forum AudioStereo

 

1. Przed zadaniem nowego pytania skorzystaj z wyszukiwarki. Forum Audiostereo.pl istnieje kilka lat i najprawdopodobniej problem z którym się zgłaszasz został już szeroko omówiony. Jeżeli uważasz, że masz coś nowego do dodania lub uważasz, że ktoś mógłby mieć do dodania coś więcej niż już zostało napisane - zapraszamy do odświeżenia starego wątku lub w dalszej kolejności utworzenia nowego.

 

3. Unikaj powielania istniejących już wątków. Przed założeniem wątku dotyczącego jakiegoś aktualnego zagadnienia sprawdź na kilku ostatnich stronach w danym dziale, czy topik na ten temat nie został już założony.

 

Źródło:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Copyright © Audiostereo.pl

 

Akurat tematów wyczerpujących moje pytanie o słuchawki do jazzu - przy czym sprecyzowałem o jaki jazz i jakie brzmienie mi chodzi - nie ma za wiele. Są chyba dwa mało ciekawe i krótkie tematy.

Bardziej chodziło mi o założenie tematu, w którym ludzie mogliby podawać konkretne, sprawdzone zestawienia jazzu-daca-wzmaka-słuchawek i tym samym pomagać bardziej precyzyjnie poszukującym.

Przenosząc mój temat do tego bardzo już rozbudowanego i spersonalizowanego wywołałeś tylko zamieszanie i bałagan między ludźmi dyskutującymi na praktycznie osobiste i bardzo sprecyzowane tematy, dotyczące wąskiej - bardzo drogiej - grupy słuchawek.

Naprawdę nie jestem w stanie zrozumieć takiego postępowania.

W czym szkodzi forum audiostereo.pl jeden dodatkowy, wydaje mi się, że całkiem niegłupi, sprecyzowany temat?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam produktow Pana Kuleszy. Uwazam jednak, ze powinienes podjac meska decyzje i cos zakupic - nic nie zastapi doswiadczenia wlasnych odsluchow w dluzszym okresie czasu, w zaciszu domowym:) Ostatnio byla fajna okazja na 325 za 700zl - trzeba bylo sie skusic.

Poszperaj ten w dziale sprzedazy na headfi - czasem zdarzaja sie fajne okazje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

The Protagonist DAC by McGyver, Dynaco ST35, Hifiman HE5LE:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam produktow Pana Kuleszy. Uwazam jednak, ze powinienes podjac meska decyzje i cos zakupic - nic nie zastapi doswiadczenia wlasnych odsluchow w dluzszym okresie czasu, w zaciszu domowym:) Ostatnio byla fajna okazja na 325 za 700zl - trzeba bylo sie skusic.

Poszperaj ten w dziale sprzedazy na headfi - czasem zdarzaja sie fajne okazje.

 

No, no. Nie martw się, nie będę was zamęczał tymi pytaniami bez końca. ;)

Decyzję podejmę, ale niestety dopiero we wrześniu. Na razie brak mi kasy.

A w najbliższych dniach też będę przeprowadzał wyprzedaż na allegro na ten właśnie cel.

 

Światek audio jest najeżony zupełnie sprzecznymi opiniami, a nie chodzi tu wyłącznie subiektywne oceny brzmienia.

Wielu konstruktorów - elektroników twierdzi, że większość tanich, fabrycznych produkcji jest kompletną porażką.

Skonstruowaną tak żeby tylko działały, a nie wykorzystywały potencjał podzespołów.

Ostatnio spotkałem się z taką opinią na temat Little Dota, a nawet "obiektywnego" ODACa.

Jak już wdałem się w te rozmowy-rzeki na forach audio, to chciałbym stąd wyciągnąć jakieś konkretne wnioski i naukę na przyszłość.

Kupować w ciemno i odsprzedawać mógłbym bez porad osób trzecich.

Hawq!

 

P.S.

A i przepraszam za off-topa, ale nie stałoby się tak gdyby moderator nie przeniósł tutaj mojej prywatnej rozkminki.

Postaram się już więcej nie zaśmiecać tego tematu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muuhau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż odechciewa się wciąż przypominać netykietę i regulamin ... czyste jaja.

 

Netykieta forum AudioStereo

 

1. Przed zadaniem nowego pytania skorzystaj z wyszukiwarki. Forum Audiostereo.pl istnieje kilka lat i najprawdopodobniej problem z którym się zgłaszasz został już szeroko omówiony. Jeżeli uważasz, że masz coś nowego do dodania lub uważasz, że ktoś mógłby mieć do dodania coś więcej niż już zostało napisane - zapraszamy do odświeżenia starego wątku lub w dalszej kolejności utworzenia nowego.

 

3. Unikaj powielania istniejących już wątków. Przed założeniem wątku dotyczącego jakiegoś aktualnego zagadnienia sprawdź na kilku ostatnich stronach w danym dziale, czy topik na ten temat nie został już założony.

