Skocz do zawartości
IGNORED

Vincent, Jolida, Caspian + Phonar + Audiolab


tatabliźniaków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam cd Audiolab 8200, kolumny Phonary P30s- stoją na podstawkach granitowych. Okablowanie głośnikowe Audioquest Rockefeler, interkonecty wysoki model audionowa. Pokój ok. 20 m2. Wcześniej miałem Roksana Kandy K2. Zatsanawiam się nad wzmacniaczami z drugiej ręki więc odsłuch niemożliwy. Myślałem o Vincencie sv-236MK, Jolida 1501, Roksan Caspian M1. Słucham rocka, jazzu. Oczekuję poprawy jakości basu oraz aby w końcu moje głośniki "znikły" mi w pokoju. Co polecanie ? A może coś zupełnie innego. Z góry dziękują za wszystkie sugestie oraz propozycje i pozdrawiam wszystkich maniaków Hi-Fi . Krzysiek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztofie,

wydaje mi się, że bardziej powinieneś uderzyć w stronę np. wzmacniacza Naim czy wyższych modeli Nad, ewentualnie Hegel. Phonar P-30S to kolumna która potrafi mocno i bardzo sprężycie zagrać basem, ale potrzebuje mocnego wzmacniacza z ciężarem przesuniętym w stronę niskich częstotliwości.

Jaki budżet możesz przeznaczyć na zakup wzmacniacza, czasami mamy urządzenie poekspozycyjne lub naszych Klientów, którzy zmienają na wyższe modele i pozostawiają u nas w rozliczeniu. Może coś ciekawego będę w stanie zaoferować.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztofie,

wydaje mi się, że bardziej powinieneś uderzyć w stronę np. wzmacniacza Naim czy wyższych modeli Nad, ewentualnie Hegel. Phonar P-30S to kolumna która potrafi mocno i bardzo sprężycie zagrać basem, ale potrzebuje mocnego wzmacniacza z ciężarem przesuniętym w stronę niskich częstotliwości.

Jaki budżet możesz przeznaczyć na zakup wzmacniacza, czasami mamy urządzenie poekspozycyjne lub naszych Klientów, którzy zmienają na wyższe modele i pozostawiają u nas w rozliczeniu. Może coś ciekawego będę w stanie zaoferować.

 

Mój budżet to 3-4 tys. zł.

Jakie propozycje?

pozdrwiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.