Skocz do zawartości
IGNORED

T+A Music player balanced


skaktus

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos miał okazję bawić się tym playerem od T+A w wersji balanced, a może nawet porównywać do konkurencji linn majik / akurate lub nad m51 +m52. W opisach nic nie piszą o sterowaniu przez aplikacje na androida lub iOS. A może coś ciekawszego w podobnej cenie.

Chetnie wysłucham opinii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masza1968 chyba to ma. Testował różne i Linn Majik wypadł gorzej a Linn Akurate nieco lepiej ale za znacznie wyższą kasę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość masza1968

(Konto usunięte)

Mam ten transport.

Przed zakupem porównywałem w swoim systemie z Majikiem DS i Akurate DS.

T+A plasuje się dokładnie między tymi Linnami (a w zasadzie troszeczkę niżej od Akurate a dużo wyżej od Majika) a ma dodatkowo wysokiej jakości napęd CD, bardzo dobry DAC (ja korzystam i tak z zewnętrznego) oraz tuner analogowy. Posiada również regulowane wyjścia.

Sprzęt jest u mnie już chyba od roku i jestem z niego bardzo zadowolony.

 

Sterowanie odbywa się bądź z pilota systemowego bądź z aplikacji T+A Control na iPhone/iPad (nie wiem czy jest na Androida).

 

Masza1968 chyba to ma. Testował różne i Linn Majik wypadł gorzej a Linn Akurate nieco lepiej ale za znacznie wyższą kasę.

 

Dokładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Pewnie trochę droższy ale to jest najnowsza seria T+A.

W Las Vegas zebrali b.pochlebne recenzje.

Niestety z tego co wiem produkcja na najbliższe kilka miesięcy wysprzedana.

Może jakiś dealer ma na stanie jako demo.

 

Masz do niego również integrę :)

post-33970-0-87339100-1367155488_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość masza1968

(Konto usunięte)

Nie ma ciśnienia. Po pierwsze jeszcze nie ma go chyba w ofercie a po drugie muszę o nim poczytać bardziej szczegółowo bo nie wiem czy przyniesie mi w porównaniu z MPB jakiś wyraźny progres. Na pewno wygląda gorzej od MPB i ciężko mi go by było wpasować na "ołtarzyk".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Nie ma ciśnienia. Po pierwsze jeszcze nie ma go chyba w ofercie a po drugie muszę o nim poczytać bardziej szczegółowo bo nie wiem czy przyniesie mi w porównaniu z MPB jakiś wyraźny progres. Na pewno wygląda gorzej od MPB i ciężko mi go by było wpasować na "ołtarzyk".

 

Już chyba jest w sprzedaży.

Ale w Polsce nie wiem czy już go oferują.

Dane techniczne są niezłe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Ja już nie czytam danych technicznych bo jak praktyka udowadnia - dane nie grają :)

Trzeba poczekać aż będzie u nas i wypożyczyć.

 

No tak dane techniczne nie grają.

Ale skoro masz już coś takiego to gorzej raczej nie powinno być:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten transport.

No to szczerze gratuluję gdyż posiadam bardzo miłe wspomnienia związane z tym sprzętem.

Bardzo solidna budowa, niemiecka precyzja, dopracowany napęd i bardzo przyzwoity dźwięk.

Niewątpliwy plus to również wyświetlacz , który jest bardzo czytelny.

Nowego modelu nie znam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za uwagi, ten nowy model jest z wyższej serii i jest jego test w jednym z majowych niemieckich pism audio ( nie pamiętam nazwy coś w empiku tylko podejrzałem) cena 8000 € czyli ponad 2 razy więcej niż model MPB, aktualnie też w cenie około 15 000 można kupić akurata ex demo, ale uniwersalność MPB chyba przeważy, jednak nie obędzie się bez testów :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość masza1968

(Konto usunięte)

Warto porównać MPB z Akurate żeby wyrobić sobie zdanie.

15k za Akurate to bardzo dobra cena. W wartościach bezwzględnych samego brzmienia jest to super transport plików.

Ja jednak wziąłem pod uwagę uniwersalność T+A. Odpadł mi jeden klocek z "ołtarzyka" (CD).

Co zaś do budowy i solidności wykonania to chłopaki ze Szkocji jeszcze są daleko w tyle za Niemcami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na audiomarkcie już jest wyzszy model na sprzedaż

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Z tego co się zorientowałem już jakiś czas jest ten system dostępny w PL, dostępny kolor to tytan i srebrny. Trzeba sprawdzić

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.