 

 

Kolego Palton. Jakby Muuhau mogl znalezc odpowiedz na swoje pytanie w tym watku to by ja zapewne znalazl, ale tak sie nie stalo, zgodnie wiec z netykieta mial prawo zalozyc sobie nowy watek (wytluscilem Ci nawet ten fragment), poniewaz 'Sluchawki do Jazzu za 1500PLN' nia sa zadnym powielaniem 'Sluchawek Wysokiego Lotu', dwa odmienne tematy, chyba, ze ktos bedzie szedl w zaparte i udawal glupiego iz jest inaczej. Tego netykieta w sumie nie zabrania. Prosze wskaz mi tutaj stary wpis, ktory odpowiada w calej rozciaglosci na zadane przez kolege pytanie. Rozumiem, ze przejrzales tutejszy watek od dechy do dechy i 'slusznie' zadecydowales.

 

ps. co wiecej, od czegos sa tutaj osobne zakladki; Hi-End oraz Stereo, jakbys nie zauwazyl, bo nawet to zdecydowales pomieszac odnosnie pierwotnego wpisu Muuhau.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszla ostatnia paczka z sluchawkami !!!ktore wybralem jako pierwsze do zakupu,sa nimi AKG K-1000 ,w idealnym stanie 10/10 i kupione na Ebay z Wloch.Ciesze sie bardzo, bo udalo mi sie wygrac oferte, ale mysle ze tylko dlatego ze wiele osob nie zauwazylo tej oferty.Cena zakupu (716eur) z dodatkowym slynnym kablem firmy(Stefan AudioArt) ktory kosztuje sam polowe ceny tych sluchawek,to rewelacja,bo ceny za same sluchawki (800eur-900eur)to normalka.Sluchawki pachna nowoscia,nie maja ani jednego nawet minimalnego zarysowania,numer bardzo wysoki(08789) w pieknej drewnianej skrzynce z jasnego drzewa.Tor sluchawkowy zostal zbudowany i zawiera elementy nowoczesnosci Laptop-DAC jak i retro wzmacniacz lampowy CARY 300SEI ,teraz trzeba wszystko polaczyc i posluchac jak to razem zadziala.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor sluchawkowy zostal zbudowany i zawiera elementy nowoczesnosci Laptop-DAC

Jaki Laptop i DAC i jaka konfiguracja,program,etc?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszla ostatnia paczka z sluchawkami !!!ktore wybralem jako pierwsze do zakupu,sa nimi AKG K-1000 ,w idealnym stanie 10/10 i kupione na Ebay z Wloch.Ciesze sie bardzo, bo udalo mi sie wygrac oferte, ale mysle ze tylko dlatego ze wiele osob nie zauwazylo tej oferty.Cena zakupu (716eur) z dodatkowym slynnym kablem firmy(Stefan AudioArt) ktory kosztuje sam polowe ceny tych sluchawek,to rewelacja,bo ceny za same sluchawki (800eur-900eur)to normalka.Sluchawki pachna nowoscia,nie maja ani jednego nawet minimalnego zarysowania,numer bardzo wysoki(08789) w pieknej drewnianej skrzynce z jasnego drzewa.Tor sluchawkowy zostal zbudowany i zawiera elementy nowoczesnosci Laptop-DAC jak i retro wzmacniacz lampowy CARY 300SEI ,teraz trzeba wszystko polaczyc i posluchac jak to razem zadziala.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Zdjecia mojego toru sluchawkowego:

 

:post-30415-0-18409700-1345898030_thumb.jpg

 

Zdjecia mojego toru sluchawkowego:

 

:post-30415-0-18409700-1345898030_thumb.jpg

post-30415-0-58758600-1345898198_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko Mirku super, tylko powinieneś jeszcze kupić lampy Emission Labs 300B "mesh", bo od polskiego dystrybutora Cary wiem, że te oryginalne, produkcji JJ, są takie sobie. To spory wydatek i nic pilnego, ale tak na przyszłość. Tak w ogóle, to dobrych lamp 300B jest cała masa, ale przeważnie ceny mało zachęcające.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko Mirku super, tylko powinieneś jeszcze kupić lampy Emission Labs 300B "mesh", bo od polskiego dystrybutora Cary wiem, że te oryginalne, produkcji JJ, są takie sobie. To spory wydatek i nic pilnego, ale tak na przyszłość. Tak w ogóle, to dobrych lamp 300B jest cała masa, ale przeważnie ceny mało zachęcające.

Tak Piotrze kupie! tylko sprawdze ,jak na tych normalnych lampach graja, abym potem zobaczyl zmiany na lepsze.Ciesze sie ze bede mial o czym pisac,bo zawsze podziwialem twoj tor odsluchowy ,teraz beda wieksze mozliwosci sprzetowe i mysle udane wspaniale odsluchy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samb bym tego Cary posłuchał. Jakoś nie było okazji.

