Jump to content
IGNORED

Zestaw laptop wzmacniacz słuchawkowy słuchawki

Mateusz_48428

Recommended Posts

Witam! Jestem miłośnikiem dźwięku mimo to tymczasowa sytuacja zmusza mnie do zakupu laptopa i rezygnacji z pożądanego systemu audio. Jednakże chciałbym posłuchać od czasu do czasu muzyki na przyzwoitym poziomie. Problemem w moim przypadku jest brak czasu na uzupełnienie wiedzy na temat audio z racji 2 kierunków studiów i czasochłonnej pracy. Nie lubię również marketingowego gówna które media internet i ogłupieni użytkownicy chcą wcisnąć innym. Proszę więc o podanie jakiegoś sensownego zestawienia słuchawek, laptopa i jakiegoś osprzętu np. wzmacniacza słuchawkowego. Nie pytajcie co słuch am bo nie starczy mi dnia z by wymienić, niesłucham disco polo rzadko słucham jazz soul i muzyki poważnej. Pod powiem co mam na oku (oczywiście nie będę się przy tym upierać) HP envy 6 lub ASUS serii bang & olfusen (nie ze względu na markę beats i bang) słuchawki do 800zł Denon Yamaha sennheiser akg. Proszę o podanie typów z uzasadnieniem. Pozdrawiam

Witaj,

nie będę pisał na temat notebooka, gdyź nie ma to duźego znaczenia. Zainstaluj tylko bezpłatny program foobar2000 i będzie dobrze.

Do notebooka podłącz dobry wzmacniacz z USB DAC np. Calyx Coffee oraz wybierz dobre słuchawki - proponuję moim zdaniem wybitne w swoim przedziale cenowym AKG K550. Komputer połącz z przetwornikiem kablem WireWorld Ultraviolet USB.

Spójrz proszę na linki:

- http://q21.pl/calyx-coffee.html

- http://q21.pl/akg-k-550.html

Serdecznie zapraszam na odsłuchy, w przypadku pytań służę pomocą

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Oki to notebooka odrzucam z pytania co do słuchawek to wezmę je pod uwagę, gorzej ma się już co do wzmacniacz trochę gorzej jeżeli się da i ma to jakiś sens to prosiłbym o propozycje do 300zł Z odsłuchu skorzystałbym z chęcią ale jestem z okolic Bydgoszcz także jest to kawałek drogi.(jak będę w pobliżu a, nie dokonam jeszcze z zakupu to skorzystam z chęcią z propozycji.)

zdecyduj sie kolego, czy do 800 czy do 300... a co bedzie jak pozniej napiszesz ze do 100?

jak do 300, szukaj Grado SR60. jest szansa, ze nawet sama dzwiekowka w laptopie to napedzi....

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Witaj,

nie będę pisał na temat notebooka, gdyź nie ma to duźego znaczenia. Zainstaluj tylko bezpłatny program foobar2000 i będzie dobrze.

Do notebooka podłącz dobry wzmacniacz z USB DAC np. Calyx Coffee oraz wybierz dobre słuchawki - proponuję moim zdaniem wybitne w swoim przedziale cenowym AKG K550. Komputer połącz z przetwornikiem kablem WireWorld Ultraviolet USB.

Spójrz proszę na linki:

-

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

-

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Serdecznie zapraszam na odsłuchy, w przypadku pytań służę pomocą

WItam !

Troche spoza tematu ale mam prośbę o radę :

Jaki wzmacniacz lub dac/wzmak poleciłby Pan do słuchawek Sennheiser HD 598 ?

Czy wspomniany Calyx Cofee się do nich nada? - Muza głownie rock, lekki metal,grunge alternatywa...

Pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.