Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki wzmacniacz do TDL RTL3


carbonek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od niedawna jestem posiadaczem kolumn TDL Electronics RTL3, nie wiem jaki wybrać do nich wzmacniacz. Chciałbym żeby wzmacniacz można było podłączyć do TV. Mój limit to ok.700 zł.

Z góry dziękuję za pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wzmacniacz podłączysz do tv, jeśli jest w miarę nowoczesny to poza połączeniem RCA będziesz miał możliwość łączenia po HDMI.

Jednak zostałbym przy starszych wzmakach z połączeniami RCA, dobrze kontrolować bas będą starsze marantze. Jak zawszę polecę PM-68, 70 czy 7000. Czasem trafiają się na allegro i powinieneś się wyrobić w budżecie. Możesz też pomyśleć o jakimś CA (Cambridge Audio), nieźle kontrolują całe pasmo a jako, że basem nie przestawiają fundamentów nie powinieneś mieć problemu na tych TDL. Pamiętaj, żeby odsunąć kolumny od ścian na naprawdę sporą odległość (co najmniej 70cm do czoła kolumny), mimo, że mają one tunel z przodu potrafią naprawdę mocno zadudnić i przy niezdyscyplinowanym wzmaku pokażą właśnie jak napisał kolega wyżej niezróżnicowany, jednostajnie buczący rozciągniety bas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.