Skocz do zawartości
IGNORED

KOLUMNY DO 2500zł


MajkelBlack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jako że nie jestem znawcą tematu postanowiłem zapytać bardziej doświadczonej społeczności.

Mianowicie...jakie kolumny kupić.

 

Obecnie posiadam wzmacniacz Yamaha AS300 i kolumny podłogowe Jamo S606.

Chciałbym wymienić kolumny ponieważ po przeprowadzce są zdecydowanie za duże oraz chciałem poprawić jakość dźwięku

Pokój około 20m2, muzyka jaką preferuję - rock/metal.

 

Nie mam żadnego faworyta, po prostu tak jak napisałem powyżej zrobić mały upgrade jakości.

Proszę o jakieś propozycje, mój budżet to około 2500-3000zł.

Preferuję głośniki podłogowe, ale jeśli jest coś naprawdę godnego polecenia może być i inny rodzaj,

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc !

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słaby wzmak tak więc jakieś magnaty wysokodecybelowe do rock metal nowa seria 6 quantum? albo coś podobnego

A od kiedy Magnaty z serii 6xx są "wysokodecybelowe" ? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to możliwe to prosiłbym o jakieś linki do aukcji allegro itp.

Mieszkam w Irlandii więc zamawiając z polski musiałbym szukać z opcją kuriera, tu niestety mam bardzo mały wybór - a jeśli coś jest fajnego to ceny są kosmiczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jeśli kupisz dobre kolumny w podanym przedziale, niestety wzmacniacz będzie wąskim gardłem pod względem jakości dźwięku. Dobrze robisz, że zaczynasz od kolumn, jednak w przyszłości pomyśl nad lepszym wzmacniaczem.

Biorąc pod uwagę wielkość pomieszczenia oraz Twoje preferencje brzmieniowe, zdecydowanie sugerowałbym kolumny Paradigm Monitor 7 v.7. To mocne, dynamicznie grające kolumny, wybaczające pewne ograniczenia w konfiguracji systemu - http://www.q21.pl/paradigm-monitor-7-v-7.html.

 

Jeśli masz taką możliwość, serdecznie zapraszam na odsłuchy do naszego salonu, w przypadku pytań, oferty jestem do dyspozycji.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

91-92db uważam za efektywne

Żadne z Magnatów z serii 6xx nie potrafią wytworzyć ciśnienia akustycznego rzędu nawet 89 dB. Q605/Q655 mają SPL na poziomie ok. 87-88 dB i to nie podlega żadnym dyskusjom, w googlach o tym "mówią" testy, ja je miałem i wiem, że mają efektywność delikatnie niższą aniżeli Tonsile Maestro II 180.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupisz kolumny uzywane za 2,5 tys .... a kupisz za ta kase naprawde dobre kolumny to wzmak masz do wymiany.

 

poza tym gdzie jest zródło :) kuzwa co wy ludzie macie wywalone z cedekami ???? sam wzmak i kolumny nie grają!!!!!! trzeba źródło !!!!!! a jak myslisz ze kupisz byle co albo dac za pińcet złotych to lepiej nic nie kupuj

 

za 3,5 tys do negocjacji gosc oferuje sonus olivy na revelatorach ! takie same tylko pod nazwą xavian chodzą po 10 tys

tylko do tego trzeba dobry wzmak i koniecznie dobre cd ... no i odpowiednia akustyka, ale jak o to wszystko zadbasz masz hiend w domu. ja mialem monitory na tych przetwornikach i po podłaczeniu do wzmaka MF A3 + cd naim cd3 przenosiło mnie w inny świat !!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupisz kolumny uzywane za 2,5 tys .... a kupisz za ta kase naprawde dobre kolumny to wzmak masz do wymiany.

 

poza tym gdzie jest zródło :) kuzwa co wy ludzie macie wywalone z cedekami ???? sam wzmak i kolumny nie grają!!!!!! trzeba źródło !!!!!! a jak myslisz ze kupisz byle co albo dac za pińcet złotych to lepiej nic nie kupuj

 

za 3,5 tys do negocjacji gosc oferuje sonus olivy na revelatorach ! takie same tylko pod nazwą xavian chodzą po 10 tys

tylko do tego trzeba dobry wzmak i koniecznie dobre cd ... no i odpowiednia akustyka, ale jak o to wszystko zadbasz masz hiend w domu. ja mialem monitory na tych przetwornikach i po podłaczeniu do wzmaka MF A3 + cd naim cd3 przenosiło mnie w inny świat !!!!!

