Jump to content
IGNORED

Jaki wzmacniacz do TDL RTL3


carbonek

Recommended Posts

Witam

Od niedawna jestem posiadaczem kolumn TDL Electronics RTL3, nie wiem jaki wybrać do nich wzmacniacz. Chciałbym żeby wzmacniacz można było podłączyć do TV. Mój limit to ok.700 zł.

Z góry dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Każdy wzmacniacz podłączysz do tv, jeśli jest w miarę nowoczesny to poza połączeniem RCA będziesz miał możliwość łączenia po HDMI.

Jednak zostałbym przy starszych wzmakach z połączeniami RCA, dobrze kontrolować bas będą starsze marantze. Jak zawszę polecę PM-68, 70 czy 7000. Czasem trafiają się na allegro i powinieneś się wyrobić w budżecie. Możesz też pomyśleć o jakimś CA (Cambridge Audio), nieźle kontrolują całe pasmo a jako, że basem nie przestawiają fundamentów nie powinieneś mieć problemu na tych TDL. Pamiętaj, żeby odsunąć kolumny od ścian na naprawdę sporą odległość (co najmniej 70cm do czoła kolumny), mimo, że mają one tunel z przodu potrafią naprawdę mocno zadudnić i przy niezdyscyplinowanym wzmaku pokażą właśnie jak napisał kolega wyżej niezróżnicowany, jednostajnie buczący rozciągniety bas.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.