Skocz do zawartości
IGNORED

Dziwny wtyk w Beyerdynamic DT440 zamiast jacka


viciu080

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dzisiaj na pchlim targu rzuciły mi się wspomniane w tytule słuchaweczki za śmieszne w ich przypadku pieniądze. Wizualnie były w super stanie, brakowało tylko nauszników. Była to para ze starszej jeszcze serii. Podaje linka dla pewności:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Moje pytanie dotyczy nietypowego wtyku jakie miały te słuchawki a mianowicie duży okrągły z czterema pinami ale nie okrągłymi tylko płaskimi. Niestety nie wkleję zdjęcia tego tutaj bo nigdzie nie mogę znaleźć podobnego wtyku. Reasumuję że kabel był po prostu wymieniony. Gniazda podobne do tego wtyku widziałem we wzmacniaczach Apache. Słuchawek nie kupiłem gdyż nie wiedziałem czy będę mógł to do czegoś podłączyć i czy jest jakaś przejściówka bo przekablowanie raczej by było nieopłacalne. Co myślicie?

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wymiana wtyku na jakikolwiek inny nie była by problemem nawet dla totalnej łamagi.

 

Mi raczej chodziło o to co to może być za wtyk bo pierwszy raz taki widziałem i nie wiem nawet do czego by mógł pasować, może nie warto go zmieniać tylko kupić przejściówkę. Jeżeli nawet wymiana kabla lub wtyku to już jest jakaś ingerencja i czy nie odbije się to na jakości dźwięku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co może się popsuć, gdy upitolisz "dziwny wtyk" i starannie polutujesz jakiegoś porządnego jacka???

Bez przesady, to niest jakiś super-hiper-high-end.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.