 

To że wzmak mam do wymiany wiem doskonale, ale postanowiłem zacząć od kolumn.

Podeślij linka do tych kolumn o których mówisz, na allegro są jakieś za 3300 ale żadnej negocjacji tam nie widzę

Wybacz ale tak jak pisałem jestem świeży w temacie więc skróty nie za wiele mi mówią, wnoszę że jesteś obeznany w temacie więc mógłbyś rozwinąć listę sprzętu jaki proponujesz - powiedzmy kolumny, wzmacniacz i CD.

Nie mówię że chcę kupić coś za "pińćset złotych" ale prosiłbym o w miarę rozsądną cenowo propozycję, adekwatną do ceny kolumn jakie chcę kupić - taka półka to dla mnie maximum na chwilę obecną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne z Magnatów z serii 6xx nie potrafią wytworzyć ciśnienia akustycznego rzędu nawet 89 dB. Q605/Q655 mają SPL na poziomie ok. 87-88 dB i to nie podlega żadnym dyskusjom, w googlach o tym "mówią" testy, ja je miałem i wiem, że mają efektywność delikatnie niższą aniżeli Tonsile Maestro II 180.

 

Tylko, co to ma do brzmienia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

teraz w super cenie,bardzo zajefajne kolumny,"muzykalne" z dobrym jakościowo i ilościowo basem i przyjemną "górą",kolumny warte każdej złotówki w wyśmienitej jakościowo stolarce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wzmacniacz to jakaś słabizna,kup kolumny do 1500 zł bo wzmacniacz nie jest wart takich wydatków,albo pozostań przy tych co masz.Spróbuj go posłuchać na jakichś avance omega.pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, co to ma do brzmienia?

A czy ktoś coś pisał o brzmieniu? Przeczytaj o co się rozchodziło w poprzednim poście zamiast bezsensownie cytować. "Wysokoefektywne"? Jeżeli koleś napisałby, że te kolumny są oparte na głośnikach 8 calowych to co? Wszyscy będziemy to czytać nie zwracając na to uwagi i zadawać pytanie "Tylko, co to ma do brzmienia?" A teraz idę się napić wysokokalorycznej wody mineralnej! Coś nie tak? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz jaki posiadasz to doskonaly sprzet . Ci ,ktorzy pisza inaczej pewnie nigdy nie widzieli go na oczy o uszach nie wspomne .

szukasz sprzetu /kolumn/uzywanego ?

dlaczego nie rzucisz okiem na amazon ireland /UK/ ?

jaki ma sens wymiana jednych podlogowek na inne /oprocz dzwieku oczywiscie / nowe beda moze o kilka centymetrow plytsze lub nizsze = czy to cos zmieni w Twoim pokoju ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś coś pisał o brzmieniu? Przeczytaj o co się rozchodziło w poprzednim poście zamiast bezsensownie cytować. "Wysokoefektywne"? Jeżeli koleś napisałby, że te kolumny są oparte na głośnikach 8 calowych to co? Wszyscy będziemy to czytać nie zwracając na to uwagi i zadawać pytanie "Tylko, co to ma do brzmienia?" A teraz idę się napić wysokokalorycznej wody mineralnej! Coś nie tak? :)

 

Na zdrowie!!!

 

Rozchodzi się o to (chyba), aby zagrało jako tako.

Wg mnie, to Wy piszecie bez sensu. Jedni o efektywności, inni np. o woferach, czy ilości dróg... Jasne jest, że nie to decyduje o brzmieniu. Chyba, że o to idzie spór?

Być może?

No tak. Faktycznie w rocku TRZEBA hałasu:)

 

Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś coś pisał o brzmieniu? Przeczytaj o co się rozchodziło w poprzednim poście zamiast bezsensownie cytować. "Wysokoefektywne"? Jeżeli koleś napisałby, że te kolumny są oparte na głośnikach 8 calowych to co? Wszyscy będziemy to czytać nie zwracając na to uwagi i zadawać pytanie "Tylko, co to ma do brzmienia?" A teraz idę się napić wysokokalorycznej wody mineralnej! Coś nie tak? :)

sam poczytaj ze zrozumieniem i doradź jakieś sensowne kolumny gościowi do słabego wzmacniacza bo o to sie tu rozchodzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam poczytaj ze zrozumieniem i doradź jakieś sensowne kolumny gościowi do słabego wzmacniacza bo o to sie tu rozchodzi

