Jump to content
IGNORED

Pytanie do Moderatora w sprawie dożywocia

burz

Recommended Posts

Ponieważ wyczerpałem możliwość wyjaśnienia sprawy na PW (brak odpowiedzi ze strony Moderacji), dlatego zadam pytanie publicznie i oczekuję na nie odpowiedzi od Bogów AS: Czy zostałem ukarany dożywotnią moderacją moich postów za zwrócenie uwagi handlarzowi locoloco, żeby nie spamował (w jego wszystkich wątkach, więc automatycznie sam stałem się spamerem...)? Od lutego mam takie ostrzeżenie "Zostałeś umieszczony w kolejce moderacyjnej. Oznacza to, że zawartość którą dodajesz musi być zatwierdzona przez moderatora. Post wymaga zatwierdzenia zanim stanie się widoczny na forum". Dożywocie???

Nie, to raczej niefortunny zbieg okoliczności. Nie wiem do kogo zwracałeś się w tej sprawie, ale Fr@ntz od pewnego czasu już nie zajmuje się moderacją. Spróbuję zdjąć to ograniczenie.

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Faktycznie - też się tym zajmę. Problem polegał na tym że przed migracją na nowszą wersję silnika forum te ograniczenia nie miały możliwości wygasnąć automatycznie, a po migracji - też w takim stanie pozostały i teraz każda taka sprawa wymaga ręcznej zmiany konfiguracji... Jeśli są jeszcze takie osoby które kiedyś otrzymały od Fr@ntza to ograniczenie - proszę o wiadomość, będziemy sprawdzać.

@audio73 - sprawdź swoje konto za godzinę, ograniczenie powinno wówczas zniknąć.

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Guest vasa

(Konto usunięte)

Czy Fr@ntz dalej moderuje forum?

Nakładanie kagańca Burz'owi, jednemu z "ojców założycieli" powinno skutkować banem dla Fra@ntz'a.

Ciekawe czy właściciel forum już się zorientował że bez starych wyjadaczy pozostanie mu jedynie branża i zieloni. Wiarygodność wyląduje na bocznicy. A w niedługim czasie największym forum audio zostanie audiofreakowo lub HFM.

Czy Fr@ntz dalej moderuje forum?

Nie, przecież wystarczy spojrzeć na listę moderatorów... Fr@ntz obecnie pisze sporo recenzji, głównie dla członków Klubu.

To narzędzie moderacyjne: "Zostałeś umieszczony w kolejce moderacyjnej. Oznacza to, że zawartość którą dodajesz musi być zatwierdzona przez moderatora. Post wymaga zatwierdzenia zanim stanie się widoczny na forum" jest zarazem śmieszne i tragiczne. Śmieszne dlatego, że po prostu zalatuje przedszkolem na kilometr i z osób które się nim posługują czyni infantylnych chłoptasiów, którym włoski na jajkach chyba jeszcze nie zdążyły wyrosnąć. Nie wiem jakim trzeba być kabotynem, żeby tego nie dostrzegać.

Ale jest to narzędzie jednocześnie tragiczne, bo zajeżdża komuną na 100 kilometrów. To jest, proszę pań i panów, zwykły ohydny zamordyzm w wydaniu głęboko stalinowskim.

Guest Gość

(Konto usunięte)

Ja bym to skwitował jednym słowem. CENZURA. I odniesienia do komunizmu jak najbardziej uzasadnione.

Karanie człowieka jeszcze przed jego wypowiedzią. Zamykanie mu ust - profilaktycznie.

A przecież powinni się karać za dopiero popełnione przewinienia. Czy moderacja nie może tak działać?

Zawiniłeś to należy Ci się kara. I masz np. odpoczynek na tydzień. Za recydywę miesiąc itd.

Guest frywolny trucht

(Konto usunięte)

No co, sprawdzają czy masz wystarczająco mocną psychę by tu przeżyć :)

To jest, proszę pań i panów, zwykły ohydny zamordyzm w wydaniu głęboko stalinowskim.

Pewnie że tak. A w planach mamy ustawianie fotoradarów na każdej nowej stronie wątków powyżej 50 wpisów.

Pewnie że tak. A w planach mamy ustawianie fotoradarów na każdej nowej stronie wątków powyżej 50 wpisów.

A to jest akurat dobre.Chcesz zobaczyć co jest na 9 (51 wpis) stronie i dalszych wyślij sms na nr xxxx za 17,99zł ;-)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.