Jak zrobicie prawdziwy MED sluchawkowy w Krakowie to przylece specjalnie z calym sprzetem,bo bardzo chcialbym posluchac twojego toru, jak i Wiktora sprzetow,mysle ze kiedys uda wam sie to zrobic!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobicie prawdziwy MED sluchawkowy w Krakowie to przylece specjalnie z calym sprzetem,bo bardzo chcialbym posluchac twojego toru, jak i Wiktora sprzetow,mysle ze kiedys uda wam sie to zrobic!

Dziekuje wam wszystkim bardzo,gratulacje przyjmuje od was z wielka satysfakcja,bo od was dostac pochwale to wyroznienie i zaszczyt, bo jestecie starymi wyjadaczami i znawcami tematu,wiecie jak ciezko to wszystko skompletowac i jeszcze kupic za 50% ceny,co mi sie udalo w calej okazalosci,nawet nowe sprzety dostalem z wielkim dyskontem "nie moge publicznie wszystkiego powiedziec".Wiem ze interesuje was porownanie z elektrostatami,przyjdzie na to czas ,jak i na porownanie z torem Piotra Ryki.Gustaw troche sie obawia oddalenia odpalenia tego toru i ma troche racji,moze nie z powodu kabli polaczeniowych ,bo sa jak widzieliscie kupione ,ale z powodu zmiany mieszkania w Londynie na wieksze i to teraz musi nastapic,mam tylko 2-3miesiece, dlatego odpalenie musi poczekac.Oczywiscie chcialbym stanac do walki z Wiktorem i zobaczyc co lepiej gra,mysle ze kiedys na zywo stoczymy ta walke,mysle ze z Piotrem bedziemy mieli podobne tory odsluchowe, z czego bardzo sie ciesze,bo bede wiedzial o czym pisze P.Ryka.Moim dalszym krokiem w przyszlosci bedzie kupno najlepszych sluchawek dynamicznych na swiecie i dazyl bede do posiadania podobnej kolekcji jaka ma Wiktor,wiadomo przeciwstawnej elektrostatom,wtedy powalczymy jak rowny z rownym!!!Jeszcze raz dziekuje za doping z waszej strony,mysle ze was nie zawiodlem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wam wszystkim bardzo,gratulacje przyjmuje od was z wielka satysfakcja,bo od was dostac pochwale to wyroznienie i zaszczyt, bo jestecie starymi wyjadaczami i znawcami tematu,wiecie jak ciezko to wszystko skompletowac i jeszcze kupic za 50% ceny,co mi sie udalo w calej okazalosci,nawet nowe sprzety dostalem z wielkim dyskontem "nie moge publicznie wszystkiego powiedziec".Wiem ze interesuje was porownanie z elektrostatami,przyjdzie na to czas ,jak i na porownanie z torem Piotra Ryki.Gustaw troche sie obawia oddalenia odpalenia tego toru i ma troche racji,moze nie z powodu kabli polaczeniowych ,bo sa jak widzieliscie kupione ,ale z powodu zmiany mieszkania w Londynie na wieksze i to teraz musi nastapic,mam tylko 2-3miesiece, dlatego odpalenie musi poczekac.Oczywiscie chcialbym stanac do walki z Wiktorem i zobaczyc co lepiej gra,mysle ze kiedys na zywo stoczymy ta walke,mysle ze z Piotrem bedziemy mieli podobne tory odsluchowe, z czego bardzo sie ciesze,bo bede wiedzial o czym pisze P.Ryka.Moim dalszym krokiem w przyszlosci bedzie kupno najlepszych sluchawek dynamicznych na swiecie i dazyl bede do posiadania podobnej kolekcji jaka ma Wiktor,wiadomo przeciwstawnej elektrostatom,wtedy powalczymy jak rowny z rownym!!!Jeszcze raz dziekuje za doping z waszej strony,mysle ze was nie zawiodlem.

 

Podłączysz, posłuchasz, dopasujesz kable, kupisz lepszelampy, osłuchasz się i zrobimy spotkanie. Bardzo jestem ciekaw jak wypadnie konfrontacja Cary z T-H.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o odpowiedz wlascicieli Ultrasone E10 !Gdzie jest bity numer seryjny tych sluchawek,dostalem zdjecie gdzie od wewnetrzej strony uchwytu na metalu laczacym sie z skora wyryta jest liczba 566 i pod spodem napis LIMITED,mysle ze to jest liczba podanej ilosci wyprodukowanych tych sluchawek a nie konkretny numer tych sluchawek?czy ktos z posiadaczy moze napisac mi jak i gdzie jest ujety wlasnie numer konkretnego egze....?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.