Gdybym nie przeczytał ze zrozumieniem to nie przetoczyłbym twojego zdania. A, że akurat co niektóre posty potrafią się rzucić w oczy to co poradzisz? NIC! Trzeba pisać prawdę to wtedy nie będzie się poprawianym :)

 

zukzukzuk dziękuję :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie przeczytał ze zrozumieniem to nie przetoczyłbym twojego zdania. A, że akurat co niektóre posty potrafią się rzucić w oczy to co poradzisz? NIC! Trzeba pisać prawdę to wtedy nie będzie się poprawianym :)

 

zukzukzuk dziękuję :)

 

I vice-wersja:)

 

Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zaczynasz od kolumn to pomyśl nad najnowszymi Heco Music Style 500 lub Music Style 800. W 20m2 będą sprawowały się idealnie. Będziesz miał rewelacyjnie grającą i wyglądającą kolumnę i to w cenie w granicach 2700zł para. Do 3500zł nie kupisz nic lepszego nowego na gwarancji. Potem wymienisz wzmacniacz na coś lepszego, proponował bym jakiegoś Rotela bo bardzo dobrze zgrywa się z kolumnami Heco. Plus dobre kable i będziesz miał porządne stereo. Do tej Yamahy przemyślał bym Magnata Quantum 655 lub 675. Bardzo dobrze zagrają też Magnaty Vectory 205 lub 207. Wyklikaj te modele w Google i zobaczysz ceny i opinie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 9 Maja 2013 - x2
Ukryte przez misiomor, 9 Maja 2013 - x2

Wzmacniacz , ktory posiadasz jest doskonaly . Oczywiscie nie podoba sie ludziom ,ktorzy nigdy go nie widzieli na oczy ; nie wspominajac o uszach a maja najwiecej do powiedzenia . Kolumny ...faktycznie przydaloby sie zmienic .

rzuc okiem na strone amazon ireland /UK/

w jaki sposob nowe kolumny podlogowe rozwiaza Twoj problem lokalowy /wielkosc/ ? nowe beda moze o kilka centymetrow mniejsze = co to da ?

jaki posiadasz odtwarzacz?

jakie kable /interkonekty/ ?

dlaczego nie kupisz kolumn najlepszych na swiecie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim za pomysły

Zatem na liście znalazły się

 

- Paradigm Monitor 7 v.7

- Heco Music Style 500 / 800

- Studio Monitor 55

- Castle Knight 5

- Magnaty z serii 6xx

 

Wszystkie są cenowo przystępne. Dlatego może jakieś opinie odnośnie tych powyżej.

Teraz dopiero zauważyłem - błąd mam w pierwszym poście

Mój wzmacniacz to Yamacha AS500 nie AS300, chociaż mniemam że wielkiej zmiany w opiniach na ten temat nie będzie :]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Irlandii więc zamawiając z polski musiałbym szukać z opcją kuriera, tu niestety mam bardzo mały wybór - a jeśli coś jest fajnego to ceny są kosmiczne.

 

O czym ty mówisz? Na wyspach kolumn i wszelkiego sprzętu audio więcej niż chuck norris policzy, w dodatku w przeważającej większości taniej niż w polsce w dodatku przesyłka na wyspach gratis a ty chcesz ciągnąć jakieś graty z polski? Paranoja. Ludzie sprowadzają sprzęt z GB i opychają z zyskiem na allegro i jeszcze jest taniej niż w polskich sklepach. Spójrz sobie chociażby tutaj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W polsce te paczki stoją po 4 koła.

Dziwię się, że nikogo z szanownych forumowiczów nie zdziwiła kolegi diagnoza wyspiarskiego rynku audio...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz masz doskonaly . Nie wiedza o tym tylko ci ,ktorzy nigdy nie widzieli go na oczy, nie wspominajac o uszach i co ciekawe... , maja najwiecej do powiedzenia .

pytania pomocnicze:

jaki masz odtwarzacz?

jakie kable , polaczeniowe itp

dlaczego nie zakupisz najlepszych kolumn na swiecie?

czy znasz strony amazon ireland /UK/ ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wzmacniacz masz doskonaly . Nie wiedza o tym tylko ci ,ktorzy nigdy nie widzieli go na oczy, nie wspominajac o uszach i co ciekawe... , maja najwiecej do powiedzenia" .

 

Bez urazy kolego,nic do Ciebie nie mam,ale miałem możliwość odsłuchu tego wzmacniacza i powiem szczerze że nie jest to sprzęt wysokich lotów,czy nawet średnich.Miałem jakiś czas yamahę i też myślałem że to niewiadomo co,rzeczywistość okazała się bardzo brutalna : |,a tutaj koledze MajkelBlack trzeba poprostu pomóc i moim zdaniem powinien zacząć od zmiany wzmacniacza,a potem kolumny o ile budżet na to pozwoli ;).Pzdr

 

Acoustic energy,niestety nie słuchałem,także się nie wypowiadam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie opinie i rady - w zasadzie to jestem.

Kilka osób poradziło mi abym zaczął od kolumn (mówię tu o stałych bywalcach forum audiostereo), więc teraz już nie wiem :]

Cieszy mnie zainteresowanie i chęć pomocy niezmiernie. Szkoda tyko że tyle różnych opinii ;/

 

Nie wiem jak w Anglii, ale w Irlandii nie ma wiele sklepów HIFi aby móc posłuchać, dlatego tu szukam porady gdyż zdaję sobie sprawę, że będę musiał zamawiać, bazując na opinii innych. Poszukałem po sklepach w Dublinie i znalazłem:

 

Wharfedale Diamond 10.5

JBL ES80BK

Boston Acoustics A250

KEF Q300

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie pierwsze pozycje to tragedia. Dwie kolejne nie słuchałem, lecz patrząc na to co piszą inni co mają większe osłuchanie to rewelacji nie ma. Widzę, że zaczynasz szukać co popadnie. Duże małe, oby były. Sprzedaj tą Yamahe bo czy kupisz Sonus Faber czy te JBL to i tak z tym wzmacniaczem zagra to bardzo mizernie. Tak jak pisałem pomyśl nad wzmacniaczem Rotel i kolumnami Heco. Będziesz miał w takiej konfiguracji rewelacyjne stereo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam test:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Może połowę z nich słyszałem. Słabo docenione zostały Roth Oli 40 które moim zdaniem grają w tym przedziale cenowym wręcz zacnie! Nie pozostaje nic innego jak odsłuch, weź się chłopie umów gdzieś w jakimś "wpływowym" sklepie i odsłuchaj swoich faworytów. Nie kupuj na allegro w ciemno, nie kupuj w żadnym innym sklepie również w ciemno. 2,5-3 kzł to jakby nie patrzeć trochę kasy jest a tym bardziej musisz rozpatrzeć inną kwestię.. Kwestię tego, że jak Ci się nie spodoba to ciężko Ci będzie odzyskać nawet 80% ceny którą poniosłeś podczas zakupu. No chyba, że wynegocjujesz coś naprawdę atrakcyjnego! :) Ja jednak jestem zdania, że powinieneś się rozglądnąć za używanym sprzętem. W tej cenie kupisz używane kolumny, które zmiotą każde budżetówki z tego przedziału cenowego. Ja miałem Magnaty 605/655 oraz 675 - ŻADNA REWELACJA jeśli odsłuchamy pozycje używane! W odpowiednim zestawieniu zagrają rocka ale jest to nadal kwestią preferencji. Kupisz Oli 40 będzie Ci wybrzmiewać niższa średnica, kupisz Magnaty będziesz miał podobne brzmienie aczkolwiek z delikatnie zaznaczającą się wyższą średnicą biorąc pod uwagę jej wycofanie w obydwu przypadkach.

 

Poczytaj test który Ci podesłałem. Rozglądnij się za kolumnami Infinity, Dynaudio, Quad oraz innymi prezentującymi brzmienie o którym Heco czy Magnaty mogą sobie jedynie pomarzyć! Bo niestety taka jest prawda, żyjemy w czasach gdzie wszystko jest produkowane na odpier**l się i trzeba się z tym liczyć!

 

Pozdrawiam ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roth Oli 40 miałem i dla mnie porażka a grały z kandy k2 .Dzwiek sie wogole nie odgrywał od kolumn -wcześniej miałem kolumny firmy taga jakieś budżetowe i grały duzo lepiej no tyle ze roth Oli 40 swego czasu kosztowały 800 i tyle sa one warte .

Polece ci Q Acustic 2050 lub któreś z tannoy model chyba DC4 juz nie pamietam -sprawdź w internecie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.